Poniedziałek, 2 grudnia 2013, godz. 20:30

Ja już dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje live w Ekstraklasa.net.

97'

Koniec meczu. Śląsk Wrocław zremisował 1:1 z Pogonią Szczecin.

96'

Coś niebywałego! Djousse ukarany czerwoną kartką za faul na Kaźmierczaku. Był na boisku jakieś 40 sekund.

95'

Djousse za Murayamę.

93'

Śląsk w natarciu. Piłkarze Stanislava Levy'ego wyczuli swoją szansę i chcą zgarnąć całą pulę w tym spotkaniu.

92'

Warto wspomnieć, że Kaźmierczak, po strzeleniu gola, nie okazywał radości.

91'

Sędzia doliczył 4 minuty.

90'

Goooooooool! Bramkę, bezpośrednio z rzutu wolnego, strzela Przemysław Kaźmierczak. Były połkarz Pogoni uderzył z około 30. metrów po ziemi i doprowadził do wyrównania.

88'

Tym razem kartką ukarany Wojciech Lisowski. To już dziesiąty kartonik w tym meczu.

88'

Od dobrych kilku minut na boisku wieje nudą. Wszystko wskazuje na to, że Pogoń dowiezie do końca jednobramkowe prowadzenie.

86'

Kolejna kartka - tym razem Mariusz Pawelec.

85'

Padł dziś we Wrocławiu dość wstydliwy rekord, gdyż na meczu pojawiło się 4564 widzów.

83'

Zapowiadana roszada - Kaźmierczak zastępuje Plaku.

82'

Po zejściu z boiska Krzsztofa Ostrowskiego na pozycji prawego obrońcy gra Tomasz Hołota.

80'

Z 18. metrów uderzał Marco Paixao, ale w jego strzale nie było ani siły, ani precyzji. Janukiewicz od bramki.

79'

Do wejścia na boisko szykuje się Przemtsław Kaźmierczak.

78'

Kartką ukarany Jakub Więzik.

77'

Marian Kelemen wychodząc kilka metrów przed kole karne wyprzedził Marcina Robaka i zatrzymał akcję gości.

75'

Kolejna zmiana, tym razem w Śląsku Wrocław. Mateusz Cetnarski zastępuje Krzysztofa Ostrowskiego. Tym samym Stanislav Levy wzmacnia siłę ofensywną drużyny.

73'

Jakub Bąk zastępuje Mateusza Lewandowskiego.

73'

Dudu ukarany żółtą kartką.

72'

Przed szansą stanął Marcin Robak, który otrzymał świetne podanie od jednego z kolegów, ale napastnik Portowców, po wyjściu na czystą pozycję, trafił tylko w boczną siatkę bramki Mariana Kelemena.

70'

Ostrowski dośrodkowywał w kierunku pola karnego. Choć pisząć "w kierunku pola karnego" mocno przesadzamy.

70'

Cetnarski zaraz zamelduje się na murawie.

68'

Da Rosa za Ławę.

67'

Patejuk wrzucił miękko do Paixao i ten oddał bardzo ładny strzał głową. Piłka jednak minęła bramkę Janukiewicza.

65'

Śląsk Wrocław - Pogoń SzczecinŚląsk Wrocław - Pogoń Szczecin

64'

Uderzenie Patejuka minęło bramkę gości. Nie mają dziś szczęścia piłkarze Śląska!

62'

Dudu wrzucił w pole karne, ale Plaku został powstrzymany w szesnastce.

60'

Mila zmieniony przez Więzika. Pierwsza zmiana w zespole Śląska.

55'

Sporo walki w środku pola. Śląsk wyglądał lepiej, ale stracił bramkę i teraz ma problemy.

53'

I GOOOOOOL! ROBAK BARDZO MOCNYM STRZAŁEM POKONUJE KELEMENA!

52'

Żółta kartka dla Kelemena, ale nie to jest teraz najważniejsze!

51'

KARNY DLA POGONI! KELEMEN FAULUJE ROBAKA NA SKRAJU POLA KARNEGO!

49'

48'

Bardzo dobry strzał Paixao, który sam wszedł z lewej strony, ale znakomicie obronił to uderzenie Janukiewicz. Dobijał jeszcze Hołota, ale Lewandowski na dużym wykroku zdołał wybić ten strzał!

48'

Śląsk Wrocław Śląsk Wrocław - serwis specjalny Ekstraklasa.net

45'

I grają! Śląsk - Pogoń w ramach 19. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Czy zobaczymy bramki w drugiej połowie?

1 Żółte kartki 4

46'

I KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY! WRACAMY DO WROCŁAWIA ZA KWADRANS!

45'

Arbiter dolicza minutę.

43'

Rzut rożny dla Śląska i Janukiewicz trochę słabo wybija. Chciał wykorzystać to Paixao, ale uderzył nad poprzeczką.

41'

Czwarta żółta kartka dla piłkarzy Pogoni. Ukarany Mateusz Lewandowski za faul na Sebino Plaku.

40'

Dobry atak Pogoni lewą stroną, ale Roglaski nie utrzymał futbolówki na boisku.

37'

Co by nie powiedzieć o tym meczu, to na pewno nie można powiedzieć, że jest emocjonujący...

35'

Maksymilian Rogalski ukarany żółtym kartonikiem za starcie ze Stevanoviciem. Jest to piąta żółta kartka Rogalskiego w tym sezonie.

33'

Akahoshi zagrywa do Robaka świetną piłkę, ale Marcin był minimalnie na spalonym.

31'

Kolejny żółty kartonik. Głupie zachowanie Mili, który celowo zagrał piłkę ręką.

30'

Żółtą kartką ukarany Ława za protesty.

29'

Kolejna akcja Śląska Wrocław! Patejuk strzela będąc na lewej stronie, broni Janukiewicz, wybijając piłkę w górę. Wyskoczył do niej Plaku i uderzył głową, ale Janukiewicz znakomicie wrócił na pozycję i przeniósł piłkę nad poprzeczką. Znakomite dwie interwencje byłego gracza Śląska!

27'

CO TU SIĘ STAŁO! DOŚRODKOWANIE DO PAIXAO, TEN W JAKIŚ SPOSÓB PRZYJĄŁ PIŁKĘ TAK, ŻE MIAŁ JĄ MIĘDZY NOGAMI NA 5 METRZE. OBROŃCY CAŁKOWICIE SIĘ ZGUBILI I PORTUGALCZYK MIAŁ CHWILĘ, ŻEBY UDERZYĆ TĘ PIŁKĘ. UDAŁO MU SIĘ TO, ALE MINIMALNIE OBOK!

24'

0 Żółte kartki 2

22'

Hołota poleciał indywidualnie prawą stroną, ale nie dał rady obrońcom i Pogoń zneutralizowała zagrożenie. Próbował tam jeszcze odzyskać Ostrowski, ale bez efektów.

18'

Spokojniejszy teraz moment na boisku. Żadnych ciekawych akcji po obu stronach.

16'

Mila rozgrywa dzisiaj 180. mecz w barwach Śląska Wrocław, i 230. w ekstraklasie. źródło: ŚLĄSKopedia

14'

Jakieś problemy z Daliborem i musi się tym zająć sztab medyczny. Piłkarz opuści chyba murawę za moment. Oby wrócił.

13'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany Golla za faul na Stevanoviciu.

10'

Dobra wrzutka Akahoshiego z rzutu rożnego i brak komunikacji pomiędzy Kelemenem, a Stevanoviciem. Ten drugi wybił piłkę głową, kiedy Marian mógł ją złapać. Do spadającej futbolówki dopadł obrońca Pogoni Szczecin, który z pierwszej piłki uderzył z bardzo dużą siłą, ale minimalnie ponad bramką!

8'

PARAIBA Z LEWEJ STRONY DO ŚRODKA, WZDŁUŻ LINII KOŃCOWEJ, ALE PAIXAO NIE SIĘGNĄŁ PIŁKI! Śląsk jak na razie bardzo dobrze wygląda na tle rywala, ale to dopiero pierwsze minuty.

7'

Golla teraz bardzo dobrze przerywa groźną akcję piłkarzy Śląska na lewej stronie!

4'

WOW... Dawno nie widziałem, żeby Mila tak słabo wykonał rzut wolny. Ten piłkarz potrzebuje jednak jeszcze trochę, żeby dojść do formy, można mu chyba to wybaczyć.

3'

Faulowany Plaku na prawym skrzydle i będzie dobra okazja dla Mili na groźne dośrodkowanie!

1'

Bardzo wysoko od początku wyszli Portowcy! Pressing zakładają nawet na Kelemenie! Czy starczy im na to sił?

20:30

Mila oraz Paixao rozpoczynają spotkanie Śląsk - Piastm czyli mecz drużyn bez formy. Czy będą emocje?

20:28

Ok. 100 kibiców ze Szczecina jest obecnych we Wrocławiu.

20:28

Piłkarze już na murawie. Na trybunach ok. 4-5 tysięcy widzów...

20:23

Trybuny stadionu we Wrocławiu świecą niesamowitymi pustkami...

20:15

20:07

Oba zespoły są już na przedmeczowej rozgrzewce.

19:58

Co ciekawe jest możliwość, że grający dzisiaj w barwach Pogoni Radosław Janukiewicz, wróci zimą do Śląska Wrocław, w którym grał w latach 2001–2007. Rozegrał w tym czasie aż 166 meczów w barwach wrocławskiego zespołu. Ale dlaczego jego powrót jest możliwy? Ukazała się informacja, że zimą Śląsk powalczy o powrót Janukiewicza. Jest to tym bardziej prawdopodobne, że w czerwcu wygasa kontrakt bramkarza z Pogonią, a z Wrocławiem pożegnają się Kelemen i Gikiewicz.

19:43

Marco przed meczem był w świetnym nastroju. Strzeli dzisiaj? Marco Paixao źródło: https://www.facebook.com/slaskwroclawpl

19:38

Już tylko mniej niż godzina została do meczu Śląska z Pogonią. Dla obu zespołów ten mecz to z pewnością świetna okazja do przełamania złej ostatnio passy. Gospodarze nie wygrali od trzech kolejek, goście od czterech. Śląsk umościł sobie wygodne miejsce w dolnych rejonach tabeli, Pogoń stoczyła się z podium na piąte miejsce. Jak będzie dzisiaj? Kto się przełamie?