CracoviaCracovia
2 : 1
Ruch ChorzówRuch Chorzów
94'

Jarosław Rynkiewicz gwiżdże po raz ostatni w tym meczu. Cracovia wygrywa u siebie z Ruchem Chorzów. "Pasy" zadały dwa decydujące ciosy, gdyż przez większość meczu nic nie wskazywało na to, aby trzy punkty miały zostać w Krakowie. Za wspólnie spędzoną drugą połowę dziękuje Michał Laskowski.

93'

Kolejna świetna akcja "Pasów". Nowak fajnie pograł z Ntibazonkizą, ale ten wywalczył tylko rzut rożny.

92'

Bernhardt groźnie strzela, ale tym razem piłkę do "koszyczka" łapie bramkarz Ruchu.

90'

Doskonałe uderzenie głową Janoszki, ale piłka po górnej siatce.

90'

Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry.

88'

Brzydko faulowany Nowak na własnej połowie.

87'

Saidi przegrywa pojedynek sam na sam z Kamińskim! Mogło być po meczu.

86'

Rożny dla Ruchu. Ale kto ma być tę piłkę skoro Zieńczuk już na ławce?!

83'

Ależ akcja i ile przypadku w tej sytuacji. Świetne zachowanie Nowaka w polu karnym. Znowu nie łapie trudnej piłki Kamiński i Nowak z najbliższej odległości pakuje piłkę do siatki. "Pasy" prowadzą 2:1

82'

Dawid Nowak i mamy 2:1

81'

Saidi wszedł w pole karne lewego skrzydła, złamał akcję do prawej nogi i uderzył na bramkę Ruchu. Błąd bramkarza gości, który "wypluł" piłkę wprost na nogę Nowaka.

81'

DAWID NOWAK! 1:1

80'

Im bliżej końca meczu, tym gorsze widowisko mamy przy ul. Kałuży w Krakowie

78'

Boisko opuszcza były gracz Wisły Kraków, który uciszył dzisiaj stadion "Pasów". Janoszka w miejsce Zieńczuka.

75'

Dośrodkowanie Kosanovicia było dobre, ale nikt nie strącił tej piłki w kierunku bramki.

74'

Konczkowski fauluje Saidiego. Rzut wolny

72'

Dobrze Cracovia wyszła z kontrą. Saidi zagrał do Strausa, ale ten niepotrzebnie kombinował grając piętą co spowodowało zakończenie akcji.

70'

Żytko strzela głową, ale piłka przelatuje nad poprzeczką.

68'

Trener Stawowy mówił przed tym meczem, że jest spokojny o swoją posadę pod warunkiem, że piłkarze będą realizowali założenia przełożonego. Patrząc na marną grę Cracovii Pan Wojciech nie może być chyba niczego pewien. Mamy przerwę na uzupełnienie płynów.

67'

Jakub Kowalski zmienia Sultesa.

66'

Nic nie wychodzi Cracovii. Kontra wyprowadzana od własnej bramki zakończyła się na linii środkowej boiska.

63'

Fatalna strata Kusia i gdyby nie błąd Zieńczuka, Ruch mógłby wyjść z groźną kontrą. Niepewny dzisiaj obrońca Cracovii.

62'

Pierwsza zmiana w Ruchu Chorzów.

61'

Za boisku pojawi się za moment Maciej Jankowski.

60'

Faulowany Zieńczuk.

58'

Dawid Nowak wzmacnia ofensywę "Pasów". Ostatnia zmiana w ekipie Wojciecha Stawowego. Z boiska schodzi Boljević.

56'

Lepiej wyglądają piłkarze z Krakowa w tej drugiej połowie.

55'

100% sytuacja dla "Pasów" !! Dobre dośrodkowanie z lewego skrzydła do Żytki, który nie trafia do pustej bramki z bliskiej odległości.

53'

Ależ poszli z kontrą piłkarze "Niebieskich". Była to dogodna sytuacja dla Ruchu, ale zakończona niedokładnym podaniem w polu karnym.

53'

Krótko rozegrany rzut rożny przez gospodrarzy

52'

Dobra teraz akcja Cracovii rozpoczęta od stoperów, ale fatalnym dośrodkowaniem na zwieńczenie tej sytuacji 'popisał się' Kuś.

50'

Z dystansu próbował swoich sił Bernhardt, ale jego strzał po ziemi był daleki od ideału.

46'

46'

Na drugą połowę gracze "Pasów" wychodzą w innym zestawieniu personalnym.

46'

Od środka zaczynają piłkarze gości!

18:46

Koniec pierwszej połowy! Po kiepskim widowisku Cracovia przegrywa do przerwy 0-1. Na drugie 45 minut zapraszamy za około kwadrans!

45'

Sędzia doliczył do pierwszej połowy 2 minuty.

42'

STEBLECKI!! Świetne uderzenie z dystansu. Świetnie obronił Kamiński.

38'

Ależ zamieszanie w polu karnym Ruchu!! Po dośrodkowaniu Boljevicia główkował Żytko, ale piłkę odbił Kamiński. Później arbiter odgwizdał spalonego.

35'

Zieńczuk za głęboko dośrodkowywał z rzutu wolnego. Piłkę wyłapał Pilarz.

32'

Zółta kartka dla Babiarza za... opóźnianie gry.

31'

To była pierwsza sensowna i składna akcja Pasów w dzisiejszym meczu.

31'

DUDZIC!!! Wyszedł sam na sam z Kamińskim, ale strzelił prosto w stopę bramkarza Ruchu!! Powinno być 1-1!!

29'

Niezłe zagranie do Sultesa, ale ten nie doszedł do piłki. Od bramki zacznie Pilarz.

27'

Wieje nudą z boiska przy ulicy Kałuży. Zdecydowanie więcej dzieje się na trybunach, gdzie kibice wymieniają wyrafinowane obelgi.

23'

Przerwa w grze. Piłkarze muszą się napić. Faktycznie w Krakowie jest ciepło.

22'

Spadło nam tempo gry. Piłkarze Ruchu czekają na to co zaprezentuje Cracovia po straceniu gola.

20'

Po rzucie rożnym uderzał z dystansu Marciniak, ale jego strzał daleki był od ideału. Piłka przeleciała obok bramki.

17'

Co się stało??!! Kamiński chciał ratować piłkę przed wyjściem na rzut rożny, piłkę mu zabrał Dudzic, ale z bardzo ostrego kąta strzelił w boczną siatkę!!!

15'

Zasłużona bramka dla Ruchu. Podopieczni trenera Zielińskiego przeważają od początku meczu.

13'

GOOOOL!!! 1-0 dla Ruchu!!! Zieńczuk strzałem z bliska pokonuje Pilarza. Doświadczony zawodnik znakomicie wykorzystał dośrodkowanie z prawej strony!!!

11'

Kosanović wstrzelił piłkę w pole karne, ale nie było tam partnerów.

10'

Niezłe uderzenie Boljevicia z rzutu wolnego, ale piłka mija bramkę Kamińskiego.

9'

Jeszcze jeden wolny, jeden z zawodników w murze odbił piłkę ręką!

8'

Żółta kartka dla Szyndrowskiego za faul na Boljeviciu.

7'

Dobre uderzenie Kuświka, ale instynktownie broni Pilarz!! Ruch naciera!

6'

Na spalonym Boljević, chwile wcześniej dośrodkowanie Sultesa wyłapał spokojnie Pilarz.

4'

Niezłe dośrodkowanie Boljevicia, ale radzą sobie defensorzy z Chorzowa. Nie było zagrożenia.

3'

Groźnie główkował Sultes, ale obok słupka!!

2'

Tym razem faul na Kuświku, będzie szansa na dośrodkowanie z rzutu wolnego.

1'

Pierwsza akcja Ruchu Chorzów. Dośrodkowywał Kuświk, ale piłka wpadła prosto w ręce Pilarza.

1'

Zaczynamy!! Pierwsza piłka dla zawodników Cracovii!!

17:56

Sędzia dzisiejszego meczu, Jarosław Rynkiewicz, wyprowadza obie jedenastki na murawę! Za chwilę zaczynamy!!

17:51

Piłkarze zeszli już do szatni. Do rozpoczęcia meczu pozostało około 10 minut.

17:49

Zapełnia się sektor przyjezdnych. W Krakowie spodziewamy się dzisiaj 750 kibiców Ruchu Chorzów.

17:41

Rozgrzewka Cracovii

Rozgrzewka piłkarzy Cracovii

17:38

Uspokoiła nam się nieco sytuacja na trybunach, jednak w czasie meczu zapewne będzie gorąco. Dawno nie było atkiej atmosfery na stadionie przy ulicy Kałuży.

17:35

Na rozgrzewkę wybiegają także zawodnicy Cracovii witani obraźliwymi przyśpiewkami przez kibiców gości. Fani Pasów nie pozostają im dłużni i obrażają drużynę gości. Ot taki folklor ;)

17:29

W ramce po lewej stronie widoczne są już wyjściowe składy obu zespołów. Podaję nazwiska graczy, którzy dzisiejszy mecz rozpoczną na ławkach rezerwowych.

Cracovia: Perdijić, Bernhardt, Ntibazonkiza, Nowak, Dąbrowski, Zejdler, Budziński

Ruch Chorzów: Soliński, Brodziński, Dziwniel, Janoszka, Jankowski, Starzyński, Kowalski

17:27

rozgrzewka piłkarzy Ruchu Chorzów.

Rozgrzewka piłkarzy Ruchu Chorzów

17:25

W Krakowie jest piękna, słoneczna pogoda. Na trybunach jak na razie nie ma zbyt wielu kibiców, ale zapewne pojawi się ich dzisiaj całkiem sporo. Na rozgrzewkę wybiegli już piłkarze z Chorzowa.

17:22

Witamy serdecznie prosto ze stadionu Cracovii! Już za około 35 minut początek spotkania pomiędzy Cracovią a Ruchem Chorzów!