Daleki wyrzut z autu Sokłoowskiego w pole karne, ale tam dobrze ustawieni piłkarze Pasów

Uderzenie Strasu z boku pola karnego, dobrze interweniował Zajac

83'

I jeszcze raz strzelał Kołodziej. Tym razem z akcji, ale efekt ten sam, niecelnie

83'

81'

Kołodziej najpierw strzelał z rzutu wolnego, trafił w mur. Potem jeszcze poprawił i znowu trafił w mur

79'

Sławomir Szeliga za Pawła Jaroszyńskiego

77'

Dośrodkowanie Malinowskiego za... linię końcową. Tyle w temacie

76'

Edgar Bernhardt na boisku, a poza murawą Vladimir Boljević

76'

3.056 widzów w Bielsku-Białej

74'

Łatka przymierzył z dystansu wysoko ponad bramką. Nawet bardzo wysoko

73'

Dariusz Kołodziej zmienił Macieja Iwańskiego

72'

Piłkarze Cracovii po kilku minutach chaotycznej gry spróbowali znowu pograć dłużej piłką, ale mają z tym coraz więcej problemów

70'

Papadopoulos źle przyjął piłkę z boku pola karnego, chciał jeszcze dośrodkować, ale piłka uciekła mu już za linię końcową

68'

Zajac obronił strzał Boljevicia w sytuacji sam na sam, odbił piłkę przed siebie, jeszcze próbował dobijać Danielewicz, ale zrobiło to źle

66'

Dośrodkowanie Papadopoulos spod linii końcowej w pole karne, ale za mocne, by mógł dojść do piłki wbiegający w szesnastkę Stelbecki

64'

Strzał z rzutu karnego był pierwszym celnym uderzeniem bielszczan w tym meczu. Podopieczni Leszka Ojrzyńskiego po wyrównującym golu mają więcej ochoty do gry

63'

Pilarz interweniował poza polem karnym, wybił piłkę w trybuny

62'

Zamieszanie pod bramką Cracovii. Blisko rehabilitacji był Nykiel, ale źle uderzył, został zablokowany, na koniec wybił piłkę Sokołowski

61'

Gooool! 1:1! Marek Sokołowski uderzył w środek bramki i Pilarz miał już piłkę ręce, był blisko skutecznej interwencji bramkarz Pasów

60'

Rzut karny dla Podbeskidzia! Krzysztof Nykiel zagrał piłkę ręką po tym jak futbolówka odbiła mu się od nogi!

60'

Znowu Iwański, znowu dośrodkowanie, tym razem z rzutu rożnego. Dobrze głową wybijał piłkę Danielewicz

59'

Dośrodkowanie Iwańskiego w pole karne, gdzie walczył o piłkę Sokołowski, ale tylko się przewrócił i tyle. Na koniec miał pretensje do sędziego, że faulował go Marciniak. Ale o faulu nie było mowy

58'

Iwański szukał prostopadłym podaniem Malinowskiego, który wbiegał w pole karne, ale podał za mocno

57'

Był blisko przejęcia piłki Chrapek tuż przed polem karnym Cracovii, ale wyszli z opresji krakowianie

56'

Sokołowski dośrodkował w pole karne, ale za mocno, przerzucił wszystkich i gospodarze zmarnowali kolejną akcję

54'

Dariusz Łatka - za faul na Danielewiczu

53'

Najpierw dobra interwencja Pietrasiaka, a po chwili również Górkiewicza, który zatrzymał Stebleckiego. Obrońcy Podbeskidzia powstrzymali akcję Pasów. Mogło być groźnie

51'

Strzelał Chrapek, ale został zablokowany przez Dąbrowskiego na 16. metrze. Gospodarze wciąż bez celnego strzału

50'

Na początku drugiej połowy ten sam obrazek: goście grają piłką, a gospodarze bezradnie biegają

48'

Steblecki oszukał łatwo Górkiewicza, który źle obliczył lot piłki. Futbolówka przeleciała nad jego głową. Tyle że podanie Stebleckiego do przodu bardzo złe, prosto do Zajaca

46'

Marek Sokołowski zmienił Damiana Chmiela

46'

Krzysztof Chrapek zmienił Mateusza Stąporskiego

46'

Cracovia rozpoczęła drugą połowę! Dwie zmiany w Podbeskidziu

45'

Przerwa! Cracovia prowadzi z Podbeskidziem 1:0

45'

Chmiel i Nykiel zderzyli się głowami, szybka interwencja lekarzy i obaj piłkarze gotowi do gry

42'

Kolejne dośrodkowanie "na aferę" w wykonaniu gospodarzu, znowu nic z tego nie wyszło. Tym razem spokojnie interweniował Pilarz

40'

Dośrodkowanie Łatki w pole karne Pasów, gdzie dobrze ustawiony Żytko wyjaśnił sytuację

38'

Steblecki w polu karnym wycofał piłkę do Papadopoulosa, który strzałem w długi przelobował Zajaca. Chyba miał Grek sporo szczęścia przy tym strzale

38'

Gooool! Giannis Papadopoulos strzela bramkę dla Cracovii!

36'

Sloboda i Danielewicz ucierpieli po interwencji gracz Podbeskidzia. Ale obaj już się pozbierali i mogą grać dalej

34'

Żytko dołącza do grona za mocno podających. Zagrał do przodu, ale Papadopoulos mógł tylko patrzeć jak piłka ucieka za linię końcową

33'

Iwański w odpowiedzi zagrał tako samo, tyle że z rzutu wolnego. Dośrodkował tak, że nikt nie miał szans na opanowanie piłki

32'

Boljević z rzutu rożnego bardzo mocno, przelobował wszystkich w polu karnym

30'

Pietruszka upadł efektownie, głośno krzycząc przed polem karnym Cracovii, ale sędzia nie dał się nabrać. To obrońca Podbeskidzia faulował

28'

Łatka wślizgiem w środku pola powalczył o piłkę, na tyle skutecznie, że wybił ją daleko do przodu na aut, grę wznowili krakowianie i za chwilę oddali gospodarzom piłkę po fatalnym długim podaniu do przodu

26'

Iwański do Malinowskiego: prostopadłe podanie, ale dobrze w obronie zachował się Żytko, który zablokował skrzydłowego Podbeskidzia. Dzięki temu spokojnie wyszedł z bramki Pilarz, który złapał piłkę

24'

Danielewicz już składał się do mocnego uderzenia w polu karnym, ale bardzo dobrze przeszkadzał mu Łatka i pomocnik Cracovii konkretnie skiksował

22'

Póki co piłkarze oddali jeden celny strzał na bramkę. Tylko jeden,a może aż, bo patrząc na grę obu drużyn, to każdy strzał w bramkę jest cenny

20'

Strzelał z dystansu Dąbrowski, nie wiadomo gdzie celował, bo raczej nie w bramkę, piłka przeleciała kilka metrów obok słupka bielskiej bramki

18'

Stąporski... pośliznął się i jeszcze jedna akcja Podbeskidzia została zmarnowana

17'

Kolejna strata Danielewicza w ofensywie, ale bez konsekwencji dla Cracovii, bo dobrze ustawiony Marciniak przerwał kontrę gospodarzy

16'

Słaby mecz w Bielsku na razie. Krakowianie grają piłkę, wymieniają podania, ale poza nabijaniem statystyk w posiadaniu piłki nic z tego nie wynika. Bielszczanie natomiast biegają, a jak już mają futbolówkę to szybko ją tracą i... zabawa zaczyna się nowa, czyli goście grają piłką, i tak dalej...

15'

Pietruszka do przodu, w ciemno do Stąporskiego, ale ten nie miał żadnych szans na dojście do piłki

13'

Chmiel zabrał piłkę Danielewiczowi w środku pola, ruszył do przodu, ale nie miał pomysłu jak zakończyć akcję. Ostatecznie wywalczył tylko aut

11'

Papadopoulos chciał w środku pola rozciągnąć grę na prawą stronę, ale trafił w rywala, który stał dwa metry od niego

10'

Zajac będzie kontynuował grę, dostał brawa od kibiców Podbeskidzia. Rozgrzewał się intensywniej Rybansky

9'

Bardzo bolesna okazała się ostatnia interwencja dla Zajaca. Słowak uderzył barkiem w słupek i zwija się z bólu

8'

Rzut wolny dla Cracovii z boku boiska, blisko pola karnego. Strzał Boljevicia nad murem, w krótki róg, ale dobrze interweniował Zajac!

6'

Niedokładne zagranie Chmiela i gospodarze za darmo oddają piłkę krakowianom. Kolejna nieudana akcja Podbeskidzia

4'

Szybka akcja Cracovii. Rozegrali wszystko Boljević ze Strasuem. Ten drugi już składał się do strzału w polu karnym, ale w ostatniej chwili dał sobie zabrać piłkę

3'

Boljević zabrał piłkę Górkiewiczowi, którego jednak asekurowali koledzy z defensywy i zatrzymali piłkarza Cracovii

2'

W swoim stylu goście grali przez dłuższy czas piłką, ale nie potrafili przejść linii środkowej i w końcu stracili futbolówkę

12:59

Początek meczu! Rozpoczęli gospodarze

12:58

Jeszcze tylko losowanie, fotka kapitanów z arbitrami i za chwilę początek meczu!

12:53

Do meczu jeszcze chwila, więc jest okazja, aby zapoznać się z zapowiedzią spotkania

12:48

Cracovia - rezerwowi: Matko Perdijić, Edgar Bernhardt, Przemysław Kita, Sławomir Szeliga, Łukasz Zejdler, Bartłomiej Dudzic, Bartosz Kapustka

12:47

Podbeskidzie - rezerwowi: Ladislav Rybansky, Dariusz Kołodziej, Marek Sokołowski, Krzysztof Chrapek, Bartłomiej Konieczny, Adam Deja, Mikołaj Lebedyński

12:43

Cracovia natomiast walczy o pierwszą ósemkę. W przypadku wygranej krakowianie będą mieć tyle samo punktów co ósma Jagiellonia Białystok

12:41

Do końca pierwszej części sezonu pozostały jeszcze niecałe cztery kolejki. Dla obu drużyn dzisiejsze spotkanie jest bardzo ważne. Podbeskidzie jest pod kreską i każdy punkt może być bezcenny w kontekście utrzymania. Jeśli bielszczanie wygrają to zrównają się punktami z Zagłębiem Lubin