Newcastle Unitednewcastle
1 : 0
LiverpoolLiverpool
15:38

Po pierwszej kiepskiej połowie, druga była zdecydowanie bardziej zjadliwa. Gospodarze byli bardziej konsekwentni, stworzyli sobie więcej dogodnych sytuacji do strzelenia gola i zasłużenie zwyciężyli. Czwarte zwycięstwo Srok z rzędu, na jak dużo jeszcze je stać? Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje serdecznie Damian Wiśniewski.

93'

Koniec! Newcastle ogrywa Liverpool!

92'

Ładna akcja gospodarzy, Sissoko wpadł z piłką w pole karne, ale tam powstrzymali go obrońcy

91'

Trzy minuty doliczył sędzia do drugiej połowy meczu

89'

Cabella był teraz faulowany na prawej stronie boiska przez Lovrena, który zresztą dostał za to żółtą kartkę

87'

Balotelli świetnie dośrodkował z lewej strony boiska, ale strzał Moreno był za lekki i piłkę złapał Krul

86'

Zawodnik Newcastle przebywa jeszcze poza boiskiem, ale zaraz znów na nie wejdzie. Tymczasem wracamy do gry

84'

Moussa Sissoko leży na boisku i mamy przerwę w grze

83'

Próba ataku prawą stroną w wykonaniu gości, ale Coloccini spokojnie powstrzymał Lamberta

81'

I znowu groźnie zaatakowali gospodarze, ale piłkę po zagraniu Sissoko złapał Mignolet

80'

Cabella oddał niezły, acz niecelny strzał sprzed pola karnego

80'

Rickie Lambert wszedł na boisko za Coutinho

79'

Żółta kartka za faul na Gerrardzie dla Colbacka

79'

Coutinho starał się teraz zagrać prostopadle do Boriniego, ale złapał piłkę Krul

78'

Janmaat dośrodkował teraz z prawej strony boiska, ale bramkarz spokojnie złapał piłkę

77'

To powinien być gol! Kapitalną kontrę dwóch na dwóch wyprowadzili gospodarze, Cabella wyszedł sam na sam z bramkarzem i przegrał ten pojedynek! Corner

76'

Prawą stroną próbował przedrzeć się Sterling, ale wywalczył tyko corner

74'

Błąd Moreno, który najpierw przechwycił piłkę zagraną przez Sissoko, a następnie stracił ją na rzecz Pereza. Hiszpan nie miał problemu z pokonaniem Mignolet!

73'

GOOOOOOOOOOOOOL!! Ayoze Perez, 1:0 dla Newcastle!

73'

Johnson oddał strzał sprzed pola karnego, ale trafił prosto w plecy Colbacka

72'

Żółta kartka dla Jordana Hendersona, za faul na Coloccinim

70'

Fabio Borini przymierzył sprzed pola karnego, ale nie trafił w bramkę

68'

I znowu sporo zamieszania mamy na boisku. Brakuje dokładności obu drużynom

66'

A Cabella wchodzi za Ameobiego

66'

Zmiany w obu ekipach. Borini wchodzi za Allena

65'

Sissoko dośrodkował z lewej strony boiska, ale obrońcy Liverpoolu wybili piłkę

64'

Troszkę chaosu mamy teraz na boisku, ani jedni ani drudzy nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce

62'

Żółta kartka dla Janmaata za bardzo brzydki faul na Balotellim. Holender powinien wylecieć z boiska

60'

Dummet oddał strzał z dystansu, ale choć był on całkiem niezły, to jednak niecelny

59'

Piłkarz Newcastle już jest zdrowy, wracamy do gry

58'

Sissoko leży teraz na boisku i mamy małą przerwę

57'

A teraz Holender musiał się wysilić! Po dośrodkowaniu Gerrarda z prawej strony boiska strzał głową oddał Coutinho, a Krul kapitalną paradą odbił piłkę!

56'

Balotelli oddał strzał z dystansu, ale Krul interweniował bardzo spokojnie

55'

Długa piłka Gerrarda w kierunku Balotelliego, ale dobrze przerwał to Taylor

53'

Colback faulował Sterlinga na połowie Newcastle

52'

Goście wrócili do długiego wymieniania podań daleko od bramki Krula

50'

Mario Balotelli oddał strzał z rzutu wolnego, ale Krul spokojnie złapał piłkę

49'

Moussa Sissoko ukarany żółtą kartką za brzydki faul na Allenie

48'

I już zrobiło się ciekawiej! Johnson stracił piłkę tuż przed własną szesnastką, Perez podał do Aaronsa, ale tego w polu karnym w ostatniej chwili powstrzymał Lovren

46'

I od razu mamy drugą zmianę w ekipie gospodarzy. Kontuzjowany Cisse nie wyszedł na drugą połowę, a w jego miejsce widzimy Ayoze Pereza

46'

I zaczynamy drugą połowę spotkania

14:34

Na razie niewątpliwie to spotkanie zawodzi. W grze obu drużyn dominuje brak dokładności, sytuacji podbramkowych jest jak na lekarstwo. Oby po przerwie było lepiej

48'

I w tym momencie arbiter zakończył pierwszą połowę

46'

Długo trwało to celebrowanie rzutu wolnego, ale Cisse mocno przestrzelił. Od bramki zaczną goście

45'

Żółta kartka za ostentacyjne przeszkadzenie bramkarzowi rywala dla Taylora

44'

Żółta kartka dla Skrtela za faul na Sissoko

44'

Lewą stroną zaatakowali The Reds, ale na spalonym był Moreno

42'

Znowu długo i daleko od bramki Krula podania wymieniają goście

40'

Było blisko gola! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzył Skrtel, ale Słowak nieznacznie przestrzelił!

40'

Długa piłka Coutinho do Hendersona, ale jego zgranie nie było zbyt dokładne. Rzut rożny dla Liverpoolu

38'

Kolejne dośrodkowanie Colbacka z narożnika boiska, ale spokojnie piłkę chwycił Mignolet

37'

Zrobiło się ciekawiej! Colback dośrodkował z rzutu rożnego, Cisse oddał strzał, a Johnson wybił piłkę tuż sprzed linii bramkowej!

35'

Ameobi oddał strzał z dystansu, ale okrutnie się pomylił

35'

Krótko rozegrali teraz rzut wolny gospodarze, Abeid oddał strzał na bramkę, ale został zablokowany. Rzut rożny

33'

Ładne podanie Hendersona do Sterlinga, ale wszystko świetnie odczytał i przerwał Dummet

32'

Colback był teraz faulowany przez Moreno w środkowej strefie boiska

30'

Sterling dośrodkował z prawej strony boiska, ale wybił piłkę Coloccini

29'

Abeid dośrodkował z tego stałego fragmentu gry, ale zgranie Janmaata było niedokładne i piłkę wybili goście

28'

Pierwsza akcja młodego Aaronsa i już wywalczył rzut wolny po starciu z Jonesem na lewej stronie boiska

27'

I mamy zapowiadaną zmianę. Aarons wchodzi za kontuzjowanego Obertana

26'

Obertan został zaprowadzony za linię boczną, wracamy do gry

25'

Francuz doznał chyba kontuzji mięśnia czworogłowego. Potrzebna będzie zmiana

23'

Jakiejś kontuzji doznał Gabriel Obertan, który leży teraz na boisku

22'

Colback dośrodkował z prawej strony, ale zrobił to za mocno. Grę od bramki wznowi Mignolet

21'

A teraz Sammy Ameobi dośrodkował z lewej strony boiska, ale piłkę z własnej szesnastki wybił Lovren

19'

A teraz długa piłka ze strony Gerrarda, ale spokojnie złapał ją Krul

18'

Sterling dośrodkował z prawej strony boiska, ale piłkę wybił Coloccini

17'

Alberto Moreno ładnie zagrał teraz piłkę w pole karne, ale źle piłkę głową zgrał Gerrard. Przy piłce gospodarze

16'

Cała akcja skończyła się długim podaniem w kierunku Sterlinga, oczywiście było ono niedokładne

15'

I znowu długo wymieniają podania The Reds, znowu daleko od bramki rywala

13'

Mało dzieje się jak na razie na boisku. Jedni i drudzy notują dużo strat i nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce

11'

Spokojnie piłkę rozgrywają goście, ale robią to w środkowej strefie boiska

9'

Moussa Sissoko padł teraz w polu karnym rywala po podaniu od Obertana, ale arbiter pokazał, że o jedenastce nie ma mowy. I chyba miał rację

8'

Moussa Sissoko starał się teraz dośrodkować z prawej strony boiska, ale zrobił to za mocno i piłka wyszła na aut

7'

Troszkę dłużej przy piłce są teraz gospodarze. Zobaczymy, co z tego wyniknie

5'

Indywidualnego ataku spróbował Sterling, ale nie zdołał wejść z piłką w pole karne, gdyż został zatrzymany

4'

A teraz na bramkę uderzył Cisse, ale po rykoszecie piłka wyszła na rzut rożny

3'

Dość spokojny początek z obu stron. Lewą stroną próbował co prawda zaatakować Ameobi, ale tam zatrzymał go Skrtel

1'

Andre Marriner daje znać, od środka zaczynają goście

13:44

Przed pierwszym gwizdkiem mamy jeszcze minutę ciszy

13:41

Piłkarze obu drużyn już powoli wychodzą na boisko, za chwilkę zaczniemy ten mecz!

13:35

Newcastle jest ostatnio w bardzo dobrej formie, a w Pucharze Ligi Angielskiej ograł 2:0 Manchester City. Czy dzisiaj będzie w stanie pokonać innego potentata?

13:33

Zanim jeszcze zabrzmi pierwszy gwizdek, zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu, którą przygotował dla Was Filip Błajet.