Poniedziałek, 17 marca 2014, godz. 18:00
1 : 0
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
19:59

19:51

Koniec meczu! Po wspaniałym strzale Bernhardta z rzutu wolnego, Cracovia wygrywa pierwszy mecz ligowy w 2014 roku! Za uwagę dziękuje Krzysztof Orski. Zapraszam na następne relacje w serwisie Ekstraklasa.net!

92'

Gajos miał piłkę na 1-1!!!! Jednak z 3 metrów trafił prosto w Pilarza!!

90'

Sędzia przedłużył ten mecz co najmniej o 3 minuty.

90'

Żółta kartka dla Popkhadze.

89'

Mocne uderzenie Quintany, Plilarz odbija przed siebie. Do piłki doszedł Balaj, ale był na spalonym! Było groźnie!

89'

Rakels znowu został złapany na spalonym.

88'

Baran główkował, ale niecelnie.

87'

Teraz Żytko na korner. Jaga w natarciu!

86'

Dobra akcja Jagi, która teraz ma przewagę, ale Pilarz uprzedził napastników gości.

85'

Atomowe uderzenie Plizgi z narożnika pola karnego!! Pilarz wybija na rzut rożny! Z tego jednak nic już nie wychodzi.

84'

Rakels sam na sam z Baranem, ale wcześniej sędzia sygnalizował pozycję spaloną. Słuszna decyzja arbitra.

84'

Strzelał Dąbrowski, piłka odbiła się od jednego z obrońców Jagi i spokojnie łapie piłkę Baran.

83'

Balaj zdecydował się na strzał zza pola karnego, ale uderzył nad bramką.

81'

W ataku Cracovia. Próbował najpierw Jaroszyński a potem Steblecki. Oba strzały były niecelne.

80'

Ostatnia zmiana także w Jagiellonii. Wchodzi Drażba a schodzi Tosik.

80'

Ugo Ukah faulował Rakelsa. Jest żółta kartka.

78'

Wymuszona zmiana w Cracovii. Schodzi Nykiel a zastąpił go Szeliga.

78'

Dobre dośrodkowanie Plizgi, główkował Quintana, ale nad bramką! To mógł być gol!

77'

Quintana faulowany przez Żytkę. Będzie szansa dla Jagi ze stałego fragmentu.

76'

Do końca meczu około 15 minut. Jagiellonia nie wygląda na zespół, który miałby odmienić losy tego meczu.

75'

Zmiana w Cracovii. Schodzi Papadopoulos a wchodzi Rakels. Udany debiut Greka w barwach Pasów. Głośne brawa go pożegnały.

73'

@House401: "Bramka wisi w powietrzu". Prorok? ;)

72'

5124 kibiców pojawiło się dzisiaj na stadionie Cracovii.

71'

Balaj tym razem trafił głową w piłkę, ale za słabo, żeby zaskoczyć Pilarza.

70'

Balaj wychodzi sam na sam, już ma kopnąć piłkę, ale w nią nie trafił. Kibice Cracovii skwitowali to głośnym śmiechem.

69'

Jagiellonia musi zaatakować i to robi. Brakuje im jednak dokładności.

67'

Reaguje trener Stokowiec. Rajalakso zmieniony przez Plizgę.

66'

Takiego samego gola strzelił tutaj Bernhardt w meczu z Arką Gdynia jeszcze w pierwszej lidze. Wtedy to trafienie dało trzy punkty. Czy dzisiaj będzie podobnie? Czas pokaże!

65'

GOOOOOL!!!!!! 1-0 dla Pasów. Wspaniały strzał z rzutu wolnego prosto w okienko! Ta kolejka obfituje we wspaniałe gole ze stojącej piłki!!!!

63'

Bernhardt uderzył z dystansu, piłka odbija się od ręki jednego z graczy Jagi. Będzie rzut wolny z 20 metrów na wprost bramki.

61'

Główkował Steblecki, ale za słabo, żeby pokonać Barana.

60'

Papadopoulos wywalczył korner dla Cracovii.

59'

Fatalne ostatnie podanie zanotował Dżalamidze. Tymczasem piłkarze Pasów grają w dziadka we własnym polu karnym. Kibice cali w nerwach.

56'

Próbował kiwać Papadopoulos, ale skończyło się na tym, że wyjechał poza boisko.

55'

Pierwsza zmiana w Pasach. Schodzi Zejdler a wchodzi Bernhardt.

54'

Zza pola karnego uderzył Dżalamidze, ale się pomylił. Pilarz spokojnie odprowadził piłkę wzrokiem.

53'

Przycisnęła teraz Jagiellonia. To piłkarze trenera Stokowca częściej atakują.

52'

W pole karne wpadł Balaj, ale dobrze zatrzymał go Dąbrowski.

51'

Dośrodkowanie Quintany było bardzo słabe.

50'

Dośrodkowanie Popkhadze zostało wybite. Chwilę później faulowany był Dżalamidze i będzie okazja na dośrodkowanie dla Jagiellonii.

49'

Ręką zagrał Popkhadze. Od rzutu wolnego wznawia grę Cracovia.

48'

Ładne uderznenie Stebleckiego z 20 metrów przelatuje tuż obok słupka bramki Barana!

46'

Zmiana w Jagiellonii. Schodzi Dźwigała a wchodzi Dżalamidze.

46'

Będzie rzut rożny dla Jagiellonii na początku tej części gry.

46'

Zaczynamy grę! Od środka Jagiellonia!

19:01

Piłkarze wracają na murawę za chwilę zaczynamy grę w drugiej połowie!

18:51

18:46

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy w Krakowie jest 0-0, ale to Cracovia miała lepsze okazje. Na stadion przy ulicy Kałuży wracamy za około 15 minut!

45'

Była szansa dla Jagiellonii, ostatecznie tylko rzut rożny. Piłkę wybijają obrońcy Pasów i będzie kolejny korner.

44'

Do końca pierwszej połowy już niewiele czasu. Czy w tej części gry któraś z drużyn strzeli jeszcze gola?

41'

Żółtko dla Papadopoulosa za próbę wymuszenia rzutu wolnego metr przed polem karnym Jagiellonii. Trybuny głośno protestują i chyba mają rację. Wydaje się, że Ukah faulował Greka.

40'

Cracovia uzyskała dużą przewagę, ale nie potrafi tego udokumentować strzeleniem gola.

38'

Jaroszyński wyrzucił piłkę z autu na... aut. Kabaret ;)

37'

Składna akcja Cracovii, podanie do Zejdlera, który wychodzi sam na sam, ale jego strzał w ostatniej chwili blokują obrońcy! Było groźnie!

36'

Faul Nykiela w ofensywie. Jagiellonia od dłuższego czasu nie wychodzi z własnej połowy boiska.

34'

Nykiel zdecydował się na uderzenie z półwoleja. Piłka przeleeeeciała wysoko nad bramką!

33'

Kolejna szansa dla Pasów! Akcja prawą stroną, piłka w końcu trafiła do Papadopoulosa, który uderzył z pierwszej piłki, ale ta przeleciała tuż obok słupka!

30'

W końcu jakaś składna akcja Cracovii. Ostatecznie z 16 metrów uderzał Danielewicz, ale Baran nie miał problemów z wyłapaniem tego strzału.

28'

Akcja Stebleckiego, który się wywraca, ale raczej potknął się o własne nogi. Gramy dalej!

27'

Zaskakujące uderzenie z 30 metrów, Pilarz przenosi piłkę nad poprzeczką!

25'

Prosta strata Jaroszyńskiego, ale nie skorzystali z tego napastnicy Jagi.

23'

Pilarz dobrym wyjściem uprzedził Balaja. Mogło być groźnie!

22'

Uderzył Danielewicz. Piłka powędrowała nad bramką. To nie było dobre uderzenie.

21'

Faulowany Papadopoulos. Żółta kartka dla Dźwigały.

21'

Jak na zawołanie uderzył Quintana, ale futbolówka pomknęła obok bramki Pilarza.

20'

Z boiska wieje nudą. Brakuje ciekawych akcji obu zespołów.

18'

@Patrykta10 - Kapitanami są Marciniak i Pazdan.

16'

Marciniak w ostatniej chwili przerwał groźną akcję Jagiellonii. Chwilę później uderzał Quintana, odbita piłka leci poza boisko. Będzie rzut rożny.

14'

Dośrodkowanie Jaroszyńskiego było zupełnie do nikogo. Od autu Jagiellonia.

12'

Dośrodkowanie Quintany z rzutu wolnego, ale dobrze ustawiony Nykiel wybił futbolówkę wgłąb pola.

11'

Uspokoiła się gra. Oba zespoły toczą walkę o panowanie w środku boiska.

8'

Zaskakujące uderzenie Papadopoulosa zza szesnastki. Dobrze się przedstawił Grek krakowskiej publiczności i zebrał porcję głośnych braw.

7'

Gracze Jagiellonii starają się podawać wiele prostopadłych piłek, ale na razie nic z tego nie wychodzi.

5'

Quintana przewrócił się przed polem karnym Cracovii, ale sędzia każde grać dalej.

4'

Na spalonym Danielewicz.

3'

Faulowany Papadopoulos. Cracovia od rzutu wolnego.

2'

Pasy od początku w ataku pozycyjnym. Jagiellonia nastawiła się na grę z kontry.

1'

Jest zmiana w awizowanych składach. Nie ma na boisku Boljevicia, jest za to Papadopoulos. Popularny Władek w tygodniu narzekał na kontuzję i jednak nie gra w dzisiejszym meczu.

1'

Zaczynamy! Od środka piłkarze Cracovii!

17:58

Piłkarze wychodzą już na murawę stadionu. Z głośników płynie hymn Cracovii. Za chwile czekają nas, miejmy nadzieję, wielkie piłkarskie emocje!

17:53

Delikatnie rzecz ujmując frekwencja na meczu jest dramatyczna. I nie ma to nic wspólnego z zamkniętym sektorem ultras. Nawet zwykle pełna trybuna B jest wypełniona jedynie w połowie. Zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.

17:50

Oba zespoły zeszły już z boiska. Do rozpoczęcia meczu zostało 10 minut.

17:43

W Krakowie mamy dzisiaj niezłą piłkarską pogodę. Jest około 10 stopni Celsjusza i wieje lekki wiatr. Piłkarze nie będą mogli narzekać na warunki pogodowe.

17:40

17:38

Rozgrzewka piłkarzy Jagiellonii Rozgrzewka piłkarzy Jagiellonii

17:31

Piłkarze obu zespołów rozgrzewają się już na murawie. Trybuny na razie puste. Poniedziałkowe popołudnie to nie jest najlepszy termin do rozgrywania meczów.

17:28

Dzisiejszy mecz to także pojedynek dwóch zespołów, których kibice ostatnio nabroili. Zamknięty jest sektor D na stadionie "Pasów" za race podczas ostatniego meczu ze Śląskiem. Pustkami świeci także sektor gości. To z kolei efekt zamieszek na stadionie Legii.

17:22

W ramce po lewej stronie widoczne są już wyjściowe składy obu zespołów. Podaję nazwiska piłkarzy, którzy mecz rozpoczną na ławkach rezerwowych.

Cracovia: Matko Perdijić, Edgar Bernhardt, Giannis Papadopoulos, Sławomir Szeliga, Bartłomiej Dudzic, Bartosz Kapustka, Deniss Rakels.

Jagiellonia: Jakub Słowik, Dawid Plizga, Joel Perovuo, Nika Dżalamidze, Seweryn Michalski, Adam Waszkiewicz, Paweł Drażba

17:22

Serdecznie witamy prosto ze stadionu Cracovii. Już za około 35 minut zabrzmi pierwszy gwizdek w meczu Cracovia - Jagiellonia Białystok. Serdecznie zapraszam do pozostania przy relacji live w serwisie Ekstraklasa.net. Krzysztof Orski.