Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
1. połowa3 : 1
20:01

93'

Koniec meczu! Jagiellonia szczęśliwie, w dużej mierze dzięki błędowi sędziego, remisuje z Górnikiem 3:3!

91'

Dobra decyzja Olkowskiego, by wrzucać piłkę w pole karne do Zachary. Zabrakło jednak siły, by umieścić ją w bramce.

90'

Sędzia doliczył trzy minuty.

90'

Ostatnia zmiana w drużynie gości. Gajosa zmienia Drażba.

88'

Zbyt długo zwlekał z podaniem Kosznik i piłkę wybił mu jeden z obrońców.

87'

Szybka kontra Górnika. Wystarczyło, że Madej poda dobrze do Zachary, ale uczynił to za słabo.

86'

Groźnie Jagiellonia. Za pola karnego uderzał Plizga, ale obok słupka.

83'

Ależ obrót spraw w Zabrzu, sędzia gra główną rolę. Wątpliwy faul Pandży na Balaju spowodował, że Jagiellonia doprowadziła do wyrównania!

81'

Plizga doprowadza do wyrównania!

80'

Kolejny karny dla Jagiellonii!

78'

Madej podał piłkę do Nakoulmy, ale ten mając przed sobą dwójkę obrońców stracił piłkę.

77'

W ataku był Górnik, który grając na małej przestrzeni stracił w końcu piłkę.

74'

Zmiana w Jagiellonii. Rajalakso zmienił Dzalamidze.

74'

Dosyć głupie wycofanie piłki Pandży do Kosznika, który wybił piłkę poza boisko.

72'

Tym razem Górnik pędził prawą stroną boiska, ale Nakoulma niedokładnie podał do Madeja.

70'

Akcja prawą stroną Olkowskiego, który dośrodkował w pole karne. Piłkę pod nogi Kosznika wybił Ukah, ale uderzenie lewego obrońcy Górnika powędrowało nad poprzeczką.

68'

Górnik Zabrze - Jagiellonia BiałystokGórnik Zabrze - Jagiellonia Białystok

66'

Fantastyczna akcja Nakoulmy, który uderzył kolejny raz w słupek!

65'

Zmiana w Górniku. Jeża zmienia Madej.

64'

Wprowadzony kilka minut wcześniej Drewniak dobrze zgrał piłkę do włączającego się do akcji Olkowskiego. Prawy obrońca Górnika poślizgnął się oddając strzał.

63'

Dośrodkowanie z prawej strony w kierunku Balaja, ale uprzedził go Paweł Olkowski.

60'

Po dośrodkowaniu Jeża z rzutu wolnego uderzał Sobolewski, ale piłkę złapał jakimś cudem Baran!

58'

Szymon Drewniak zmienił Wojciecha Łuczaka.

57'

Oziębała ostro sfaulowany przez Perovuo i mamy żółtą kartkę.

56'

Górnik ruszył z kontratakiem, a konkretnie Nakoulma, który zgrał piłkę do Zachary, ale ten ją stracił.

56'

55'

Po starciu z Zacharą na murawie leżał Ukah, obędzie się jednak bez zmiany.

54'

Po prostopadłym podaniu do Plizgi, ten pada w polu karnym po starciu z Pandżą. Tym razem gwizdek sędziego milczy.

53'

Po stracie Górnika, Gajos szybko zgrywał prostopadłą piłkę w kierunku napastników. Znaleźli się oni jednak na pozycji spalonej.

51'

I mamy bramkę kontaktową! Jedenastkę pewnie wykonuje Quintana!

50'

Olkowski fauluje w polu karnym Gajosa!

49'

Blisko bramki kontaktowej była Jagiellonia! Kasprzik broni w sytuacji sam na sam z Plizgą!

48'

Zgodnie z przewidywaniami po przerwie do ataku ruszyła Jagiellonia. Po dośrodkowaniu prawej strony do piłki wyskoczył Balaj, ale utrudniał mu w uderzenie Pandża i bez problemu złapał ją Kasprzik.

46'

Adama Waszkiewicza w przerwie zmienia Dawid Plizga.

46'

Rozpoczynamy drugą część spotkania!

18:50

48'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Górnik prowadzi 3:1!

47'

Balaj uderza z daleka, niepewnie interweniuje Kasprzik, ale bez konsekwencji.

46'

45'

45'

I mamy wymuszoną zmianę w Górniku. Iwana zmienia Zachara.

45'

Jagiellonia praktycznie nie istniała, ale zdobyła bramkę! Łukasiewicz sfaulował Dzalamidze i mieliśmy rzut wolny dla gości. Wykonywał go Quintana, który zgrał piłkę w pole karne, zrobiło się zamieszanie, a Dźwigała wbił ją do siatki.

44'

Przy golu ucierpiał Bartosz Iwan, zniesiony na noszach. Chyba potrzebna będzie zmiana.

43'

Mamy bramkę dla Jagiellonii! Adam Dźwigała!

40'

Iwan fauluje na środku boiska Dźwigałę, a sędzia decyduje się na pokazanie żółtej kartki.

39'

Zbyt głębokie dośrodkowanie Kosznika, ale piłkę uderza Sobolewski, jednak niezbyt precyzyjnie i łapie ją Baran.

38'

Rzut wolny dla Górnika z okolic dwudziestego metra. Do piłki podszedł Robert Jeż, ale piłka odbiła się od muru i wyszła poza boisko.

36'

Jagiellonia nie istnieje! Tym razem Kosznik znalazł się na lewej stronie, precyzyjnie dośrodkował do Jeża, ale jego uderzenie głową o centymetry minęło słupek!

35'

Po przeciwnej stronie boiska znalazł się Rafał Kosznik, który ograł obrońcę i zgrał piłkę na piąty metr, a tam dobrze ustawiony Iwan wpakował ją do siatki!

33'

Gol dla Górnika! Szykuje się pogrom w Zabrzu! Iwan!

32'

Mocny strzał zza pola karnego oddał Nakoulma, ale został zablokowany przez Gajosa.

30'

W odpowiedzi Dźwigała wrzuca piłkę w pole karne do Dzalamidze, ale szybszy był Kasprzik.

27'

Ależ mecz w Zabrzu! Mamy drugą bramkę dla Górnika! Przed polem karnym znalazł się Sobolewski i uderzył, piłka odbiła się jeszcze od słupka i wpadła do siatki!

26'

Ucierpiał Łuczak, który jednak po dłuższej chwili i pomocy masażystów wstał z murawy.

25'

Górnik wciąż w ataku, uderza Iwan, ale obok słupka.

24'

Odmieniony po przegranej z Zawiszą Górnik obejmuje w końcu prowadzenie. Jeż wypatrzył na siódmym metrze Oziebałe, a ten zdobywa bez problemu bramkę!

23'

Przemysław Oziębała i mamy prowadzenie dla Górnika!

22'

Jeż dośrodkował piłkę w pole karne do Iwana, ten zabrał się do uderzenia i kibice widzieli piłkę w bramce, ale trafiła ona tylko w boczną siatkę!

21'

I znów Nakoulma mógł zdobyć bramkę! Po fantastycznej akcji Górnika, w polu karnym Jeż zostawił piłkę reprezentantowi Burkina Faso, ale ten znów uderza w poprzeczkę!

20'

Perovuo szukał sobie miejsca by uderzyć i w końcu go znalazł. Grzegorz Kasprzik wypuścił piłkę przed siebie, ale chcący dobijać Balaj, był na pozycji spalonej.

19'

Rzut rożny dla Górnika wykonywał Perovuo, ale piłkę wybił dobrze ustawiony Pandża.

18'

Ależ okazja dla Górnika! Po głębokim wydawało się dośrodkowaniu Oziębały piłka trafiła do Nakolmy, który zdecydował się na uderzenie! Te odbijając się od murawy minęło Barana, ale trafiło tylko w poprzeczkę!

15'

Odmieniony Górnik ma wyraźną przewagę. Nakoulma umiejętnie przerzucił piłkę na drugą stronę do Oziębały, ale ten mając przed sobą dwójkę obrońców, stracił ją.

13'

Po rzucie rożnym piłka trafiła po podaniu Iwana do Kosznika, ale jego uderzenie po rykoszecie wyszło poza boisko. Chwilę później w kolejnej akcji Górnika w polu karnym uderzał Nakoulma, ale dobrą interwencję zaliczył Krzysztof Baran.

11'

Sobolewski wypatrzył dobrze włączającego się do akcji Olkowskiego, który podał do Oziebały, ten nie zdołał oddać strzału, a piłkę poza boisko wybił Baran.

8'

Quintana podał przed pole karne do Balaja, ale piłkę odebrał mu wracający po kontuzji Pandża.

6'

Blisko było gola samobójczego Martina Barana. Piłka o kilkanaście centymetrów minęła słupek.

5'

Kolejny raz w ataku Jagiellonia, ale Gajos zagrał niedokładnie na prawe skrzydło.

4'

Akcja Jagiellonii lewą stroną boiska zakończyła się dośrodkowaniem, jednak zbyt głębokim i piłkę bez problemu złapał Kasprzik.

2'

Łuczak dobrze wypatrzył po prawej stronie Iwana, ale szybszy od pomocnika zabrzan był Jakub Tosik.

2'

Niepewnie przyjął piłkę Łukasiewcz, ale po chwili naprawił swój błąd.

1'

No to zaczynamy spotkanie w Zabrzu!

17:57

Tradycyjnie na stadionie obecny jest Adam Nawałka.

17:56

Piłkarze zameldowali się na murawie, jeszcze kilka chwil i zaczynamy!

17:49

Do wyjściowej jedenastki Górnika powraca Boris Pandza, Paweł Olkowski oraz Robert Jeż.

17:48

Na trybunach obecny jest Adam Danch. Stoper Górnika w ostatnim meczu rezerw zespołu rozegrał 45. minut. Powrót do zespołu coraz bliższy.

17:44

Po zwycięstwie Zawiszy Górnik spadł obecnie na siódme miejsce w tabeli, Jagiellonia znajduje się dwie pozycje niżej.

17:41

Do zdrowia wraca kolejny gracz Górnika: Mateusz Zachara. Dziś znalazł się na ławce rezerwowych. To ważna wiadomość dla kibiców w Zabrzu, bo ich pupile zdobywają jak na razie mało bramek. Od pierwszej minuty na prawej obronie wystąpi Paweł Olkowski.

17:40

17:38

Pełną zapowiedź spotkania możecie przeczytać tutaj

17:35

Ławka rezerwowych Jagiellonii Białystok: Słowik, Modelski, Plizga, Rajalakso, Michalski, Pawlik, Drażba

17:29

Ławka rezerwowych Górnika Zabrze: Witkowski, Małkowski, Drewniak, Madej, Zachara, Wełnicki, Majtan

17:25

Jesienią w Białymstoku lepsi byli piłkarze Górnika, którzy zwyciężyli 1:0. Co ciekawe zwycięską bramkę zdobył Mateusz Zachara, który powraca po kontuzji.

17:19

Na murawie pojawili się właśnie piłkarze Jagiellonii Białystok.

17:17

Witamy ze stadionu w Zabrzu, gdzie Górnik, który nie wygrał jeszcze wiosną, podejmie na własnym stadionie Jagiellonię Białystok.