GKS BełchatówGKS Bełchatów
0 : 0
Wisła KrakówWisła Kraków
96'

Po bezbarwnym widowisku drużyny Bełchatowa i Wisły dzielą się punktami. Spotkanie nie porwało, długimi momentami było nawet nudne, jednak pod koniec kilka zrywów gospodarzy mogło przechylić szalę zwycięstwa na ich korzyść. Remis powinien usatysfakcjonować obie ekipy

95'

Koniec meczu ! Sędzia Marciniak kończy zawody przy ul. Sportowej

94'

Jeszcze na koniec starcie w polu karnym, Jovanovic wrzuca w pole karne, tam do piłki dopada Sobolewski, główkuje i łapie piłkę Zubas, Sobolewski jeszcze na wślizgu pakuje nogi w bramkarza GKS i sędzia odgwizduje faul

93'

Zmiana u gospodarzy, za pracującego dziś i widocznego Madeja wchodzi Krzysztof Michalak

92'

Rzut wolny dla Wisły, to może być ostatnia szansa dla przyjezdnych. Małecki wrzuca, do piłki wyskakuje Genkow, do zgranej przez niego futbolówki doskakuje Iliev i oddaje strzał ale zdecydowanie niecelny

90'

Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry

89'

Rzut wolny z 18 metrów dla Bełchatowa za faul na Traore przez Sobolewskiego. Do piłki podchodzi Wacławczyk i Madej, uderza Wacławczyk ale tylko w mur, będzie rzut rożny...Wacławczyk z narożnika, ale najwyżej skacze Sobolewski

87'

Kontra gospodarzy, Traore na prawej flance uwikłał się w drybling, ale brak ogrania powoduje stratę piłki, szybko jednak GKS odzyskuje piłkę, podanie do Madeja, ten natychmiast uderza i broni Pareiko

86'

Rzut wolny z odległości 30 metrów od bramki, Madej do Kosznika i niewiele zabrakło do szczęścia

85'

Zmiana defensywna w Wiśle, przy akompaniamencie gwizdów schodzi Kamil Kosowski a za niego pojawia się Osman Chavez

84'

Wymiana piłki przez gospodarzy przed polem karnym Wisły, zagranie na lewo do Kosznika, ten bardzo łatwo mija Jovanovicia, uderza ale Pareiko piąstkuje

83'

Zmiana, za Mateusza Maka wchodzi Bartosz Żurek, gospodarza grają o pełną pulę

80'

Czerwona kartka dla Głowackiego !! Na czystą pozycję wychodził Traore, Głowacki przytrzymywał napastnika GKS i sędzia nie zastanawiał się długo, Wisła w 10!!

79'

Faul na Traore przy linii bocznej, dorzuca z rzutu wolnego Madej, zamyka akcję Mak, wycofuje do Basty, ten dośrodkowuje ale wprost w Pareikę

77'

Ponownie atakuje Madej, biegnie z piłką pod pole karne i mając dobrą sytuację do uderzenia prawą nogą przekłada futbolówkę na lewą stopę, uderza jednak piłka ledwo dolatuje do bramki

75'

Na murawie leży Patryk Rachwał, służby medyczne wkroczyły na boisko ale wydaje się że z barkiem pomocnika GKS jest już w porządku

74'

Rzut wolny dla Bełchatowa po faulu Kosowskiego na Maku tuż obok pola karnego, do piłki pochodzi Wacławczyk, wrzuca i Wilk niefortunnie wybija piłkę na rzut rożny, kolejna wrzutka którą wybija Głowacki, przed polem karnym jest Madej, uderza mocno ale równie niecelnie

72'

Rzut rożny dla Wisły, Kosowski dla Jaliensa, ten zgrywa do wchodzącego Sobolewskiego ale wybijają obrońcy, kolejna akcja na próżno

70'

Zmiana w drużynie GKS, za Bartosiaka będziemy oglądać Traore, byłego zawodnika Zagłębia Lubin i Pogoni Szczecin

69'

Ależ akcja gospodarzy! Wilusz długą piłką podaje do Bartosiaka, ten odgrywa z pierwszej do Wacławczyka, ten z kolei z klepki do wchodzącego z prawej strony Maka, Mak mija Jaliensa, wycofuje na 5 metr do Wacławczyka i kiedy młody snajper szykuje się do strzału ubiega go Pareiko! Bardzo dobra sytuacja Bełchatowa

67'

Tymczasem kolejna zmiana w Wiśle, za próbującego ale mało kreatywnego Sikorskiego wchodzi Genkow

65'

Ładna akcja Łukasza Madeja !! Samodzielna kontra, dwóch napastników rozbiegło się, Madej poszedł sam do końca i próbował przelobować Pareikę, ale piłka ponad bramką, brawa za próbę!

65'

Małecki indywidualnie widząc nieporadność swoich partnerów postanowił sam przeprowadzić akcję, zszedł do środka i z lewej nogi uderza ponad bramką

64'

Posiadanie piłki 50%-50%

62'

Zmiana w ekipie gości, za Michała Chrapka wchodzi kreatywny Rafał Boguski, trener Kulawik walczy o zwycięstwo

61'

Ładna akcja gospodarzy!! Kilka kombinacyjnych zagrań, Wacławczyk prostopadle do Basty, ten spod linii końcowej wrzuca ponownie do Wacławczyka a napastnik GKS z pierwszej piłki uderza na bramkę, tyle że w sam środek i spokojnie łapie Pareiko

57'

U Daniela Sikorskiego widać dużo ambicji, idzie na każdą piłkę zagraną z linii obronnej, ale jak na razie nie daje to pożądanych efektów

55'

Ponownie Iliev, wrzuca z lewej strony do Sikorskiego, ten idzie wchodzi w pojedynek główkowy ale wybijają obrońcy, kolejny korner który jednak nie przynosi efetków

55'

Teraz próba przyspieszenia przez Wiślaków, Kosowski do Ilieva, ten mija Michalskiego i uderza lewą nogą jednak nieczysto trafia w piłkę i po rykoszecie ta wychodzi na rzut rożny

53'

Od początku drugiej części, podobnie jak na początku spotkania, widzimy sporo niedokładności i jakości w grze obu drużyn

51'

Na ofsajdzie złapany Basta, który otrzymał podanie na prawą stronę do Witasika

49'

Żółtko dla Iliewa po faulu na Madeju w środkowej strefie

48'

Próba kombinacyjnej gry w środku boiska przez piłkarzy przyjezdnych, Iliew, Chrapek i Małecki jednak Wiślacy tracą piłkę. Odzyskuje ją Wilk, podaje do Sikorskiego, ten oddaje Małeckiemu i ten ostatni uderza z lewej nogi jednak wprost w Zubasa

46'

Obie ekipy przystępują do drugiej części bez zmian w składach

46'

W kole środkowym są już Bartosiak z Wacławczykiem, Szymon Marciniak gwiżdże i daje znak do rozpoczęcia 2 części spotkania

46'

Rzut wolny dla gospodarzy przy linii bocznej, dośrodkowuje Wacławczyk wprost na głowę Wilusza, ale ten fatalnie główkuje, piłka wychodzi poza boisko a arbiter Marciniak kończy 1 część spotkania

45'

Teraz dwa szybkie podania gospodarzy w środku, prostopadle do Bartosiaka zagrywa Witasik, Bartosiak wdaje się w drybling jednak bezskuteczny

44'

Ponownie Madej prostopadle w kierunku Bartosiaka, ale ten znajduje się za linią obronną Wisły, spalony młodego napastnika Bełchatowa

43'

Próba dośrodkowania Maka z prawej strony, wprost w ręce Pareiki

42'

Małecki przejmuje futbolówke z lewej strony, wdaje się w drybling po czym podaje do Iliewa, ale to było złe zagranie z którego nie mogło wyniknąć nic dobrego dla przyjezdnych

40'

Madej prostopadle do Bartosiaka, ale Jaliens do spółki z Wilkiem spokojnie przecinają podanie. Widać, że Łukasz Madej często próbuje prostopadłymi podaniami uruchamiać napastników

38'

Ładnie pograli teraz na lewej stronie Iliew z Chrapkiem, ten ostatni nabija obrońcę i rzut rożny. Kamil Kosowski z narożnika i wybijają obrońcy, to było złe dośrodkowanie

37'

Ponownie Kosowski na lewym skrzydle, dośrodkowanie szukające Sikorskiego, ten na 11 metrze zaatakowany przez trzech zawodników traci piłkę

35'

Na lewej stronie pojawił się SIkorski, wycofał do Kosowskiego, ten przerzuca na prawo do Jovanovicia, Serb próbuje dośrodkować ale piłka podbija się na kępce trawy i wychodzi w trybuny

33'

Próba prostopadłego zagrania Kosowskiego za linię obrony do Sikorskiego, ale piłka jest szybsza od napastnika Wisły i ubiega go Zubas

32'

Rzut wolny 29 metrów od bramki, podchodzi do piłki Witasik, piłka odbija się od muru, z woleja uderza Wacławczyk jednak piłka wpada do "koszyczka" Pareiki

31'

Faul Wilka w środkowej strefie na Wacławczyku

28'

Kosowski, podaje na 25 metr do Chrapka, ten oddaje strzał z pierwszej piłki jednak ta próba jest bardzo daleka od ideału

27'

Wolny dla Wisły, Kosowski szybko rozgrywa do Iliewa, jednak ten niedokładnie podaje w pole karne i piłkę przejmują gracze GKS

26'

Zupełnie niewidoczny jest wracający do Krakowa, Patryk Małecki. Być może w Turcji miał zbyt wiele odpoczynku?

25'

Rzut wolny dla Bełchatowa za faul Chrapka, dośrodkowanie Madeja ale dobrze ustawiony Sobolewski wybija na rzut rożny. Do piłki podchodzi Madej, wrzuca w pole karne, do wybitej piłki dobiega Basta i oddaje mocny strzał, który mija bramkę Pareiki w bezpiecznej odległości

22'

Madej, łatwo oszukał Wilka w środku boiska, podaje prostopadle do Wacławczyka ale przejmuje piłkę Głowacki

21'

Rzut wolny dla Wisły, Kosowski w pole karne, tam ma miejsce małe zamieszanie ale łapie piłkę Zubas

20'

Teraz z kolei składna akcja gospodarzy, ruszył lewą stroną Kosznik, wycofuje na 16 metr do Madeja, ten usiłuje strzelać jednak nie trafia w piłkę

19'

Groźna akcja Wisły Kraków! kilka przypadkowych odbić w środku boiska, Wilk podaje do Iliewa, ten biegnie kilka metrów z piłką, uderza płasko, piłka odbija się od obrońcy i z najwyższym trudem broni Zubas!

16'

Na placu gry jak na razie sporo niedokładności, brak pomysłu na grę obu zespołów

15'

Aktywny Iliew próbuje indywidualnie mijać przeciwników widząc nieporadność swoich partnerów

14'

Bartosiak usiłuje wygrać walkę fizyczną z Sobolewskim, jednak porwał się z motyką na słońce

12'

Czarek Wilk przejmuje piłkę w środku boiska, biegnie kilka metrów i decyduje się na strzał, ale ta próba jest bardzo daleka od ideału

10'

I już akcja przenosi się pod pole karne Wisły, tam Basta na prawym skrzydle podaje płasko w pole karne ale Jaliens wybija na rzut rożny. Dorzuca Mak ale nic z tego

9'

Tymczasem Kosowski na lewej stronie, dorzuca w pole karne szukając tam Sikorskiego, jednak napastnikowi Wisły zabrakło determinacji w dążeniu do gola

8'

Z szybką kontrą wychodzi teraz Mak, podaje na prawe skrzydło do Basty, ten wrzuca i mamy rzut rożny. Wykonanie niezbyt dobre, Wisła spokojnie przejmuje piłkę

6'

Sikorski dużo się cofa do drugiej linii, usiłuje rozgrywać i rozrzucać piłkę na skrzydła, podaje do Małeckiego, ten schodzi do środka i uderza ale wysoko ponad bramką. okazuje się że po rykoszecie. Rzut rożny, dorzuca Kosowski, Jaliens w ekwilibrystyczny sposób uderza ale piłka przechodzi obok słupka

4'

Próba wyjścia z szybką kontrą przez graczy Wisły, jednak Sikorski niedokładnie odgrywa z klepki do Kosowskiego i strata piłki

3'

Próba szybkiej kombinacyjnej akcji w wykonaniu gospodarzy, jednak Mak stracił piłkę pod polem karnym Wisły

1'

Na środku boiska są już napastnicy Wisły a Szymon Marciniak daje sygnał do rozpoczęcia spotkania

14:27

Na stadion przy ul. Sportowej wraca Kamil Kosowski, z pewnością będzie chciał udowodnić, że przesunięcie go do drużyny Młodej Ekstraklasy było błędem

14:26

Arbitrem głównym w dzisiejszym meczu będzie pan Szymon Marciniak. Dał się poznać z preferowania ofensywnej gry i sporej liczby podyktowanych rzutów karnych. Czy dziś będzie podobnie?

14:23

Niemałym zaskoczeniem jest pojawienie się w wyjściowym składzie zawodzącego w rundzie jesiennej Daniela Sikorskiego. Czy byłemu zawodnikowi Górnika i Polonii uda się w końcu przełamać strzelecki impas?