Lechia Gdańsklechia
1 : 1
Pogoń SzczecinPogoń Szczecin
96'

Koniec meczu! Lechia w derbach Pomorza rzutem na taśmę narzuconą strzałem Ediego z rzutu karnego remisuje z Pogonią 1-1! Dramaturgia w końcówce meczu. Za uwagę dziękuję Bartosz Czekała

95'

Czerwoną kartką ukarany jeszcze Janicki za faul na Edim.

95'

EDI!! 1-1!!

94'

Rzut karny dla Pogoni!!!!!! Janicki fauluje Ediego w polu karnym!

92'

Ostatnia zmiana w zespole Lechii Gdańsk. Za Ricardinho wchodzi Łazaj.

90'

Doliczono 3 minuty.

90'

Ależ akcja Ricardinho! Indywidualna akcja, minął dwóch rywali, ale Noll ratuje Pogoń przed stratą bramki!

88'

Końcówka meczu. Pogoń stara się wyrównać, ale nie ma kompletnie pomysłu na grę.

86'

Murayama dośrodkowywał na głowę Dąbrowskiego, ale ten oddał niecelne uderzenie!

83'

Janicki blokuje dośrodkowanie.

81'

Za Buzałe wchodzi Rahoui.

79'

Frączczak ukarany za dyskusję z arbitrem.

78'

Bardzo złe podanie od Akahoshiego. Lechia cofnięta na własną połowę wybijająca piłkę za połowę.

76'

Tym razem Rogalski ukarany żółtą kartką.

75'

I pierwszy bardzo niecelny strzał Ediego.

74'

Edi wchodzi za Djousse.

72'

Lechia musi kończyć w dziesiątkę! Siły wyrównane! Drugą żółtą kartką i w konsekwencji czerwoną ukarany Wiśniewski za faul na Akahoshim!

70'

20 minut do końca meczu? Czy Pogoń doprowadzi do remisu?

69'

Tym razem kartka dla Hricko.

68'

Wiśniewski ukarany żółtą kartką i nie zagra w następnym meczu w Kielcach.

63'

Pietrowski także z dystansu, ale i jego uderzenie wysoko nad bramką.

62'

Lechia - Pogoń

61'

Strzał Buzały niecelny.

60'

Wiśniewski przed szansą, lecz za mocno wypuścił sobie futbolówkę.

60'

Efektowne także flagowisko kibiców Lechii.

59'

Janicki ukarany kartką za faul.

58'

Efektowna oprawa kibiców Pogoni Szczecin którzy oddają Hołd żołnierzom wyklętym.

57'

Pierwsza zmiana w Lechii. Za Kacprzyckiego wchodzi Machaj.

53'

Uderzenie Deleu zewnętrzną częścią stopy obok bramki.

52'

Po strzale Ricardinho ofiarną interwencją popisał się Hernani.

51'

Pogoń mimo niekorzystnego wyniku stara się wyrównać, ale nadziewa się na groźne kontry.

51'

Tym razem uderzenie Kacprzyckiego, ale także bardzo niecelnie.

49'

Brożek wpadł w pole karne, chciał jeszcze odgrywać piłkę, ale kompletnie niecelnie.

47'

Noll ukarany zółtym kartonikiem.

46'

Początek drugiej połowy. Przy piłce Lechia.

19:06

Piłkarze już na boisku. Za chwilę rozpoczynamy drugą połowę. Czy Pogoń w dziesiątkę jest w stanie doprowadzić do remisu?

47'

Koniec pierwszej połowy. Lechia zasłużenie prowadzi 1-0. Czerwona kartka Janukiewicza ustawiła przebieg 1 połowy. Wracamy za ok. 15 minut.

45'

Doliczono 2 minuty.

45'

Znowu przed szansą Pietrowski! Dość przypadkowo piłka wpadła pod jego nogi, a ten minimalnie się pomylił!

43'

Sprytne uderzenie Kacprzyckiego, ale Pernis na miejscu!

41'

Pogoń stara się otworzyć, ale nadziewa się na groźne kontry gospodarzy.

38'

Akcja dzisiejszych jubilatów! Deleu do Pietrowskiego, ale ten minimalnie nad bramką!

39'

Dobra okazja do kontry dla gospodarzy. Indywidualną akcję przeprowadził Ricardinho i oddał drugi celny strzał w meczu dla Lechii.

37'

Bieniuk wybija piłkę spod własnej bramki.

35'

Fatalne dośrodkowanie Ricardinho.

33'

Ładna akcje gdańszczan, ale do piłki nie dochodzi Wiśniewski.

31'

Bardzo niecelny strzał Wiśniewskiego.

30'

29'

Buzała nie sięga piłki!

28'

I druga zmiana w Pogoni. Za kapitana Portowców Kolendowicza wchodzi Frączczak. Prawdopodobnie jakiś uraz Kolendowicza.

27'

Hernani ukarany kartką za faul na Ricardinho.

23'

Uderzenie głową Bieniuka nad bramką.

22'

Wrzutka Brożka, ale piłka przeszła wszystkich zawodników.

21'

Pogoń od początku meczu całkiem nieźle sobie radziła. Po czerwonej kartce szczecinianie będą mieli ogromne problemy.

19'

Ricardinho na spalonym.

17'

1-0 dla Lechii! Brożek z karnego!

15'

Wymuszona zmiana w zespole ze Szczecina. Schodzi Golla, a za niego na boisku melduje się Permis.

13'

Rzut karny dla Lechii! Świetna piłka do Wiśniewskiego który opanował podanie, minął Janukiewicza który go sfaulował! Czerwień dla Janukiewicza!

10'

Pogoń póki co gra całkiem dobre zawody. Coraz odważniej atakuję bramkę Lechii.

8'

Świetne dośrodkowanie Akahoshiego na głowę Dąbrowskiego który minimalnie chybił!

8'

Deleu ukarany żółtą kartką za faul na Djousse.

5'

Dośrodkowywał Akahoshi, akcję kończył Djousse nie trafił czysto w piłkę.

4'

Jak na razie oglądamy spokojny mecz. Cios za ciosem piłka przemieszcza się spod jednej bramki pod drugą.

2'

Po kornerze główkował Noll, ale prosto w Buchalika.

18:02

Zaczyna Pogoń.

17:59

Piłkarze już wychodzą na murawę. Za chwilę rozpoczynamy mecz.

17:56

Piłkarze już w tunelu oczekują wyjścia na główną płytę boiska.

17:49

"Portowcy" mają ze sobą biało-czerwoną sektorówkę. Na płocie wisi też transparent "Love and be brave" (kochać i być odważnym).

17:44

W ostatniej kolejce Lechia zremisowała na wyjeździe z Polonią Warszawa 1-1. Za to Portowcy polegli w Lubinie aż 3-0.

17:44

17:42

Mecz nazywany przez wielu meczem o prymat na Pomorzu. Kto Waszym zdaniem sięgnie w tym meczu po 3 punkty? Czekam na Wasze opinie w komentarzach!

17:39

Zachęcam także do przeczytania zapowiedzi tego meczu: Lechia - Pogoń

17:36

Rezerwowi Lechii: Sebastian Małkowski, Krzysztof Bąk, Mateusz Machaj, Wojciech Zyska, Grzegorz Rasiak, Kacper Łazaj, Mohammed El Amine Rahoui.

17:35

Rezerwowi Pogoni: Dusan Pernis, Adrian Budka, Tomasz Chałas, Edi Andradina, Adam Frączczak, Bartosz Ława, Mateusz Wilk.

17:35

Znamy już składy obydwu zespołów. Mamy kilka zmian w przeciwieństwie do poprzedniej kolejki.

17:32

Witam serdecznie na relacji live z meczu na PGE Arenie gdzie Lechia Gdańsk w 17 kolejce T-Mobile Ekstraklasy podejmie Pogoń Szczecin.