Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 1
Korona KielceKorona Kielce
93'

Koniec. Podbeskidzie remisuje z Koroną 1:1. Za wspólne 90 minut dziękuje Szura Bartłomiej

90'

3 minuty dolicza główny arbiter

87'

Kamil Adamek, który w rundzie jesiennej grał w zespole Podbeskidzia zmienia Macieja Korzyma

86'

Za moment czeka nas ostatnia zmiana w tym spotkaniu

84'

"Jesteśmy z wami, hej Bielsko jesteśmy z wami" - na trybunach

83'

Niezła piłka Łatki do Chmiela jednak pomocnik Górali do piłki nie dochodzi i od bramki Małkowski

80'

Kuzera ogląda kartkę za faul taktyczny

79'

Richard Zajac ratuje swój zespół po koszmarnym błędzie Górkieiwcza

77'

Pawela opuszcza boisko w jego miejsce Cetkovic

76'

Korzym do Golańskiego ten zagrywa w pole karne ale wprost w ręce Zajaca

74'

Korona próbuje odgryźć się rywalom. Jednak Jovanović niedokładnie zagrywa do Korzyma i od bramki Zajac

71'

Wodecki zmienia Malinowskiego

69'

Dwadzieścia minut do końca spotkania. Przed momentem po raz pierwszy od dobrych kilku minut gościliśmy pod bramką Zajaca.

66'

Korzym nadepnął na nogę Łatki i ogląda żółtą kartkę

66'

Górkiewicz zagrywa na tzw. "aferę" jednak obrońcy sobie spokojnie radzą

65'

Kuzera zmienia Sierpinę

64'

Doskonale w drugiej połowie poczynają sobie gospodarze. Korona całkowicie pogubiona

62'

Chmiel głową odgrywa piłkę po wrzutce partnera przed pole karne a tam Malinowski uderza lewą nogą ale obok bramki

59'

Tomasz Foszmańczyk ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie

58'

Korona po stracie bramki zamknięta na swojej połowie. Podbeskidzie walczy o drugą bramkę. Przed chwilą Pawela zderzył się z Małkowskim

57'

Miejmy nadzieję, że ta bramka jeszcze bardziej zmobilizuje obie drużyny do walki. Dla gospodarzy przecież 1 punkt daje niewiele

55'

Dla Demjana to 8 bramka w tym sezonie

54'

G o o o o l l l l ! ! ! ! Piękne uderzenie po długim rogu z 16 metrów Roberta Demjana i mamy wyrównanie!!!

53'

Znów dużo walki w środku ale sytuacji podbramkowych jak na lekarstwo

50'

Starcie przy linii bocznej Jovanovica i Łatki. Szybko obaj Panowie jednak wyjaśnili sobie całą sytuację

49'

Po akcji Adama Dei i Sokołowskiego ten drugi wywalczył rzut rożny

47'

Szybki początek spotkania. Najpierw szansę mieli goście a po chwili przed szansą Podbeskidzie ale nikt nie wykorzystał ogromnego zamieszania w polu karnym Korony

46'

Arbiter zagwizdał po raz pierwszy w drugiej części spotkania

46'

a Foszmańczyk Janotę

46'

Deja zmienia Slobodę...

19:01

Jedna zmiana w zespole Podbeskidzia w przerwie meczu

19:00

Już za chwilę rozpoczniemy drugie 45 minut tego pojedynku

45'

Sędzia kończy pierwszą połowę spotkania. Nie oglądaliśmy porywającego widowiska w tej części spotkania. Oby lepiej było po przerwie.

45'

Jedną minutę dolicza sędzia

45'

Zaskakujące uderzenie Lisowskiego z daleka ładnie odbija Zajac

43'

Niewiele dobrego można powiedzieć o ostatnich minutach tego spotkania

41'

Chmiel wybija piłkę na aut po akcji Korzyma. Korona próbuje podwyższyć wynik

39'

Chmiel prosto w Małkowskiego z ostrego kąta uderza piłkę

38'

Zamiast ładnych i efektownych akcji oglądamy w ostatnim fragmencie dużo niedokładności i nerwowości

35'

Nudy na boisku w Bielsko Białej.

33'

Paweła pada w polu karnym. Gospodarze reklamują faul Malarczyka ale jak się okazuje niesłusznie

31'

Mieliśmy pierwszy strzał na bramkę Korony od kilku minut ale Pawela uderzył z 10 metrów obok bramki

30'

Uspokoiło się na boisku w Bielsku Białej. Dużo gry w środku boiska jednak bez akcji podbramkowych

28'

W tym meczu to goście mają przewagę a Podbeskidzie czeka na kontry

25'

Dośrodkowanie Lisowskiego w pole karne ale nikt nie zamknął tej akcji. Po chwili kontra Podbeskidzia jednak zatrzymana przez obrońców z Kielc

23'

Marek Sokołowski brzydko fauluje Lisowskiego i ogląda żółta kartkę

22'

Malarczyk ostro atakuje Sokołowskiego jednak arbiter Musiał tylko upomina zawodnika gości

21'

Kolejny korner dla gości. Przewaga Korony wzrasta

19'

Konieczny wybija piłkę na korner po którym blisko strzelenia bramki był Kijanskas

17'

Bardzo ładna akcja gospodarzy i podanie Chmiela do Malinowskiego. Napastnika gospodarzy uprzedza Małkowski

15'

Stały fragment gry dla Podbeskidzia jednak bez zagrożenia bramki Małkowskiego

13'

Tak szybka bramka w tym spotkaniu powinna wpłynąć pozytywnie na grę ponieważ gospodarze nie mają nic do stracenia

11'

Konieczny ogląda kartkę za faul

10'

G o o o o l l l l ! ! ! ! ! Kuriozalna bramka. Maciej Korzym wykorzystał błąd obrony Podbeskidzia i pokonał Zajaca. Piłka przeleciała bramkarzowi gospodarzy między nogami

8'

Dobra wrzutka w pole karne Korony ale Fabian Pawela na pozycji spalonej

7'

Podbeskidzie rozpoczyna kolejną akcję ofensywą od własnej połowy

6'

Zajac odważnym wejściem w polu karnym zgarnia piłkę z głowy Korzymowi

5'

Gra przeniosła się pod bramkę Zajaca ale golkiper Górali poradził sobie z wrzutką z autu Golańskiego

4'

Chmiel zagrywa w pole karne Korony niedokładnie i od bramki zacznie Zbigniew Małkowski

3'

Znów w roli faulującego Stano i znów rzut wolny dla Podbeskidzia

1'

I już pierwszy stały fragment gry. Stano faulował Pawelę

1'

Arbiter z Krakowa rozpoczyna mecz

17:58

Oba zespoły witają się na boisku,, za moment początek tego miejmy nadzieję ciekawego spotkania

17:56

Rezerwowi gospodarzy: Baran, Bucko, Dancik, Cetkovic, Wodecki, Deja, Janeczko

17:56

Rezerwowi Korony: Małecki, Kuzera, Foszmańczyk, Zawistowski, Adamek Bodzioch, Stąporski

17:54

Za moment oba zespoły wyjdą na boisko i rozpoczniemy świąteczną 20 kolejkę T-Mobile Ekstraklasy

17:32

Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Tomasz Musiał z Krakowa. Goście w spotkaniach w których sędziował w tym sezonie ten arbiter zdobyli 4 punkty a Podbeskidzie jeszcze nie grało meczu w którym arbitrem byłby Pan Musiał