Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
94'

Koniec meczu w Zabrzu! Górnik wciąż bez zwycięstwa!

92'

Kosznik po podaniu Nakoulmy zgrał piłkę w pole karne, ale w miejsce gdzie nikogo nie było.

90'

Łuczak podał na prawą stronę do Gwaze, ale ten nie zdołał celnie dośrodkować.

88'

Tu powinna paść bramka! W kontrze Nakoulma umiejętnie zagrał do Majtana, ale jego uderzenie obronił Janukiewicz!

86'

Rzut rożny dla Górnika wykonywał Łuczak, a Pandża przeniósł piłkę minimalnie nad bramką.

85'

Niedokładne przyjęcie i zagranie ręką przez wprowadzonego moment wcześniej Gwaze.

84'

Ostatnia zmiana w Górniku. Gwaze zmienia Oziębałę.

82'

Pogoń zamknęła Górnika na jego połowie, ale nie potrafiła zagrozić ich bramce.

79'

Zmiana w drużynie gości. Kozłowski zmienia Akahoshiego.

78'

Madej dobrze zauważył Kosznika a ten dośrodkował piłkę w pole karne. Frączczak zmuszony był wybić ją poza boisko.

76'

Zmiana w Górniku. Majtan zmienia Drewniaka.

75'

Z akcją ofensywną ruszył Sobolewski i sfaulowany został przez Rudola.

72'

Druga połowa z wyraźna przewagą Pogoni. Na prawej stronie z Robakiem poradził sobie Pandża.

69'

Nakoulma nie zdołał znaleźć sobie miejsca na uderzenie i wycofał do Drewniaka, strzał młodego pomocnika powędrował wysoko nad bramką.

68'

Strata Górnika i z akcją ruszyła Pogoń. Wracający Oziębała przejął jednak piłkę.

66'

Groźna akcja Pogoni. Akahoshi przepuścił piłkę w polu karnym, ta trafiła do Robaka, ale ten nie zdołał umieścić jej w bramce.

65'

Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin

65'

Po wykonaniu rzutu rożnego, na uderzenie z daleka zdecydował się Mańka. Piłka powędrowała jednak wysoko nad bramką.

63'

Łuczak w akcji ofensywnej dobrze wypatrzył na prawej stronie Madeja, który zdecydował się na uderzenie, piłka minęła jednak bramkę.

62'

Zmiana w drużynie gości. Murayama zastępuje Kuna.

60'

Wypożyczony z Lecha Poznań Szymon Drewniak zdecydował się na uderzenie z daleka, ale piłką minęła bramkę.

57'

Mańka odebrał piłkę prawej stronie i podał do Oziębały, ten mijając przeciwnika padł na murawę, ale sędzia kazał grać dalej.

55'

Zmiana w Górniku. Łuczak zmienił Jeża.

54'

Dośrodkowanie Rudola, ale Robak przeniósł piłkę nad bramką.

53'

Wydawało się, że Jeż z rzutu rożnego zbyt głęboko dośrodkował, do piłki dopadł jednak Kosznik, ale nie zdołał jej umieścić w bramce.

51'

Górnik nie potrafi się otrząsnąć po stracie bramki. Niepewne wybicie piłki przez Kasprzika i znów atakuje Pogoń.

49'

Pogoń w natarciu! Robak wycofał piłkę do Rudola, ale ten uderzył daleko od bramki gospodarzy.

48'

Ależ początek drugiej połowy! Bąk zdecydował się na uderzenie, które było bardzo precyzyjne i znalazło się w bramce!

47'

I od początku w ataku Górnik. Zabrzanie domagali się rzutu karnego, po zagraniu ręką przez jednego z zawodników Pogoni.

46'

Piłkarze obu drużyn już na murawie! Wznawiamy spotkanie!

46'

Jedna zmiana. Popara zmieniony przez Rogalskiego.

19:25

Początkowo Pogoń groźniej atakowała, ale oddała w końcu pole Górnikowi, który to wykorzystał i objął prowadzenie.

48'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy zasłużenie prowadzi Górnik!

45'

Do piłki dopadł Kasprzik i wydaje się, że przypadkowo został kopnięty przez Robaka. Sędzia nie zdecydował się na żółtą kartkę.

43'

Bezpieczne tym razem zagranie głową Szeweluchina do Kasprzika.

41'

Pavle Popara zagrał daleką piłkę w pole karne w kierunku Bąka, ale wyszła ona poza boisko.

40'

39'

W odpowiedzi Górnik. Madej dośrodkował w pole karne, ale uderzenie z głowy Oziębały minęło bramkę!

38'

Górnik stracił piłkę na swojej połowie, na uderzenie zdecydował się Bąk, ale piłka minęła bramkę.

36'

Popara otrzymał żółtą kartkę za ostre wejście w zawodnika Górnika.

35'

Ależ emocje w Zabrzu! Najpierw wydawało się, że w polu karnym Janukiewicz sfaulował Nakoulme! Sędzia Musiał wskazał tylko na rzut rożny. Po dośrodkowaniu Jeża zrobiło się wielkie zamieszanie, a w nim piłkę do bramki wbił Kosznik!

32'

Gol dla Górnika ! Rafał Kosznik!

31'

Frączak sfaulowany ostro przez Sobolewskiego i mamy żółtą kartkę dla kapitana Górnika.

29'

Ależ sytuacja Górnika! Oziębała znalazł się w sytuacji jeden na jednego z Janukiewiczem. Za mocno wypuścił sobie trochę piłkę i nie zdołał przenieść jej nad leżącym już Janukiewiczem.

27'

Drewniak zagrał w pole karne do Nakoulmy. Najlepszy zawodnik Górnika zdołał oddać uderzenie, ale piłka minęła słupek tylko o kilkanaście centymetrów.

26'

Frączak wypatrzył w polu karnym Kuna, ale zagrał za mocno i od bramki rozpocznie Kasprzik.

25'

Po podaniu Jeża Nakoulma wywalczył rzut rożny. Po dośrodkowaniu Słowaka najwyżej wyskoczył Sobolewski, ale uderzył nad bramką.

22'

Groźnie Pogoń. Robak w pole karne do Akahoshiego, ten jednak niedokładnie ją przyjął i znalazła się piłka w dłoniach Kasprzika.

21'

Z lewej strony faulowany był Robak. Akahoshi dośrodkował piłkę w pole karne, ale po chwili wybił ja jak najdalej Madej.

19'

Niepewna interwencja Pandży, który niezbyt dokładnie zgrywał piłkę głową do Kasprzika. W ostateczności piłka trafiła jednak do bramkarza Górnika.

17'

Jeż z lewej strony zagrał w pole karne, ale Drewniak nie zdążył dobrze uderzyć.

16'

Rzut rożny dla Górnika. Jeż dośrodkował w pole karne, ale nic z tej sytuacji nie wyszło.

14'

W odpowiedzi Górnik przeprowadził akcję lewą stroną. Oziębała miał zgrać w pole karne, uderzył jednak w boczną siatkę.

13'

Kolejny raz groźnie Pogoń, Frączak podał do Kuna, który uderzył na bramkę. Tym razem jeszcze niecelnie.

11'

I mamy pierwszą żółtą kartkę. Głupi faul taktyczny Dąbrowskiego.

10'

Kolejna ofensywna akcja Frączaka zakończona tym razem przez niego strzałem, piłka powędrowała nad poprzeczką.

9'

Piłka w pole karne do Robaka, niezbyt pewnie interweniował Szeweluchin, ale wspomógł go Pandża.

9'

Do akcji ofensywnej włączył się Dąbrowski, po wymianie piłki z Bąkiem stracił ją.

9'

Dwójkowa akcja po prawej stronie Madeja i Nakoulmy, ten pierwszy zgrał piłkę zbyt lekko.

7'

Pojedynek biegowy Szeweluchina i Robaka, do piłki dopadł jednak Kasprzik.

6'

Bąk starał się podać piłkę na dobieg do Kuna, ale uczynił to zbyt mocno.

4'

Akahoshi zagrał na prawą stronę do Robaka, ale tam piłkę odebrał mu Szeweluchin. Pierwsze minuty dla zabrzan.

3'

Na trzydziestym metrze faulowany był Sobolewski. Do piłki podszedł Jeż, wycofał do Sobolewskiego, jednak uderzenie minęło bramkę.

1'

I mogło być groźnie, Frączak daleko zagrał do Robaka. Podanie było dokładne, ale napastnik gości znalazł się na pozycji spalonej.

1'

Rozpoczynamy pojedynek w Zabrzu!

18:27

Piłkarze pojawili się na murawie, jeszcze kilka chwil i gramy!

18:25

Na stadionie obecny jest m.in Aleksandar Vuković.

18:20

Kibice Górnika śpiewają "Sto lat", bo ich kapelan ks. Reder obchodzi 52 urodziny.

18:18

Z boiska zbiegli niemal równo zawodnicy Górnika i Pogoni. Ocenie na stadionie prezentowane są składy obu zespołów.

18:16

Sędzią spotkania będzie Tomasz Musiał.

18:12

W Zabrzu pogoda się już poprawiła. Na szczęście przestało padać.

18:11

W wyjściowym składzie Górnika kilka zmian. Powracają do pierwszej jedenastki: Mańka, Pandża i Drewniak.

18:01

Pełną zapowiedź spotkania możecie przeczytać tutaj

17:59

W dzisiejszym spotkaniu w protokole meczowym jako pierwszy szkoleniowiec Górnika wpisany jest Józef Dankowski. Jest to spowodowane tym, że Robert Warzycha nie ma uprawnień do trenowania w Europie.

17:58

Rozgrzewkę rozpoczęli już także podopieczni Roberta Warzychy.

17:54

Na murawę wybiegli piłkarze Pogoni Szczecin, na stadionie obecna jest także grupa około 50 kibiców.

17:52

Ławka rezerwowych Pogoni Szczecin: Kudła, Koj, Murayama, Walski, Rogalski, Kozłowski, Lisowski

17:51

Ławka rezerwowych Górnika Zabrze: Witkowski, Łukasiewicz, Kurzawa, Gwaze, Majtan, Łuczak, Cupriak

17:49

W Zabrzu rozpoczęła się ulewa i to obfita, miejmy nadzieję, że do 18:30 pogoda ulegnie zmianie.

17:41

Na rozgrzewkę udali się właśnie bramkarze Górnika.

17:39

Witamy podczas relacji LIVE z meczu T-Mobile Ekstraklasy, w którym Górnik Zabrze podejmie Pogoń Szczecin.