Niedziela, 18 listopada 2012, godz. 14:30
1. połowa0 : 3
16:53

Na meczu było 40632 widzów. Tym samym Lech nie pobił rekordu frekwencji!

16:39

Jeszcze pomeczowa statystyka, która nijak nie oddaje wyniku meczu: - strzały 21-10 dla Lecha, strzały celne 4-4.

108'

Legia zasłużenie zwyciężyła w Poznaniu i umocniła się na prowadzeniu w tabeli. Trzeba przyznać, że spotkanie, zapowiadane jako hit Ekstraklasy, rzeczywiście takim było. Wysoki poziom gry, mnóstwo goli i sytuacji bramkowych – jak na polską ligę był to naprawdę dobry mecz.

90'

Koniec meczu Legia wygrywa z Lechem 3:1 na wyjeździe. Dziękuje za uwagę Piotr Bąk

90'

Dla Łukasika

90'

Łukasik wchodzi na boisko w miejsce Gola

90'

Rozpoczyna się ostatnia minuta regulaminowych 45 drugiej części tego spotkania

89'

Nieudana akcja Legii, od bramki grę wznowi Burić

88'

Legia wyraźnie czeka na koniec tego spotkania

87'

Pierwsi kibice wychodzą już ze stadionu

86'

Tym razem fatalnie uderzył Ceesay

85'

Kolejne niecelne uderzenie głową Ślusarskiego, od bramki grę wznowi Kuciak

83'

POLUB NAS NA FACEBOOKU!

83'

84'

Uderzenie Henriqueza pozwolę sobie przemilczeć...

83'

Niedokładne podanie w kierunku Kucharczyka i mamy aut dla gospodarzy

82'

Sędzia Siejewicz odgwizdał faul Lechitów, którego moim zdaniem nie było

81'

Lech naciska Legię coraz mocniej! Po raz kolejny głową, tyle, że niecelnie uderzył Ślusarski

80'

W miejsce Żyro wchodzi Salinas

79'

I kolejny spalony, tym razem w pułapkę ofsajdową dał złapać się Vojo Ubiparip

78'

Powtórki pokazały, że decyzja sędziego była trafna

77'

Ślusarski zdobył bramkę, ale był jednocześnie na spalonym

76'

Karol Linetty zarobił właśnie swoją pierwszą żółtą kartkę w ekstraklasie

75'

Lechowi pozostał kwadrans

74'

Możdżeń wchodzi na boisko w miejsce Kamińskiego

74'

Ślusarski i mamy 1:3!!

73'

Nieco ponad kwadrans zostaje do końca tego spotkania, Lech losów meczu nie odwróci już na pewno ale pojawia się pytanie czy gospodarzy stać chociażby na jednego gola?

72'

Legia gra dzisiaj bardzo uważnie w obronie, jeżeli Lech stworzył sobie jakiekolwiek okazje to po dobrze przygotowanych atakach

71'

40 632 kibiców jest dzisiaj na stadionie, taką informację widzimy na wielkich telebimach

70'

Lech rozgrywa teraz atak pozycyjny praktycznie od swojej bramki

69'

Burić broni sytuację sam na sam z Kucharczykiem!

68'

Legia po strzale bodajże Jakuba Wawrzyniaka mogła prowadzić już 4:0

67'

Dla Huberta Wołąkiewicza

66'

Kolejny uraz zawodnika z Poznania, cierpi bardzo mocno Kamiński

65'

Kucharczyk wchodzi na boisko w miejsce Koseckiego

64'

Fatalne dośrodkowanie Henriqueza z narożnika boiska, i Legia wybija piłkę

64'

Rzut rożny dla Lecha

63'

Djurdjević wchodzi za kontuzjowanego Trałkę

63'

Przepraszam bardzo oczywiście kontuzji doznał nie Ślusarski a Trałka

62'

Ljuboja był przewracany przez Wołąkiewicza, ostatecznie arbiter uznał, że przewinienia nie było

60'

Trałka chyba źle stanął i zwija się z bólu. Nie jestem pewien czy zdoła wrócić jeszcze na murawę. Chyba to skręcona kostka.

61'

Piłka nożna bez policji - skandują teraz kibice Legii Warszawa

59'

Fatalne uderzenie Linetty'ego z dystansu a na murawie kontuzji doznał Ślusarski

58'

Kibice Lecha nie tracą wiary w swój zespół, cały czas dopingują swoich ulubieńców

57'

Kosecki biegał przed chwilą od jednego zawodnika Lecha do drugiego i złapał lekką zadyszkę

56'

Linetty podawał zbyt lekko do Ubiparipa i temu spokojnie piłkę wybił spod nóg Rzeźniczak

55'

Lech rozgrywa piłkę na swojej połowie, no przecież tak się zawsze robi przy wyniku 0:3...

54'

Długie podanie od Trałki nie dociera do zamierzonego celu, którym był Tonew

53'

Tempo meczu cały czas jest niezłe, jednak brakuje w drugiej połowie strzałów na bramki

52'

Wołąkiewicz powinien otrzymać teraz żółtą kartkę, ale w tej sytuacji mu się upiekło

51'

Intensywnie rozgrzewają się piłkarze obu ekip

51'

Kosecki dośrodkował w pole karne do Ljuboi, ostatecznie piłka nie trafiła do Serba

50'

Po rzucie rożnym do piłki doszedł Tonew, ale jego strzał okazał się niecelny

49'

Kuciak fantastycznie broni uderzenie Ubiparipa!

48'

Czy Lech otrząśnie się po 1 połowie? A może to Legia zada kolejny cios?

47'

Gospodarze próbują od początku drugiej połowy mocno naciskać Legię

47'

Uderzenie Tonewa zatrzymują obrońcy Legii przed swoim polem karnym

46'

Tonew wchodzi na boisko w miejsce Lovrencsicsa

46'

Drugą połowę rozpoczynają gospodarze

15:18

Niesamowita była pierwsza połowa w Poznaniu. Lech, który dysponował najlepszą defensywą w tym sezonie ekstraklasy, grał w obronie tak jakby to był pierwszy mecz tych zawodników w lidze. Inna rzecz, że defensywa Legii też była dziurawa, ale Bartosz Ślusarski nie potrafił tego w ogóle wykorzystać. Choć wynik na to nie wskazuje, to nie buł mecz do jednej bramki.

45'

Koniec pierwszej fatalnej dla Lecha i doskonałej dla Legii połowy. Wracamy za 15 minut

45'

Rozpoczyna się ostatnia minuta regulaminowych 45 pierwszej połowy tego spotkania

44'

Ślusarski nie potrafił dobrze obrócić się z piłką... Żadna nowość

43'

Rzut rożny dla gospodarzy

42'

Tym razem niedokładnie w pole karne dośrodkowywali Legioniści

41'

Dla Łukasza Trałki

40'

Faulowany Ślusarski, kibice Lecha z kolei cały czas głośno dopingują swój zespół

39'

Na spalonym znalazł się Łukasz Trałka, rzut wolny dla Legii

38'

Kuciak broni w bardzo dobrym stylu strzał Lovrencisicsa

37'

Ślusarski zmarnował kolejną doskonałą sytuację! Prawda jest taka, że ten napastnik nie nadaje się do ekstraklasy!

36'

Ślusarski jak już dostaje podania, to są to tak zwane świece, na walkę z dwoma albo trzema obrońcami

34'

Na murawie leży jeden z Lechitów, chwilę trwała przerwa w grze

33'

Takiego wyniku w pierwszej połowie chyba nikt się nie spodziewał... A już na pewno w Poznaniu

32'

Radović i Lech dostaje niesamowitego łupnia u siebie!

31'

Lech atakuje niemrawo, bez specjalnej koncepcji i Legia bez problemów zabiera piłkę gospodarzom

30'

Ślusarski zmarnował doskonałe dośrodkowanie Ceesaya!

30'

Zaostrza się gra, coraz więcej dyskusji pomiędzy piłkarzami obu klubów

29'

Niecelne uderzenie Dominika Furmana zza pola karnego, od bramki grę wznawia Jasmin Burić

28'

Kuciak pewnie, bez żadnych problemów łapie dośrodkowanie Lovrencsicsa

27'

Dla Jakuba Rzeźniczaka

26'

Przewinienie Lechitów i spora porcja gwizdów

25'

Lech Poznań - Legia WarszawaLech Poznań - Legia Warszawa

25'

Ubiparip pada na murawę, ale nie było mowy faulu na serbskim napastniku

24'

W słupek trafia Bartosz Ślusarski! To mogło i powinno być 1:2!

23'

Jakub Kosecki zaczyna wdawać się w dyskusje z rywalami, na pierwszy ogień Kebba Ceesay

22'

Legia taka jest prawda powinna prowadzić w tym momencie 5:0! A Lech? Szkoda mówić...

21'

Wołąkiewicz popełnił katastrofalny błąd! Podał piłkę wprost pod nogi Ljuboi, ten strzela minimalnie obok bramki!

20'

Po wrzutce Bartosz Ślusarskiego Lech ma drugi rzut rożny w tym spotkaniu

19'

Lech nie może się otrząsnąć po drugiej bramce dla Legii, która gra dzisiaj jak na razie przynajmniej Fantastycznie!

18'

Ljuboja uderzał na bramkę z rzutu wolnego, zabrakło kilkunastu centymetrów!

17'

Za chwilę pokażemy Państwu zdjęcia oprawy przygotowanej przez kibiców Lecha. A przyznamy, że jest bardzo ciekawa ;)

16'

Burić wybija piłkę, która zmierzała do bramki!

15'

Ależ piorunujący początek zespołu z Warszawy! Mało kto spodziewał się takiego obrotu spraw

14'

Murawski dał się Wawrzyniakowi ograć jak dziecko i Legia prowadzi 2:0!

13'

Lech stara się teraz atakiem pozycyjnym rozmontować defensywę gości, ale tymczasem na kolejnym spalonym dał złapać się Ślusarski

12'

Lech Poznań - Legia Warszawa

12'

Dla tego widowiska dobrze się stało, że goście strzelili gola. Teraz Lech będzie musiał mocniej naciskać aby doprowadzić chociaż do wyrównania

11'

Defensywa Lecha nie popisała się w tej sytuacji, a Kosecki ładną podcinką pokonuje Buricia

10'

Kosecki i Legia prowadzi 1:0!!!

10'

Na spalonym znalazł się w tej sytuacji Bartosz Ślusarski, ale wydaje mi się również, że dwóch innych jego kolegów

9'

Dobra akcja Lecha prawą stroną i mamy rzut rożny dla gospodarzy

9'

Powtórki pokazały, że w poprzedniej sytuacji nie było zagrania ręką w polu karnym Legii

8'

Jak na razie zdecydowanie brakuje sytuacji podbramkowych z obu stron. Aczkolwiek tempo gry jest na przyzwoitym poziomie

8'

Kibice domagali się odgwizdania ręki w polu karnym, ale sędzia był zupełnie innego zdania

7'

Bardzo groźny strzał Radovicia zza pola karnego mija bramkę Buricia w nieznacznej odległości

6'

Kibice Lecha jak na razie skupiają się przede wszystkim na śpiewaniu "przyśpiewek" pod adresem Legii

5'

Linetty ładnie poszedł lewą stroną, jednak jego koledzy dośrodkowali niezbyt dokładnie i Legia zażegnała niebezpieczeństwo pod własną bramką

4'

Ślusarski dostał bardzo dobre podanie od Murawskiego, jednak nie zdołał oddać celnego strzału na bramkę

3'

Żyro przegrał walkę o piłkę z Lovrencsicsem, gospodarze ruszają z kolejnym atakiem

2'

Kuciak dosyć nerwowo wybijał piłkę, ale co najważniejsze dla Legii nie popełnił błędu

2'

Aut dla gospodarzy, Legia podeszła wysokim pressingiem pod rywala

1'

Faul Ślusarskiego w ataku na Kubie Wawrzyniaku, rzut wolny dla Legii

1'

Spotkanie od środka rozpoczęli goście z Warszawy! Zapraszam na 90 minut emocji

14:29

Ależ atmosfera na stadionie! Kogo nie ma dzisiaj w Poznaniu niech żałuje!

14:28

Piłkarze obu drużyn są już na murawie! Efektowny pokaz konfetti rozpoczyna to miejmy nadzieje wielkie starcie!

14:27

Rezerwowi Legii: Konrad Jałocha, Jorge Salinas, Marko Suler, Tomasz Kiełbowicz, Michał Kucharczyk, Michał Kopczyński, Daniel Łukasik

14:27

Rezerwowi Lecha: Krzysztof Kotorowski, Ivan Djurdević, Piotr Reiss, Szymon Drewniak, Aleksandar Tonew, Bartosz Bereszyński, Mateusz Możdżeń

14:26

Kibice Lecha odśpiewali teraz hymn klubu z Poznaniia. A fani Legii starali się śpiewać swoje piosenki, ale nie było ich słychać

14:25

Murawa jest dzisiaj przygotowana perfekcyjnie! A kibice Lecha skandują wyjściowy skład "Kolejorza"

14:24

14:23

Zostało jeszcze kilka minut do rozpoczęcia meczu, zapraszamy zatem do przeczytania zapowiedzi spotkania.

14:00

13:58

Znamy już wyjściowe składy obu zespołów. Mariusz Rumak podjął bardzo odważną decyzję i postawił od pierwszej minuty na Karola Linettiego. Siedemnastolatek zagrał dotychczas zaledwie w dwóch meczach Ekstraklasy, ciekawe, jak dzisiaj poradzi sobie z presją.

13:56

Piotr obecnie zajmuje się meczem Warty Poznań, ale powinien dołączyć jeszcze przed pierwszym gwizdkiem arbitra. Swoją drogą władze pierwszoligowca nie pomyślały, organizując mecz dwie godziny przed rozpoczęciem hitu Lech - Legia. Na pewno wpłynie to na frekwencję przy Drodze Dębińskiej, bo przecież najważniejsze wydarzenia będą miały miejsce na Bułgarskiej.