Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
90'

Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje w EKSTRAKLASA.NET

90'

Koniec meczu. Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 2:2 i w tej sytuacji goście są na drugim miejscu w tabeli, a gospodarze na ósmym

90'

Ostatnia akcja Widzewa w tym meczu, podanie Panki w pole karne i precyzyjny strzał Oziębały przy słupku

90'

Gooooooooooool! Niesamowite, ale jest 2:2! Przemysław Oziębała!

90'

Sebastian Dudek za Sebastiana Milę

90'

Jeszcze strzał Okachiego, ale nad bramką

90'

Zmarnowana kontra Śląska po złym wycofaniu piłki do Mili przez Sobotę

89'

Sobota dośrodkowywał, niepewnie interweniował Mielcarz i Madej miał przed sobą pustą bramkę, ale nie sięgnął piłki

87'

Wybijają na aut piłkę łodzianie, co odpowiada gościom. Kolejne cenne sekundy mijają, a Śląsk jest coraz bliżej powrotu na pozycję lidera

84'

Krzysztof Ostrowski zmieniony przez Radosława Matusiaka

83'

Ale zamieszanie pod bramką Śląska! Najpierw Gikiewicz uprzedził Oziębałę i wybił futbolówkę, potem dwa razy próbował strzelać Okachi, ale dobrze zablokowali jego próby wrocławianie

80'

Miał być strzał, a skończyło się na podaniu Mili do Mielcarza

79'

Fatalnie zachowanie widzewiaków przed własnym polem karnym, piłkę stracił Panka, a Madej nie zastanawiał się specjalnie długo, tylko ustawił sobie piłkę i uderzył skutecznie na bramkę Widzewa

78'

Gol! Gol! Śląsk prowadzi 2:1 po bramce Łukasza Madeja!

77'

Sobota strzelił z dystansu, tyle że niecelnie

76'

Bruno Pinheiro zastąpiony przez Piotra Mrozińskiego

75'

Wiele niedokładności z obu stron powoduje, że mecz jest coraz słabszy. Pięć dobrych podań z rzędu jest problemem dla Śląska i dla Widzewa

71'

Johan Voskamp zmieniony przez Łukasza Gikiewicza

70'

W drugiej połowie mamy zdecydowanie słabszy mecz niż przed przerwą. Obie drużyny grają zachowawczo tak jakby punkt wszystkich satysfakcjonował

69'

Rzut wolny dla Widzewa z boku boiska, dośrodkowywał dobrze Kaczmarek, ale piłka minęła wszystkich w polu karnym i ostatecznie złapał ją Gikiewicz

65'

Mila do Voskampa, ten zgrał głową do Kaźmierczaka i wszystko byłoby super, gdyby nie interwencja Ukaha, który wybił piłkę na rzut rożny

64'

Mila strzelał z rzutu wolnego, ale Mielcarz znowu przewidział zachowanie rywala i dobrze ustawiony pewnie chwycił pilkę

62'

Łukasz Madej za Piotra Ćwielonga

60'

Strzał po ziemi Kaźmierczaka w środek bramki, gdzie czekał już na piłkę Mielcarz

58'

Mehdi Ben Dhifallah zmieniony przez Przemysława Oziębałę

56'

Miał dużo szczęścia Ukah, który za lekko podał do Mielcarza. Do piłki już pędził Voskamp, ale bramkarz Widzewa był minimalnie szybszy

55'

Ćwielong przedzierał się lewą stroną, ale powracający Broź powstrzymał gracza Śląska

51'

Dudu Paraiba - za faul na Mili

50'

Po dośrodkowaniu Mili z rzutu wolnego sporo zamieszania w polu karnym Widzewa, jednak wszystko zakończyło się na udanej interwencji Ukaha, który nabił piłką przeciwnika

48'

Voskamp wyszedł na sam z Mielcarzem, przelobował bramkarza, piłka wpadła do siatki, ale... sędzia wcześniej odgwizdał spalonego

46'

Początek drugiej połowy, obie drużyny bez zmian

45'

Tutaj możecie zobaczyć jak wygląda tabela T-Mobile Ekstraklasy na żywo

45'

Do przerwy w Łodzi 1:1

44'

Nieporozumienie w polu karnym Wasiluka i Pawelca, którego jednak nie potrafili wykorzystać łodzianie. Ben Dhifallah źle przyjął piłkę i wybili ją wrocławianie daleko od własnego pola karnego

42'

Rzut rożny mieli wrocławianie, piłkę przejął Okachi i Widzew ruszył z kontrą. Strzał Panki w doskonałej sytuacji zablokował jeszcze wracający Pawelec, a futbolówka trafiła do Okachiego, który uderzał już do pustej bramki

41'

Goooooool! 1:1 Princewill Okachi strzela bramkę dla Widzewa!

38'

Śląsk od początku gra zachowawczo i czeka na to co zrobią łodzianie. Goście po strzeleniu gola jeszcze bardziej się cofnęli i skupiają się głównie na obronie korzystnego rezultatu. W Widzewie natomiast najwięcej zamieszania robi Dudu, ale sam lewy obrońca punktów wrocławianom nie wyrwie, potrzebne jest mu wsparcie od kolegów w postaci lepszej gry

37'

Aktywny z lewej strony Dudu tym razem dośrodkowywał bardzo źle, piłka zamiast w pole karne poleciała za bramkę Śląska

33'

Dudu przedarł się lewą stronę, dośrodkował do Ostrowskiego, który już chciał strzelić głową, ale świetnie uprzedził go Pawelec

30'

Trzy dośrodkowania Dudu z rzutów rożnych w ciągu dwóch minut i ani jedno nie stanowiło zagrożenia dla gości. Dwa razy piłkę złapał Gikiewicz, a w trzecim przypadku futbolówkę wybili defensorzy Śląska

26'

Ucierpiał i Ben Dhifallah w walce o piłkę z Fojutem, ale napastnikowi Widzewa nic poważnego nie dolega i może kontynuować grę

23'

Strzał Dudu z wolnego pewnie zatrzymał Gikiewicz

22'

Sebastian Mila - za umyślne zagranie piłki ręką

21'

Wasiluk miał sporo szczęścia, bo piłka trafiła do niego w ogromnym zamieszaniu i obrońca Śląska wpakował ją z dwóch metrów do łódzkiej bramki

20'

Goooool! Marek Wasiluk i Śląsk prowadzi 1:0 w Łodzi!

18'

Mieli swoją szansę łodzianie. Po składnej, zespołowej akcji Widzewa i dośrodkowaniu Kaczmarka piłka trafiła do Ostrowskiego, któremu rzucił się pod nogi Gikiewicz. Skrzydłowy Widzewa wycofał do jednego z kolegów, którego uderzenie zablokował ofiarnie Pawelec

14'

Wasiluk strzelał głową - po centrze z narożnika boiska - ale obok słupka

14'

Kaźmierczak strzelił lewą nogą i... na tym opis tej sytuacji powinien się zakończyć. Dodajmy jeszcze jedno słowo - tragedia

12'

Znowu Sobota łatwo ograł gospodarzy i wywalczył rzut wolny na siedemnastym metrze

11'

Świetna indywidualna Soboty dwadzieścia metrów od bramki Widzewa, zakończona podanie do Elsnera, ale jego zagranie w pole karne zostało zablokowane

10'

W związku z wczorajszą katastrofą koło Szczekocin piłkarze obu drużyn grają z czarnymi opaskami

8'

Kapitalnie z ponad 30 metrów uderzył z rzutu wolnego pod poprzeczkę Dudu i Gikiewicz z trudem przeniósł piłkę nad poprzeczką

6'

Żółta kartka dla Przemysława Kaźmierczaka za faul na Pinheiro, który opuścił boisko w asyście lekarzy

6'

Walczył ostro w środku pola Pinheiro i rzut wolny dla Widzewa, a także...

5'

Słabe dośrodkowanie Kaczmarka z rzutu rożnego, bo piłka zatrzymała się na pierwszym zawodniku Śląska. Skrzydłowy Widzewa nie dał szansy, by któryś z jego kolegów doszedł do futbolówki

3'

Widzew w pierwszych trzech minutach stara się jak najdłużej utrzymać przy piłce. Gospodarze wycofali nawet futbolówkę z połowy wrocławian do Mielcarza. Najważniejsze, by się przy niej utrzymać

14:33

Rozpoczął się mecz w Łodzi

14:30

Mecz poprzedzony jest minutą ciszy dla ofiar katastrofy kolejowej, która wydarzyła się wczoraj wieczorem.

14:28

Piłkarze wychodzą już na boisko witany licznymi serpentynami rzucanymi z trybun.

14:17

Wczoraj Śląsk stracił pierwszą pozycję w Ekstraklasie na rzecz Legii, która pokonała ŁKS Łódź 2:0. Jeśli wrocławianie chcą znów samodzielnie zasiąść w fotelu lidera muszą dzisiaj wygrać. Aktualną sytuację w tabeli możecie na żywo śledzić tutaj.

14:15

Na ławce Śląska zasiądą z kolei wspomniany Marian Kelemen oraz Mateusz Cetnarski, Sebastian Dudek, Łukasz Gikiewicz, Tadeusz Socha, Łukasz Madej i Patrik Mraz.

14:14

Rezerwowymi Widzewa będą Michał Pytkowski, Sebastian Duda, Piotr Mroziński, Mariusz Rybicki, Jakub Bartkowski, Przemysław Oziębała i Radosław Matusiak.

14:13

Znamy już składy obu zespołów. W bramce gości wystąpi Rafał Gikiewicz. Marian Kelemen usiądzie na ławce rezerwowych.

14:05

Z okazji zbliżającego się Dni Kobiet wszystkie fanki Widzewa, które pojawią się dziś na stadionie zostaną obdarowane przez klub kwiatkiem. Sympatyczny gest ze strony organizatorów dzisiejszego spotkania.

13:30

Funzone T-Mobil Dla kibiców przygotowano także specjalną funzone T-Mobile. W specjalnych namiotach na kibiców czekać będą 3 stanowiska XBOX Kinect z futbolowymi grami oraz 4 stanowiska Playstation 3 z grą Fifa 12. Nie zabraknie również trambambuli, a także giga piłkarzyków, gdzie jednocześnie bawić się może 8 osób. Ponadto kibice będą mogli się zmierzyć z siłomierzem kopaczem, by sprawdzić, z jaką siłą mogą kopnąć piłkę

12:56

Fani Widzewa przygotowali oprawę. Na wyjście piłkarzy wyrzucą konfettii i serpentyny, więc można spodziewać się, że ten mecz zacznie sięz 5-minutowym opóźnieniem.

12:55

Kibiców Widzewa na meczu ze Śląskiem będzie dziś wspierać grupa 60 zaprzyjaźnionych fanów Ruchu Chorzów.