2 : 0
GKS BełchatówGKS Bełchatów
1. połowa2 : 0
19:52

GKS po przerwie miał przewagę, ale nie potrafił jej wykorzystać i znów przegrywa, a Korona notuje szósty mecz z rzędu bez porażki. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

93'

KONIEC! Korona wygrywa 2:0!

93'

Sobolewski świetnie dośrodkował z prawej strony, ale Kiełb nie opanował piłki. Teraz mają ją goście

92'

Golański dośrodkował z rzutu roznego, ale piłka minęła wszystkich piłkarzy w polu karnym

91'

Trzy minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

89'

Chiżniczenko zmienia Kapo

87'

Zawodnicy gości domagali się karnego za zagranie ręką Golańskiego. Arbiter jest innego zdania

86'

Szymański dośrodkował z rzutu rożnego, piłkę wybił Trytko

84'

Ależ było blisko gola! Ślusarski wyszedł sam na sam z bramkarzem i przegrał ten pojedynek!

82'

Środkiem starali się zaatakować goście, Malarczyk wyjaśnił sytuację

80'

Jacek Kiełb zmienia Aankoura

80'

Aankour dośrodkował z prawej strony boiska, ale poradzili sobie goście

78'

Pierwsza zmiana gospodarzy. Pilipczuk wchodzi za Janotę

77'

Szymański dośrodkował z rzutu roznego, obrońcy Korony wybili piłkę

75'

Próba dośrodkowania z prawej strony, blokuje to Sylwestrzak. Aut dla gości

73'

Komolov wchodzi na boisko za Wacławczyka

72'

Teraz było groźnie! Po wrzutce z prawej strony głową uderzał Mak, a bramkarz wybił na rzut rozny!

72'

Dłużej przy piłce są goście, ale praktycznie nic z tego nie wynika

70'

Golański faulował na swojej prawej stronie Maka

68'

Prokić oddał strzał sprzed szesnastki, ale mocno się pomylił. Od bramki Korona

67'

Golański dośrodkował z rzutu rożnego, ale goście wybili piłkę

65'

Ślusarski świetnie minął teraz Golańskiego i dośrodkował z lewej strony, ale tam już dobrze interweniował Cerniauskas

64'

Alexis dośrodkował z lewej strony, łapie piłkę bramkarz

63'

Troszkę chaosu mamy na boisku, jedni i drudzy szybko tracą piłkę

61'

Sawala dośrodkował z prawej strony, znów wybijają gospodarze

59'

Szymański nieźle dośrodkował z prawej strony, ale poradzili sobie gospodarze

58'

Druga zmiana, Prokić za Mójtę

58'

Golański dośrodkował z rzutu wolnego, ale Ślusarski wybił piłkę

55'

Strzał Janoty sprzed szesnastki, broni Malarz

55'

Mójta starał się zaatakować lewą stroną, ale powstrzymał go Golańki. Piłka dla Korony

52'

Golański dośrodował z rzutu wolnego, ale obrońcy GKS-u wybili piłkę

51'

4541 osób zasiadło dziś na stadionie

50'

Długa piłka w kierunku Maka, ale tego świetnie powstrzymał Sylwestrzak

49'

Kapo uderzał na bramkę, broni Malarz

48'

Dużo walki w środku, Janota odbiera piłkę Ślusarskiemu

46'

I wznawiamy grę!

46'

Jeszcze przed wznowieniem gry zmiana, Szymański za Rachwała

18:46

Korona stworzyła sobie więcej okazji i jej prowadzenie jest zasłużone. Czy gości stać na odpowiedź? Przekonamy się po przerwie!

45'

I teraz sędzia zakończył pierwszą połowę!

45'

Lewą stroną zaatakował Trytko, ale tam powstrzymał go Sawala. Aut

43'

Znowu gorąco pod bramką gości! Kapo zaatakował środkiem, piłka trafiła do Sobolewskiego, ale tego w polu karnym powstrzymał obrońca

42'

Znów gol po stałym fragmencie! Golański dośrodkował z rzutu wolnego i Malarz znów odbił pierwszy strzał, ale z dobitką Trytki nie dał sobie rady!

41'

GOOOOOOOOOOOOOL!! Przemysław Trytko, jest 2:0 dla Korony!

39'

Malarczyk oddał strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany

37'

Swietnie na lewej stronie popracował Sylwestrzak, zagrał do Kapo, ale ten skiksował. Od bramki Malarz

36'

Wrzutka, jaką wykonał sam poszkodowany, niedokładna. Aut dla gości

35'

Golański faulowany na prawej stronie boiska

33'

Po dośrodkowaniu Golańskiego z rzutu rożnego najpierw uderzał Trytko, ale z tym Malarz jeszcze sobie poradził. Gdy dobijał Sylwestrzak był już bez szans!

32'

GOOOOOOOOOOOL!! Kamil Sylwestrzak, 1:0 dla Korony!

31'

Długie zagrania Malarczyka z rzutu wolnego, ale gospodarze wywalczyli tylko aut

29'

To musiał być gol! Sylwestrzak świetnie dośrodkował z lewej strony boiska, a piłka trafiła do niepilnowanego Trytki. Ten jednak oddał tak lekki strzał, że Malarz spokojnie złapał piłkę

27'

Baran świetnie powstrzymał dobrze zapowiadający się atak Aankoura. Aut dla Korony

26'

Długo wymieniają teraz podania goście, choć robią to głównie na własnej połowie

24'

Prawą stroną zaatakowała Korona, ale Golański zanim zdołał dośrodkować, to się poślizgnął. Od bramki Malarz

23'

A teraz groźnie pod bramką gospodarzy! Mójta oddał "centrostrzał" z lewej strony boiska i piłka minimalnie minęła bramkę!

21'

Było blisko bramki! Petrov zagrał prostopadłą piłkę do Aankoura, ale ten przegrał sytuację sam na sam z bramkarzem!

20'

Sobolewski dośrodkował płasko z prawej strony boiska, ale obrońcy gości wybili piłkę z własnej szesnastki

19'

Basta w ataku sfaulował Sylwestrzaka

17'

Żółta kartka dla Michała Janoty

15'

Próba miękkiego zagrania w pole karne od Janoty do Sylewstrzaka, ale nieudana. Od bramki grę wznowi Malarz

14'

Szybka konta bełchatowian, Michał Mak zagrał do środka, do Wacławczyka, ale tego powstrzymali obrońcy Korony

12'

Janota faulował Ślusarskiego w środkowej strefie boiska

10'

Troszkę chaosu mamy teraz na boisku. Jedni i drudzy szybko tracą piłkę

8'

Długa piłka od Malarczyka w kierunku Sobolewskiego, niedokładna. Przy futbolówce GKS

7'

Alexis zebrał wybitą z pola karnego piłkę i starał się uderzać, ale został zablokowany

6'

Mójta zaatakował lewą stroną, ale kiedy zdecydował się na dośrodkowanie, to został zablokowany przez Petrova

4'

Było blisko gola! Nabil Aankour przeprowadził indywidualną akcję, wpadł z piłką w pole karne, po czym oddał minimalnie niecelny strzał!

3'

Mójta dośrodkował przed chwilą z rzutu wolnego, ale obrońcy Korony spokojnie wybili piłkę

2'

Niezła wymiana podań ze strony gospodarzy w środkowej strefie, ale wszystko niedokładnym zagraniem zepsuł Sobolewski. Przy piłce goście

1'

Tomasz Musiał daje znak, zaczynają goście

17:57

Piłkarze obu zespołów już wychodzą na boisko, pierwszy gwizdek już za chwilę

17:53

Bełchatów w ostatniej kolejce doznał bolesnej porażki 0:3 u siebie z warszawską Legią. Czy dzisiaj będzie w stanie się zrehabilitować i ograć Koronę, czy ta utrzyma swoją serię meczów bez porażki (jak dotąd pięć)? Początek za około siedem minut!

17:50

Z frekwencją, jak to w Kielcach, nie jest dziś najlepiej, choć tym razem kibice mogą tłumaczyć się nie sprzyjającą pogodą. Sektor gości jest z kolei wypełniony dość szczelnie

17:47

Ławka gospodarzy: Małecki, Pilipczuk, Cebula, Ouattara, Kiełb, Leandro, Chiżniczenko

17:46

Ławka gości: Zubas, Witasik, Szymański, Poźniak, Prokić, Komolov, Bartosiak

17:45

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów, za chwilkę dorzucimy do nich ławki rezerwowych. Tymczasem zapoznajcie się z zapowiedzią tego spotkania

17:40

Witamy z mroźnych Kielc! Już tylko około 20 minut zostało do rozpoczęcia spotkania, które zakończy dzisiejsze zmagania w Ekstraklasie. Korona Kielce kontra GKS Bełchatów - zapraszamy na relację live z tego wydarzenia!