Ruch ChorzówRuch Chorzów
2 : 1
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
17:37

Żegnamy się już z Wami ze stadionu przy Cichej 6 w Chorzowie i zapraszamy na relację na żywo z kolejnego dzisiejszego meczu, w którym Wisła Kraków podejmie Lechię Gdańsk! Specjalnie dla Was LIVE - w Ekstraklasa.Net! Miłego wieczoru życzą Monika Wantoła i Zbyszek Anioł!

93'

KONIEC! Ruch Chorzów wygrywa swój pierwszy mecz w tym sezonie i pokonuje u siebie Zagłębie Lubin 2:1!

92'

Wypadła piłka z rak Peskovicowi po mocnym dośrodkowaniu Miedziowych, szybko jednak naprawił swój błąd!

91'

Jeszcze próbują w środku boiska wywalczyć piłkę Miedziowi!

90'

Mecz potrwa minimum trzy minuty dłużej!

90'

Za mocno podawali między sobą Miedziowi i po raz kolejny mamy rzut rożny dla Miedziowych.

90'

Świetne dośrodkowanie i pewna interwencja Peskovica!

89'

Znów wracamy na polowe Ruchu i rożny dla Miedziowych!

88'

Piękne wyjście chorzowian i niedokładne dośrodkowanie Niedzielana zmarnowało akcję na trzeciego gola!

86'

Prawie cała drużyna Ruchu Chorzów na własnej połowie!

85'

Costa do Małkowskiego, ostatecznie tylko aut dla Miedziowych.

84'

Dośrodkowanie Miedziowych z rzutu rożnego i bardzo groźnie w polu karnym chorzowian! Od bramki Peskovic.

84'

Zmiana w zespole gości. Za Jeża wchodzi Maciej Małkowski.

83'

Świetne wyjście Niedzielana do przodu i Tunchev ratuje Miedziowych! Zaraz potem szybka akcja i strzał Zieńczuka, świetna obrona Gliwy!

81'

Rozegranie Miedziowych i na spalonym Papadopulos.

80'

Kolejne wyjście chorzowian jednak brak dokładności, interwencja obrońców i piłka w posiadaniu Miedziowych.

80'

Mocne dośrodkowanie Zieńczuka, jednak piłka w wyniku zamieszania trafia w ręce Gliwy.

78'

Bedzie groźnie! Rzut wolny dla chorzowian tuż spod narożnika pola karnego Miedziowych!

78'

Zmiana w składzie gości, Sernas za Abwo!

78'

Dośrodkowywał z rożnego Zieńczuk ale główka wybija obrońca Miedziowych.

76'

Rzut różny dla chorzowian.

75'

Jeszcze jedna zmiana w składzie gospodarzy, Lisowski za Starzyńskiego!

75'

Brutalny faul Costy i żółta kartka!

74'

Wyjście Zagłębia Lubin i wrzutka Costy, prosto w ręce Peskovica.

73'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ruch Chorzów na prowadzeniu! Smektała!

73'

I kolejna zmiana, Niedzielan za Sultesa.

72'

Mocny strzał na bramkę Peskovica, wybroniony przez bramkarza a równocześnie sędzia odgwizdal faul i od wolnego chorzowianie.

71'

Zmiana w składzie gości! Za Rakowskiego wchodzi Ekwueme.

70'

Nieudane wyjście chorzowian i od autu Zagłębie.

70'

Kolejny raz miedziowi próbują wyjść pod bramkę Peskovica jednak piłka w rękach bramkarza.

70'

Jeż do Abwo i groźnie w polu karnym chorzowian! Miedziowi wywalczyli kolejny rzut rożny!

68'

Wychodzi Zieńczuk i z daleka prosto w ręce Gliwy!

68'

Papadopulos do Pawłowskiego i starają się zbudować akcję piłkarze Miedziowych, interweniuje jednak obrona chorzowian.

66'

Mocny strzał Jeża na bramkę Peskovica, interwencja bramkarza i ósmy już rzut rożny dla Miedziowych!

65'

Piech z przewrotki z trzech metrów i dobre wyjście Gliwy ratuje Miedziowych przed utratą bramki!

64'

Sultes próbował zagrać do środka w pole karne, jednak obok bramki piłke odbił Gliwa i rzut rożny dla Ruchu!

63'

Faul i rzut wolny dla chorzowian na własnej połowie.

62'

Mocne zagranie w kierunku Pawłowskiego, jednak na aut wybija Szyndrowski.

62'

Leży na boisku Arkadiusz Piech, nie będzie jednak konieczna interwencja służb medycznych i zawodnik podnosi się już z murawy.

61'

Sędzia nie podyktował rzutu wolnego dla chorzowian, za to teraz mamy wolny dla Miedziowych.

60'

Poszedł w pole karne Costa jednak zdążył do piłki Peskovic!

60'

Fanatycy Niebieskich po raz kolejny głośniej na trybunach!

59'

Sultes próbował dograć do Piecha, jednak prosto pod nogi zawodnika Miedziowych.

58'

Dobra wrzutka chorzowian pod bramkę!

57'

Żółta kartka dla Rakowskiego za faul na zawodniku Niebieskich.

58'

Po raz kolejny okazja dla Niebieskich ale chorzowianin na spalonym. Na trybunach kolejny raz wzmógł się doping!

56'

Kikut dośrodkował do Zieńczuka, ten jednak prosto w ręce Gliwy!

56'

Wychodził Piech i już zapowiadało się na prowadzenie chorzowian, jednak skuteczna interwencja obrońcy Miedziowych uratowała zawodników z Lubina.

56'

Zamieszanie na połowie chorzowian, zbyt mocne wyrzucenie piłki w stronę bramki Miedziowych i nie dochodzą do piłki Niebiescy.

54'

Pawłowski przedzierał sie przez obronę Ruchu i wywalczył rzut rożny.

53'

Piłkarze Ruchu nadal w natarciu, zablokowany Lewczuk.

52'

Świetne podanie Zieńczuka do Piecha i w Chorzowie mamy wyrównanie!

52'

GOOOOOOOOOOOOOOL! Piech!

51'

Smektała próbował oddać strzał na bramkę Gliwy, piłka jednak rykoszetem od zawodnika Miedziowych i rzut rożny.

50'

Niedokładne dośrodkowanie Piecha i piłka prosto pod nogi rywali.

49'

Faulował Arkadiusz Piech i rzut wolny dla Zagłębia Lubin z własnej połowy, wykonany przez bramkarza Miedziowych.

49'

I jeszcze jeden rożny dla Zagłębia.

48'

Strzał Pawłowskiego pięknie broni Peskovic i od rzutu rożnego Miedziowi!

47'

I za ten faul Starzyński ukarany żółtą kartką!

46'

Próbował wyjść Papadopulos ale faulowany przez Starzyńskiego.

45'

Jedna zmiana w przerwie w składzie chorzowian. Smektała za Jankowskiego.

45'

Zaczynamy drugą połowę! Od środka piłkarze Ruchu Chorzów!

16:45

Piłkarze już wracają na murawę! Zapraszamy na drugą połowę meczu!

46'

Koniec pierwszej połowy! Zagłębie Lubin prowadzi w Chorzowie 1:0!

46'

Z rzutu rożnego Miedziowi, dośrodkowanie i nie trafia w piłkę Papadopulos! Było blisko!

45'

Sędzia przedłużył pierwszą połowę o jedną minutę.

44'

Nie ma żółtej kartki po faulu Miedziowych i to już trzeci rzut wolny dla Ruchu w ostatnich minutach ze środka boiska!

43'

Teraz cala jedenastka Miedziowych na swojej połowie, jednak chorzowianom stanowczo brakuje skuteczności!

42'

Przepychanka teraz na środku boiska i rzut wolny dla chorzowian, ale fatalne zagranie wprost pod nogi Abwo i szybkie wyjście Miedziowych, sytuację ratuje jednak obrona Ruchu.

41'

Nie zdążył dobiec do piłki Jankowski i piłka uciekła za boczną linię boiska. Od autu Zagłębie, szybkie przejęcie piłki przez chorzowian, piękne wyjście i genialna interwencja Vidanovva ratuje Zagłębie od utraty gola!

38'

Jeż do Papadopulosa, na jeden kontakt z Pawłowskim i dobra próba ale skutecznie interweniuje obrona Ruchu i szybka kontra, jednak strzał Straki broni Gliwa.

38'

Na boisku leży piłkarz Zagłębia, konieczna była krótka interwencja służb medycznych.

37'

Byla okazja do wyrównania, niewykorzystana przez Niebieskich!

35'

Pawłowski wychodził do przodu jednak zatrzymany przez Szyndrowskiego!

34'

Zieńczuk, Janowski i Piech w polu karnym, po raz kolejny brakuje Niebieskim skuteczności, Piech za daleko od zagrania i choć można było pokusić się o strzał, piłkę przejęli Miedziowi.

31'

Szymon Pawłowski łatwo ograł Szyndrowskiego na szesnastym metrze, wpadł w pole karne i płaskim strzałem lewą nogą pokonał Peskovicia

31'

GOOOOOOOOOOOOOOL! Szymon Pawłowski!!!

32'

Szybka kontra Ruchu, wychodzą piłkarze Niebieskich jednak stanowczo za mocne dośrodkowanie i kolejna okazja na wyjście na prowadzenie nie wykorzystana przez zawodników z Chorzowa.

30'

Szybka kontra Zagłębia, nie trafił jednak w piłkę zawodnik Miedziowych! Rzut rożny!

29'

Za mocne dośrodkowanie Zieńczuka plus zmarnowana naprawdę dobra okazja dla Ruchu! Miedziowi nie zdążyli wrócić jednak chorzowianom nie udało się nawet oddać strzału na bramkę Gliwy!

27'

Abwo wrócił ambitnie za Piechem i zatrzymał w polu karnym napastnika Ruchu

27'

Żółta kartka dla Lewczuka za faul na Abwo! Groźnie teraz pod polem karnym Niebieskich, rzut wolny dla Miedziowych!

26'

Rakowski stara się przedrzeć, mija Lewczuka, jednak obrona Niebieskich radzi sobie doskonale!

25'

Rzut rożny dla gości, dośrodkowanie Jeża i niecelny strzał głową Tuncheva

25'

Kontra Miedziowych jednak interweniuje obrona chorzowian!

24'

Rzut rożny dla chorzowian, groźnie teraz w polu karnym, Piech z daleka ale niecelnie.

21'

Zieńczuk dośrodkowuje do Piecha, chorzowianin nabiegał na pierwszy słupek jednak zamieszanie w polu karnym Miedziowych nie pozwala oddać strzału.

20'

Abwo zagrywa do Jeża, ten jednak szybko traci piłkę i do glosu po raz kolejny dochodzą chorzowianie.

19'

Abwo próbował pod ostrym kątem oddać strzał na bramkę Peskovica, piłka jednak daleko obok siatki.

18'

Odpychany Igor Lewczuk i od rzutu wolnego Niebiescy.

17'

Zapowiadało się na kolejną akcję jednak chorzowianie uspokajają grę, a ostatecznie tracą piłkę na korzyść Miedziowych i po raz kolejny od bramki Gliwa.

16'

Kolejne wyjście piłkarzy Ruchu w pole karne Zagłębia Lubin, małe zamieszanie i od bramki rozpocznie Gliwa.

15'

Kolejne dobre wyjście chorzowian, nadal jednak brakuje Niebieskim skuteczności, interweniuje Rymaniak.

13'

Dośrodkowanie w pole karne, wybijają jednak piłkę Miedziowi, próbował jeszcze głową Piech, jednak piłka trafia do piłkarzy Zagłębia.

13'

Rzut wolny dla Niebieskich.

13'

Jeszcze jedne rożny dla Zagłębia, tym razem jednak obrona Ruchu i od bramki Peskovic.

12'

Mamy rzut rożny dla miedziowych, na sam środek Jeż i niecelny strzał na bramkę chorzowian.

11'

Gra przeniosła się nam na środek boiska, Zagłębie stara się utrudnić chorzowianom rozegranie i się to udaje!

9'

Zbyt dalekie dośrodkowanie Abwo i piłkę przejmują chorzowianie.

9'

Małe zamieszanie na połowie chorzowian i Abwo wywalczył rzut z autu.

8'

Świetna interwencja Vidanovva! Był Jankowski w polu karnym, ale bardzo łatwo pozwolił się odepchnąć.

7'

Ruch Chorzów próbuje atakować, jednak cały czas rozegranie skutecznie utrudnia obrona miedziowych.

6'

Zagłębie Lubin rozpoczyna od rzutu wolnego, jednak bardzo szybko piłkę przejmują piłkarze Ruchu.

5'

Po raz kolejny Pawłowski z Papadopulosem wychodzą do przodu, jednak lekko spóźniona interwencja obrony chorzowian okazuje się skuteczna.

4'

Na murawie leży teraz piłkarz Zagłębia Lubin i miedziowi od rzutu wolnego.

4'

Abwo ruszył prawą stroną i zagrał wzdłuż bramki do wbiegającego Papadopulosa, ale dobrze interweniował Szyndrowski, który wybił piłkę poza pole karne gospodarzy

2'

Pawłowski schodzi na środek ataku, Papadopulos próbuje lobować, nie mamy jednak gola i od bramki bramkarz Ruchu Chorzów.

1'

Zaczynamy! Od środka boiska rozpoczną zawodnicy Zagłębia Lubin!

15:44

Przed rozpoczęciem meczu uczcimy jeszcze pamięć Dawida Zapiska.

15:43

Na boisku pojawiają się już piłkarze! Za chwile zaczynamy!

15:36

Dziś na boisku w składzie Zagłębia zobaczymy na środku obrony dwóch stoperów z Bułgarii. Dla Aleksandara Tuncheva jest to debiut w polskiej Ekstraklasie.

15:27

Zieliński i Hapal mają ogromny problem z napastnikami! Mamy jeszcze niecałe dwadzieścia minut, więc kto jeszcze nie przeczytał zapowiedzi dzisiejszego spotkania, zapraszamy!

15:25

Na ławce rezerwowych Zagłębia Lubin: Marek Kozioł, Martins Ekwueme, Elton Lira, Maciej Małkowski, Sergio Reina, Darvydas Sernas, Arkadiusz Woźniak.

15:23

Na ławce rezerwowych Ruchu Chorzów zasiądą: Matko Perdijic, Grzegorz Kuświk, Martin Konczkowski, Andrzej Niedzielan, Jakub Smektała, Paweł Lisowski, Kamil Włodyka.

15:21

Znamy już składy w jakich wyjdą na to spotkanie drużyny Ruchu i Zagłębia - prezentujemy Wam je po lewej!

15:14

aa A my z takiej perspektywy oglądamy boisko

15:09

A tuż obok boiska sprawdzane są umiejętności piłkarskie... nowej maskotki. Najmłodsi fanatycy chorzowskiego Ruchu skontrolują, jak poradzi sobie w roli bramkarza!

15:02

Na boisku rozgrzewają się już zawodnicy obu drużyn a na trybunach powoli pojawiają się pierwsi kibice chorzowskiego Ruchu. My zaraz poznamy składy w jakich Ruch i Zagłębie wystąpią w dzisiejszym meczu.

15:01

Przed nimi już piąta kolejka, więc w obu klubach słychać te same zapowiedzi, że czas się przełamać i wygrać, że trzeba rozpocząć lepszą serię. Wszyscy w to wierzą, mimo że problemów Pavlovi Hapalowi i Jackowi Zielińskiemu nie brakuje.

14:52

Przed nami mecz między dwoma z najsłabszych drużyn tego sezonu Ekstraklasy - przynajmniej jak na razie. Po czterech kolejkach żadna z nich nie dopisała do swojego konta trzech punktów. Zapraszamy na relację live ze spotkania Ruchu Chorzów z Zagłębiem Lubin. Na żywo - w Ekstraklasa.Net!