Poniedziałek, 26 sierpnia 2013, godz. 18:00
Piast GliwicePiast Gliwice
96'

Sędzia kończy mecz w Kielcach. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej

90'

4 minuty dolicza sędzia

88'

Matras stratowany przez Gołębiewskiego w walce o piłkę

86'

Kuzera za niesportowe zachowanie

86'

Ruben Jurado za niesportowe zachowanie

84'

Wreszcie goście mieli dobrą okazję na gola. Po dośrodkowaniu Króla Szeliga miał doskonałą okazję ale uderzył głową obok słupka

83'

W kolejnym spotkaniu Podgórski opuszcza boisko przed końcem. Nie jest dobrze z formą tego gracza.

82'

Murawski za Marca

82'

Docekal za Podgórskiego

80'

Ostatnie 10 minut przed nami. A Piast gra coraz słabiej.

80'

Zbozień przy narożniku boiska fauluje Jacka Kiełba

78'

Korona Kielce - Piast GliwiceKorona Kielce - Piast Gliwice

77'

Przy linii bocznej szkoleniowiec gospodarzy żyje a Marcin Brosz stoi i patrzy...

76'

Ostatni kwadrans spotkania przed nami.

73'

Podgórski dziś wyróżnia się jedynie faulami na rywalach. Zadziwiające dla kibiców Piasta jest to co się stało z tym zawodnikiem

72'

Lenartowski zmienia wyróżniającego się w tym spotkaniu Pawła Sobolewskiego

70'

Trela ratuje Piast od straty 3 bramki wybijając piłkę z linii pola karnego

68'

Uderzenie Wilczka z 25 metrów wprost w bramkarza...i tak w kółko

67'

Korona Kielce - Piast Gliwice Juan Rojo Martín "Pacheta" może być jak na razie zadowolony ze swojego debiutu

66'

Marc za faul na Janocie

66'

Pierwszy celny strzał na bramkę Korony - uderzenie Wilczka broni Małkowski

64'

Niepotrzebnie z bramki wychodzi Trela i zostaje przelobowany przez Kiełba. Piłka jednak mija także poprzeczkę

64'

Janota z rzutu wolnego z 20 metrów wprost w mur

63'

Horvath otrzymuje kartkę

61'

Szeliga zmienia Lazdinsa

60'

Janota za faul na Matrasie

60'

Jurado dostał dobre podanie i wpadł w pole karne ale sam zawodnik gości naprzeciwko 4 rywalom nie może nic zrobić

58'

Gdzie się podział Piast z tamtego sezonu?

56'

Wilczek zagrywa do Jurado ale Hiszpan w barwach Piasta na spalonym

55'

Gołębiewski zmienia Angielskiego

54'

Michał Janota po ograniu Lazdinsa uderza z 20 metrów ale kapitalnie broni Trela

52'

7 minut drugiej połowy za nami i nie widać żadnej zmiany w grze gości. A Korona cały czas gra swoje

51'

Csaba Horváth kopie (trudno nazwać to strzałem) piłkę na bramkę Małkowskiego wysoko nad bramką

50'

Angielski na spalonym

48'

Co dziś robi Podgórski? Stąporski jak dziecko ograł kapitana gości ale zagrał odrobinę niedokładnie w pole karne

46'

Zbozień wrzuca piłkę z autu wprost w ręce Małkowskiego

46'

19:00

Czy coś się zmieni w grze niebiesko-czerwonych? Czy będzie jakaś zmiana gry? Korona bowiem nie musi nic robić!

45'

Końcowy gwizdek sędziego w pierwszej połowie. Korona zasłużenie prowadzi w tym spotkaniu. Piast jest zdominowany i nie stwarza żadnego zagrożenia pod bramkę gospodarzy

45'

60sekund dolicza sędzia

44'

Każde dośrodkowanie Podgórskiego kończy się na pierwszym obrońcy. Fatalnie stałe fragmenty gry wykonuje kapitan Piasta dziś

41'

Jurado....zgubił buta. Obraz nędzy i rozpaczy jeżeli chodzi o atak Piasta

39'

Na trybunach trwa doskonała zabawa. NIe ma się co dziwić - Korona jest bliska zdobycia pierwszych 3 punktów w tym meczu mimo, że dopiero 40 minuta pierwszej połowy

37'

Dobre dośrodkowanie Podgórskiego ale Zbozienia uprzedza obrońca

34'

Piast próbuje coś zrobić w ofensywie ale nie mając siły przebicia w przodzie niewiele może zrobić

32'

Gliwiczanie zamknięci na swojej połowie. Przed momentem Sobolewski jak dziecko ograł Zbozienia

30'

Podgórski z 20 metrów wysoko nad bramką po rzucie wolnym

29'

Piast nie ma kim postraszyć w przodzie rywali. Ciekawe jak mają się do tego słowa Brosza, który przed meczem prosił o danie szansy Wilczkowi czy Docekalowi.

26'

Jak tak dalej pójdzie to Korona dziś "rozniesie" rywali.

24'

G o o o o o o l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! ! Znów koszmarny błąd obrony Piasta i Paweł Sobolewski przymierza koło słupka!!!

22'

Kuzera zmienia kontuzjowanego kolegę

22'

Golański opuszcza boisko kuśtykając - potrzebna prawdopodobnie bedzie zmiana

20'

Lazdins zahacza rywala pod polem karnym Korony

19'

Podgórski z narożnika pola karnego uderza wysoko nad poprzeczką

17'

G o o o o o o o l l l l l l l l ! ! ! ! ! ! ! Jacek Kiełb zupełnie nieobstawiony na 3 metrze uderza mocno pod poprzeczkę i mamy 1:0 dla Korony!!

16'

Karol Angielski miał najlepszą okazję na strzelenie gola ale Trela kapitalnie odbił piłkę na korner

15'

Dośrodkowanie Golańskiego w pole karne Trela dobrze piąstkuje

14'

Piłka w siatce po uderzeniu Wilczka jednak sędzia słusznie pokazuje pozycję spaloną

13'

Matej Izvolt na prawej stronie jest niezwykle aktywny na początku mecz raz po raz nękając obronę Korony

11'

Piast wychodzi bardzo wysoko na rywali co sprawia, że Korona ma problemy z wyjściem z własnej połowy

9'

Golański bardzo brzydko sfaulował Marca - arbiter upomina zawodnika gospodarzy

7'

Spokojny początek spotkania. Widać, że goście próbują grać szybką i krótką piłkę a Korona jak do tej pory nic ciekawego nie pokazuje.

7'

Trela wybił piłkę z linii pola karnego uprzedzając Kiełba

5'

I po wybiciu piłki przez Matrasa Korona będzie miała korner. Golański świetnie dośrodkował i niewiele uderzając głową pomylił się Jacek Kiełb

4'

Matras wygrywa pojedynek biegowy ze Stąporskim i wybija pomocnikowi gospodarzy piłkę

2'

Pierwsza ciekawa akcja Piasta - Zbozień po dośrodkowaniu wywalczył korner

1'

Pierwsze niedokładne podanie pod bramkę Treli i piłkę przejął Piast

1'

Gospodarze rozpoczynają spotkanie!!

17:56

Paweł Raczkowski wyprowadza obie jedenastki na murawę

17:51

Trzeba przyznać, że działacze Korony bardzo ryzykowanie postąpili zatrudniając hiszpańskiego szkoleniowca. Kontakt w szatni między zawodnikami a szkoleniowcem jest utrudniony z powodu bariery językowej. Zobaczymy jakie to będzie miało przełożenie na grę.

17:47

Były szkoleniowiec zespołu z Kielc jest dziś obecny na boisku

17:43

Na stadionie kończy się powoli rozgrzewka - za kwadrans początek spotkania

17:34

Rezerwowi Korony: Wojciech Małecki, Kamil Kuzera, Łukasz Sierpina, Artur Lenartowski, Marcin Trojanowski, Daniel Gołębiewski, Przemysław Trytko

17:29

Rezerwowi Piasta: Jakub Szmatuła, Jan Polak, Adrian Klepczyński, Radosław Murawski, Łukasz Hanzel, Tomas Docekal, Bartosz Szeliga

17:24

Kibiców niebiesko-czerwonych z całą pewnością może cieszyć fakt, że w pierwszym składzie nie ma dramatycznie słabego w ostatnich spotkaniach Tomasa Docekala

17:22

Zgodnie z przewidywaniami jak widać po składach na jakie zdecydowali się obaj trenerzy Marcin Brosz zdecydował się wycofać do obrony Mateusza Matrasa kosztem Jana Polaka

17:10

W dzisiejszym meczu zadebiutuje na ławce trenerskiej w oficjalnym meczu hiszpański szkoleniowiec Korony Juan José Rojo Martín

16:59

Do meczu pozostała godzina - zapraszam do przeczytania zapowiedzi tego spotkania, które kończy 5. kolejkę spotkań