West Ham UnitedWest Ham United
3 : 1
Swansea CitySwansea City
16:23

Zdecydowanie w drugiej połowie dominowali gospodarze, a po tym, jak pomógł im jeszcze Łukasz Fabiański, to pokonanie Swansea było dziś bardzo łatwe. West Ham dzięki triumfowi awansował na trzecie miejsce w tabeli! Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

95'

Koniec! West Ham ogrywa Swansea!

94'

Dłużej przy piłce są goście, jednak nic z tego nie wynika. Trudno się spodziewać, by mieli strzelić choćby kontaktową bramkę

92'

Tremmel! Kapitalna interwencja Niemca po strzale Sakho z bliskiej odległości!

91'

Pięć minut doliczył sędzia do drugiej połowy

89'

Znowu zawrzało pod bramką gości, znów Młoty były blisko strzelenia gola, ale w ostatniej chwili piłkę wybił Ki

88'

Długa piłka z głębi pola, Sakho spokojnie ograł Williamsa i Richardsa, wyszedł sam na sam z bramkarzem i pokonał go potężnym strzałem!

87'

GOOOOOOOOOOOOOOOL!! Diafre Sakho, 3:1!

86'

Angel Rangel schodzi z boiska, a w jego miejsce widzimy Dyera

86'

Routledge oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale piłka poleciała daleko od bramki

85'

Zmiana u gospodarzy, za Kouyate wchodzi Collins

84'

A teraz na własnej połowie faulowany był Song

83'

Bony dopuścił się teraz faulu na połowie gospodarzy

81'

Bartley oddał strzał z okolic szesnastego metra, ale nie trafił w bramkę. Naciska Swansea!

81'

Routledge dośrodkował z lewej strony boiska, ale obrońcy West Hamu po małym zamieszaniu wybili piłkę

79'

Jenkinson schodzi z boiska, a w jego miejsce widzimy O'Briena

78'

Gomis zdecydował się na strzał z dość ostrego kąta, ale po rykoszecie piłka wyszła na rzut rożny

77'

Słupek! Fatalny błąd Williamsa, Sakho odebrał mu piłkę blisko pola karnego Swansea, wyszedł sam na sam z bramkarzem i trafił w słupek!

77'

Ładna piłka Songa do Jenkinsona, ale tego świetnie uprzedził Tremmel

76'

Spokojnie, długo przy piłce utrzymują się teraz gospodarze

74'

Zmiana w Swansea, Gomis wchodzi za Montero

72'

Środkiem próbowali zaatakować goście, ale tam świetnie interweniował Kouyate

71'

Na boisko musi wejść teraz rezerwowy bramkarz Swansea. Gerhard Tremmel wchodzi za Leona Brittona

69'

Fatalny błąd Polaka, który w tej sytuacji faulował Sakho, ale choć ten się nie przewrócił to sędzia wrócił do tej akcji. I słusznie!

69'

Czerwona kartka dla Fabiańskiego!

68'

Słupek! Sakho wyszedł sam na sam z Fabiańskim, minął Polaka i trafił w słupek!

67'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał głową oddał Carroll, a choć piłkę po drodze zagrał jeszcze Britton, to gola zapisano angielskiemu napastnikowi

66'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Andy Carroll, Młoty na prowadzeniu!

66'

Było gorąco pod bramką Fabiańskiego! Sakho przeprowadził ładną akcję prawą stroną, dośrodkował, a Rangel w ostatniej chwili wybił piłkę na rzut rożny!

64'

Sporo chaosu wdarło nam się w boiskowe wydarzenia, ani jedni ani drudzy nie potrafią wymienić kilku podań

62'

Długo, spokojnie wymieniają podania gospodarze, ale bardzo niewiele z tego wynika

60'

Poprzeczka! Świetna, szybka kontra w wykonaniu gości, Wilfried Bony zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, a piłka odbiła się od poprzeczki!

59'

Andy Carroll dośrodkował z lewej strony boiska, ale bramkarz spokojnie złapał piłkę

57'

Cresswell świetnie zaatakował lewą stroną boiska, dośrodkował w pole karne, ale tam żaden z piłkarzy nie zdołał sięgnąć piłki

55'

Bartley starł się na własnej połowie z Kouyate, ale choć zatrzeszczały kości, to sędzia pokazał, że nie ma faulu. Aut dla Swansea

53'

Sakho zdecydował się na indywidualny atak, ale ostatecznie faulował przy tym przeciwnika

52'

Bartley już wygląda w porządku, wracamy do gry.

50'

Kouyate faulował na połowie rywala Bartley'a i zawodnik gości potrzebuje pomocy lekarzy

50'

Routledge taktycznie faulował Reida i dostał za to żółty kartonik

49'

Dobre dośrodkowanie z prawej strony w wykonaniu Downinga, ale obrońcy Swansea wybijają piłkę

48'

Spokojny początek drugiej połowy z obu stron. Przy piłce dłużej są gospodarze, ale niewiele na razie z tego wynika

46'

I od razu mamy zmianę, Sakho wchodzi za Valencię

46'

Arbiter daje znak, zaczynamy drugą połowę!

15:18

Za nami niezwykle ciekawa pierwsza połowa. Przewagę w posiadaniu piłki z całą pewnością mieli gospodarze, ale jeśli chodzi o liczbę dogodnych okazji bramkowych, to prawdopodobnie jedni i drudzy mieli ich po równo. Obie ekipy strzeliły także po jednym golu, a to gwarantuje nam ogromne emocje po przerwie!

47'

I właśnie teraz arbiter zaprosił piłkarzy na przerwę

46'

Dwie minuty doliczył arbiter do pierwszej połowy

45'

Kouyate na razie schodzi za linię boczną. Wracamy do gry

43'

Kouyate leży teraz na boisku po starciu z Ki i potrzebuje pomocy lekarzy

42'

Jenkinson świetnie dośrodkował z prawej strony boiska, a kompletnie niepilnowany w polu karnym Carroll oddał fantastyczny strzał głową i nie dał tym szans Fabiańskiemu!

41'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Andy Carroll, mamy remis!!

40'

Długa piłka w kierunku Carrolla, ale ten nie zdołał jej opanować i wpadła ona w ręce Łukasza Fabiańskiego

39'

Valencia przymierzył teraz sprzed pola karnego, ale trafił tylko w plecy rywala

38'

Fabiański świetnie uprzedził Nolana po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i wybił piłkę na kolejny corner

37'

Nolan oddał strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany. Rzut rożny dla Młotów

36'

Było blisko wyrównania! Cresswell był kompletnie niepilnowany w polu karnym Swansea, ale jego strzał po dośrodkowaniu z prawej strony był tak lekki, że polski bramkarz spokojnie złapał piłkę

35'

Kouyaté zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale nieczysto trafił w piłkę i ta poleciała daleko od bramki

34'

Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne gości, ale tam pojedynek z obrońcą przegrał Carroll

32'

Aj, było blisko gola! Montero przejął piłkę na połowie rywala, podał do Bony'ego, a ten zdecydował się na strzał sprzed pola karnego. I pomylił się minimalnie!

31'

Dłużej teraz przy piłce utrzymują się Łabędzie. Zobaczymy, co z tego wyniknie

29'

Bony zdecydował się teraz na strzał z dystansu, ale dość mocno się pomylił

28'

Długo rozgrywali swoją akcję przed chwilą gospodarze, ale wszystko skończyło się niedokładnym podanie Cresswella do Valencii. Od bramki grę wznowi Fabiański

26'

Sigurdsson! Dobry strzał sprzed pola karnego, ale broni Adrian!

25'

Downing dośrodkował piłkę z rzutu rożnego, ale piłka minęła wszystkich w polu karnym i wyszła na aut bramkowy

23'

Routledge starał się zagrać prostopadłe podane do Bony'ego, ale przechwycili piłkę gospodarze

22'

Troszkę chaosu mamy teraz na boisku, jedni i drudzy szybko tracą piłkę

20'

Świetna kontra w wykonaniu gości. Piłka trafiła na lewą stronę boiska, stamtąd w pole karne dośrodkował ją Montero, a Bony wykończył akcję perfekcyjnym strzałem po ziemi!

19'

GOOOOOOOOOOOOOOOL!! Wilfried Bony, 1:0 dla Swansea!

18'

Zawrzało pod bramką Fabiańskiego! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Nolan oddał groźny strzał, ale Polak popisał się świetnym refleksem i uratował swój zespół!

16'

To mogła być bramka! Jenkinson bardzo dobrze dośrodkował z prawej strony boiska, ale znajdujący się w polu karnym Nolan oddał niedokładny strzał

14'

Rangel spróbował dośrodkować z prawej strony boiska, ale zrobił to bardzo niedokładnie. Od bramki grę wznowi Adrian

13'

Downing dośrodkował z rzutu rożnego, ale obrońcy Swansea wybili piłkę z własnej szesnastki

12'

Kouyate zaatakował prawą stroną boiska, ale tam zatrzymał go Ki. Rzut rożny

10'

Nolan dośrodkował z rzutu wolnego, a Fabiański spokojnie wypiąstkował piłke

8'

"Siedzą" na połowie rywala Młoty, ale na razie niewiele z tego wynika. Teraz aut mają goście

6'

Indywidualną akcją starał się popisać Enner Valencia, ale szybko został powstrzymany. Od bramki grę wznowi Fabiański

5'

Downing zdecydował się na dośrodkowanie z prawej strony boiska, ale został zablokowany

3'

Spokojny początek z obu stron, ani jedni ani drudzy nie zdecydowali się jeszcze na jakiś szybszy atak

1'

Chris Foy daje znak, mecz zaczynają goście!

14:27

Piłkarze obu drużyn już pojawili się na boisku, za chwilkę zaczniemy to spotkanie

14:21

14:19

West Ham zdobył w tym sezonie 23 gole i strzelało je jedenastu piłkarzy. Tylko w ekipie Chelsea większa liczba zawodników pakowało piłkę do bramki (dwunastu)

14:15

24 punkty West Hamu to z kolei jego najlepszy start od sezonu 1983/1984. Wtedy Młoty w pierwszych 14 meczach zgarnęły 29 punktów

14:10

Swoją drogą, jest to najlepszy start Swansea w sezon angielskiej ekstraklasy w jego historii. Jeszcze nigdy wcześniej Łabędzie nie zdobyły 22 punktów w pierwszych 14 meczach.

14:05

Obie drużyny bardzo dobrze zaczęły ten sezon i zostały określone rewelacjami. West Ham jest piąty, a Swansea ósme, ale jego strata do czołówki jest minimalna.

14:00

West Ham nie przegrał trzech ostatnich meczów ze Swansea, dwa z nich wygrał, jeden zremisował. Czy dzisiaj Łabędzie będą w stanie złamać tę serię?

13:58

Ławka rezerwowych West Hamu: Jaaskelainen, O’Brien, Collins, Amalfitano, Cole, Zarate, Sakho

13:57

Ławka rezerwowych gości: Tremmel, Amat, Tiendalli, Carroll, Shelvey, Dyer, Gomis

13:56

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów, a za chwilkę dołączymy do nich ławki rezerwowych. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu

13:53

Witamy! Już tylko około 40 minut zostało do rozpoczęcia spotkania West Hamu i Swansea City - zapraszamy na relację live z tego wydarzenia!