Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski. Już jutro kolejne emocje z Premier League!

• Strzały: Liverpool 27 (10), Arsenal 5 (2)
  • Rzut rożne: Liverpool 10, Arsenal 6
  • Faule: Liverpool 6, Arsenal 14
18:59

Cóż to był za kosmiczny mecz! Pełen dramaturgii, zwrotów akcji, wspaniałych goli i okazji podbramkowych. Liverpool i Arsenal dzielą się punktami i choć ich ten stan rzeczy nie satysfakcjonuje, to nas ten mecz musiał zachwycić!

100'

I KONIEC! REMIS W BITWIE NA ANFIELD!

99'

Co za kocioł pod bramką gospodarzy! Strzelali kolejno Cazorla i Monreal, dwukrotnie świetnie interweniował Jones! Jeszcze rzut rożny

98'

Liverpool jest teraz przy piłce, czy stać go na zadanie jeszcze jednego ciosu?

97'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Skrtel był zupełnie niepilnowany, wysoko wyskoczył w powietrze i potężnym strzałem głową nie dał szans bramkarzowi! 2:2!

97'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! MARTIN SKRTEL, NIEBYWAŁE!!

96'

Lallana starał się dośrodkować z prawej strony boiska, ale został zablokowany przez Cazorlę

95'

Gerrard! Co za bomba z dystansu, świetnie broni Szczęsny!

95'

Nacho Monreal zmienia Alexisa Sancheza

94'

A teraz żółtą kartką za taktyczny faul ukarany sam Cazorla

93'

Nakładką zaatakował Cazorlę Borini i sędzia nie miał innego wyjścia, musiał dać drugą żółtą kartkę

92'

DRUGA ŻÓŁTA KARTKA DLA BORINIEGO!

92'

Sterling oddał dobry strzał sprzed pola karnego, ale skutecznie interweniuje Szczęsny. Poza jednym błędem, Polak rozgrywa świetny mecz

91'

Dziewięć minut doliczył sędzia do drugiej połowy. Ma to oczywiście związek z przerwą spowodowaną kontuzją Skrtela

91'

Tymczasem Joel Campbell zmienia Chamberlaina

90'

Żółta kartka dla Boriniego, za wściekłe rzucenie piłką o ziemie

89'

Zaplątał się teraz z piłką na prawej stronie Henderson i szybko ją stracił

88'

Borini oddał strzał z okolic czternastego metra, ale znów dobrze interweniuje Szczęsny. Rzut rożny dla gospodarzy

87'

A teraz po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową strzelał Leiva, jednak on nawet nie trafił w bramkę

87'

Szczęsny! Po dośrodkowaniu Sterlinga z lewej strony boiska głową uderzał Borini, a Polak popisał się refleksem!

85'

Coquelin był teraz faulowany na połowie rywala

84'

Było groźnie! Ładne podanie Lallany w pole karne, tam piłka odnalazła Coutinho, a on trafił w boczną siatkę!

82'

A teraz za Giroud na boisku pojawia się Coquelin

81'

Iworyjczyk schodzi właśnie z boiska, a w jego miejsce widzimy Rickiego Lamberta

80'

Lewą stroną zaatakowali teraz goście, ale zatrzymał to wszystko Kolo Toure. Tylko rzut rożny dla Arsenalu

78'

Danny Welbeck faulował teraz w polu karnym przeciwnika Jonesa

76'

Coutinho oddał strzał sprzed pola karnego, ale znów został przyblokowany i Szczęsny chwycił futbolówkę

75'

Ależ było blisko gola! Po podaniu od Lallany z okolic szesnastego metra uderzył Lucas i piłka nieznacznie minęła bramkę!

74'

Fabio Borini melduje się na boisku i zmienia Lazara Markovicia

73'

Henderson dośrodkował z prawej strony boiska, łapie spokojnie piłkę Szczęsny

73'

Z byłym napastnikiem Manchesteru United już wszystko w porządku, wracamy do gry

71'

Danny Welbeck złapał teraz jakąś kontuzję po starciu z Sakho i leży na boisku.

70'

Kolejna próba Gerrarda z dystansu, znów dobrze interweniuje Polak

69'

Sprzed pola karnego przymierzył teraz Gerrard, łapie piłkę bramkarz gości

69'

Ładna kombinacja w wykonaniu Kanonierów, ale traci piłkę w polu karnym gospodarzy Gibbs

68'

I znów jesteśmy pod bramką Szczęsnego, strzela Sterling, ale piłka mija dość wyraźnie bramkę gości

66'

I teraz okazja dla Liverpoolu, ale za lekko sprzed szesnastki uderzał Coutinho!

65'

Giroud zagrał dwójkową akcję z Cazorlą, Francuz zagrał najpierw na lewo do Hiszpana, następnie otrzymał piłkę zwrotną i pokonał Jonesa!

64'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! A teraz już trafił Francuz, 2:1 dla gości!

63'

I jedziemy pod drugą bramkę! Giroud oddał strzał sprzed szesnastki, jednak nawet nie trafił w bramkę

62'

A teraz było groźnie pod bramką Arsenalu! Fatalny błąd popełnił Szczęsny, który wyszedł przed bramkę i przegrał pojedynek ze Sterlingiem, ale po dośrodkowaniu Anglika do bramki nie trafił Gerrard!

62'

Gerrard oddał strzał sprzed szesnastki, ale i on nie trafił w bramke

60'

Leiva oddał strzał sprzed pola karnego, ale piłka poleciała daleko od bramki

59'

I już Słowak zaliczył pierwszy po powrocie faul, a poszkodowanym był... Giroud

59'

Coutinho dośrodkował z rzutu rożnego, ale radzą sobie we własnym polu karnym Kanonierzy. Tymczasem Skrtel już zameldował się na boisku

58'

Wygląda na to, że Skrtel za chwilę wróci do gry. Na razie zszedł za linię boczną i wznawiamy grę

55'

Paskudnie to wyglądało - Francuz (choć być może przypadkiem) przejechał korkami po głowie Słowaka. Wciąż nie wiemy, czy wróci on do gry

51'

Giorud ostro starł się ze Skrtelem i z głowy Słowaka polała się krew. Mamy przerwę w grze

51'

Spokojnie, długo teraz przy piłce utrzymują się goście

49'

Cazorla oddał strzał sprzed pola karnego, a piłka dość wyraźnie minęła bramkę Jonesa

48'

Najpierw słabo z rzutu wolnego dośrodkował Gerrard, a następnie Coutinho przejął wybitą z pola karnego piłkę i wyraźnie przestrzelił

47'

Debuchy faulował Sterlinga blisko własnej szesnastki i został ukarany żółtą kartką

46'

Żadnych zmian nie odnotowujemy, arbiter daje znak do zaczęcia drugiej połowy

17:49

Za nami bardzo dobra pierwsza połowa. Liverpool co prawda miał przewagę i kiedy wydawało się, że po golu Coutinho muszą utrzymać prowadzenie do przerwy, do wszystkich zaskoczył Debuchy. Czekamy na więcej po przerwie!

17:49

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i zgraniu piłki przez Flaminiego, Debuchy wygrał pojedynek główkowy ze Skrtelem i pokonał bramkarza!

17:47

Liverpool - ArsenalLiverpool - Arsenal

47'

I teraz sędzia kończy pierwszą połowę!

47'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Co za riposta, Debuchy i 1:1!

46'

Jordan Henderson przejął piłkę na około 30 metrze, podał do Coutinho, a ten najpierw podprowadził sobie nieco futbolówkę, a następnie uderzył z okolic 14 metra. Bramkarz bez szans!

45'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Philippe Coutinho, 1:0 dla Liverpoolu!!

43'

Arbiter uważa inaczej, Flamini nie musi opuścić murawy

42'

Flamini faulował teraz na własnej połowie Lallanę, gospodarze domagają się drugiej żółtej kartki dla Francuza

40'

Giroud dośrodkował z lewej strony boiska, ale jedyne, co wywalczył to rzut rożny

38'

Marković oddał strzał sprzed pola karnego, ale piłka poleciała wysoko nad bramką Szczęsnego

37'

Prawą stroną zaatakował Chambers, ale wyjechał on z piłką za linię boczną. Aut dla Liverpoolu

36'

Zamieszanie w strefie obronnej gości i Brad Jones dobrym wyjściem uprzedził wychodzącego na dobrą pozycję Giroud

35'

Szczęsny! Lazar Marković po podaniu Gerrarda przedarł się w pole karne, wyszedł sam na sam z Polakiem i przegrał ten pojedynek!

34'

Lucas był teraz faulowany na własnej połowie boiska przez Welbecka

32'

Osłabło nam nieco tempo tego spotkania. Teraz przy piłce są goście, ale i oni mają problem z przeforsowaniem defensywy rywala

30'

A teraz Coutinho oddał strzał z dystansu, ale Szczęsny spokojnie złapał futbolówkę

29'

Marković oddał strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany

28'

Wciąż ogromną liczbę podań wymieniają gospodarze, wciąż nic z tego nie wynika. Ich akcjom brakuje odpowiedniego tempa, błysku, elementu zaskoczenia

26'

Sanchez faulował na własnej połowie Markovicia

24'

Coutinho starał się zagrać prostopadłą piłkę do Sterlinga, ale tego w porę uprzedził Szczęsny

23'

Sanchez dośrodkował z rzutu rożnego, ale wybili piłkę obrońcy Liverpoolu

22'

Giroud oddał strzał głową po dośrodkowaniu Sancheza z prawej strony boiska, ale spokojnie łapie piłkę Jones

21'

Sporo chaosu mamy teraz na boisku. Arsenal zaczął w końcu skuteczniej odbierać piłkę, jednak równie szybko, co ją zdobywał, to i tracił. Teraz Kanonierzy mają aut

19'

Adam Lallana oddał strzał z okolic szesnastego metra, a piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny

18'

Cały czas wymieniają podania gospodarze, Arsenal nie potrafi odebrać im piłki. Trzeba jednak powiedzieć, że Kanonierzy dość dobrze bronią dostępu do własnej bramki

16'

Długo są przy piłce gospodarze, ale wymieniają podania głównie w środkowej strefie boiska

14'

Gerrard dośrodkował z rzutu rożnego, ale piłka po drodze minęła linię końcową i grę od bramki wznowi Szczęsny

13'

Flaimini dostał żółtą kartkę za zbyt ostry faul na Coutinho

12'

Lallana! Dobry strzał z okolic czternastego metra, piłka nieznacznie minęła bramkę!

11'

Długie podanie od Lucasa do Hendersona, jednak niedokładne. Piłka wyszła na aut

9'

Sterling dośrodkował z lewej strony boiska, ale z własnej szesnastki piłkę spokojnie wybił Mertesacker

8'

Cazorla dośrodkował z rzutu wolnego, ale spokojnie piłkę złapał Brad Jones

7'

Lucas na własnej połowie faulował Gibbsa

6'

Indywidualnie zaatakował środkiem Coutinho, ale szybko piłkę odebrał mu Santi Cazorla

5'

Spokojnie, długo piłkę rozgrywają teraz The Reds. Zobaczymy, co z tego wyniknie

3'

Gerrard! Bardzo dobry strzał z rzutu wolnego, piłka minimalnie mija bramkę!

2'

Per Mertesacker faulował tuż przed własną szesnastką Coutinho, to będzie świetna okazja dla gospodarzy!

1'

Michael Oliver daje znak, STARTUJEMY!

16:56

Obie drużyny już wychodzą na boisko, za chwilkę zaczynamy!

16:52

Kanonierzy podchodzą do tego meczu w bardzo dobrych nastrojach, po pokonaniu Newcastle 4:1. Czy dzisiaj znów dadzą radę zwyciężyć? W bramce Arsenalu wychodzi oczywiście Wojtek Szczęsny.

16:50

Widzimy doskonale, że Brendan Rodgers wciąż forsuje ustawienie bez nominalnego napastnika. Taką taktyką Liverpool wyszedł też na mecz z Manchesterem United (porażka 0:3) i Bournemouth (wygrana 3:1). W bramce The Reds pozostaje również Brad Jones, który na dobre posadził na ławce Simona Mignolet

16:48

Ławka Liverpoolu: Mignolet, Enrique, Lambert, Moreno, Manquillo, Can, Borini

16:48

Ławka Arsenalu: Martinez, Monreal, Coquelin, Maitland-Niles, Campbell, Walcott, Podolski

16:46

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe składy, za chwilkę dołączymy do nich ławki rezerwowych. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu