Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
90'

Koniec meczu! Podbeskidzie Bielsko-Biała zremisowało 1:1 ze Śląskiem Wrocław

90'

Rzut wolny na środku boiska dla Śląska, Kelemen kopnął po prostu w pole karne, gdzie niepewnie interweniował Bąk. Jednak wrocławianie tego nie wykorzystali

90'

Mariusz Sacha zmienił zawodnika meczu, czyli Sylwestra Patejuka

90'

Dośrodkowanie Patejuka z rzutu wolnego, Demjan uprzedził Kelemena i strzałem głową wyrównał wynik spotkania

90'

Goooooooool! 1;1! Robert Demjan! Szał radości na stadionie w Bielsku-Białej

89'

Madej zmarnował sytuację sam na sam! Nie trafił w bramkę, a wcześniej świetnie podawał mu Kaźmierczak

88'

Dariusz Pietrasiak za Waldemara Sobotę

87'

W odpowiedzi mocny strzał z dystansu nad bramką oddał Kaźmierczak

85'

Ziajka z dystansu strzelił niecelnie i kolejny raz fani w Bielsku-Białej przeżyli zawód

83'

Doskonałą szansę zmarnował Malinowski, który miał dużo miejsce na jedenastym metrze. Najpierw się potknął, a gdy już się pozbierał strzelił obok słupka

82'

Kelemen wyszedł odważnie i chciał złapać piłkę po wyrzucie z autu Sokołowskiego i wypuścił futbolówkę z rąk, od razu jednak naprawił swój błąd

80'

Damian Nowak w miejsce Łukasza Mierzejewskiego

79'

Sobota zszedł z lewej strony do środka i oddał strzał, po którym piłka poszybowała nad poprzeczką

77'

Akcja lewą stroną Patejuka, dośrodkowanie w pole karne, gdzie głową niecelnie strzelał Demjan

75'

Strzał Ziajki z woleja obok bramki

73'

Patejuk dośrodkowywał do Demjana, który tak mocno walczył o pozycję w polu karnym gości, że sfaulował Celebana

71'

Piotr Malinowski zmienił Lirana Cohena

70'

Łatka przejął piłkę i po chwili ją oddał fatalnym, bezmyślnym strzałem z dystansu

69'

Za Cristiana Diaza wszedł Sebastian Dudek, który wreszcie doczekał się swojej szansy

66'

Na boisko miał wejść Sebastian Dudek, już był gotowy do gry, ale w tym samym momencie Śląsk zdobył gola i Orest Lenczyk wstrzymał się ze zmianą

65'

Płaskie uderzenie Reimana z ok. 20 metrów obok bramki

64'

Diaz z boku boiska dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, a tam najwyżej wyskoczył Celeban i strzałem głową nie dał szans Bąkowi

63'

Piotr Celeban goooooool! Śląsk prowadzi 1:0!

61'

Elsner chciał dośrodkować, a wyszedł z tego strzał i Bąk dla pewności sparował piłkę na rzut rożny

60'

Ziajka pokusił się o uderzenie z dystansu, lecz porządnie przestrzelił

58'

Patejuk tym razem dośrodkowywał z narożnika boiska i jego zagranie udanie wypiąstkował Kelemen

57'

Pawelec dobrze głową zatrzymał centrę z rzutu wolnego Patejuka

56'

Łukasz Gikiewicz - za faul na Łatce

55'

Danick położył się na murawie, a Diaz chcąc go mijać trafił prosto w obrońcę Podbeskidzia i stracił piłkę

53'

Socha do przodu, niecelnie, bez pomysłu, prosto w ręce Bąka

52'

Anemiczny strzał Diaza nawet nie zmierzał w kierunku bramki Podbeskidzia

50'

Znowu Patejuk obsługuje kapitalnym podaniem Demjana, ten jednak źle przyjął piłkę, która zaplątała mu się pod nogami

48'

Kolejna świetna ofensywna akcja Patejuka, który dograł do Ziajki, a ten lekko musnął piłkę i zmusił do interwencji Kelemena

47'

Wrocławianie kontynuują niedokładną grę. Wszystko rozpoczął Madej podaniem do "nikogo"

47'

46'

Druga połowa rozpoczęta, liczymy nie tylko na gole, ale i lepszą grę obu ekip

46'

Statystki po pierwszej połowie strzały 5-4 celne 0-3 niecelne 3-1 zablokowane 2-0 rożne 1-0 faule 8-13 spalone 2-1

45'

Słaba pierwsza połowa i 0:0 do przerwy

45'

Faulował Diaz dobrze interweniującego Bąka

45'

Dariusz Łatka - za faul na Gikiewiczu

43'

Mocny strzał Patejuka z szesnastu metrów zablokował Pawelec

42'

Elsner za bardzo uwierzył w siebie i za mocno wypuścił sobie piłkę w środku pola. Ostatecznie ją stracił w bardzo łatwy sposób - kolejny słaby mecz w wykonaniu Elsnera

40'

Patejuk znowu centrował z rzutu wolnego i tym razem za mocno, bo prosto w ręce Kelemena

38'

Centra Patejuka z rzutu wolnego zatrzymała się na pierwszym rywalu

37'

Strzał z rzutu wolnego Diaza w środek bramki, gdzie pewnie interweniował Bąk

34'

Kapitalna akcja lewą stroną Patejuka, który znowu mijał jak tyczki wrocławian, zagrał "klepkę" z Demjanem, a wszystko zakończył minimalnie niecelnym uderzeniem. Kibice na stadionie byli przekonani, że piłka wpadła do siatki, niestety dla nich było to tylko złudzenie

33'

Kolejny kiks Dancika w obronie i znowu bez żadnych konsekwencji

32'

Rozpędzony na skrzydle Patejuk minął dwóch rywali, ale chciał jeszcze jednego, który jednak okazał się już nie do przejścia

29'

Łukasz Madej za Sebastiana Milę. Zmiana wymuszona prawdopodobnie kontuzją, Mila po zejściu zamienił jeszcze kilka słów z trenerem Lenczykiem

28'

Socha w akcji prawym skrzydłem zrobił wszystko dobrze do momentu dośrodkowanie, które kompletnie zepsuł, podając prosto pod nogi Koniecznego

26'

Dośrodkowanie z prawej strony przedłużył głową Demjan, ale Dancik nie zdołał dojść do piłki, został uprzedzony przez jednego z obrońców Śląska

23'

No cóż jak na razie dość przeciętny mecz w Bielsku. Sporo walki, gry w środku pola, jednak cały czas brakuje podbramkowych spięć. A co za tym idzie także goli

20'

Z autu mocno w pole karne Podbeskidzia wrzucił piłkę Pawelec, prosto na głową Kaźmierczaka, który próbował zgrywać. Ale czujny Bąk pewnie złapał piłkę

18'

Kibice z Wrocławia wykorzystali całą pulę wejściówek i przyjechali w sile nieco ponad 200 osób, wspierają od początku meczu swoich ulubieńców

15'

Demjan w pole karne do Patejuka, który już składał się do strzału, ale w ostatniej chwili świetnie "zdjął" mu piłkę Fojut

14'

Akcja prawą stroną Sokołowskiego, który dośrodkował prosto pod Demjana. Napastnik Podbeskidzia przepychał się ile miał tylko sił w polu karnym gości, ale przegrał ten pojedynek i stracił piłkę

12'

Podbeskidzie - Śląsk

11'

Padł w polu karnym Ziajka, ale sędzia słusznie nie odgwizdał faulu.

9'

Dobre prostopadłe podanie Mili do Gikiewicza, który wpadł w pole karne i oddał celny strzał. Dobrze jednak sparował to uderzenie Bąk

7'

Konieczny i Dancik zamiast kopnąć piłkę, trafili we własne nogi, a piłka minęła obu. Na szczęście dla gospodarzy nie zorientowali się w tej sytuacji goście i bielszczanie ostatecznie wybili futbolówkę do przodu

4'

Gikiewicz usiłował zgrać piłkę do Diaza w pole karne gospodarzy, ale nie sięgnął futbolówki, która leciała za wysoko

2'

Na początku trochę kopaniny w środku pola z obu stron. Wrocławianie podawali do bielszczan, a bielszczanie do wrocławian

13:30

Rozpoczęli wrocławianie

13:29

Rozbrzmiewa na stadionie w Bielsku-Białej motyw muzyczny z filmu "Janosik", a piłkarze obu drużyn wychodzą na murawę. Wyprowadził ich oczywiście... Reksio, klubowa maskotka Podbeskidzia

13:28

13:23

A na trybunach widzimy sporo wolnych miejsc...

13:23

Pogoda w Bielsku-Białej jest całkiem dobra. Jest co prawda chłodno, ale na szczęście nie pada. Dwa tygodnie temu jak tutaj gościliśmy, spotkanie z ŁKS było rozgrywane na wodzie po opadach deszczu