Podbeskidzie Bielsko-BiałaPodbeskidzie Bielsko-Biała
1 : 2
Ruch ChorzówRuch Chorzów
19:53

Z Bielska-Białej to już wszystko na dzisiaj! Zapraszamy Was na kolejną relację LIVE z meczu Polonia Warszawa vs Widzew Łódź w Ekstraklasa.Net!

95'

Groźnie teraz pod bramka chorzowian, zabrakło jednak Demjanowi skuteczności i nie mamy wyrównania, a sędzia kończy spotkanie i Ruch Chorzów pokonuje Podbeskidzie w Bielsku-Białej 2:1!

93'

Górale jeszcze raz do przodu, interweniuje jednak obrona chorzowian i nie pozwala oddać strzału.

93'

Wrzutka Podbeskidzia z rzutu wolnego z okolic narożnika boiska, przestrzelił piłkarz Górali. Od bramki Pesković.

92'

Teraz od rzutu z autu gospodarze.

92'

Brzydko faulowany Sokołowski i od rzutu wolnego ze swojej połowy Podbeskidzie.

91'

Akcja Ruchu i piłkę pewnie chwyta Mateusz Bąk, szybka kontra Podbeskidzia zatrzymana przez defensywę chorzowian.

91'

Do meczu sędzia dolicza cztery minuty!

90'

Groźnie było jeszcze w polu karnym chorzowian, piłka jednak w rękach bramkarza.

90'

Mocne dośrodkowanie i głową oddaje strzał Kikut, jednak obok bramki!

89'

Gra znów na połowie Podbeskidzia, Zieńczuk wywalczył rzut rożny.

88'

Ostatnia zmiana w ekipie gości, na boisko za strzelca drugiej bramki Arkadiusza Piecha wchodzi Żelijko Djokić.

87'

Starają się bielszczanie odrobić, jednak stanowczo brakuje skuteczności i dośrodkowanie pewnie wyłapuje Peskovic.

85'

Teraz Demjan do Cohena, ten do Paweli, niecelny jednak strzał bielszczanina i nie mamy wyrównania.

84'

Pięknie zgrał Jankowski i piłkę mocnym strzałem skierował do bramki lewą nogą Arkadiusz Piech!

84'

GOOOOOOOOOOOOOOL! Piech na 2:1 dla Ruchu Chorzów!

83'

Nieudana próba dośrodkowania Cohena i piłkę przejmują goście.

82'

Udaje się oddać strzał bielszczanom, nie zaskoczyli jednak Peskovica.

82'

Kolejne dośrodkowanie chorzowian prosto w ręce Mateusza Bąka.

81'

Zmiana w składzie Podbeskidzia. Za Piotra Komana wchodzi na boisko Liran Cohen.

81'

Małe zamieszanie teraz pod bramka Bąka, jednak bramkarz szybko choć ryzykowanie łapie piłkę i mocno do przodu. Nie doszedł jednak do piłki Malinowski.

80'

Rzut rożny dla gości.

79'

Teraz mocne dośrodkowanie chorzowian zablokowane przez gospodarzy.

78'

Najprawdopodobniej to skurcze złapały Piotra Komana i najprawdopodobniej będziemy mieli zmianę.

78'

Teraz na murawie leży Piotr Koman i konieczna jest znowu interwencja służb medycznych.

77'

Zamieszanie teraz w polu karnym chorzowian, strzał Starzyńskiego zablokowany przez piłkarzy Podbeskidzia.

76'

Podbeskidzie pomimo rzutu z autu na połowie chorzowian wycofuje się i piłka trafia do Mateusza Bąka.

74'

Dobre zagranie do Piecha i niecelna próba podania do Jankowskiego.

74'

Piotr Malinowski starał się wyjść ze swojej połowy, odebrał mu jednak piłkę Filip Starzyński.

73'

Na boisku leży teraz Damian Byrtek i trzyma się za klatkę piersiową.

73'

Szybka kontra gospodarzy i starał się dośrodkować Chmiel, piłka jednak trafia prosto w ręce Peskovica.

73'

Muszą coś zmienić w swojej grze piłkarze Podbeskidzia jeżeli chcą wygrać to spotkanie, coraz częściej Ruch przy piłce.

72'

Mocną wrzutkę Kikuta wybija głową obrońca Podbeskidzia.

71'

Teraz rzut wolny dla gości na połowie Podbeskidzia, głową wybijają gospodarze.

70'

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch ChorzówPodbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów

69'

Kibice Ruchu Chorzów oglądający mecz zza płotu obiektu w Bielsku-Białej wyraźnie ucieszeni wyrównaniem swojej drużyny odpalają race.

69'

Groźnie teraz zderzył się Arkadiusz Piech z Mateuszem Bąkiem i obaj piłkarze leżą na boisku!

68'

Świetne odegranie do Piecha, wycofanie do Jankowskiego i wyrównanie w Bielsku-Białej.

68'

GOOOOOL! Maciej Jankowski i mamy 1:1!

67'

Znowu groźnie pod polem karnym Podbeskidzia, nie udało się dojść do piłki Piterowi-Bucko, jednak piłka daleko pod linię boczną boiska i na szczęście dla gospodarzy chorzowianie nie oddają strzału.

65'

Fatalnie teraz Damian Byrtek głową we własnym polu karnym pod nogi chorzowianina, strzał Piecha zablokowany jednak przez defensora, kolejny strzał - tym razem Malinowskiego - już ponad bramką.

64'

I kolejna zmiana w składzie bielszczan. Za Sachę wchodzi na boisko Piotr Malinowski.

63'

Piękna teraz kontra chorzowian, Piech do Macieja Jankowskiego i interweniuje Mateusz Bąk!

62'

I kolejna zmiana w składzie gości. Za Gabora Strake na boisku pojawia się Filip Starzyński.

62'

Mała poprawka, strzelał Arkadiusz Piech.

62'

Mocny strzał sprzed pola karnego Straki, prosto w ręce bramkarza Mateusza Bąką.

60'

Mocna wrzutka z autu Króla i zgranie do Chmiela, w zamieszaniu próba strzału głową, dobra interwencja obrony i piłka dla Niebieskich.

59'

I mamy zapowiadaną zmianę, boisko opuszcza Jakub Smektała, a w jego miejsce Maciej Jankowski.

59'

Szykuje się nam zmiana w składzie gości.

58'

Długa piłka do Paweli jednak zawodnik nie zorientował się gdzie jest piłka i przejmują ją Niebiescy.

56'

Chciał wyjść do przodu Sultes jednak pięknym wślizgiem powstrzymał go Damian Byrtek.

54'

Mocno prosto w żebra trafił piłką chorzowianin Fabiana Pawelę.

53'

Pierwsza zmiana w składzie gospodarzy. Boisko opuszcza asystujący przy pierwszej bramce Kamil Adamek, a w jego miejsce Fabian Pawela.

53'

Teraz faul Kikuta na połowie chorzowian i od rzutu wolnego Damian Chmiel, mocne dośrodkowanie w pole karne jednak skutecznie wybija defensywa Ruchu.

52'

Początek drugiej połowy chorzowianie utrzymują się przy piłce dużo dłużej niż gospodarze, nie przekłada się to jednak na razie na zmianę wyniku.

50'

Nie było zagrania ręką u Malinowskiego, dobra decyzja sędziego i przy piłce Ruch Chorzów.

50'

Piotr Koman ukarany żółtą kartką za faul na Sultesie.

48'

Kontra Ruchu i ponad bramką strzela Smektała po podaniu od Arkadiusza Piecha!

47'

Wyszli teraz do przodu piłkarze Podbeskidzia, arbiter podniósł chorągiewkę i od rzutu wolnego chorzowianie. Demjan przytrzymywał za koszulkę.

46'

Żółta kartka dla Damiana Chmiela za bezsensowny faul na Sadloku.

45'

Rozpoczynamy drugą połowę! Od środka piłkarze gości.

19:01

Kibice szykują się do ubarwienia spotkania flagowiskiem, wiemy też że planowane było konfetti, co z tego wyjdzie - zobaczymy

19:00

Piłkarze wracają na murawę i już za chwilę rozpoczynamy druga połowę spotkania. Jak na razie w Bielsku-Białej Podbeskidzie prowadzi z Ruchem Chorzów 1:0!

45'

Dziwna teraz decyzja sędziego, który nie pozwolił wznowić gry z rzutu rożnego Góralom i zakończył pierwszą połowę spotkania, nie doliczając ani minuty.

45'

Mocne dośrodkowanie Chmiela jednak nie doszli do piłki gospodarze.

45'

Faulowany teraz na połowie gości Sacha i od rzutu wolnego Podbeskidzie. Damian Chmiel.

44'

Mocne wybicie Bąka jednak fauluje przy wyskoku piłkarz gospodarzy i od rzutu wolnego goście.

42'

Widać że chorzowianom zależy na wyrównaniu, po raz kolejny wyjście pod bramkę gospodarzy i rozpocznie Bąk.

42'

Gra znów przeniosła nam się na połowę gospodarzy i małe zamieszanie pod polem karnym Podbeskidzia, rzut wolny dla gości.

40'

Szybka kontra i już mamy rzut rożny dla Górali! I Bliskie było Podbeskidzie strzelenia bramki po zgraniu Demjana wzdłuż pola karnego!

38'

Piech ośmieszył obrońcę Pitea-Bucko i po indywidualnej akcji piękny strzał, ale piłka mija o centymetry bramkę Mateusza Bąka!

38'

Zamieszanie teraz pod bramką Podbeskidzia i na szczęście dla gospodarzy piłka wybita na aut.

37'

Piłka odbiła się od obrońców Ruchu i świetny strzał Komana zza pola karnego, minimalnie obok słupka!

37'

Kolejna akcja Podbeskidzia, jednak dośrodkowanie Górali głową wybija obrońca gości i od rzutu rożnego gospodarze.

35'

I po raz kolejny Podbeskidzie na połowie gości. Od autu dośrodkował Krzysztof Król jednak w zamieszaniu w polu karnym piłka wybita w stronę środka boiska.

34'

Piękne teraz wyjście Sachy i dośrodkowanie do Demjana, znalazł się niepilnowany w polu karnym, jednak przestrzelił i od bramki chorzowianie.

33'

Zieńczuk dośrodkowywał płasko po ziemi jednak piłka nie doszła do żadnego z piłkarzy chorzowian i od bramki Mateusz Bąk.

31'

Bielsko-Biała odwiedzili tez dzisiaj kibice Ruchu Chorzów, którzy chociaż nie weszli na stadion to ustawili się za płotem za trybuną otwartą by obejrzeć mecz swojej drużyny.

30'

Sultes w polu karnym, piłka odbiła się od obrońców Podbeskidzia, doszedł do niej Szyndrowski i chyba chciał strzelać, ale Mateusz Bąk nie dał się zaskoczyć. Podbeskidzie powoli się cofnęło i teraz gra znów na połowie gospodarzy.

28'

27'

Zanosiło się na ciekawą akcję po wyjściu Krzysztofa Króla i podaniu do Kamila Adamka, jednak skutecznie przeszkadza obrona Ruchu Chorzów.

27'

Kolejna akcja chorzowian przerwana przez arbitra i z rzutu wolnego rozpocznie bramkarz Mateusz Bąk.

26'

Straka do Malinowskiego i zmarnował rewelacyjną i najlepszą dotąd okazję dla Ruchu! Wysoko ponad poprzeczką bramki Mateusza Bąka!

25'

Żółta kartka dla Marka Sokołowskiego i z rzutu wolnego chorzowianie.

24'

Piękne dośrodkowanie w pole karne Marka Sokołowskiego, jednak prosto w ręce Peskovica.

24'

Rzut wolny dla piłkarzy gospodarzy ze środka boiska.

22'

Piłkarze Podbeskidzia nie spoczęli na laurach i starają się zdobyć kolejnego gola, Demjan do Adamka, nie udało się jednak zbudować dobrej akcji i goście po raz kolejny przy piłce.

21'

"Wszyscy wstają" na trybunach i nic nie widzę... :)

18'

Już mamy rzut wolny dla chorzowian na połowie gospodarzy! Za mocno jednak dośrodkowuje Zieńczuk i od bramki Mateusz Bąk.

17'

Piękny strzał Roberta Demjana wyprowadził gospodarzy na prowadzenie! Kibice na trybunach domagają się kolejnej bramki, trzeba jednak ostudzić ich zapał przypominając, że choć Podbeskidzie prowadziło już, m.in. z Jagiellonią czy Legią, nie udało się utrzymać wyniku do końca meczu i ostatecznie kończyło się porażkami.

16'

GOOOOOOOOOOOOOOOL! Robert Demjan po asyście Adamka!!!

16'

Mocne wybicie bramkarza jednak po raz kolejny brak szczęścia Kamila Adamka, który nie zorientował się gdzie jest piłka.

14'

Od bramki zaczyna Peskovic i szybka kontra Ruchu, skutecznie jednak interweniuje defensywa bielszczan i ostatecznie od bramki Bąk.

13'

Zepsuł teraz Kamil Adamek w polu karnym gości, chciał podać do Demjana, nie zdołał jednak Słowak dojść do piłki i od autu gospodarze.

11'

Mimo że już pierwsze dziesięć minut za nami, jak na razie nie zobaczyliśmy żadnej ciekawej akcji na stadionie w Bielsku-Białej.

11'

Teraz akcję rozgrywają chorzowianie, tracą jednak piłkę na korzyść gospodarzy, którzy starają się wyjść znowu ze swojej połowy, nie udało się jednak wyprowadzić akcji.

10'

Od bramki Mateusz Bąk.

9'

Szybka kontra Ruchu. Jednak po raz kolejny mamy chaotyczną grę w wykonaniu obu drużyn, tym razem na połowie gospodarzy.

7'

Dobrze podał do środka Robert Demjan jednak w zamieszaniu w polu karnym gospodarze utracili piłkę i nie zagrozili bramce gości.

6'

I kolejne dwa rzuty z autu pod rząd dla bielszczan.

6'

Nie wiem co teraz chciał zrobić Dariusz Łatka kierując piłkę mocnym strzałem prosto w reklamy mocno na lewo od bramki Peskovica.

5'

Mocne ale niecielne dośrodkowanie Górali i kolejny aut dla gospodarzy, tym razem na połowie chorzowian.

5'

Z autu gospodarze.

4'

Dużo zagrań z pierwszej piłki chorzowian i gra wraca na połowę Górali.

2'

Mocne dośrodkowanie i Pesković pewnie interweniuje, w dodatku faulowany i od bramki goście.

2'

Początek meczu dość chaotyczny w wykonaniu Górali. Faulowany Demian i teraz gospodarze od rzutu wolnego na połowie gości.

1'

Od środka boiska rozpoczynają piłkarze gospodarzy!

17:57

Przy słynnej melodii z Janosika, prowadzeni przez Reksia, wychodzą na boisko piłkarze Podbeskidzia Bielsko-Biała i Ruchu Chorzów! Już za chwilę pierwszy gwizdek arbitra Marcina Borskiego!

17:50

Jeszcze dziesięć minut do meczu, a na stadionie w Bielsku wręczane są nagrody w konkursie fotograficznym "Wakacje z Podbeskidziem".

17:37

Na murawie rozgrzewają się już piłkarze obu drużyn.

17:15

Dzisiaj w Bielsku pogoda znakomita. Minimalne zachmurzenie, lekkie słońce i umiarkowana temperatura, więc miejmy nadzieję, że frekwencja na trybunach dopisze.

17:06

Ławka rezerwowych Ruchu Chorzów: Krzysztof Kamiński, Zeljko Djokić, Maciej Jankowski, Grzegorz Kuświk, Paweł Lisowski, Igor Lewczuk, Filip Starzyński

17:05

Ławka rezerwowych Podbeskidzia: Richard Zajac, Liran Cohen, Juraj Dancik, Piotr Malinowski, Sławomir Cienciała, Fabian Pawela, Matej Nather

16:58

Znamy już składy, w jakich obie drużyny wyjdą na dzisiejsze spotkanie! Niespodzianka czeka nas już w bramce gospodarzy, w której tym razem stanie... Mateusz Bąk!

16:50

Mamy jeszcze trochę czasu do rozpoczęcia spotkania, więc wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z naszą zapowiedzią meczu, zapraszam: Podbeskidzie - Ruch LIVE! „Górale” powalczą o pierwszą wygraną w sezonie

16:30

Już za półtorej godziny bielskie Podbeskidzie, walczące o pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, podejmie na swoim stadionie wicemistrza Polski, Ruch Chorzów. Czy Góralom, którzy od marca pozostają bez ligowej wygranej, uda się wreszcie przełamać negatywną passę? Z Bielska-Białej wita Was Ekstraklasa.Net!