ŁKS ŁódźŁKS Łódź
1 : 1
GKS BełchatówGKS Bełchatów
94'

Koniec spotkania w Łodzi. ŁKS remisuje 1:1 i po wygranej Lechii w Gdańsku z Legią spada z T-Mobile Ekstraklasy

90'

Ostatnia zmiana w trym meczu

90'

Zmiana w zespole GKS

87'

Schodzi winowajca pierwszej bramki

86'

Podwójna zmiana w ŁKS

84'

Bomba Łukasiewicza trafia w poprzeczkę

82'

Poprzeczka ratuje ŁKS od straty bramki

81'

Kibice ŁKS bez koszulek oglądają ostatnie 10 minut swojej drużyny w T-Mobile Ekstraklasie

79'

Łobodziński z rzutu wolnego uderza wprost w Łukasza Sapelę

77'

Kwadrans do końca. Ciężko naprawdę napisać cokolwiek pozytywnego o tym spotkaniu. Nudny mecz czasem tylko przerywany jakąś próbą akcji ofensywnych obu zespołów

73'

W Ekstraklasie debiutuje młody Kita

73'

Piłka w bramce ale Saganowski na pozycji spalonej i bramki nie ma.

70'

Żółta kartka dla Gieragi

68'

Iwański trafia w mur,m mamy korner

68'

Będzie rzut wolny pośredni dla Łks. Sędzia zinterpretował podanie do Sapeli jako zagranie do własnego bramkarza.

65'

Bardzo nudne fragmenty meczu oglądamy w Łodzi.

64'

Młody Mak schodzi a na boisku melduje się Wacławczyk

62'

Gieraga trafiony piłką w krocze przez Barana. Mamy chwilową przerwę w grze

62'

Iwański jednak minimalnie nad poprzeczką z rzutu wolnego

61'

Kujawa faulowany 25 metrów od bramki. Strzelał będzie Maciej Iwański...

59'

Łksiacy próbują zaskoczyć Sapelę strzałami z dystansu ale ani Bonin ani Łobodziński nie potrafią skutecznie uderzyć na bramkę gości

58'

Strzela w swoim stylu znów z dystansu Bonin ale kolejny raz Sapela świetnie broni

55'

Kujawa uderza z 30 metrów jednak Sapela jest na posterunku

54'

Spokojny początek tej drugiej połowy. Żadna z drużyn nie potrafi stworzyć dogodnej sytuacji podbramkowej.

52'

Od bramki ŁKS. Emocje na stadionie w Łodzi opadły choć gospodarze próbują walczyć

49'

Pierwsze minuty to znów przewaga ŁKS ale wydaje się, że gospodarze znają wynik z Gdańska i jakby ciężar gatunkowy tego meczu opadł

46'

Zaczyna ŁKS

19:04

Za moment początek drugiej części

45'

Sędzia kończy pierwszą połowe. Zapraszam za 15 minut

45'

Za niesportowe zachowanie

45'

2 minuty sędzia dolicza

45'

A w Gdańsku sensacyjnie prowadzi Lechia w związku z tym sytuacja obu zespołów staje się coraz bardziej zła.

42'

Łks znów w natarciu ale źle zagrywają piłkę Kujawa z Saganowskim i piłkę przejmują obrońcy

39'

Michał Łabędzie ogląda żółtą kartkę za faul na Nowaku

38'

Kapitalna centra Iwańskiego, jednak nie doszedł do piłki Kujawa

36'

Kolejna akcja gospodarzy. Łobodziński zablokowany przez rywala. Mieliśmy rzut z autu ale Gercaliu rzucił wprost w ręce Sapeli

34'

Modelski po akcji Kujawy wybija piłkę na kolejny rzut rożny

31'

Bonin leży na murawie po wejściu Popka. Widać ogromne zaangażowanie graczy z Łodzi.

29'

Marek Saganowski efektowną główką pokonuje Sapelę!! Łodzianie wracają do gry!!!

27'

Bonin z prawej strony próbuje dośrodkować piłkę w pole karne. Zostaje zablokowany i od rzutu z autu rozpoczął Gieraga.

23'

Jedna z nielicznych akcji Bełchatowa pod bramką ŁKS kończy się szybkim jej rozbiciem przez obronę ŁKS.

23'

Łobodziński z 16 metrów wprost w obrońców. Niepotrzebnie były gracz Wisły próbował sam rozstrzygać tą okazję

22'

Iwański z Łobodzińskim starają się rozmontować szczelną do tej pory obronę GKS.

20'

Kolejny rzut rożny dla ŁKS. Ale okazję zmarnował po chwili Gieraga, który z 4 metrów trafił wprost w bramkarza!!!

19'

Wznawiamy spotkanie.

18'

Rzucone race dymne na boisko. Sędzia Jarzębak musi przerwać spotkanie. Piłkarze korzystają z chwili przerwy na uzupełnienie płynów.

16'

Żewłakow faulowany około 30 metrów od bramki ŁKS - może być groźnie. Po główne Szmatiuka jednak piłka przechodzi obok słupka

13'

Modelski próbuje z prawej strony wrzucić piłkę w pole karne ŁKS ale obrońcy wybijają piłkę

13'

Teraz już sytuacja gospodarzy jest dramatycznie zła. Po dobrych 10 minutach niespodziewanie szybka akcja Bełchatowa i Nowak pokonał bramkarza ŁKS.

10'

Dawid Nowak pięknie przelobował Velimirovica i niespodziewanie goście prowadzą 1:0

9'

Gol!!!!

8'

ŁKS spokojnie od defensywy buduje kolejną akcję. GKS jak na razie bardzo słabiutko

7'

Gercaliu "wyrzucony" na aut po podaniu Sagana

6'

Ale piękna akcja Łobodzińskiego, który pięknie wygrał pojedynek biegowy z liderem, dośrodkował do Kujawy ale napastnik ŁKS nie dosięgnął futbolówki.

5'

Od bramki rozpoczyna Sapela po kolejnej nieudanej szansie Saganowskiego

4'

Saganowski próbuje technicznie zaskoczyć Sapelę ale bramkarz GKS sobie radzi

2'

Padł w polu karnym Saganowski ale sędzia Jarzębak uznał, że nic nie było.

2'

Starcie o byt w Ekstraklasie rozpoczęte. Przy piłce na początku meczu GKS. Mak zagrywa ręką i wolny dla gospodarzy.

1'

Zaczynamy spotkanie w Łodzi

18:00

Witamy obie drużyny na murawie - za moment losowanie i zaczynamy

17:51

Liczyliśmy, że Widzew przed tygodniem pomoże ŁKS w spotkaniu z Lechią. Jednak jak się okazało się, że umiesz liczyć licz na siebie-powiedział przed spotkaniem trener Pyrdoł

17:48

Kwadrans do rozpoczęcia meczu. Już za moment zaczynamy!

17:26

Na pół godziny przed rozpoczęciem meczu zapraszam do przeczytania ciekawej zapowiedzi tego spotkania

17:18

Wystarczy punkt zdobyty w spotkaniu Lechii z Legią aby gospodarze zostali zdegradowani. Czy tak się stanie? Zapraszam na relację na żywo