CracoviaCracovia
0 : 1
Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
100'

KONIEC SPOTKANIA! Pogoń Szczecin wygrywa z Cracovią na wyjeździe 1:0. Strzelcem jedynego gola Łukasz Zwoliński!

97'

Ależ sytuacja! Miroslav Covilo świetnie zgrał piłkę w pole karne, dopadł do niej Deniss Rakels i posłał w kierunku bramki, piłka prawie już wpadła do bramki, ale w ostatniej chwili z linii bramkowej wybił ją Sebastian Rudol!

96'

Ortega zacentrował z prawego skrzydła, ale Janukiewicz pewnie wyłapał futbolówkę.

95'

Po raz kolejny po wejściu na murawę bramce Radosława Janukiewicza chciał zagrozić Kapustka, ale zabrakło w jego próbie precyzji.

94'

Ortega i Rakels próbowali zaatakować bramkę Pogoni, ale piłkę wybił bardzo dobrze spisujący się w tym spotkaniu Mateusz Matras.

91'

Krzysztof Nykiel ukarany żółtą kartką.

90'

Krzysztof Jakubik doliczył dziesięć minut do regulaminowego czasu gry.

90'

Łukasz Zwoliński chciał wykorzystać błąd jednego z piłkarzy Cracovii, ale trafia w boczną siatkę.

88'

Marcin Budziński, sędzia dyktuje rzut wolny, "Pasy" natychmiastowo wykonują ten stały fragment i przenoszą się pod bramę Pogoni.

87'

Wznawiamy grę!

83'

Mamy oficjalne potwierdzenie, mecz za chwilę zostanie wznowiony.

83'

Piłkarze obu drużyn schodzą do szatni. Mecz zostaje przerwany!

80'

Na stadionie Cracovii odpalono race. Mecz chwilowo przerwany...

79'

Ależ akcja Cracovii! Ortega - to mogło być wejście smoka! Hiszpan znalazł się w doskonałej sytuacji, wybiegł przed Janukiewicza, ale fatalnie przestrzelił!

78'

Rafał Murawski urwał się spod opieki rywali i ruszyła na bramkę Cracovii, w pościg za nim ruszył Marcin Budziński, który dogonił piłkarz Pogoni i w siłowym pojedynku zmusił go do wybicia piłki an aut.

77'

Kolejna zmiana w Cracovii, Ortega Medina wejdzie za Wdowiaka.

76'

Dzisiejsze spotkanie ogląda z wysokości trybun 6 335 widzów.

75'

Karol Danielak został ukarany żółtą kartką.

74'

Zmiana w drużynie Cracovii, za Damiana Dąbrowskiego wejdzie Bartosz Kapustka.

73'

Piłkarze Cracovii w natarciu, od kilku minut gospodarze nie schodzą z połowy Pogoni i szukają okazji do zdobycia wyrównującej bramki.

71'

Mateusz Wdowiak świetnie wszedł w pole karne Pogoni, znalazł dużo miejsca w szeregach defensywnych gości i miał przed sobą tylko Radosława Janukiewicza. Koniec końców piłkarz "Pasów" zmarnował tę sytuację.

70'

Miroslav Covilo wygrał pojedynek główkowy, ale nie udało mu się oddać strzału na bramkę Pogoni, bowiem został zablokowany przez swoich rywali.

70'

Deniss Rakels biegł z piłką prawą stroną, ale Mateusz Matras dopadł do niego i zdołał odebrać futbolówkę.

68'

Tym razem rzut wolny dla Pogoni, piłkę zagrywał bezpośrednio na bramkę Cracovii Rafał Murawski, ale Krzysztof Pilarz bez problemu złapał ją.

65'

Rzut wolny dla Cracovii, Radosław Janukiewicz jak struna wyciągnął się aby wyłapać futbolówkę.

66'

Świetna piłka Dialiby w pole karne Pogoni do Nykiela. Zawodnik Cracovii doszedł do futbolówki i dośrodkował z powietrza. Piłkę złapał jednak Janukiewicz.

63'

Dośrodkowanie Murawskiego z rożnego i strzał Golli. Jeden z obrońców Cracovii wybił piłkę głową na kolejny rzut rożny.

59'

Danielak za Nunesa.

55'

Pierwsza zmiana w Cracovii. Diabang zmienia Jendriska.

54'

Dużo walki w środku pola. Oba zespoły grają niedokładnie.

52'

Niezła kontra Cracovii. Wrzucał piłkę Nykiel, ale poradzili sobie Portowcy!

50'

Fani Pogoni są już na swoim sektorze. Faktycznie jest ich około 1000.

48'

Poprzeczka ratuje teraz Cracovię! Głową strzelał Frączczak!!!

47'

Faulowany Nunes i Pogoń ma rzut wolny.

46'

Gramy! Od środka piłkarze Cracovii!

21:24

Piłkarze wracają już na murawę. Za chwilę wznawiamy grę!

21:14

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! Cracovia była aktywna, ale to Pogoń strzeliła jedynego gola po stałym fragmencie gry. Na drugą połowę zapraszamy za kwadrans!

44'

Cracovia zamyka Pogoń na własnej połowie, ale ich uderzenia są albo blokowane, albo niecelne.

43'

Dośrodkowanie Rakelsa pewnie wybijają obrońcy gości.

41'

Cracovia próbuje zaatakować, ale Pogoń skutecznie się broni.

37'

Nic nie zapowiadało tego gola. Do tej chwili to raczej Cracovia dominowała na boisku. Jeden stały fragment gry jednak wystarczył gościom do strzelenia gola!

35'

GOOOOOL!!! Dośrodkowanie z rzutu wolnego, piłka ląduje na 5 metrze a Zwoliński tylko musiał dostawić nogę. Pogoń prowadzi przy Kałuży!

35'

Zablokowany strzał Zwolińskiego. Portowcy mają korner.

32'

Nunes został zablokowany przez Nykiela. W ataku jednak cały czas goście.

31'

Kibice Pogoni dotarli właśnie na stadion Pasów.

30'

Cracovia strzela na potęgę. Tym razem Rakels, ale znowu górą Janukiewicz.

29'

Wdowiak strzelił z 20 metrów, ale znowu pewnie broni Janukiewicz.

27'

Leżał przez chwilę na boisku Covilo. Wszystko jest już w porządku i wysoki pomocnik może grać dalej.

26'

Kolejna dobra akcja Pasów. Strzelał Wdowiak, piłkę głową dobijał Jendrisek, ale z najwyższym trudem radzi sobie Janukiewicz!!

25'

Dobry strzał Dabrowskiego z linii pola karnego. Piłka leci centymetry nad poprzeczką bramki Janukiewicza.

24'

Cracovia próbowała wymienić kilka podań z pierwszej piłki. Stracił futbolówkę jednak Wdowiak.

23'

Dośrodkowanie Nykiela było zbyt głebokie. Janukiewicz nie miał kłopotów.

20'

Wdowiak miał szansę na strzelenie gola, ale nie trafił w piłkę z woleja!

19'

W odpowiedzi akcja Cracovii. Jednak strzał Nykiela z ostrego kąta był bardzo niecelny.

17'

Dobra akcja Pogoni! Najpierw uderzał Kun a następnie Frączczak. Oba strzały jednak zostały zablokowane.

16'

Na spalonym Zwoliński.

14'

Na strzał zdecydował się Budziński, ale było to bardzo lekkie uderzenie z 25 metrów. Spokojnie łapie piłkę Janukiewicz.

13'

Gracze Pogoni reklamowali rękę Sretenovicia w polu karnym, ale gwizdek sędziego milczy.

11'

Dobra interwencja Marciniaka i od bramki grę wznawia Pilarz.

10'

Było trochę zamieszania w polu karnym Cracovii, ale ostatecznie przytomnie piłkę wybił Budziński.

9'

Faul Nykiela. Portowcy mają rzut wolny prawie z narożnika boiska.

7'

Nykiel nie sięgnął piłki głowa. Akcja przeniosła się już pod pole karne Pasów.

6'

Zza pola karnego strzelił Budziński, piłka odbija się od Golli i krakowianie mają korner.

4'

Udało się Pasom uspokoić grę. Teraz częściej przy piłce są gospodarze.

2'

Dośrodkowanie Kuna pewnie łapie Pilarz.

2'

Od początku agresywnie gra Pogoń. Radzą sobie jednak obrońcy Cracovii.

1'

ZACZYNAMY! Od środka piłkarze Pogoni!

20:26

Sędzia Krzysztof Jakubik wyprowadza już oba zespoły na murawę.

20:19

Oba zespoły już zeszły do szatni. Do rozpoczęcia meczu zostało 10 minut.

20:14

Zapraszam do dyskusji o tym meczu na Twittera: @KrzysiekOrski

20:09

Podczas rozgrzewki oba zespoły koncentrują się na wymianie krótkich podań. Będziemy mieli techniczny mecz? ;)

20:04

Coraz lepiej wygląda murawa na Cracovii. Jeszcze nie jest idealnie, ale ten fragment boiska, który przez kilka spotkań przypominał bagno lub boisko do siatkówki plażowej, zarasta powoli trawą,

20:00

Na murawie trwa rozgrzewka obu zespołów. Kibice powoli wchodzą na stadion Pasów. Fanów gości na razie nie widać. Wedle zapowiedzi miało być ich nawet 1000.

19:56

W ramce po lewej stronie można zapoznać się już z wyjściowymi składami obu zespołów. A oto gracze, którzy ten mecz rozpoczną na ławkach rezerwowych.

Cracovia: Krystian Stępniowski, Boubacar Diabang Dialiba, Armiche Ortega Medina, Sławomir Szeliga, Bartosz Rymaniak, Deleu, Bartosz Kapustka.

Pogoń Szczecin: Dawid Kudła, Kamil Wojtkowski, Takafumi Akahoshi, Michał Janota, Michał Walski, Karol Danielak, Vladimirs Kamess.

19:52

W Krakowie mamy dzisiaj niezłą pogodę do gry w piłkę. Jest około 6 stopni Celsjusza, wieje lekki wiaterek. Nie zanosi się na deszcz. Mamy tylko nadzieję, że zawodnicy obu zespołów odpowiednio nas rozgrzeją.

19:45

Dzień dobry! Już za około 45 minut początek ostatniego sobotniego meczu w tej kolejce T-mobile Ekstraklasy. Na własnym stadionie Cracovia podejmie Pogoń Szczecin. Prosto ze stadionu przy ulicy Kałuży wita się Krzysztof Orski. Zapraszam do pozostania z relacją LIVE w serwisie Ekstraklasa.net!

16:00

Michniewicz: Terminarz? Wiedziałem, jak wygląda i na co się piszę

Rozmowa z nowym trenerem Pogoni

polonia warszawa-śląsk wrocław

10:00

RELACJA SMS

Aby zamówić relację na żywo na Twój telefon wyślij SMS o treści crapog na numer 72355 (koszt 2,46 zł). W trakcie meczu dostaniesz informacje o bramkach, wyniku do przerwy i końcowym.

08:00

ZAPOWIEDŹ SPOTKANIA CRACOVIA - POGOŃ SZCZECIN

Pogoń Szczecin - Cracovia 2-1

Czesław Michniewicz zaliczył udany debiut jako trener Pogoni, a jego zespół w minioną sobotę pokonał przed własną publicznością Jagiellonie Białystok 2:0, odnosząc drugie zwycięstwo wiosną. Tym razem szczecinianie zmierzą się z Cracovią, która nie ma powodów do radości. "Pasy" zajmują obecnie trzecie od końca, czternaste miejsce i jeśli zanotują kolejną porażkę, utrzymanie się w Ekstraklasie będzie coraz trudniejsze.

W tym sezonie spotkania z drużynami z regionu Cracovia nie wspomina zbyt dobrze. Nie tak dawno przy Kałuży gościła drugoligowa ekipa Błękitnych Stargard Szczeciński, która pokonała podopiecznych Podolińskiego 2:0 awansując do półfinału Pucharu Polski.

- Postaramy się strzelać Cracovii tak samo jak Błękitni. To trudny teren, tym bardziej teraz, biorąc pod uwagę w jakim stanie jest boisko. Będziemy chyba trenować na "dwójce", gdzie płyta jest podobna, żeby się przyzwyczaić - powiedział Hubert Matynia, obrońca Pogoni.