3 : 0
Galatasaray StambułGalatasaray Stambuł
1. połowa2 : 0
22:37

Po ciekawym, ale jednostronnym meczu Real pokonał Galatasaray i jest już niemal pewny awansu do 1/2 Ligi Mistrzów. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski.

93'

Koniec meczu!!

92'

Modrić ukarany żółtą kartką za przeszkadzanie we wznowieniu gry

91'

Uderzenie Drogby z rzutu wolnego trafiło prosto w mur, ale piłka wyszła na rzut rożny

90'

Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy

90'

Ramos ukarany żółtą kartką za zagranie piłki po gwizdku sędziego. Przez tą kartkę Hiszpan nie zagra w rewanżu

88'

Modrić zagrywał do Higuaina, ale za mocno i piłka wylądowała w rękach bramkarza

88'

Żółta kartka dla Drogby za faul na Pepe

85'

Schodzi Di Maria, wchodzi Pepe

85'

Yılmaz zamiast przepuścić piłkę skierował ją w kierunku bramki co poskutkowało tym, że Lopez pewnie ją złapał

84'

Essien ukarany żółtą kartką za faul taktyczny

83'

Amrabat za Rierę

82'

Real Madryt - Galatasaray Stambuł

81'

İnan uderzył z dystansu, ale pewnie interweniował Lopez

80'

Modrić za Ozila

79'

Hamit Altıntop zszedł, Umut Bulut wszedł

78'

Za próbę wymuszenia faulu Burak Yılmaz ujrzał żółtą kartę. Oznacza to, że najskuteczniejszy napastnik gości nie zagra w rewanżu

22:16

Z rzutu wolnego w pole karne dośrodkował Alonso. Tam najlepiej znalazł się Higuain, który po urwaniu się obrońcy nie miał problemu z pokonaniem bramkarza

73'

GOOOOOL!! 3:0!! Gonzalo Higuain

71'

Zamieszanie w polu karnym gości, które zakończyło się pozycją spaloną Higuaina

70'

Melo ukarany żółtą kartą za dyskusję z arbitrem

70'

Eboue zagrał w pole karne do Drogby, ale ten zamiast strzelać próbował podawać przez co stracił piłkę na rzecz Varane'a

69'

Z rzutu wolnego dośrodkowywał Ronaldo, ale piłka wylądowała na głowie Zana, który wybił ją daleko poza własne pole karne

66'

Drogba dobrze dośrodkował w pole karne, ale tam żaden z jego kolegów z drużyny nie zamknął tej akcji

65'

Na boisku w miejsce Benzemy pojawił się Higuain

62'

Po dobrym podaniu Di Maria znalazł się oko w oko z bramkarzem, ale oddał za lekki strzał by go pokonać!

60'

Piłka zagrana w kierunku Drogby trafiła w ręce Lopeza

59'

W środku pola Melo faulował Alonso

56'

Dośrodkowanie Drogby poza pole karne wybił Essien

55'

Długie podanie do Ronaldo zostało przecięte przez Nounkeu

51'

Drogba próbował zgrać do Yılmaza, ale uczynił to tak beznadziejnie, że piłka trafiła do rąk Lopeza

50'

Real Madryt - Galatasaray StambułReal Madryt - Galatasaray Stambuł

49'

Po lewej stornie Nounkeu faulował Benzeme

46'

Zszedł Wesley Sneijder wszedł Gokhan Zan

46'

Real rozpoczyna drugą połowę!!

21:35

Za nami pierwsza połowa tego spotkania, w której to Real niemal całkowicie zdominował Galatasaray. Swoją przewagę udokumentował dwoma bramkami, dzięki którym jedną nogą jest już w półfinale Ligi Mistrzów. Jeśli zawodnicy z Turcji marzą jeszcze by wywieźć ze stolicy Hiszpanii korzystny rezultat to muszą swoją grę odmienić o co najmniej dwie klasy. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut.

46'

Koniec pierwszej połowy!!

45'

Sędzia doliczył minutę do pierwszej połowy

44'

Z narożnika pola karnego uderzał Eboue i tylko dobra interwencja Lopeza uratowała Real przed utratą bramki!

42'

Z rzutu wolnego uderzał Ronaldo, ale piłka poleciała nad poprzeczką bramki gości

41'

Za faul na Benzemie żółtą kartką ukarny Dany Nounkeu. Oznacza to, że zawodnik gości nie zagra w rewanżu

40'

Po podaniu Benzemy na spalonym był Ronaldo

38'

Hamit Altıntop dobrze zagrał w pole karne, ale tam nie żaden z jego kolegów nie potrafił wygrać pojedynku z obrońcami gospodarzy

35'

Po dośrodkowaniu Drogby z pierwszej piłki uderzał Yılmaz, ale uczynił to bardzo niecelnie

21:20

33'

Dośrodkowanie Benzemy zatrzymał Hamit Altıntop i mamy rzut rożny dla gospodarzy

31'

Reprezentant Wybrzeża Kości Słoniowej powrócił już do gry

30'

Po starciu z Ramosem na boisku leży Drogba

21:15

Essien dośrodkował w pole karne. Tam piłkę przyjął Benzema, położył Eboue i pewnym, mocnym, technicznym strzałem pokonał bramkarza

29'

GOOOOOL!! 2:0!! Karim Benzema

28'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w polu karnym ręką zagrywał, któryś z zawodników gospodarzy, ale sędzia nie użył gwizdka!

27'

Di Maria zagrał prostopadle w pole karne do Ronaldo, ale piłkę przechwycił Nounkeu

26'

Strzał Drogby pewnie na rzut rożny wypiąstkował Lopez

25'

Po dośrodkowaniu Essiena piłka przeleciała przez całe boisko i wyszła na aut

21'

Na szczęście wszystko z nimi w porządku i obaj kontynuują grę

20'

Na boisku po starciach z zawodnikami gospodarzy leżą Eboue i Kaya

19'

Ronaldo dobrze zagrał do Ozila. Niemiec dobrze przyjął sobie piłkę i niemal natychmiast uderzył, ale wprost w środek bramki, gdzie na piłkę czekał Muslera

18'

Z dystansu uderzył Altıntop, ale piłka po raz kolejny poleciała daleko od bramki Realu

17'

Drogba minął Ramosa, ale w pojedynku z Varanem okazał się słabszy od Francuza

21:01

14'

Ronaldo "zabawił się" z Melo po czym dośrodkował w pole karne, ale piłkę pewnie złapał Muslera

12'

Yılmaz przepuścił piłkę do Drogby, ten oddał strzał z linii pola karnego, ale piłka poleciała wysoko nad bramką

11'

20:55

Ozil idealnie w tempo zagrał do Ronaldo, który znalazł się w sytuacji sam na sam z Muslerą i delikatną go pokonał

9'

GOOOOOOL!! 1:0!! Cristiano Ronaldo

8'

Benzema łatwo minął Kaye, ale jego próba wyłożenia piłki Ozilowi spaliła na panewce

7'

Prostopadłe podanie od Essiena do Ozila pewnie przeciął Kaya

4'

Z dystansu uderzał Altıntop, ale jego strzał poleciał wysoko nad bramką Lopeza

3'

Di Maria miękko wrzucił w pole karne, tam najlepiej znalazł się Benzema, ale jego strzał minął słupek bramki gości

2'

Strzał Di Marii zablokował Nounkeu i piłka wyszła na aut

1'

Galatasaray rozpoczyna mecz!!

20:40

Obie jedenastki są już na murawie Santiago Bernabeu, a z głośników dobiega hymn Ligi Mistrzów. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia spotkania

20:35

20:30

Ławka rezerwowych Galatasaray: Eray İşcan, Gökhan Zan, Hakan Balta, Sabri Sarıoğlu, Yekta Kurtuluş, Nordin Amrabat, Umut Bulut

20:25

Ławka rezerwowych Realu: Antonio Adan, Pepe, Marcelo, Alvaro Arbeloa, Kaka, Luka Modrić, Gonzalo Higuain

20:20

Z kolei Galatasaray wygrało ostatni mecz na ligowym podwórku, 2:0. Zespołem, który okazał się słabszy od "Lwów" był Istanbul BB. Obie bramki dla podopiecznych trenera Terima zdobył Yilmaz. dzięki temu zwycięstwu zawodnicy ze stolicy Turcji umocnili się na pozycji lidera Süper Lig.

20:15

W swoim ostatnim ligowym spotkaniu Real zaledwie zremisował z Realem Saragossa, 1:1. Bramkę, która uratowała punkt "Królewskim" zdobył niezawodny Cristiano Ronaldo. Remis ten poza uszczerbkiem na honorze nie przyniósł podopiecznym Jose Mourinho większych strat, ponieważ Barcelona i Atletico również podzieliły się punktami ze swoimi rywalami.

20:10

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

20:05

Czy Real już dzisiaj zapewni sobie awans do półfinału? Czy też Galatasaray sprawi ogromną sensację i wywiezie korzystny dla siebie rezultat z Madrytu? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach

20:00

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 1/4 Ligi Mistrzów, w której to Real Madryt na własnym stadionie podejmować będzie Galatasaray Stambuł. Obszerną zapowiedź tego meczu można przeczytać TUTAJ