3 : 2
Olympique MarsyliaOlympique Marsylia
1. połowa2 : 1
93'

I koniec! Napoli wygrywa z Olympique Marsylia 3:2. Dobry mecz z kilkoma nudniejszymi momentami. A już jutro zapraszamy na Ligę Europy! Dobrej nocy!

90'

Ostatnia zmiana u gospodarzy. Behrami za Dzemailiego.

87'

ARMERO! Poleciał jak strzała lewym skrzydłem, ale nie umiał dobrze uderzyć piłki będąc już w świetnej okazji.

84'

ALEŻ WEJŚCIE MÓGŁ ZALICZYĆ INSIGNE! ŚWIETNIE WYWALCZYŁ POZYCJĘ I UDERZYŁ W SŁUPEK! NIESAMOWITE!

83'

... i Insigne za Mertensa.

82'

Dwie zmiany. Najpierw Lemina za Romao...

81'

Callejon strzela z rzutu wolnego, ale jednak się pomylił. Napoli teraz już niemal całkowicie dominuje na boisku.

79'

Alaixys Romao ogląda żółty kartonik.

76'

I znów spiker porusza tłumy w Neapolu. Cały stadion w jednym rytmie: GONZALO HIGUAIN! Ale skupmy się na akcji. Podanie do Mertensa, który wyszedł właściwie sam na sam, ale podał jeszcze wzdłuż linii i wykończył akcję Higuain!

74'

GOOOOOOOOOOOL! PIPITA x2! NEAPOL GO KOCHA!

70'

Absolutnie nic się nie dzieje ciekawego. Ech.

68'

Zmiana również u gości. Andre-Pierre Gignac za Ayewa.

66'

Natychmiastowa reakcja! Hamsik za Pandeva!

66'

Chwila nieuwagi piłkarzy Napoli jest dla nic bardzo dotkliwa. Szczególnie Armero może sobie za tą akcję pluć w brodę. Nie udało mu się przeciąć dośrodkowania i dał sobie z tym radę Thauvin. Tylko, że w drugą stronę niż zrobiłby to Armero. Trochę może ożywi ten gol mecz.

63'

GOOOOOOOOOOL! THAUVIN!! ZNÓW REMIS W NEAPOLU!

59'

Cóż... w drugiej połowie już ten mecz nie porywa...

56'

Nieoczekiwana zmiana. Payet zastępuje Valbuenę.

53'

Thauvin mocno, lewą nogą, ale tylko boczna siatka.

51'

BARDZO GROŹNIE! Jeden z obrońców Olympique podawał do bramkarza, ale była to bardzo lekka piłka i Pipita omal do niej nie dopadł!

47'

Próba dryblingu Mertensa, ale zakończona stratą, po której goście mogli przeprowadzić groźną kontrę.

45'

Grają! Co przyniesie nam druga część meczu?

21:47

Piłkarze są już na murawie i za moment rozpoczną drugą połowę!

1 Żółte kartki 0

46'

Dużo podań w końcówce tej pierwszej połowy, które nie przyniosły sytuacji żadnej z drużyn. Mój osobisty werdykt jest jednak niezmienny i pierwsza połowa to zdecydowanie było bardzo dobre widowisko. Za 15 minut wracamy na drugą połowę!

43'

Piłkarze już chyba bardzo chcą zejść do szatni, bo nie dają mi zbyt wielu powodów do opisywania przebiegu meczu.

39'

Napoli skonstruowało znakomitą akcję. Była miła dla oka i mocno zagroziła bramce, ale przy ostatnim podaniu sędzia wskazał pozycję spaloną Higuaina. Powtórki pokazały jednak, że sędzia się mylił.

36'

Jordan Ayew! Świetna akcja indywidualna. Wziął na siebie ciężar gry i po chwili zdecydował się na bardzo mocny strzał, ale ten bez problemu wybronił bramkarz Napoli.

34'

Pierwsza żółta kartka w meczu. Ukaranym jest Federico Fernandez. Jak najbardziej sprawiedliwa.

33'

Uspokoił się ten mecz troszeczkę, ale wciąż jest bardzo ciekawy. Za chwilę powinna wrócić dynamika.

31'

Mniej więcej tak wygląda to w Napoli po każdej bramce. Polecam!

28'

1 Faule 4

26'

Piłka trafiła do Higuaina, a ten bardzo mocnym strzałem niemal wyrwał dziurę w siatce Mandandy! Napoli miało niesamowite dwie minuty!

24'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! GONZALO HIGUAIN! CO TU SIĘ DZIEJE!

24'

Przyjął piłkę przed polem karnym na klatkę i od razu z powietrza uderzył na bramkę Mandandy. Znakomite uderzenie, które poleciało w boczną siatkę od wewnętrznej strony siatki. Super dynamiczny mecz!

22'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! INLER! ALEŻ BRAMKA!

20'

Ok, można się pokusić o pierwsze podsumowanie. Olympique nie wygląda tak słabo, jak można by było się tego spodziewać. Prowadzenie to jedno, ale po bramce widać, że grają lepiej i mądrze. Napoli zrywa się jak wściekłe, ale poza błyskami Mertensa niewiele się tam dzieje.

18'

Przypominam, że cały czas możecie oddawać swoje głosy na piłkarza meczu. Wystarczy kliknąć [+] przy nazwisku piłkarza. Każdy ma aż PIĘĆ głosów! Do dzieła!

17'

Goście wolno rozgrywają piłkę i wykorzystują to, że piłkarze Napoli za nią biegają! Bardzo mądre zachowanie piłkarzy z Marsylii.

15'

Wściekłe Napoli rzuciło się do ataku!

13'

Mandanda! Znakomita interwencja, ale równie dobrze było zachowanie Mertensa. Dobrze się ustawił, zrobił sobie trochę miejsca i uderzył.

11'

Znakomite dośrodkowanie z rzutu wolnego i Andre Ayew wyskakuje najwyżej. Wbija piłkę do bramki i na nic przewaga Napoli. Oj, ten mecz jednak będzie bardzo ciekawy!

9'

GOL! GOOOOOL! GOOOOOOOOOOOOOOOL! OLYMPIQUE NA PROWADZENIU! KTO BY SIĘ SPODZIEWAŁ! AYEW!

6'

JAK TO NIE WPADŁO? JAK ON NIE PRZYCELOWAŁ? Ale po kolei. Callejon wysuwa piłkę w polu karnym, na którą nabiega Mertens i decyduje się na uderzenie z pierwszej piłki. Nie trafia i cały stadion od razu łapie się za głowę!

3'

Pierwsza próba Callejona, ale strzał zablokowany.

2'

Od początku aktywniejsze Napoli.

20:46

I zaczynamy! Od środka Olympique Marsylia!

20:31

Goście dzisiejszego pojedynku ostatni raz wygrali mecz... 28 września. Niemal 40 dni bez zwycięstwa. Sześć spotkań. Czy Olympique dzisiaj zdoła zrekompensować kibicom tą czarną serię?

20:26

Napoli ma serię czterech zwycięstw z rzędu. Od 22. października pokonali oni kolejno: Olympique Marsylia, czyli dzisiejszego rywala, Torino, Fiorentinę i Catanię. W każdym z tych spotkań strzelali dwie bramki.

20:21

Liga Mistrzów się nie zatrzymuje! Po wczorajszych emocjach dzisiaj mamy szansę na kolejne i pozostaje mieć nadzieję, że właśnie takich wrażeń dostarczy nam starcie Napoli z Olympique Marsylia. Jedziemy!