Koniec! Lech wygrywa 12 raz na wyjeździe i dochodzi do Legii na 2 punkty.

Hajto wyleciał na trybuny z powodu pyskówki z Henriquezem

93'

Henriquez za opóźnianie gry

92'

Jagiellonia gra już bardzo nerwowo i niedokładnie a Lech gra na utrzymanie wyniku

91'

Aż 6 minut dolicza sędzia

88'

Tomasz Hajto wyrzucony na trybuny

87'

Hajto wszystko stawia na jedną kartę

86'

Quintana fauluje Murawskiego i zasłużenie ogląda kartkę

84'

Mateusz Możdżeń zastępuje napastnika Lecha

83'

Będzie druga wymuszona zmiana w zespole Lecha, ponieważ Ślusarski wygląda jak po ciężkim nokaucie.

81'

Kowalski za Kupisza

80'

Nerwowo na boisku. Murawski ma pretensje do Kupisza, który grał w momencie gdy Ślusarski leżał na murawie. Napastnik Lecha cały czas opatrywany

78'

Quintana wrzuca piłkę w pole karne na głowę do Plizgi, który uderza nad bramką

78'

Teodorczyk zmienia Toneva

76'

Lech chyba za bardzo się cofnął na swoją połowę zapominając, że w zespole gospodarzy są zawodnicy, którzy potrafią strzelać bramki.

73'

Bardzo brzydkie zachowanie Kupisza, który w jednej akcji sfaulował Ceesaya i Kotorowskiego

71'

Coraz więcej miejsca w środku boiska

70'

Ostatnie 20 minut tego spotkania przed nami

69'

Drewniak popełnia faul taktyczny na Macieju Gajosie i ogląda kartkę

66'

Piękne uderzenie z powietrza Dawida Plizgi minimalnie mija bramkę Kotorowskiego

65'

Jagiellonia próbowała rozegrać akcję pod bramką Lecha ale gospodarzom dziś brakuje dokładności i spokoju w rozegraniu akcji

63'

Min-Kyun zmiania Frankowskiego

63'

Hamalainen faulowany przez Ukaha, który ogląda kartkę

62'

Ładna koronkowa akcja gości zakończona jednak pozycją spaloną Ślusarskiego

61'

Plizga dostał dalekie podanie spod własnej bramki ale nie opanował futbolówki i ta wpadła w ręce Kotorowskiego

59'

Pół godziny do zakończenia meczu.

57'

Alexis ogląda żółta kartkę za zbyt dużą gestykulację

56'

Małe spięcie Norambueny ze strzelcem bramki dla Lecha szybko wyjaśnił pan Gil

54'

Kupisz będzie wykonywał rzut wolny ok 30 metrów od bramki Lecha. Podaje jednak wprost w ręce Kotorowskiego

51'

Gergo Lovrencsics dopada do bezpańskiej piłki ok 20 metrów od bramki Słowika ale uderza niecelnie

50'

Frankowski faulowany w środkowej strefie boiska

49'

Jagiellonia na początku drugiej części meczu nie ma sposobu na to jak przedostać się pod bramkę Kotorowskiego

47'

Lech bardzo zdecydowanie rozpoczął drugą połowę tak jakby chciał powtórzyć sytuację sprzed 2 tygodni w Gliwicach

46'

Lech zaczyna druga połowę!

19:35

A jednak - piłkarze wracają na boisko

19:35

Przerwa w spotkaniu się nam trochę przedłuża niczym we Włoszech :)

19:32

Już za moment wrócimy na drugą połowę do Białegostoku. Czy gospodarze dadzą radę wyrównać?

45'

Paweł Gil kończy dobrą pierwszą połowę spotkania. Zapraszam po przerwie

45'

Z 30 metrów uderza Gajos ale Kotorowski odbija na rzut rożny

45'

3 minuty dolicza arbiter

43'

G o o o o l l l l l l ! ! ! ! ! Fatalny błąd Norambueny, który się pośliznął wykorzystał Lovrencsics zdobywając swojego 5. gola w tym sezonie!!!

41'

Gajos z Ukahem przeszkadzali sobie przy próbie strzału po wrzutce z rożnego

40'

Pierwsza połowa zostanie przedłużona zapewne o 2-3 minuty ponieważ chwilę trwała przerwa związana z kontuzją Burica

38'

Bramkarz Lecha będzie musiał opuścić boisko z powodu kontuzji palca. W jego miejsce Kotorowski.

34'

10 minut do końca pierwszej połowy meczu. Oglądamy naprawdę ciekawe widowisko w Białymstoku

33'

Katastrofalny błąd Słowika omal nie skończył się bramką. Ślusarski na linii pola karnego podał do Toneva, który z 16 metrów nie trafił na pustą bramkę

30'

Ojjjj Tonev dośrodkowuje z lewej strony wprost na nogę Lovrencsicsa, który jednak nie trafia w bramkę.

28'

100% okazja dla Jagiellonii po dośrodkowaniu Dawida Plizgi z rzutu rożnego. Maciej Gajos jednak uderza głową wysoko nad poprzeczką!

28'

Kolejna akcja Kupisza, który tym razem zablokowany został przez Wołąkiewicza

26'

Gajos ładnie próbował zagrać długą piłkę do Quintany ale Hiszpana uprzedził zawodnik reprezentacji Panamy w barwach Lecha

25'

Kasper Hamalainen plasowanym uderzeniem próbuje zaskoczyć Słowika ale bramkarz gospodarzy nie daje się zaskoczyć

24'

Doping kibiców gospodarzy nie ustaje natomiast brak w Białymstoku zorganizowanej grupy kibiców z Poznania

22'

Znów w akcji Kupisz ale tym razem podanie za mocne do Frankowskiego

20'

Szybka kontra Jagiellonii. Kupisz tym razem lewą stroną popędził na bramkę Burica i próbował zagrać do Quintany, którego w ostatniej chwili uprzedził jeden z obrońców.

19'

Kolejny korner dla gości po zagraniu Toneva

17'

Z prawej strony popędził Kupisz i będąc przy linii końcowej dograł do środka a Buric w ostatniej chwili uprzedził Frankowskiego

16'

Bomba Toneva z rzutu wolnego po rykoszecie opuszcza boisko. Będzie korner

15'

Luis Henriquez dobrze zatrzymał Quintanę

14'

Bartosz - w momencie rozpoczęcia spotkania mają 4 punkty bo obecnie mamy remis a tabela na ekstraklasa.net aktualizowana jest na bieżąco. Ale przed pierwszym gwizdkiem Pana Gila było to 5 punktów

13'

Za nami już prawie pierwszy kwadrans, który mógł się zdecydowanie podobać kibicom. Oglądamy szybki mecz.

11'

Po dośrodkowaniu Ceesay'a Ślusarski na pozycji spalonej

10'

Błąd Słowika, który źle nogą zagrał do Ukhaha i Lech odzyskuje piłkę

8'

Kapitalna kontra Lecha. Tonev przebiegł pół boiska i wpadając w pole karne próbował zagrać do Ślusarskiego, którego wyprzedził jeden z obrońców

7'

Ale ładna akcja Murawskiego, który minął 3 rywali i podał do Lovrencsicsa, który jednak źle trafił w piłkę i ta wyleciała za linię końcową

5'

Drewniak podawał do Ślusarskiego w pole karne ale kryjący go Dźwigała wybił piłkę na aut

4'

Obaj trenerzy już na stojąco oglądają spokojny początek tego spotkania

2'

Z pewnością teraz oglądając to spotkanie przed telewizorami piłkarze Legii mocno ściskają kciuki za gospodarzy aby za około 2 godziny ciągle mieli 5 punktów przewagi nad Lechem

1'

Od początku to goście przeważają będąc na połowie Jagiellonii

1'

Plizga z Frankowskim rozpoczynają mecz

18:30

Spotkanie zaczną gospodarze

18:28

Witamy oba zespoły na boisku

18:27

Rezerwowi zajmują miejsce na ławkach, za moment Paweł Gil wyprowadzi pierwsze "11"

18:20

Mecz sędziuje Paweł Gil z Lublina, który w tym sezonie nie sędziował jeszcze ani jednego spotkania gospodarzy. Arbiter ten był rozjemcą 4 spotkań gości w tym meczu jednak tylko jedno z nich (z Piastem) zakończyło się wygraną podopiecznych Mariusza Rumaka

18:18

W Białymstoku znakomicie przygotowana płyta więc nie powinno to być przeszkodą w grze.

18:13

Jak informuje oficjalna strona klubowa gospodarzy oba zespoły od dłuższego czasu pozostają bez porażki. Lech nie przegrał od sześciu spotkań, zaś Jaga od pięciu. Ponadto Kolejorz wygrał aż 9 kolejnych spotkań na wyjazdach

18:11

Czy Lech wykorzysta swoją szansę? Strata punktów w Gliwicach może być kluczowa, ponieważ w razie dzisiejszej wygranej mecz Kolejorza walka o tytuł mistrza Polski stanie się jeszcze bardziej interesująca

18:03

Rezerwowi Lecha: Krzysztof Kotorowski, Ivan Đurđević, Tomasz Kędziora, Piotr Reiss, Łukasz Teodorczyk, Vojo Ubiparip, Mateusz Możdżeń

18:01

Ławka rezerwowych gospodarzy: Łukasz Skowron, Filip Modelski, Euzebiusz Smolarek, Ľuboš Hanzel, Michał Fidziukiewicz, Min Kyun Kim, Tomasz Kowalski.

17:55

Już za moment podamy składy obu drużyn

17:53

Zapowiedź spotkania można przeczytać tutaj

17:46

Po sobotnim remisie w Gliwicach Legii zespół z Wielkopolski staje przed szansą zbliżenia się do stołecznej drużyny na zaledwie 2 punkty

17:43

Już za 45 minut początek ostatniego spotkania w ramach 24. kolejki T-Mobile Ekstraklasy