Sobota, 26 lipca 2014, godz. 20:30
CracoviaCracovia
1 : 3
22:21

KONIEC MECZU. Legia wygrała w Krakowie 1-3, bo była skuteczniejsza. Wynik tego spotkania i tak jest sprawą drugorzędną, biorąc pod uwagę skandaliczne zachowanie niektórych z kibiców Cracovii. Rzucanie petardami w piłkarzy jest niedopuszczalne! Za uwagę dziękuje Krzysztof Orski. Zapraszam na inne relacje w serwisie Ekstraklasa.net.

94'

Jeszcze był rzut wolny dla Cracovii, ale nic z tego nie wyszło.

93'

Minuta do końca. Na boisku już nic się nie dzieje.

90'

Druga połowa potrwa 4 minuty dłużej.

89'

W tym meczu już nic się nie zmieni. Obie drużyny czekają na końcowy gwizdek.

87'

Ryczkowski zdecydował się na strzał z dystansu, ale pewnie broni Pilarz.

86'

Żółta kartka dla Rymaniaka.

84'

Mocny strzał Stebleckiego przeleciał tuż nad bramką.

82'

Na spalonym Kosecki.

81'

Gramy dalej! Niezła akcja Legii, ale Pilarz uprzedził Saganowskiego.

80'

Kolejne petardy lecą na boisko. SKANDAL W KRAKOWIE!

79'

Skandal na Cracovii!!!! Petarda wybuchła tuż obok głowy Vrdoljaka. Będą ogromne kary!!!!

78'

W momencie gola z karnego prawdopodobnie skończył się ten mecz. Ciężko sobie wyobrazić, żeby Legia straciła taką przewagę.

75'

Ostatnia zmiana w Pasach. Zszedł Zejdler a wszedł Kita.

74'

GOOOOL!!!! Vrdoljak pewnie wykorzystał jedenastkę!

73'

Rzut karny dla Legii!

71'

Niezły rajd Koseckiego, który był naciskany przez dwóch obrońców, ostatecznie kończy sie niecelnym strzałem.

71'

Strzału próbował Budziński, ale niecelnie i za słabo.

70'

Ostatnia zmiana w Legii. Schodzi strzelec drugiego gola, Jodłowiec a wchodzi Vrdoljak.

69'

8308 osób ogląda dzisiejszy mecz.

68'

I znowu Rymaniak! Jałocha źle wyszedł do dośrodkowania, ale Rymaniak z ostrego kąta trafił tylko w boczną siatkę!! Cracovia jest coraz bliżej.

67'

Mocne uderzenie Rymaniaka i piłka po rękach Jałochy ląduje na słupku! Było groźnie!!

67'

Cracovia teraz przycisnęła, ale na razie nic z tego nie wychodzi.

65'

Po dośrodkowaniu główkował Żytko, ale wysoko nad bramką.

64'

Rzut rożny dla Cracovii, było trochę zamieszania, ale ostatecznie piłka w rękach Jałochy.

63'

Cracovia ma teraz kłopot z przedostaniem się pod bramkę Jałochy. Probówał strzału Rymaniak, ale bardzo źle to zrobił.

61'

Steblecki zmarnował nieźle zapowiadającą się kontrę.

60'

Mamy też zmianę w Cracovii Za Zjawińskiego wchodzi Steblecki.

59'

I od razu druga zmiana w Legii. Schodzi Radović a wchodzi Duda.

58'

I mamy zmianę. Jałocha za Kuciaka.

57'

Szykuje się zmiana w bramce Legii.

56'

Kosecki ucierpiał teraz w starciu z Budzińskim.

54'

Dośrodkowywał Pinto, ale piastkuje skutecznie Pilarz.

53'

Dudzic ogląda żółtą kartkę za faul na Koseckim.

49'

Na Cracovii zemściły się błędy z pierwszej połowy. Zjawiński zmarnował dwie sytuacje a Legia wykorzystała to bezlitośnie.

48'

Zmiana w Cracovii. Nykiela zmienił Dudzic.

47'

GOOOOOL!!!! Ależ początek Legii!!! Długa akcja, piłka trafiła do Jodłowca, który strzelił z 25 metrów i piłka wpadła w samo okienko!!!

46'

Oba zespoły jak na razie bez zmian.

46'

Drugą połowę zaczęli krakowianie!

21:28

Piłkarze wracają na boisko. Niedługo zaczynamy drugą połowę!

21:17

Koniec pierwszej połowy! Cracovia remisuje z Legią, ale to warszawianie mogą mówić o szczęściu. Dwie stuprocentowe okazje zmarnował Zjawiński. Dobre spotkanie mamy w Krakowie. Na drugą połowę zapraszam za kwadrans!

46'

Pierwsza połowa potrwa dwie minuty dłużej.

45'

Słabe dośrodkowanie Nykiela. Piłka w rękach Kuciaka.

44'

Znowu dobra akcja Cracovii. Nowak do Budzińskiego, ale w ostatniej chwili górą obrońcy Legii.

43'

Pod koniec pierwszej połowie to Cracovia przejęła inicjatywę.

41'

Ależ szansa dla Cracovii!!!! Kuciak wyszedł do piłki, szybszy był Zjawiński, który go minął, ale z ostrego kąta strzelił nad bramką!!!!

37'

Powinno być 2-1 dla Cracovii. Kolejna kontra, piękne podanie do Zjawińskiego, ten idzie sam na sam, ale końcami palców odbija Kuciak!!!!

36'

Chwila przerwy na uzupełnienie płynów, ale już wracamy do gry!

33'

Helio Pinto prostu w mur i nic z tego nie wyszło. Chwile później strzelał Lewczuk, ale bardzo wysoko nad bramką.

32'

Legia teraz długo rozgrywa piłkę, ale nie może wejść w okolice szesnastki Cracovii. Teraz faul tuż przy linii bocznej pola karnego. Szansa dla Legii.

30'

Pół godziny gry za nami i obserwujemy dobre spotkanie. Nie ma chwili nudy. A to Legia stara się przedrzeć w pole karne Cracovii a to Pasy groźnie kontratakują.

28'

Na raty strzelał teraz Budziński zza pola karnego, ale prosto w bramkarza Legii.

26'

Dośrodkowanie Zejdlera mocne, na dobrej wysokości, ale prosto w ręce Kuciaka.

23'

GOOOOL!!! Mamy wyrównanie przy Kałuży! Kosecki minął dwóch obrońców i spokojnie strzelił obok bezradnego Pilarza!!!

21'

Legia przeważa na boisku, ale nie tworzy groźnych okazji. Tymczasem Cracovia tylko czeka na okazję do kontry. Teraz ostatni obrońca powstrzymał groźny atak krakowian.

18'

Lewczuk dobrze teraz powstrzymał kontrę Cracovii. Legia w przewadze.

17'

Na spalonym złapany został Zjawiński.

17'

15 minut meczu za nami a Legia jak na razie bez groźnej akcji podbramkowej.

14'

Znowu przeciągnięte dośrodkowanie Pinto. Od bramki grę wznowi Pilarz.

13'

Ni to strzał ni to dośrodkowanie Koseckiego ląduje w rękach Pilarza.

11'

Dobra kontra Cracovii, ale zepsuł ją Zejdler, który za mocno podawał do Zjawińskiego.

10'

Pasy grają wysokim pressingiem i Mistrz Polski sobie z tym nie radzi.

8'

Helio Pinto dośrodkowywał z rzutu wolnego, główkował Rzeźniczak, ale słabo i obok bramki.

7'

Legia strara się teraz przejąc inicjatywę, ale rozgrywają piłkę głownie w okolicy linii środkowej.

6'

Henning Berg nerwowo stąpa przy linii bocznej. Nie takiego początku sie spodziewał.

4'

GOOOOL!!!!! Świetna akcja Cracovii, piłka trafiła do Nowaka a ten w sytuacji sam na sam pokonał łatwo Kuciaka!!!!

2'

Niezła akcja Cracovii, ale Zejdler źle dośrodkował i wybili Legioniści.

1'

Pierwsza próba Cracovii, ale Zjawiński źle podawał do Nowaka.

1'

Zaczynamy! Od środka piłkarze Legii!

20:26

Sędzia dzisiejszego meczu Mariusz Złotek wyprowadza oba zespoły na murawę. Za chwilę zaczynamy!

20:16

Piłkarze obu zespołów schodzą do szatni. Do rozpoczęcia meczu zostało nieco ponad 10 minut. Emocje rosną!

20:13

Na rozgrzewce oba zespoły trenują strzały. Obyśmy taką liczbę uderzeń oglądali w trakcie gry!

20:09

W pierwszej kolejce oba zespoły przegrały swoje mecze. Legia przegrała w Warszawie z GKS Bełchatów a Cracovia poległa w Zabrzu z tamtejszym Górnikiem.

20:08

Kibice Cracovii powoli schodzą się na stadion. Szykuje się niezła frekwencja przy Kałuży.

19:57

Rozgrzewka przec meczem Cracovia - Legia Trwa rozgrzewka przed meczem

19:55

Na murawie są już także piłkarze Pasów. Do rozpoczęcia meczu zostało nieco ponad 30 minut.

19:51

Na murawę wybiegli właśnie piłkarze Legii, którzy zostali przywitani oczywiście porcją gwizdów. Brakuje na trybunach kibiców z Warszawy.

19:44

W ramce po lewej stronie widoczne są już wyjściowe składy obu zespołów. Podaję nazwiska piłkarzy, którzy mecz rozpoczną na ławkach rezerwowych.

Cracovia: Perdijić, Cetnarski, Mikulić, Steblecki, Kita, Dudzic, Rakels.

Legia: Jałocha, Duda, Piech, Astiz, Vrdoljak.