Manchester CityManchester City
3 : 0
Crystal PalaceCrystal Palace
15:36

Druga połowa była już zdominowana przez gospodarzy i ten ich triumf jest raczej zasłużony. Szkoda tylko, że zepsuł nam to spotkanie sędzia, nie uznając prawidłowego gola zdobytego przez gości. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

94'

A teraz Phil Dowd kończy już to spotkanie

93'

Było blisko gola samobójczego! Zaha dobrze dośrodkował z prawej strony boiska, a Demichelis o mało nie trafił do własnej bramki! Rzut rożny

91'

Trzy minuty doliczył sędzia do drugiej połowy meczu

90'

A Bannan zmienia Ledley'a

89'

I mamy zmiany w obu ekipach. Sinclair wchodzi za Nasriego

88'

Nasri oddał strzał sprzed pola karnego, ale dość spokojnie piłkę łapie Speroni

86'

Spokojnie, długo wymieniają teraz podania gospodarze, choć robią to głównie w środkowej strefie boiska

84'

Jerome Thomas melduje się na boisku i zmienia Puncheona

83'

Fernando melduje się na boisku i zmienia Milnera

82'

Szybka kontra gospodarzy, Nasri zagrał na prawo do Milnera, ten zagrał do środka, do Toure, a ten wykorzystał sytuację sam na sam!

81'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Yaya Toure, 3:0!

79'

I dostał za to żółtą kartkę

79'

Milner faulował na własnej połowie Jedinaka

77'

Dłużej przy piłce są teraz The Citizens, ale nie atakują już oni z takim animuszem, raczej spokojnie wymieniają podania

75'

Milner dośrodkował z prawej strony boiska, ale Dann wybił piłkę spod własnej bramki

73'

Kolarov dośrodkował z rzutu rożnego, ale zrobił to bardzo słabo i grę od bramki wznowi Speroni

71'

A jednak nie było spalonego! Arbiter pokazał powtórkę, na której ewidentnie widać, że nie zdołał przed linię obrony wyjść Fernandinho i o żadnym spalonym nie ma mowy. Błąd arbitra!

69'

Zmiana też w drużynie gospodarzy, Frank Lampard wchodzi za Davida Silvę

68'

McArthur wpakował piłkę głową do bramki po dośrodkowaniu Bolasie, ale był na minimalnym spalonym, co zauważył sędzia.

67'

I skrzydłowy wypożyczony z Manchesteru United zmienia Campbella

66'

Dłuuuugo wymieniają kolejne podania gospodarze, a tymczasem do wejścia na boisko szykuje się Wilfried Zaha

64'

Nieco dłużej utrzymują się przy piłce goście, ale nic z tego nie wynika. Przed chwilą zmarnowali oni rzut wolny

62'

Kolarov bardzo dobrze, płasko dośrodkował z lewej strony boiska, a Silva z dość bliskiej odległości wpakował piłkę do bramki!

61'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL!! David Silva, 2:0!

60'

No i było groźnie! Przyspieszyli swoją akcję podopieczni Pellegriniego, z prawej strony dośrodkował Silva, a minimalnie przestrzelił Zabaleta!

59'

Spokojnie, długo swoją kolejną akcję budują gospodarze. Zobaczymy, co z tego wyniknie

57'

Milner ostro potraktował Jedinaka na swojej prawej stronie boiska, ale obyło się bez kary indywidualnej

56'

Navas dośrodkował z prawej strony boiska, a Dann wybił piłkę na kolejny rzut rożny.

54'

Bolasie oddał "centrostrzał" z prawej strony boiska, a piłka wyszła na aut bramkowy

52'

Milner przymierzył sprzed pola karnego, ale blokuje to Dann. Rzut rożny dla gospodarzy

51'

Yaya Toure oddał mocny strzał z dystansu, ale piłka wyraźnie minęła bramkę Crystal Palace

50'

Fernandinho zagrał prostopadłą piłkę do Zabalety, ten wycofał nieco do Silvy, a Hiszpan po rykoszecie trafił do bramki! Czy gości stać na odpowiedź?

49'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! David Silva, 1:0 dla City!

48'

Navas dośrodkował z prawej strony pola karnego, ale łapie piłkę spokojnie Speroni

47'

Rzut rożny mieli gospodarze, ale kiepsko wykonali go Nasri i Silva. Piłka jednak wróciła szybko do Obywateli

46'

I zaczynamy drugą połowę

14:32

To były całkiem dobre trzy kwadranse. Obie drużyny stworzyły sobie po kilka okazji podbramkowych i jedyne, czego brakowało, to właśnie gole. Oby po przerwie to uległo zmianie

46'

I właśnie teraz arbiter zakończył pierwszą połowę

46'

Jedną minutę doliczył sędzia do pierwszej połowy

44'

Kolarov groźnie dośrodkował z lewej stron boiska, ale Ward wybił piłkę na rzut rożny

43'

Ależ było blisko gola! Toure zagrał genialną prostopadłą piłkę, Zabaleta wyszedł sam na sam z bramkarzem i minimalnie przestrzelił!

42'

Żółta kartka dla Puncheona za faul na Nasrim

41'

Indywidualnie środkiem pola zaatakował Campbell, ale tam zatrzymali go Fernandinho i Mangala

39'

Lewą stroną zaatakowali gospodarze, ale na spalonym był tam Kolarov

37'

I było ciekawie! Po dośrodkowaniu w pole karne i zgraniu piłki przez Hangelanda, w boczną siatkę trafił Bolasie!

36'

Puncheon był taktycznie faulowany przez Kolarova i ten dostał za to żółtą kartkę

34'

Rzut rożny mieli goście, ale kiepsko go wykonali i przy piłce już są The Citizens

33'

Troszkę chaosu mamy teraz na boisku, jedni i drudzy szybko tracą piłkę

31'

Ładna wymiana podań w wykonaniu gospodarzy na wysokości pola karnego Crystal Palace, ale wszystko niedokładnym dośrodkowaniem zepsuł Navas

29'

I jedziemy po drugą bramkę! Campbell wyszedł oko w oko z Hartem, minął go i wyjechał z piłką za linię boczną

28'

Yaya Toure! Otrzymał piłkę w polu karnym gości i zdecydował się na strzał , ale piłka nieznacznie minęła bramkę!

26'

Kolarov dośrodkował z lewej strony boiska, a w polu karnym gości skiksował Silva i grę od bramki wznowi Crystal Palace

24'

Gorąco pod bramką Speroniego! Nasri przeprowadził indywidualną akcję w polu karnym, podał do Silvy, ale jego strzał został zablokowany. Rzut rożny

23'

Yaya Toute oddał strzał z dystansu, ale piłka dość wyraźnie minęła bramkę

22'

Tym razem jednak goście nie potrafili wykorzystać dobrego dośrodkowania Jedinaka i piłkę mają The Citizens

21'

A teraz na połowie rywala faulowany był McArthur

20'

Ależ było blisko gola! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i zgraniu piłki głową przewrotką strzelał Campbell, a piłka minimalnie minęła bramkę!

19'

Bolasie był faulowany na połowie gospodarzy przez Mangalę

18'

Znów miał problemy Hart, tym razem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale obrońcy City zdołali go zaasekurować i wybić piłkę

17'

Bolasie dobrze dośrodkował z lewej strony boiska, a Hart zdołał wybić piłkę, choć z problemami

15'

Nasri oddał strzał sprzed pola karnego, ale nie trafił nawet w bramkę

13'

Dłużej przy piłce utrzymują się teraz gospodarze, ale nie za wiele z tego wynika

11'

Jesus Navas tym razem dośrodkował z prawej strony boiska, a piłkę spokojnie złapał bramkarz

10'

Kiepsko jednak wykonał ten stały fragment gry Navas i od bramki zacznie Speroni

10'

Zabaleta dośrodkował z prawej strony boiska, ale Ward wybił piłkę na rzut rożny

8'

Fernandinho oddał strzał sprzed pola karnego, jednak piłka dość wyraźnie minęła bramkę gości

6'

Puncheon próbował oddać strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany

5'

Teraz Ledley dośrodkowywał z lewej strony, ale piłka minęła wszystkich piłkarzy w polu karnym gospodarzy

4'

Bolasie dośrodkowywał z lewej strony boiska, ale dobrze zablokował go Pablo Zabaleta

3'

Było groźnie! Ładna wymiana podań w wykonaniu gospodarzy, Zabaleta dokładnie dośrodkował z prawej strony w pole karne, a tam przestrzelił Nasri, który był zupełnie niepilnowany

2'

Puncheon dośrodkował z rzutu rożnego, a we własnym polu karnym skutecznie piąstkował Joe Hart

1'

Phil Dowd daje znak, mecz zaczynają goście!

13:41

Piłkarze obu drużyn już powoli wychodzą na boisko, za chwilkę zaczniemy to spotkanie!

13:38

Z ofensywą Manuel Pellegrini ma dziś problemy, ale dużo lepie wygląda sytuacja jego drużyny w obronie, nawet wobec braku Vincenta Kompany'ego. Jego ekipa zachowała czyste konto w czterech z ostatnich pięciu spotkań

13:32

Przed Crystal Palace stoi dzisiaj bardzo trudne zadanie, a pamiętać trzeba, że zespół ten wygrał tylko jeden z dziesięciu ostatnich meczów ligowych. Ograł jednak nie byle kogo, bo Liverpool

13:28

Ostatni raz Orły wygrały z Manchesterem City w 2001 roku, 2:1 przed własną publicznością. Miało to miejsce w drugiej klasie rozgrywkowej, w najwyższej Crystal Palace nie ograł Obywateli na ich stadionie od 1990 roku

13:22

Co ciekawe, Manchester City wygrał sześć ostatnich meczów z Crystal Palace we wszystkich rozgrywkach. W ubiegłym sezonie, na Etihad Stadium obywatele wygrali 1:0, a jedyną bramkę zdobył Edin Dżeko

13:19

Wobec braku Segio Aguero, Stevana Joveticia oraz Edina Dżeko, mistrzowie Anglii wychodzą na to spotkanie bez nominalnego napastnika. Czy to oznacza również słabość w ofensywie? Przekonamy się, kiedy piłkarze wybiegną na boisko

13:15

Ławka gospodarzy: Caballero, Boyata, Sagna, Fernando, Lampard, Ambrose, Sinclair

13:15

Ławka gości: Hennessey, Mariappa, Delaney, Bannan, Thomas, Zaha, Gayle

13:13

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów. Za chwilkę dodamy do nich ławki rezerwowych, tymczasem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu.