Niedziela, 18 listopada 2012, godz. 13:00
Kolejarz StróżeKolejarz Stróże
1 : 0
sandecja nowy sączSandecja Nowy Sącz
15:00

Po nudniej pierwszej i emocjonującej drugiej połowie Kolejarz pokonał Sandecję, 1:0. Dzięki temu zwycięstwu podopieczni trenera Cecherza utrzymali panowanie na ziemi sądeckiej. Za śledzenie relacji LIVE dziękuje Marcin Rogowski

14:55

Schodząc do szatni Gryźlak pokazał środkowy palec kibicom Sandecji za co dostał drugi żółty i w konsekwencji czerwony kartonik

93'

Koniec meczu!!

91'

Bocian za Kowalczyka. A kibice Sandecji krzyczą "Kowalczyk ty ch**u"

90'

Sanchez uderzył z dystansu i tylko dobra interwencja bramkarza uratowała gospodarzy!

90'

Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy

88'

Wiśniewski mimo, iż ewidentnie był faulowany w polu karnym obejrzał żółtą kartkę za próbę wymuszenia

14:44

87'

Kalisz dośrodkował w pole karne, tam z z 5. metrów głową uderzał Mroziński, ale Zarychta to obronił!

83'

Kalisz za Szczepańskiego

83'

Arłukowicz za Giese

14:39

Polub nas na Facebooku! Sandecja Nowy Sącz w Ekstraklasa.net:

81'

Wolański płasko dośrodkował w pole karne, ale Cabaj pewnie wyłapał tą piłkę

79'

Dośrodkowanie Sancheza wyłapał bramkarz

78'

Za Pietrzaka wszedł Michalik

75'

Na boisku nie wiadomo czemu leży Pietrzak

72'

Z rzutu wolnego dośrodkował Szczepański, piłkę poza pole karne wybili obrońcy gospodarzy, dopadł do niej Mróz, ale oddał bardzo niecelny strzał

14:27

69'

Kowalczyk wyszedł sam na sam z Cabajem i to bramkarz Sandecji okazał się lepszy!

68'

Sanchez uderzył z dystansu i tylko fenomenalna interwencja Zarychty ratuje Kolejarza!

67'

Makuch dośrodkował tak beznadziejnie, że piłka wyszła poza pole gry

65'

Mroziński zagrał długą piłkę do Wiśniewskiego, ale były zawodnik Znicza Pruszków był na spalonym

14:21

63'

Sanchez za "Burego"

61'

Pietrzak dośrodkował w pole karne, tam głową uderzał Kowalczyk, ale obok bramki

59'

Za faul na Gryźlaku żółty kartonik obejrzał Wilczyński

14:14

56'

Za faul na "Burym" żółtą kartką ukarany Gryźlak

53'

Z rzutu wolnego uderzał Kowalczyk, ale pewnie interweniował Cabaj

52'

Żółtą kartką ukarany Mroziński

51'

Dośrodkowanie Wolańskiego poza pole karne wybił Mroziński

14:07

Cabaj nie zrozumiał się z Petranem, wykorzystał to Kowalczyk, który minął bramkarza Sandecji i wpakował piłkę do pustej bramki

48'

GOOOOOL!! 1:0!! Maciej Kowalczyk

47'

Kosiorowski dośrodkował w pole karne, tam piłkę przyjął Aleksander, ale bardzo szybko ją stracił. Lepiej byłoby gdyby przepuścił ją do niepilnowanego Wiśniewskiego

46'

Kosiorowski za Leśniaka

46'

Kolejarz rozpoczyna druga połowę!!

13:51

13:50

Za nami pierwsza połowa tego nudnego spotkania. Stroną przeważającą była Sandecja, ale nic z tego nie wynikało, bowiem w grze biało-czarnych było mnóstwo niedokładności. Jeśli Sandecja i Kolejarz myślą o wygraniu tego spotkania to muszą zdecydowanie poprawić swoją grę. Na drugą połowę zapraszam za około 15 minut

45'

Koniec pierwszej połowy!!

44'

"Bury" zagrał do Aleksandra, ten wpadł między dwóch obrońców gospodarzy, ale stracił piłkę

43'

W polu karnym Kowalczyk zagrał do Walęciaka, ale dośrodkowanie kapitana Kolejarza pewnie wyłapał bramkarz

13:43

42'

Walęciak dośrodkował w pole karne, ale piłkę pewnie złapał Cabaj

40'

Zarychta źle wybił piłkę, ta wpadła pod nogi Burkhardta, ale były zawodnik Arki nie skorzystał z prezentu!

36'

Wilczyński wbiegł między dwóch obrońców Kolejarza, ale stracił piłkę

35'

Niane przejął wybitą piłkę, uderzył z linii pola karnego, ale daleko obok bramki

32'

Wiśniewski uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, czym sprawił wiele kłopotów Zarychcie. Jednak nadal mamy bezbramkowy remis!

31'

"Bury" faulowany około 30. metrów przed bramką Kolejarza

30'

Dośrodkowanie Walęciaka bardzo ładnie zablokował Wilczyński

29'

Walęciak płasko dośrodkował w pole karne, ale piłkę na rzut rożny wybił Petran

13:28

13:23

Kolejarz gra dzisiaj w jednolitych białych strojach, a zawodnicy Sandecji cali są na czarno

13:22

21'

Na lewej stronie Kowalczyk faulował Makucha

19'

Z dystansu uderzał Niane, ale jego strzał poleciał daleko obok bramki

17'

Wiśniewski oddał strzał z woleja, ale piłka poleciała wysoko nad bramką

16'

Mróz zagrywał na lewą stronę, ale tam nie było żadnego gracza Sandecji

14'

Wilczyński oddał strzał z narożnika pola karnego, ale piłka po rykoszecie wpadła w ręce Zarychty

13'

Dośrodkowanie Wiśniewskiego wylądowało na głowie Szufryna, który bez zastanowienia wybił piłkę z własnego pola karnego

10'

Wiśniewski zagrał w pole karne, tam najlepiej znalazł się Leśniak, ale oddał za lekki strzał dla bramkarza

13:10

7'

Szczepański chciał zagrać do Aleksandra, ale napastnika Sandecji nie było tam gdzie poleciała piłka

5'

Burkhardt zagrał do Wiśniewskiego, ten dośrodkował z pierwszej piłki, ale w polu karnym nikt nie zamknął tej akcji

4'

"Bury" dośrodkował w pole karne, ale piłkę wybił Niane

2'

Ładna akcja Wiśniewskiego z Aleksandrem zatrzymana przez Szufryna

1'

Sandecja rozpoczyna spotkanie!!

12:58

Piłkarze są już na murawie stadionu w Stróżach. Oznacza to, że tylko kilka chwil dzieli nas od rozpoczęcia trzynastych derbów ziemi sądeckiej

12:50

Sędzia z Łodzi zaprosił zawodników do szatni, by ci mogli się przygotować do rozpoczęcia spotkania

12:38

12:36

Na stadionie zbiera się co raz większa liczba kibiców. Oczywiście w przeważają fani z Nowego Sącza

12:16

Ławka rezerwowych Sandecji: Paweł Zwoliński, Mateusz Młynarczyk, Adrian Świątek, Ruben Sanchez, Yuriy Zinyak, Piotr Kosiorowski, Wojciech Kalisz

12:15

Ławka rezerwowych Kolejarza: Łukasz Lisak, Grzegorz Arłukowicz, Damian Michalik, Łukasz Bocian, Krystian Pieczara, Krzysztof Gajtkowski

12:13

12:10

Również Sandecja w poprzednie spotkanie wygrała, 1:0. Zespołem, który okazał się gorszy od biało-czarnych była Bogdanka Łęczna. Bramkę dająca trzy punkty z rzutu karnego zdobył Arkadiusz Aleksander. Gołym okiem widać było, że w tym spotkaniu Sandecji bardziej zależało na zwycięstwie niż na pięknej grze, co spowodowało, że nowosądeczanie zagrali tzw. antyfootball. Na szczęście, dla nich, taka postawa zapewniła im trzy punkty, dzięki czemu przerwę zimową spędzą na niezagrożonym spadkiem miejscu.

12:07

W ostatniej kolejce Kolejarz wygrał w Bytomiu z tamtejszą Polonią, 0:1. Bramkę na wagę trzech punktów dla zespołu prowadzonego przez Przemysława Cecherza zdobył Krzysztof Markowski. Sam mecz należał do jednych z najgorszych w tym sezonie. Emocji i sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo, a o zwycięstwie Kolejarza zadecydował spryt byłego zawodnika Ruchu Radzionków i błąd obrońców Polonii.

12:05

Przypominamy, że relacje LIVE z tego meczu możecie śledzić też w naszej aplikacji mobilnej! [ściągnij na iPhone] [ściągnij na Android]!

12:03

Czy Kolejarz utrzyma panowanie na ziemi sądeckiej? Czy też Sandecja wygra drugi mecz z rzędu? A może padnie remis? Odpowiedzi na te pytania poznamy za nieco ponad dwie godziny. A już teraz, drodzy użytkownicy, czekamy na wasze odpowiedzi w komentarzach

12:00

Serdecznie witam Państwa w relacji LIVE z meczu 17. kolejki pierwszej ligi, w którym to Kolejarz Stróże na własnym stadionie podejmować będzie Sandecję Nowy Sącz. Obszerną zapowiedź spotkania można przeczytać TUTAJ