Niedziela, 11 sierpnia 2013, godz. 15:30
Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
2 : 2
Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
93'

Dwie piłki meczowe Śląska. Żadna z nich nie znalazła drogi do bramki i mecz kończy się wynikiem remisowym.

91'

Na boisku pojawił się Edi. Zastąpił Muyaramę.

90'

Trzy minuty doliczone.

89'

Piłka meczowa Portowców! Frączczak doskonale zagrał w pole karne do Bąka. Ten jednak nie trafił w bramkę.

86'

Bramka dla Śląska! Doskonałe wyczucie Levego! Hołota strzela wyrównującą bramkę.

84'

Za Ostrowskiego Więzik.

84'

Z boiska schodzi Stevanovic. Za niego Hołota.

84'

W ataku Japończycy z Pogoni. Wywalczyli piłkę i stworzyli doskonałą sytuację w której Takuya Murayama za długo zwlekał ze strzałem.

84'

Dośrodkowanie Moustaphy z rzutu rożnego na głowę Dąbrowskiego. Rosły stoper Pogoni strzela minimalnie nad poprzeczką.

82'

Dobre wstrzelenie w pole karne Pietruszki lecz piłkę na piątym metrze przejął Dudu i wyekspediował poza boisko.

81'

Nerwowo na boisku. Gavish ukarany żółtą kartką za faul na Rogalskim.

80'

Niegroźny strzał Sebino Plaku ląduje w rękawicach Janukiewicza.

79'

Moustapha za słabo grającego dziś Bartka Ławę.

76'

Piękna bramka Kazimierczaka z półobrotu! Może być jeszcze ciekawie!

74'

Rzut wolny dla Śląska z 30. metrów. Techniczny strzał Sebastiana Mili Wypiąstkował Janukiewicz.

69'

Paixao zablokował wybicie piłki przez Janukiewicza za co obejrzał żółta kartkę.

67'

Fantastyczna akcja portowców! Ława dobrze wymienił się piłkami z Murayamą. Japoński pomocnik jednak zablokowany w polu karnym przez Kokoszkę.

65'

Faulowany Taku w okolicach narożnika pola karnego. Dośrodkowanie Akahoshiego z rzutu wolnego trafia prosto na głowę Frączczaka, który jednak nie trafia w bramkę.

64'

Kontratak gospodarzy zakończony niecelnym dośrodkowaniem Bąka. Tak to teraz będzie wyglądać. Śląsk będzie atakować, a Pogoń będzie liczyć na groźne kontrataki.

62'

Wyraźną przewagę zaczyna osiągać Śląsk. Atakują przede wszystkim lewą stroną gdzie problemy z kryciem ma Frączczak.

60'

Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław

59'

Żółta kartka dla Fraczczaka

58'

Wygląda na to, że Jakub Bąk przejdzie do ataku, a Murayama zamieni lewe skrzydło na prawe.

56'

Tym razem to Śląsk zamknął gospodarzy we własnym polu karnym. trener Wdowczyk próbuje zmienić obraz gry by utrzymać przewagę. Pietruszka za Chałasa.

53'

Bardzo groźnie Śląsk! Sobota idealnie zagrał do Paixao na piąty metr lecz napastnik Śląska źle przyłożył nogę i nie trafił do pustej bramki!

51'

Śląsk próbuje atakować, lecz naraża się tylko na groźne kontrataki Portowców. Tym razem Murayama zakręcił w polu karnym, lecz udało mu się wywalczyć jedynie rzut rożny.

49'

W ataku Pogoń. Gospodarze spokojnie rozgrywają piłkę na połowie rywala.

48'

Rogalski posłał idealną piłkę do Chałasa, który był sam na sam z Kelemenem. Chałas jednak w swoim stylu zmarnował idealna okazję do podwyższenia wyniku. Wygląda też na to, że przy oddawaniu strzału doznał kontuzji.

47'

Rzut rożny dla Śląska. Dośrodkowanie Mili łatwo przejęte przez obrońców Pogoni.

45'

Rozpoczęła się druga połowa spotkania.

45'

Plaku za Patejuka

45'

Zasłużone prowadzenie gospodarzy. Śląsk nadal nie potrafi się odnaleźć w polskiej Ekstraklasie.

45'

Bramka dla Pogoni! Pogubiła się obrona gości i nieatakowany Aka skierował piłkę pod Kelemenem do bramki Śląska!

43'

Tymczasem kontratak gości. Dudu pociągnął akcję lewą stroną po czym mocno dośrodkował do Paixao, który nie zdołał jednak skierować piłki do bramki Janukiewicza.

42'

Znowu groźna akcja Pogoni. Ława dośrodkował z linii końcowej do Chałasa. Napastnik portowców uprzedzony jednak przez Kokoszkę. Rzut rożny dla Portowców.

40'

Doskonała akcja Portowców! Jakub Bąk doskonale wyłożył piłkę na piąty metr do Murayamy. Zabrakło centymetrów by Japoński pomocnik sięgnął tej piłki i wpakował ją z najbliższej odległości do bramki.

39'

Faul taktyczny Kokoszki i sędzia konsekwentnie karze takie zagrania żółtymi kartkami.

36'

Żółta kartka za faul taktyczny w środku pola dla Jakuba Bąka.

34'

Kontratak Śląska Wrocław zakończony niecelnym strzałem Patejuka.

33'

Zagranie do będącego na wolnym polu Chałasa, który przebiegł kilkanaście metrów i próbował podcinką z ponad 20 metrów pokonać Kelemena. Strzał napastnika Pogoni obok bramki Śląska.

30'

28'

Bardzo groźnie pod bramką Pogoni. Zawahał się Janukiewicz przez co Paixao wyszedł sam na sam z bramkarzem Portowców. Chwilę później golkiper gospodarzy naprawił swój błąd broniąc strzał napastnika Śląska Wrocław

25'

W końcu groźna akcja Śląska. Frączczak nie poradził sobie z Milą, a ten oddał mocny strzał wolejem z narożnika pola karnego. Janukiewicz obronił z problemami.

24'

Dobra kombinacyjna akcja Portowców zmarnowana przez zupełnie niecelny strzał Chałasa.

22'

Portowcy grają wysoko pressingiem przez co goście często wykopują piłkę na aut na wysokości własnego pola karnego.

20'

Nawet Sebastian Mila nie wszedł dobrze w ten mecz. Bezsensowne, niecelne, za mocne zagranie prosto na aut kapitana gości.

17'

Groźnie na pozycje wychodził Paixao, lecz pewnie interweniował strzelec bramki, Wojciech Golla.

16'

Kolejna groźna akcja portowców zakończona strzałem z dystansu Rogalskiego. Piłka minęła jednak słupek bramki Kelemena.

15'

Przycisnęła mocno Pogoń, która stwarza sobie groźne okazje po stałych fragmentach gry.

14'

Dobre dogranie w pole karne do Akahoshiego, który chciał wycofać piłkę na jedenasty metr. Jego podanie jednak zablokowane.

12'

Portowcy bardzo intensywnie przed tym spotkaniem trenowali rzuty rożne i to się opłaciło! Ława dograł z rożnego do Aki, który dośrodkował ją w pole karne. Tam do niej dopadł Golla, który z najbliższej odległości wpakował piłkę do bramki Kelemena.

11'

Bramka dla Pogoni!

10'

Stevanovic faulował Chałasa. Rzut wolny dla Pogoni Wykonuje Akahoshi. Dośrodkowanie Japończyka wybite jednak przez obrońców Śląska na rzut wolny.

8'

Dąbrowski dobrze powstrzymał atakującego skrzydłem Paixao. Piłka od bramki Portowców.

5'

Dośrodkowanie Sebastiana Mili z rzutu wolnego trafiło na głowę Gavisha, który uderzył jednak słabo obok bramki.

4'

Jak na razie na boisku nie dzieje się nic ciekawego. Głupie straty piłki notują zarówno piłkarze Pogoni jak i Śląska.

1'

Rozpoczęli piłkarze Śląska Wrocław

15:28

Piłkarze już na murawie czekają na gwizdek arbitra Krzysztofa Jakubika.

15:21

Ulubieniec szczecińskich kibiców Radosław Janukiewicz rozegra dziś setny mecz ligowy w barwach Portowców

15:06

Trener Levy chce w końcu przekuć sukcesy w Lidze Europy na zwycięstwa w Ekstraklasie gdyż wyjściowy skład gości nie zmienił się znacząca w stosunku do ostatniego występu Wrocławian w rozgrywkach Ligi Europy

15:03

Portowcy przystąpią do tego spotkania bez większych osłabień gdyż do kontuzji Hernaniego wszyscy zdążyli się już przyzwyczaić, a strata pauzującego za głupi faul Djousse wydaje się być wzmocnieniem.

15:02

Witamy ze stadionu imienia Floriana Krygiera w Szczecinie gdzie miejscowa Pogoń podejmie będący w dobrych humorach Śląsk. Wrocławianie po wspaniałym meczu odprawili z kwitkiem faworyzowany FC Brugge.