Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
1 : 1
Widzew ŁódźWidzew Łódź
93'

Koniec meczu. Pogoń - Widzew 1-1. Wynik wydaję się sprawiedliwy. Pierwsza połowa zdecydowanie dla Pogoni. W drugiej za to Widzew po stracie gola zaczął atakować co dało łodzianom jedną bramkę i parę ciekawych sytuacji. Za uwagę dziękuję Bartosz Czekała.

91'

Kartka dla Brozia.

90'

Sędzia doliczył 3 minuty.

88'

dużo walki teraz na boisku i dyskusji z sędziami. Brakuje sytuacji bramkowych.

85'

Kartka dla Pawłowskiego.

83'

Tym razem Pawłowski z dystansu także obok!

81'

Dobra akcja Neumanna, ale jego uderzenie broni Mielcarz!

77'

Wrzutka Kramara w pole karne gdzie Stępiński pakuje piłkę do bramki!!!!

77'

1-1!! Stępiński!!!!

75'

I mamy debiut Neumanna w Pogoni który zastępuje Djousse.

75'

Rudol za Frączczaka.

75'

Ostatnia zmiana w Widzewie. Za Kaczmarka wszedł Jonczyk.

74'

Rogalski po rzucie rożnym dostał piłkę dość przypadkowo na 25 metr i huknął z całej siły nad bramką!

71'

Uderzenie Pawłowskiego zablokowane przez Golle.

69'

Golla wchodzi za Ławe.

69'

Świetne zagranie Brozia do Stępińskiego! Jego uderzenie zablokowane!

67'

Centra Ediego z rożnego, ale obrońcy gości wybijają.

64'

Świetne dośrodkowanie Ediego! Szczupakiem uderzał Frączczak, ale trafił tylko w boczną siatkę!

62'

Ale błąd Pietruszki! Stępiński wybiegł i popędził z piłką, uderzał z dość ostrego kąta, ale Janukiewicz ratuje Pogoń przed utratą bramki!

62'

Uderzenie Kaczmarka kolejny raz niecelne.

60'

Abbes faulował Djousse i obejrzał żółtą kartkę.

57'

A wcześniej była druga roszada w Widzewie. Za Batrovicia wszedł Nowak.

57'

Pogoń nareszcie może zdobyć upragnione trzy punkty, ale do tego jeszcze 30 minut. Czy Widzew odpowie?

56'

Edi pewnie! 1-0!!

55'

Rzut karny dla Pogoni!!!! Faulowany Frączczak!

53'

Pawłowski wtargnął w pole karne. Jego strzał po nogach jednego z graczy Pogoni ląduje w dłoniach Janukiewicza.

53'

Pogoń Szczecin - Widzew Łódź

52'

Kolejny spalony. Tym razem na pozycji spalonej Stępiński.

51'

Dobre podanie do Kaczmarka który z linii pola karnego uderzał bardzo wysoko nad bramką!

50'

Spokojny początek drugiej połowy. Jedni jak i drudzy jak na razie grają zachowawczo.

47'

Djousse na pozycji spalonej.

47'

Na trybunach 'wymiana' uprzejmości pomiędzy kibicami Pogoni, a Widzewa.

46'

Zmiana w zespole Widzewa. Za Bartoszewicza wchodzi Dudek.

46'

Początek drugiej połowy. Od środka Widzew.

19:02

Piłkarze wychodzą już z tunelu na płytę boiska.

46'

Pierwsza połowa kończy się wynikiem 0-0. Więcej z gry ma Pogoń, ale nie przekłada się to na bramki. Wracamy za 15 minut.

45'

Doliczono jedną minute.

45'

Broź z wolnego prosto w Janukiewicza.

44'

Na spalonym Djousse.

42'

Tym razem kartką ukarany Djousse za faul na Broziu.

41'

W pole karne wpadł Djousse, ale stracił piłkę.

41'

Jak na razie Pogoń była bliższa objęcia prowadzenia. Portowcy stworzyli sobie więcej sytuacji, ale jak na razie dalej nie oglądamy bramek.

39'

Ponownie Edi z rzutu wolnego! Mocne uderzenie paruje nad bramkę Mielcarz!

35'

Dąbrowski po wrzutce Ediego obok bramki.

34'

Dobra akcja Pogoni! Wstrzelenie piłki w pole karne przez Frączczaka, ale jeden z defensorów Widzewa wyjaśnił sytuację!

32'

30'

Znowu strzał Rogalskiego z dystansu nad bramką!

30'

Edi uderzał z rzutu wolnego prosto w mur. Kaczmarek zwija się z bólu po uderzeniu piłką w głowę.

27'

Bartoszewicz ukarany żółtym kartonikiem za faul na Edim.

25'

Gra toczy się teraz głównie w środku pola.

22'

Pawłowski traci piłkę na rzecz Murayamy.

22'

Kramar ukarany żółtą kartką za faul.

20'

Za mocne podanie Rogalskiego do Ławy.

18'

Edi z rożnego. Mielcarz pewnie piąstkuje!

18'

Murayama dośrodkowywał z lewej strony z rzutu wolnego. Uderzenie Hernaniego obok bramki Mielcarza!

15'

14'

Uderzenie Rogalskiego bardzo niecelne.

14'

Wstrzelenie Pietruszki wzdłuż bramki, ale Edi niestety nie trafia w piłkę! Brazylijczyk protestuje jeszcze, że był faulowany w polu karnym Widzewa i domaga się jedenastki. Sędzia puszcza grę dalej!

13'

Pogoń ma przewagę, ale przed paroma chwilami to Widzew mógł objąć prowadzenie. Defensorzy gospodarzy muszą być bardzo czujni.

11'

Przed szansą Widzew! Dośrodkowanie z rzutu wolnego, do piłki doszedł Phibel, ale uderzył minimalnie obok bramki!

9'

Hernani ukarany żółtą kartką za faul na Pawłowskim.

8'

Tym razem dośrodkowanie Ediego, ale po raz drugi Kolendowicz nie doszedł do tego podania!

7'

Djousse wrzucał z prawej strony, Kolendowicz próbował wślizgiem uderzyć tę piłkę, ale zabrakło milimetrów!

7'

Pogoń w natarciu! Frączczak ze skrzydła, ale Phibel wybija na korner z którego nic nie wynikło.

5'

Bomba Dąbrowskiego z dystansu! Mielcarz z kłopotami na rzut rożny!

5'

Od początku to Pogoń przeważa i atakuje bramkę Mielcarza.

3'

Kolendowicz uciekał lewą flanką, ale Phibel wybija mu piłkę.

1'

Pierwsza akcja Widzewa. Stępiński na spalonym.

18:01

Początek meczu. Przy piłce Pogoń.

17:59

Piłkarze już witają się na murawie. Za chwilę rozpoczynamy pierwsze spotkanie 22 kolejki!

17:59

Już słychać kibiców Widzewa. Bardzo głośno dają znak o swojej obecności na stadionie.

17:52

Piłkarze udali się do szatni.

17:50

W rundzie jesiennej Portowcy w Łodzi pokonali Widzew 3-1. Jakim dzisiaj wynikiem zakończy się ten mecz? Dzielcie się swoimi spostrzeżeniami w komentarzach.

17:45

Zapraszam także do zapoznania się z Zapowiedzią meczu.

17:43

Piłkarze prężnie się rozgrzewają.

17:39

Znamy składy obydwu zespołów. Czas na ławki rezerwowe: Pogoń: Dusan Pernis, Sebastian Rudol, Norbert Neumann, Wojciech Golla, Mateusz Lewandowski, Adrian Budka, Radosław Wiśniewski. Widzew: Milos Dragojević, Krystian Nowak, Sebastian Dudek, Michał Jonczyk, Dino Gavrić, Alex Bruno, Michał Płotka.

17:34

Sytuacja Widzewa nieco się poprawiła po ostatnim zwycięstwie nad Polonią. Mimo tego podopieczni trenera Mroczkowskiego muszą bacznie obserwować dół tabeli.

17:31

Szczecinianie w tej rundzie jeszcze nie wygrali. Od ośmiu spotkań nie wygrali żadnego spotkania. Za wszelką cenę będą chcieli się właśnie odblokować na własnym stadionie.

17:28

Witam serdecznie na relacji live z meczu 22 kolejki T-Mobile Ekstraklasy gdzie Pogoń Szczecin na własnym boisku podejmie Widzew Łódź.