Niedziela, 27 października 2013, godz. 15:30
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
1 : 2
zawiszaZawisza Bydgoszcz
95'

Koniec meczu! Śląsk przegrywa trzeci mecz z rzędu, a Zawisza po raz pierwszy w tym sezonie wygrywa na wyjeździe! Dziękuję za uwagę.

94'

Ale kontra Zawiszy!! Luis Carlos popędził lewą stroną, zagrał do niepilnowanego Gevorgyana, który uderzył obok słupka! Mogło być po meczu!

92'

Śląsk jeszcze się stara chociaż o jeden punkt, ale Zawisza bardzo dobrze radzi sobie w defensywie.

90'

Doliczono 4 minuty.

89'

Petasz za Dudka.

89'

Strzał Cetnarskiego w środek bramki.

86'

Zmiana w zespole gospodarzy. Za Stevanovicia wchodzi Gavish.

85'

Kolejna kartka. Tym razem dla Dudka.

84'

Kartka dla Luisa Carlosa.

83'

Śląsk stara się zaatakować, ale ewidentnie brakuje wrocławianom pomysłu na grę. Do tego Zawisza gra dziś bardzo dobry mecz i nie wypuści łatwo kompletu punktów.

81'

Bardzo ostro Ziajkę zaatakował Plaku.

80'

Dudek wraca do gry.

79'

Dudek ucierpiał i leży na murawie. Jest opatrywany przez lekarzy.

77'

Druga zmiana w drużynie gospodarzy. W miejsce Ostrowskiego wszedł Plaku.

74'

Przed bramką dla Zawiszy szkoleniowiec Śląska dokonał zmiany. Za Socha wszedł Cetnarski.

74'

Dośrodkowanie w pole karne gdzie Gevorgyan strzałem głową wyprowadza Zawisze na prowadzenie. Jednak spory błąd arbitra ponieważ Gevorgyan znajdował się na pozycji spalonej...

74'

1-2!!!!!! GEVORGYAN!!!

73'

Tym razem kartka dla Sochy.

72'

Wrzutka Dudu w pole karne z rzutu wolnego na głowę Kokoszki, który z bliskiej odległości uderzył nad bramką!

69'

Kartka dla Patejuka za faul na Wójcickim.

67'

Bardzo aktywny dzisiaj Luis Carlos otrzymał dość przypadkowe podanie w pole karne, Gikiewicz wyszedł, ale przewrócił się, a Carlos świetnym przyjęciem piłki minął bramkarza Śląska i wpakował piłkę do pustej bramki!

67'

1-1!!! LUIS CARLOS!!

66'

Za głębokie dośrodkowanie Sochy do Hołoty i rozpocznie Kaczmarek.

66'

Paixao uderzał z dystansu, ale w środek bramki.

64'

Gevorgyan z rzutu wolnego w pole karne Śląska, tam zamieszanie, ale Goulon zablokowany.

61'

Śląsk konstruuję atak pozycyjny.

59'

Dudu wrzucał z prawe strony, ale Ziajka w ostatniej chwili na róg.

59'

Dobre dośrodkowanie Lewczuka w pole karne, ale Kokoszka dobrze interweniuje.

57'

Jak na to trafienie odpowie Zawisza?

55'

Świetne prostopadłe podanie od Sochy do Patejuka, który w sytuacji sam na sam nie daje szans Kaczmarkowi!

55'

1-0!!!! PATEJUK!!!

55'

Gevorgyan z rzutu rożnego, ale Gikiewicz piąstkuje!

52'

Świetne uderzenie Kaźmierczaka, ale Kaczmarek na posterunku!

50'

Dośrodkowanie Hołoty z prawego skrzydła zablokowane.

48'

Niewiele brakowało aby Dudu skierował piłkę głową do własnej bramki.

46'

Początek drugiej części gry.

16:32

Piłkarze już na murawie.

45'

Koniec pierwszej połowy. \Wracamy za ok. 15 minut.

43'

Gevorgyan wrzucił piłkę na głowę Goulona, ale jego uderzenie obok bramki.

42'

Patejuk znalazł się w świetnej sytuacji, ale uderzał z ostrego kąta obok bramki!

41'

Luis Carlos wszedł w drybling z trzema graczami Śląska i.....stracił piłkę.

39'

Fatalne dośrodkowanie Lewczuka z prawej strony.

38'

Sam mecz może rozczarować. Wiele niedokładności oraz brak stuprocentowych sytuacji.

35'

Kartka dla Pawelca za faul na Gevorgyanie.

33'

Podanie Dudka za mocne do Gevorgyana, którego ubiegł Gikiewicz.

31'

Ziajka minął zwodem Sochę i uderzył, ale bardzo niecelnie.

29'

Kibice Śląska głośno śpiewają 'Piłka nożna dla kibiców!'. Mimo zamknięcia trybun na stadionie we Wrocławiu fani gospodarzy przenieśli się na inne trybuny i dopingują swój zespół.

28'

Zawisza zaatakował śmielej i to on od kilku minut przeważa na boisku.

25'

Bomba z dystansu Goulona, ale piłka po nogach Pawelca powędrowała na rzut rożny.

24'

Kaźmierczak z rzutu wolnego z ok. 30 metrów obok bramki Kaczmarka.

22'

Tym razem Wójcicki z dystansu i znowu niecelnie.

20'

Kaczmarek ryzykownie wyszedł z bramki, ale na jego szczęście udanie interweniował.

18'

Uderzenie Hermesa z woleja niecelne.

16'

Patejuk wrzuca w pole karne, Kaczmarek mija się z piłką, ale Paixao nie umieszcza piłki w pustej bramce!

14'

Dudu dośrodkowuje z narożnika boiska, ale Kaczmarek pewnie łapie.

11'

Gevorgyan wrzucał z rzutu rożnego, ale bardzo słabo i defensorzy gospodarzy wybijają piłkę.

10'

Znowu dośrodkowanie Lewczuka, ale tym razem Pawelec wybija piłkę.

8'

Dośrodkowanie Lewczuka z prawej strony w pole karne Śląska, ale Ostrowski wyjaśnia sytuację.

6'

Mogło być 1-0! Dudu z rzutu wolnego dośrodkowywał w pole karne, wydawało się, że defensorzy bydgoszczan wyjaśnili sytuację, ale wybitą przez nich piłkę przejął Stevanović, który oddał strzał, Kaczmarek sparował piłkę w bok, nikt z graczy Śląska nie doszedł jednak do tej piłki aby ją dobić do bramki.

5'

Paixao faulowany w środku boiska.

4'

Bomba Kaźmierczaka z dystansu bardzo wysoko nad bramką.

3'

Wrocławianie od początku starają się przejąć inicjatywę, ale bardzo dużo niedokładności po ich stronie.

2'

Ławki rezerwowych:

Śląsk: Kelemen. Gavish, Grodzicki, Cetnarski, Plaku, Przybylski, Więzik.

Zawisza: Witan. Markowski, Ciechanowski, Petasz, Kuklis.

15:30

Początek meczu. Od środka Śląsk.

15:30

Zawisza w tym sezonie jeszcze nie wygrał na wyjeździe.

15:28

Przed meczem bardzo miła uroczystość na środku boiska. Trener Zawiszy ukoronowany pamiątkową koszulką Śląska ze swoim nazwiskiem na plecach.

15:26

Piłkarzy obydwu drużyn już na środku płyty boiska.

15:18

Do początku meczu zostało ok. 10 minut. Kto waszym zdaniem sięgnie dzisiaj po komplet punktów? Podzielcie się swoimi typami w komentarzach.

15:13

Dzisiejsze spotkanie to mecz sąsiadów w tabeli. Wrocławianie plasują się na jedenastym miejscu, a bydgoszczanie na dwunastym.

15:08

W drużynie z Bydgoszczy zabraknie także Bernardo Vasconcelosa.

15:03

Przed rozpoczęciem spotkania zapraszam jeszcze do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu.

15:02

Jedni i drudzy są dzisiaj poważnie osłabieni w linii pomocy. W zespole gospodarzy nie wystąpi motor napędowy wrocławian, Sebastian Mila. W drużynie bydgoskiego Zawiszy nie zagra Michał Masłowski oraz Kamil Drygas.