Wisła KrakówWisła Kraków
1 : 1
Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
93'

Po dynamicznym meczu Wisła remisuje z Jagiellonią Białystok 1:1. Nieodpowiedzialne zachowanie Chaveza kosztowało dzisiaj gospodarzy punkt, za to taki rezultat goście przyjmą z ulgą. Dziękujemy za uwagę!

93'

Potężny strzał Balaja i mamy wyrównanie w Krakowie. Niesamowita bomba!

92'

Kartka dla Chaveza i wolny na 16. metrze. Co za emocje!

91'

Piątkowski w natarciu, wiślacy wybijają. To już ostatnie sekundy tego meczu.

90'

Dobry blok Sarkiego w narożniku boiska, zacznie Miśkiewicz.

89'

Jagiellonia już bardzo zdesperowana. Żółta kartka dla Pazdana.

88'

Kosztowna pomyłka Głowackiego naprawiona przez Bunozę, który odważnie zabrał piłkę Balajowi.

87'

Piątkowski sprytnym strzałem trafia w spojenie słupka z poprzeczką! Gdyby to wpadło, mielibyśmy kandydata do bramki sezonu.

86'

Wiślacy trochę zamarli, kiedy Kupisz zaczął przekładać sobie piłkę w polu karnym, ale sytuację wyjaśnia Jovanović.

86'

Bunoza wygrywa walkę bark w bark z Kupiszem. Bośniacki Chorwat od pewnego czasu jest nie do poznania.

84'

Ostatnia zmiana w Wiśle. Za Rafała Boguskiego trener Smuda wpuszcza Osmana Chaveza.

83'

Quintana ukarany żółtą kartką za próbę wymuszenia faulu.

80'

Balaj za Gajosa (Jagiellonia)

79'

Co się odwlecze... i tak dalej. Sprawna kiwka i rajd Sarkiego prawym skrzydłem, Brożek przedłuża jego podanie głową do "Małego", pewny strzał i jest bramka dla "Białej Gwiazdy"!

79'

GOOOOOOOOL DLA WISŁY!!! Patryk Małecki!

77'

Strzał gości z rzutu wolnego wybity przez defensywę Wisły.

76'

Mocne dośrodkowanie Tosika przytomnie wyłapuje bramkarz Wisły.

75'

"Jova" ma pełne ręce roboty, po drugiej stronie boiska wybija Tosikowi piłkę spod nóg na aut.

74'

Niezły strzał Kupisza nad poprzeczką.

73'

Jovanović przerywa atak Jagiellonii lewym skrzydłem.

72'

Sam poszkodowany Gajos myli się o dobre kilka metrów nad poprzeczką bramki Miśkiewicza.

72'

Faul Nalepy na Gajosie i Jagiellonia ma rzut wolny z 20 metrów.

70'

Mocny strzał Grzyba z dystansu, Miśkiewicz niepewnie wypluwa przed siebie, ale Gajos powstrzymany od dobitki przez Łukasza Burligę.

70'

Wisła ma zdecydowaną przewagę, bramka wisi w powietrzu.

68'

Po celnym podaniu Brożek oko w oko ze Słowikiem, nadludzki refleks bramkarza "Jagi"! Po kornerze faul i zaczną goście.

67'

Świetna okazja Wisły i dyskusyjny spalony w samym polu karnym!

67'

Ukah zmienia Bandrowskiego (Jagiellonia)

65'

Długi wrzut z autu do Nalepy, wiślak przymierza i potężnie strzela z dystansu! Zabrakło niewiele!

65'

Udana dwójkowa akcja Brożka z Małeckim. "Mały" naciskany przez stopera strzela za lekko i zgarnia Słowik!

62'

Emmanuel Sarki wchodzi na boisko, na ławkę wędruje Chrapek (Wisła).

61'

Okazję na dobrą kontrę marnuje Bunoza kiepskim zagraniem w kierunku Brożka.

61'

Quintana od razu zabiera się do pracy, dobre podanie do Piątkowskiego, ten kropnął wzdłuż pola karnego. Wybija bezbłędny dzisiaj Głowacki.

60'

Quintana w miejsce Plizgi (Jagiellonia).

59'

Brutalne wejście w Gargułę sędzia Pskit wycenia na "żołtko" dla Grzyba (Jagiellonia).

57'

Wisła w natarciu, ale strzał Garguły prosto w ręce Jakuba Słowika!

56'

Żółta kartka dla Nalepy (Wisła)

56'

Niepewne wybicie Słowika, czyha tam Paweł Brożek ale goście opanowują sytuację. Szybka kontra "Jagi" i Piątkowski z bliskiej odległości pudłuje!

54'

Rzut wolny dla Wisły z 20 metrów, Chrapek oddaje strzał nad poprzeczką.

52'

Gromy spadają na głowę Małeckiego za niedokładne rozegranie z Chrapkiem.

51'

Chrapek posyła obiecującą piłkę w pole karne, ale na posterunku jest Baran.

50'

Stjepanović opuścił boisko z powodu kontuzji.

49'

Faul gospodarzy w ataku i rozpoczyna Słowik.

48'

Majstersztyk Gordana Bunozy w odbiorze. Wisła ma rzut wolny po kontrze i faulu Bandrowskiego.

47'

Kiks Boguskiego, Tosik szybko zagrywa w pole karne, ale strzał Piątkowskiego bez zagrożenia.

45'

Zaczynamy drugą odsłonę spotkania przy Reymonta!

45'

W przerwie Stjepanovicia (Wisła) zmienił Nalepa. Mecz Macedończyka nie był nawet w połowie tak zły, jak poprzednie.

21:15

W Krakowie oglądamy ciekawy, szybki mecz, ale wszystko klapnie wprost proporcjonalnie do odległości piłkarzy od bramek rywala. Obu drużynom brakuje klarownych sytuacji - w Jadze zawodzą niedokładne skrzydła, a od okazji odcięty jest Paweł Brożek.

45'

Paweł Pskit nie dodał do pierwszej połowy ani minuty. Do przerwy Wisła remisuje z Jagiellonią 0:0!

44'

Teraz to Wisła wyprowadza swoją akcję, faul w środku boiska i kartka dla Barana (Jagiellonia).

44'

Błyskawiczny kontratak Plizgi i Gajosa, ale nic z tego.

43'

Próba centry "Burego" wybita na korner, a ta Garguły przez obrońcę.

42'

Aktywny na skrzydle Bunoza w pole karne, ale Burliga nie jest w stanie dobrze opanować mocnej piłki.

40'

Dobry rajd Małeckiego, korner Wisły... zepsuty spalonym.

39'

Rzut rożny dla Jagiellonii i spalony. Rozpoczną wiślacy.

38'

Plizga dośrodkowuje z rzutu wolnego i rykoszet o mały włos nie zaskakuje Michała Miśkiewicza!

36'

Białostoczanie kotłują się w polu karnym Wisły, ale próba dośrodkowania Kupisza mocno amatorska.

35'

Sprint Bunozy z Kupiszem, o błysk szprychy wygrywa wiślak. Chwilę później glupia strata Małeckiego przy próbie wyprowadzenia piłki.

34'

Bandrowski wybija Burlidze piłkę na aut, przyjęcie wyrzutu psuje Chrapek.

33'

Dobra akcja "Jagi" lewą stroną boiska, Chrapek powala skrzydłowego gości i dostaje zółtą kartkę.

30'

Kartonik dostał także Bunoza. Za co? Nikt nie wie.

30'

Nieładne starcie przy linii bocznej, żółtą kartką ukarany Piątkowski (Jagiellonia).

29'

Bunoza! Niesygnalizowana petarda z daleka zagroziła bramce Słowika.

26'

Ależ to mogła być okazja. Przed momentem Brożek sam pokonał połowę boiska, ale musiał zwolnić akcję i zagrać do tyłu, do Burligi. Strzał "Burego" też niczego sobie!

26'

Wiślacy wybijają piłkę z pola karnego, rajd Brożka, piłka do Burligi, dobry strzał! Słowik wygina się jak struna i broni!

25'

Małecki podaje do Brożka, ten odgrywa do "Małego", holowanie piłki, strata, mały Tour de France Patryka po całym boisku za piłką bez skutku. Jaga kontruje Wisłę i ma rzut rożny.

24'

Garguła z 30-metrowego wolnego zdecydował się uderzyć na bramkę. Piłka wysoko nad poprzeczką.

22'

Jovanović z Bunozą powstrzymują dynamicznego Kupisza, skrzydłowy z Białegostoku nie jest zbyt zadowolony.

21'

FE-NO-ME-NAL-NE zagranie Chrapka do Brożka, snajper Wisły posyła piłkę obok Słowika, ale spalony jest bezdyskusyjny. Szkoda!

20'

"Jaga" siedzi na połowie Wisły, ale obrona sumiennie wybija piłki na aut.

19'

Dośrodkowanie Plizgi na korner wybija Bunoza.

18'

Zamieszanie w polu karnym, na 20. metrze piłka ląduje pod nogą Burligi... Panu Bogu w okno.

17'

Nieładny faul Gajosa na Stjepanoviciu i Wisła zacznie z własnej połowy.

16'

Dobra okazja Jagi na dwójkowy atak, ale Plizga fatalnie centruje.

16'

Trener Stokowiec już bez nieśmiertelnej marynarki gorączkowo gestykuluje przy linii bocznej.

15'

Stjepanović przerywa odważną kontrę Plizgi.

14'

Strzał Chrapka z 25 metrów mocno podkręcony, ale łapie Słowik.

13'

Bunoza w ofensywie... aut dla wiślaków na wysokości pola karnego Jagiellonii.

11'

Groźna centra gości z prawej strony i ofiarne wejście Stjepanovicia ratuje wiślaków. Rzut rożny szybko wyekspediowany z pola karnego.

10'

Gajos w pole karne do Kupisza, piłkę spod nóg skrzydłowego "Jagi" wybijają obrońcy Wisły.

10'

Burliga nie wrócił na czas i taktyczny faul Boguskiego.

9'

Ładne rozegranie i strzał Małeckiego z 16. metra grzęźnie w nogach obrońców.

7'

Rzut rożny "Guły" na głowę Głowackiego, ale kapitan Wisły pudłuje.

6'

Centra Garguły w pole karne z wolnego, "czyści" Pazdan.

5'

Garguła sprytnie wyłuskuje piłkę i pędzi prawą stroną, jego zagranie na skraju boiska w kierunku pola karnego donikąd.

3'

Wyłożenie piłki Gajosa do Plizgi, strzał tego ostatniego z dystansu mocno niecelny.

3'

Ładne podanie Boguskiego na lewą stronę do Chrapka, młody wiślak nie przejmuje piłki.

1'

Próba szybkiego przerzutu do Pawła Brożka, wybijają obrońcy Jagiellonii.

1'

Paweł Pskit rozpoczyna spotkanie o miejsce na podium!

20:26

Obie jedenastki wchodzą na boisko. Hymn "Białej Gwiazdy" i zaraz zaczynamy mecz!

20:22

Jacek Bednarz wręcza dyplomy i dziękuje złotej drużynie oraz jej szkoleniowcowi, Jackowi Matyi.

20:19

Mistrzowie Polski juniorów młodszych już na murawie.

20:15

Do rozpoczęcia meczu pozostał kwadrans. Oprócz sektora fanatyków o frekwencji lepiej nie mówić.

20:08

Przed meczem odbędzie się ceremonia powitania juniorów młodszych Wisły, którzy pod koniec czerwca wywalczyli złoty medal MP.

20:00

Wisła czeka na dopięcie transferów dwóch obrońców. Sprowadzenie Wilde-Donalda Guerriera z Haiti i Patryka Fryca to kwestia dni, jeśli nie godzin. Były obrońca Floty Świnoujście przeszedł już testy medyczne.

19:57

Przyjezdni kibice dzisiaj rozlokowani na wiślackich sektorach dzięki uprzejmości gospodarzy.

19:55

Dzisiejszy mecz poprowadzi sędzia Paweł Pskit, który był rozjemcą wygranego spotkania Jagiellonii z Zawiszą Bydgoszcz.

19:52

Na boisku do gospodarzy dołączają goście z Białegostoku.

19:49

Na prawym skrzydle zobaczymy Patryka Małeckiego, na lewej stronie zagra Łukasz Garguła, a za plecami Brożka Rafał Boguski.

19:46

Wiślacy wybiegają na rozgrzewkę.

19:43

Historia jest bezlitosna dla gości. W Krakowie wygrali tylko raz - 31 lipca 1988 pokonali "Białą Gwiazdę" 1:0.

19:35

Ławka Wisły: Bieszczad, Chavez, Sarki, Burdenski, Stolarski, Nalepa, Kamiński

19:34

Ławka Jagiellonii: Ptak, Popchadze, Norambuena, Ukah, Pawlik, Quintana, Balaj

19:25

W Wiśle nadal brakuje kontuzjowanych Czekaja, Urygi i Szewczyka. Dziś może już zagrać Osman Chávez, za którym już wszystkie formalności związane z uzyskaniem pozwolenia na pracę. "Jaga" bez Modelskiego i Niki Dzalamidze.

19:17

Nad Grodem Kraka dopiero co przeszła burza i nadal leje jak z cebra. Do pierwszego gwizdka powinno przestać padać, ale na piłkarzy będzie czekać mokra i śliska murawa.

19:06

Zapowiedź dzisiejszego meczu można przeczytać TUTAJ.

19:01

Witamy ze Stadionu Miejskiego imienia Henryka Reymana w Krakowie. Mecz Wisły Kraków z Jagiellonią Białystok już o 20:30. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania!