Sobota, 25 października 2014, godz. 16:00
Hull CityHull City
98'

Za relację dziękuje wszystkim Filip Błajet!

17:55

Liverpool z pewnością nie może być zadowolony z tego wyniku, zupełnie inaczej niż Steve Bruce, którego ekipa ponownie urwała punkty faworytom.

95'

Balotelli był ustawiony na 5 metrze i nie trafił w piłkę po podaniu Coutinho! PO MECZU!

95'

Skrtel centruje w kierunku Balotellego, ale Włoch przegrywa główkowy pojedynek z Bruce'm.

92'

Gerrard z rzutu rożnego, piłka wybita przed pole karne gdzie ustawiony był Coutinho. Uderzenie Brazylijczyka wybronione przez bramkarza ze Szwajcarii.

92'

Jakupović zatrzymał Gerrarda, który efektowną szarżą wdarł się w pole karne! Dalej bez goli.

91'

4 minuty doliczonego czasu i nadziei na rozstrzygnięcie!

90'

Centra Coutinho wybita przez defensorów gości.

90'

Rzut rożny dla Liverpoolu. Zablokowane dośrodkowanie Sterlinga.

89'

Balotelli pada w polu karnym po starciu z Bruce'm, ale gwizdek sędziego milczy jak zaklęty!

87'

Meyler zmienia Diame.

86'

Mocna centra Gerrarda, akcję zamknął Coutinho, ale strzał głową Brazylijczyka przeleciał ponad poprzeczką.

86'

Rzut wolny dla Liverpoolu na wysokości pola karnego. Sterlinga sfaulował Diame.

85'

Płasko centra Manquillo, na posterunek był Davies.

81'

Henderson przewrócił się w polu karnym i dostał żółtą kartkę za symulowanie.

80'

Efektowny drybling Aluko, zejście z lewej strony do środka pola karnego i uderzenie. Wprost w Mignoleta.

79'

Strzał Skrtela po wrzutce Gerrarda, ale obok słupka uderzył słowacki stoper.

78'

Z dystansu uderzał Henderson, kolejny korner dla Liverpoolu.

77'

Ciekawa prostopadła piłka od Coutinho, ale Lambert nie dał rady zabrać się z futbolówką.

75'

Jordan Henderson za Emre Cana.

74'

Balotelli wystawił Lovrenowi piłkę na 7 metr, ale Chorwat nie trafił w futbolówkę. Dalej bez bramek na Anfield.

73'

Coutinho do Sterlinga, ten dośrodkowywał na 11 metr, ale tam był czujny Chester.

71'

Tymczasem za Abela Hernandeza pojawił się Gaston Ramirez.

71'

Aluko za Ben Arfę, który nie pokazał zbyt wiele.

69'

Okazja Sterlinga, ale to tylko kolejny zablokowany strzał.

68'

Gerrard do ustawionego przed polem karnym Balotellego, ale strzał włoskiego snajpera zablokowany. Dalej bez goli.

68'

Hull dało się zepchnąć do defensywy. Liverpool coraz bliżej szczęścia.

66'

Can centrował w kierunku Balotellego, którzy przepchnął Bruce'a. Przy okazji faulował obrońcę Tygrysów.

65'

Poprawiał jeszcze zza pola karnego Sterling, lecz Jakupović poradził sobie z uderzeniem Anglika.

64'

Blisko Balotelli! Włoch wpadł do bramki, ale piłka nie!

63'

Gerrard uderzał z dystansu, rykoszet i piłka minimalnie minęła bramkę.

62'

Lambert gra na szpicy, Balotelli bliżej lewej strony.

61'

Z kolei za Lallanę wchodzi Lambert.

61'

Coutinho melduje się na murawie w miejsce Allena.

60'

Dwójkowa akcja Gerrard - Sterling, po odegraniu skrzydłowego kapitan strzelił bez zastanowienia, ale minimalnie obok słupka.

59'

Hernandez mocno uderzył po zgraniu piłki głową przez Elmohamady'ego, lecz Mignolet pewnie wyłapał uderzenie. Niezła próba Urugwajczyka.

59'

Statystyka: Balotelli dostał w tym sezonie więcej żółtych kartek (2) niż strzelił goli (0).

57'

Balotelli za atak łokciem ukarany żółtkiem.

57'

Runął na ziemię jak długi Alex Bruce po starciu z Balotellim.

56'

Sterling nadepnął na Brady'ego, który zwija się z bólu.

54'

Hernandez zwiódł Moreno, ale Allen naprawił jego błąd.

50'

Ben Arfa powalił Gerrarda i zobaczył za to żółty kartonik.

50'

Liverpool podobnie jak w pierwszej połówce - spokojnie kreuje akcję od linii obronnej.

47'

Allen prostopadłą piłką szukał Sterlinga, lecz młody Anglik wyprzedzony przez Brady'ego.

46'

Początek drugiej części gry. Balotelli z Allenem od środka!

16:56

Liverpool gra bardzo słabo i chyba nikogo nie zdziwi, jeśli od pierwszych minut Rodgers zdecyduje się na zmiany. W odwodzie ma przecież chociażby Coutinho czy Lamberta.

16:56

48'

Po rzucie rożnym bitym przez Gerrarda Jakupović pewnie łapie piłkę. Konie pierwszej połowy!

47'

Faul Diame przy linii bocznej, ucierpiał Manquillo.

46'

Efektowna akcja Hull, Hernandez piętą do Elmohamady'ego, a piłka ostatecznie spadła po dośrodkowaniu Egipcjanina pod nogi Huddelstone'a. Ten mocne uderzył z dystansu i po rykoszecie od Skrtela, będzie korner.

43'

Diame uderzył z dystansu po podaniu Ben Arfy, ale kilka metrów obok słupka.

42'

Ben Arfa agresywnie zaszarżował w polu karnym Liverpoolu wbiegając między trzech rywali, poślizgnął się, a mimo to dał radę odegrać piłkę na środek pola karnego. Tam czyhał Livermore, ale jego uderzenie wybronił Mignolet.

40'

Huddelstone ukarany żółtym kartonikiem za faul na Canie.

39'

Lallana pada po walce bark w bark z Chesterem, gwizdek sędziego milczy.

37'

Lallana często pokazuje się w środku pola i szuka gry, Sterling mniej widoczny.

36'

Manquillo powstrzymany przez Diame, będzie korner dla gospodarzy.

35'

Lallana dzięki podaniu z klepki urwał się rywalom, ale jego centra była nieudana.

34'

Liverpool przeważa w posiadaniu piłki, ale niewiele z tego wynika. Walka w środku pola.

31'

Z drugiej strony dośrodkowanie Elmohamady'ego zastopowane przez Skrtela. Słowak na razie bezbłędny.

30'

Gerrard centrował z rzutu rożnego, ale zdecydowanie za głęboko. Lovren minął się z piłką.

29'

Diame przedryblował dwóch rywali, ale ostatecznie zawodnicy Liverpoolu poradzili sobie z Senegalczykiem.

28'

Allen z dystansu, ale z małą siłą i niecelnie.

27'

Za lekkie zagranie Chestera, ale Jakupović w ostatniej chwili uprzedził Balotellego! Fatalny błąd defensora gości!

26'

Can do Balotellego, który nie opanował piłki. Statystycy dalej mogą liczyć Włochowi minuty bez strzelonego gola...

25'

Lallana próbował się urwać defensorom Hull, lecz Chester nie dał się zwieść. Bardzo spokojna interwencja.

24'

Mecz prowadzony jest w naprawdę spokojnym tempie. Liverpool próbuje narzucić swój styl gry.

21'

Teraz długa piłka Balotellego w kierunku Sterlinga, lecz ta wylądowała w rękach golkipera gości.

21'

Liverpool pracuje pod polem karnym Hull, ale ciężko złamać zwarte szyki defensywne Tygrysów.

18'

Davies zablokował Manquillo i od bramki rozpocznie Jakupović.

15'

Sterling próbował uderzyć zza pola karnego, ale Chester ze spokojem zablokował uderzenie.

15'

Z prawej flanki centrował Elmohamady, lecz Diame nie dał rady przeskoczyć swojego rywala.

13'

Sterling posłał prostopadłą piłkę do Balotellego, Włoch urwał się Bruce'owi, lecz jego uderzenie z ostrego kąta wybronił Jakupović.

13'

Spokojne temu tego meczu. Liverpool z dużą łatwością rozgrywa w środkowej strefie.

11'

Lovren główkował po rzucie rożnym, ale Elmohamady wybił piłkę z linii bramkowej! Centrował Gerrard.

10'

Hernandez blisko przechwycenia za słabego podania Sterlinga, ale siłą fizyczną przepchnął go Skrtel.

9'

Sterling leży w polu karnym, ale sędziowie uznali, że to on przewinił i zagrał ręką.

7'

Był piłkarz Leverkusen już wrócił do gry.

5'

Emre Can mocno poturbowany, zwija się z bólu na środku boiska.

5'

Efektownym dryblingiem Hatem Ben Arfa zwiódł trzech rywali, piłkę zagrał do ustawionego na prawym skrzydle Elmohamady'ego, ale zagrania piłkarza Tygrysów wybite przez defensywę gospodarzy.

3'

Kolejna wrzutka, tym razem Elmohamady, lecz wprost w ręce Mignoleta.

2'

Centra Brady'ego, ale Skrtel świetnie wszystko przeczytał i wybił futbolówkę.

1'

Pierwszy faul. Przewinienie popełnił Lallana.

1'

Mecz 9 kolejki na Anfield rozpoczęty! Od środka podopieczni Steve'a Bruce'a.

15:58

Na Anfield rozbrzmiewa "You will never walk alone", a to znak, że już za moment zaczynamy!

15:54

Rodgers dalej stawia na Mario Balotellego, który jeszcze nie zdobył w tym sezonie Premier League gola. Czy Włoch wreszcie się przełamie?

15:52

Z kolei Hull z pewnością jest podbudowane ostatnim remisem z Arsenalem. Jeśli Tygrysy zagrają dziś na podobnym poziomie, to mogą na Anfield sprawić nie lada niespodziankę.

15:50

The Reds są dziś faworytem, ale forma ekipa Rodgersa raczej nie napawa ich kibiców zbytnim optymizmem.

15:48

Zapowiedź meczu, który lada moment rozpocznie się w Liverpoolu, możecie przeczytać tutaj.

15:44

Już za 15 minut początek spotkania na Anfield Road, a relację poprowadzi dla państwa Filip Błajet!