Sobota, 6 października 2012, godz. 15:45

Koniec spotkania! Podbeskidzie obudziło się w samej końcówce, ale było już zdecydowanie za późno na odrobienie strat.

94'

Błąd Skorupskiego, ale na szczęście dla bramkarza Górnika bez konsekwencji.

93'

Dobra akcja Podbeskidzia. Malinowski płasko zagrywa w pole karne, na miejscu jednak jest Danch.

92'

Mimo korzystnego wyniku ciągle mobilizuje swoich zawodników Adam Nawałka.

91'

3 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

91'

Żółta kartka dla Nakoulmy. Zupełnie niepotrzebne zachowanie zawodnika przyjezdnych.

90'

Zagapił się Skorupski i ze szczęściem piłkę do bramki wpakował Chmiel.

88'

GOOOL! Podbeskidzie ratuje honor. Zdobywcą bramki Chmiel!

87'

Świetna akcja Górnika, którzy fantastycznie rozklepali obronę gospodarzy. Na miejscu był jednak po raz kolejny Zajac.

86'

Milik wychodzi sam na sam z Zajacem i próbuje go ominąć. Napastnik Górnika próbował wymusić rzut karny, bez skutku.

84'

Ostatnia zmiana w zespole gości. Schodzi Kwiek, za niego Łuczak.

83'

Milik z ostrego kąta! Piłka jednak obok słupka. Wydawało się, że zawodnik Górnika mógł się zachować inaczej w tej sytuacji.

81'

Groźnie dośrodkowywał Chmiel na głowę Sokołowskiego, który ostatecznie uprzedzony. I co? Rzut rożny.

80'

I n-ty rzut rożny dla Podbeskizdzia...

79'

Druga zmiana w zespole Górnika. Schodzi Iwan, w jego miejsce Mączyński.

79'

Uderzenie na bramkę Skorupskiego po rzucie rożnym, ale wprost w bramkarza Górnika.

77'

Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Podbeskidzia, ale zbyt głębokie. Piłka wychodzi poza linię końcową.

76'

Kwiek faulowany przed polem karnym. Piłka ustawiona w odległości 25 . Sam poszkodowany uderzył na bramkę, ale piłka poszybowała kilka metrów obok słupka.

74'

Nakoulma schodzi na prawą nogę, ale jego strzał zablokowany.

73'

Dancik uderza piłkę sprzed pola karnego, ale Skorupski odbija futbolówkę.

73'

Dobra akcja Podbeskidzia prawą stroną, ale Gancarczyk efektownym wślizgiem wybija piłkę na rzut rożny.

72'

Zajac stanął już na nogi i wznawiamy grę.

70'

Zajac wygarnia piłkę spod nóg Milikowi i doznaje urazu. Bramkarz miejscowy jest teraz opatrywany przez medyków.

69'

Zmiana tym razem w zespole gospodarzy. Schodzi Bemben, prawdopodobnie z powodu urazu, za niego Konrad Nowak.

68'

Znów dośrodkowanie w pole karne Podbeskidzia, ale niezbyt dokładne.

66'

Kolejna zmiana w zespole gospodarzy. Wchodzi Chmiel, zastąpił Pawelę.

65'

Sokołowski uderza z dystansu! Zawodnik Podbeskidzia do końca powalczył o piłkę i niespodziewanie uderzył na bramkę Skorupskiego, ale ten nie dał się zaskoczyć!

63'

Bemben ucierpiał w starciu z zawodnikiem Pdbeskidzia, ale szybko wrócił do gry.

62'

Groźny strzał sprzed pola karnego, ale Zajac odbija piłkę. Do dobitki dobiegał nie kto inny jak Milik, ale znów golkiper gospodarzy był górą!

60'

Kontratak po kolejnym rzucie rożnym dla gospodarzy. Piłkę otrzymał "Prezes", który był szybszy od obrońców z Bielska-Białej i nie daje szans Zajacowi.

60'

GOOOL! Nakoulma!!

59'

Znów rzut rożny dla gospodarzy. Pawela nabił piłą obrońcę Górnika.

57'

Malinowski dośrodkowuje z prawej strony w pole karne, ale futbolowka zostaje wybita na rzut rożny.

55'

Zbyt koronkowo piłkarze z Zabrza i Podbeskidzie wyprowadza kontrę, ostatecznie jednak nieudaną.

54'

Dobra akcja gospodarzy ale Demjan nie dosięgnął do dośrodkowania i piłkę przejął Skorupski. Chwilę później znów bramkarz ości dobrze interweniuje przy strzale sprzed pola karnego.

51'

Milik świetnie przyjął piłkę, zwiódł stoperów gospodarzy i strzałem z powietrza nie dał szans Zajacowi. Fenomenalna bramka!

50'

GOOOOL! Znów MILIK!

48'

Milik dośrodkowywał z lewej strony, ale Olkowski nie zdołał dobiec do dośrodkowania.

46'

Początek drugiej połowy!

46'

Oraz Adamek za Szczęsnego

46'

W przerwie dwie zmiany w zespole gospodarzy: Malinowski w miejsce Sachy

16:47

Piłkarze obu zespołów już na murawie. Za moment początek drugiej części spotkania.

46'

Koniec pierwszej połowy.

46'

Rzut rożny dla Podbeskidzia, po wrzutce kolejny. Tym razem wybijają na uwolnieni obrońcy Górnika, piłka wróciła w pole karne gości, ale opuściła boisko.

45'

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

44'

Krótko rozegrany rzut rożny, wrzucał w pole karne Gancarczyk, ale piłka w rękach Zajaca.

43'

Cohen wybija na rzut rożny dla Górnika.

41'

Pawela walczył z obrońcami przed polem karnym i uderzył na bramkę po ziemi, ale pewnie łapie Skorupski.

40'

Cohen wrzucał piłke z rzutu wolnego, ale pewnie łapie reprezentacyjny bramkarz Górnika.

38'

Milik przed kolejną szansą! Dostał piłkę za obrońców, urwał się im i uderzył pod poprzeczkę. ale piłka tylko ją obiła i wyszła w pole!

36'

Bemben wrzucał w pole karne, tam Milik opanował piłkę, ale zastawił się tyłem do bramki i nie umiał oddać strzału. Ładna akcja Bembena.

35'

Podbeskidzie jest w bardzo trudnej sytuacji. Musi teraz zaatakować, ale to może skończyć się kolejnymi bramkami dla Górnika.

33'

Milik wali do drzwi kadry Polski! Po wrzucie wolnym piłka trafiła do niego na linii pola karnego, a snajper Górnika uderzył precyzyjnie w samo okienko. Zajac był bez szans. Tego nie obroniłby nawet Joe Hart!

33'

Ależ gol Milik!

29'

Próbował z dystansu Demjan, ale trafił tylko w obrońców Górnika.

29'

Nie ulega wątpliwości, że Górnik ma na razie przewagę, jednak nie potrafi tego przekuć na dogodne sytuacje.

26'

Ucierpiał Nakoulma, potrzebna była pomoc medyczna, ale już wszystko w porządku.

24'

Ciągle w ataku Górnik, tym razem jednak obrońcy radzą sobie z wrzutką Bembena.

22'

Kwiek starał się dośrodkować w pole karne, ale mało precyzyjnie i Nakoulma nie bardzo miał co zrobić z tej akcji.

22'

Kontra Podbeskidzia Bielsko-Biała, ale zawolno do piłki biegł Mariusz Sacha.Futbolówkę przejmuje Górnik Zabrze jednak po chwili ją traci.

20'

Atak pozycyjny Górnika Zabrze. i piłkę na rzut rożny wybija Dancik. Z corneru Aleksander Kwiek piłkę otrzymuje Nakoulma, ale na wysokości pępka i nie mógł nic z tego zrobić.

18'

Akcja prawą stronę Olkowski dośrodkowuje w pole karne i piłkę wybija Lirian Cohen. Bardzo nerwowo gra dziś defensywa Podbeskidzia Bielsko-Białą.

16'

Nakoulma przepycha się w polu karnym i piłkę wybija Michal Piter- Bucko. Była to bardzo groźna sytuacja do zdobycia gola. Widać, że były zawodnik Hetmana Zamość czuje się bardzo dobrze w dzisiejszym spotkaniu.

14'

Matej Nather wypuszcza Damiana Szczęsnego, niestety nie udaje mu się dośrodkować i rzut z autu tylko udaje mu się wywalczyć. Nie dokładne dośrodkowanie Mariusza Sachy i piłkę przejmuje Górnik Zabrze.

12'

Dobra akcja Górnika Zabrze prawą stroną i po tej akcji piłka wychodzi na rzut rożny. Dobre dośrodkowanie na głowę Szeweluchina i futbolówka mija bramkę Richarda Zajac w bezpiecznej odległości.

10'

Król dośrodkowuje w pole karne z czego wychodzi strzał i niepewnie piłkę łapie na dwa razy Łukasz Skorupski. Po chwili fantastyczną akcją popisuje się Górnik Zabrze i Nakoulma po raz kolejny trafia w Richarada Zajaca.

8'

Mecz rozgrywa się jak na razie na połowie drużyny Podbeskidzia Bielsko-Biała. Górnik Zabrze miał jak na razię jedną sytuację do zdobycia gola jednak na posterunku był dobrze dysponowany jak na razie Richarad Zajac.

6'

Uderzenie arkadiusza Millika z dystansu lewą nogą spokojnie łapie Richard Zajac. Po chwili Prejuce Nakoulma rozklepuje obronę z Przybylskim i po raz kolejny bramkarz Podbeskidzia jest na posterunku.

3'

Szanda dla Górnika. Po wrzutce Kwieka w polu karnym próbował Iwan, ale uderzył obok lewego słupka.

1'

Początek spotkania.

15:40

Jeszcze pięć minut do pierwszego gwizdka arbitra! Dzisiejsze spotkanie poprowadzi Bartosz Frankowski!

15:38

W meczu zmierzą się trenerzy najdłużej prowadzący swoje drużyny w Ekstraklasie. Obaj zaczęli pracę w grudniu 2009 roku.

15:35

Stadion w Bielsku-Białej, pomimo zamkniętego sektora gości, odwiedzili także kibice zabrzańskiego Górnika.

15:19

W odpowiedzi na komentarz: tak, sektor gości w Bielsku-Białej nadal jest nieczynny ze względu na budowę nowego stadionu.

15:11

Na murawie rozgrzewają się już zawodnicy obu drużyn.

15:06

Będziemy dążyć do wygranej w tym meczu. Wiemy, że Górnik jest w doskonałej dyspozycji i będzie to bardzo ciężki pojedynek, ale niestety jesteśmy już w takiej sytuacji, że musimy te trzy punkty wyszarpać.

- Powiedział przed dzisiejszym spotkaniem kapitan Podbeskidzia, Marek Sokołowski

15:04

Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi dzisiejszego meczu: Podbeskidzie – Górnik LIVE! Faworyt jest tylko jeden

14:59

Ławka rezerwowych Górnika Zabrze: Norbert Witkowski, Przemysław Oziębała, Konrad Nowak, Marcin Wodecki, Mateusz Zachara, Krzysztof Mączyński, Wojciech Łuczak

14:57

Ławka rezerwowych Podbeskidzia: Mateusz Bąk, Damian Byrtek, Damian Chmiel, Sebastian Ziajka, Piotr Malinowski, Kamil Adamek, Dariusz Łatka

14:50

Drużyna bez zwycięstwa i drużyna bez porażki. W Bielsku-Białej na stadionie przy Rychlińskiego miejscowe Podbeskidzie podejmie Górnika Zabrze. Czy bielszczanom uda się pierwszy raz w tym sezonie zdobyć trzy punkty? Zapraszamy na relację LIVE w Ekstraklasa.Net!