Jagiellonia BiałystokJagiellonia Białystok
17:38

Dziękuję za uwagę i żegnam.

17:37

Cracovia w tym meczu przeważała, ale nie potrafiła wykorzystać swoich sytuacji i na swoje konto może zapisać sobie tylko jeden punkt.

96'

VIsnakovs zagrywa do Szałachowskiego, a ten strzela w obrońcę! Koniec meczu!

95'

Dośrodkowanie w pole karne, ale piłka opuszcza plac gry, Kaczmarek o bramki.

94'

Hosek trafiony stopą w głowę. Kaczmarek biegnie po piłkę.

93'

Strzał Boljevica i pewnie łapie Sandomierski.

93'

Norambuena ukarany żółtą kartką!

92'

Faul na Bartczaku, będzie rzut wolny z 18. metrów! Czy do piłki podejdzie Boljević?

91'

Visnakovs uderza na bramkę i Boljević dobija w boczną siatkę! 4 minuty doliczone do tego spotkania.

89'

Popisowa klepka zawodników Jagiellonii, ale Dzalamidze zostaje złapany na spalonym.

88'

Kontuzjowany Porębski zostaje zmieniony przez Arzumanjana.

87'

Skurcze łapią zawodnika Jagielloni, na boisko wchodzą nosze.

87'

Potężna bomba Boljevica, Sandomierski odbija nad siebie i piłka uderza w poprzeczkę!

85'

Wrzutka Frankowskiego z kornera, futbolówka przechodzi całe pola karne i wychodzi za linię końcową.

84'

Centra w pole karne i Hosek główkuje na rzut rożny.

84'

Dośrodkowanie w pole karne i znowu futbolówkę łapie bramkarz Jagi.

83'

Niesygnalizowany strzał Szałachowskiego, piłka po rykoszecie pada na piąty metr gdzie w woleja uderza Bokjević! Piłka zmierza tuż koło słupka, ale pięknie broni Sandomierski!

82'

Strzał z dystansu i pewnie łapie piłkę Kaczmarek.

81'

Podanie na dobieg do napastnika Cracovii, Van der Biezen dopada do piłki, ale arbiter wskazuje pozycję spaloną. Wściekły Holender.

80'

Dzalamidze wpada z piłką w pole karne, oddaje strzał i trafia w obrońcę. Chwilę później poprawia jego kolega, ale skutecznie broni Kaczmarek.

78'

Bartczak atakuje nakładką rywala. Faul.

77'

Żytko powstrzymuje Dzalamidze przy linii bocznej i w efekcie od bramki wznawia Kaczamarek.

76'

Dzalamidze ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

74'

Visnakovs wychodzi w sytaucji sam na sam, decyduje się mijać bramkarza i ta sztuka mu się nie udaje!

72'

Żółta kartka dla Pejovica.

71'

Świetna akcja Cracovii zostaje zakończona strzałem z woleja VIsnakovsa! Piłka przechodzi nad poprzeczką po ruykoszecie od zawodnika Jagi.

70'

Visnakovs zagrywa wzdłuż linii bramkowej, ale z piłką mija się Szałachowski!

69'

Matulevicius zostaje zmieniony przez Visnakovsa.

68'

Struna próbuje zagrać długą piłkę w stronę napastników, ale wybija wyżej niż dalej.

66'

Maciej Makuszewski z dziecinną łatwością wbiega z piłką na 14. metr i oddaje groźny strzał, który świetnie broni Kaczmarek!

65'

Tomasz Frankowski zmienia Grzegorza Rasiaka.

64'

Uderzenie obok bramki Kaczmarka.

62'

Luka Pejović zmienia ukaranego żółtą kartką Pawła Nowotkę.

61'

Mocne uderzenie z rzutu wolnego, ale trafiony zostaje... napastnik Jagielloni - Grzegorz Rasiak!

60'

Nawotczyński fauluje rywala 4 metry przed polem karnym i zostaje ukarany żółta kartką.

59'

Świetne dogranie z głębi pola w szesnastkę gości, głową uderza Van der Biezen i broni Sandomierski!

59'

Paweł Nowotka fauluje taktycznie Van der Biezena i otrzymuje żółtą kartkę.

58'

Dzalamidze oddaje strzał z kąta, piłka odbija się od poprzeczki, następnie od słupka... i nie wpada do bramki! Ależ uderzenie!

56'

Faul na Nowotce przy polu karnym Jagiellonii.

55'

Kupisz przebija piłkę głową do Dzalamidze, ten wychodzi w sytuacji sam na sam, ale arbiter liniowy wskazuje pozycję spaloną.

54'

Van der Biezen wychodzi na czystą pozycję, stara się dograć do lepiej rozstawionych kolegów, ale zostaje zablokoway i mamy korner.

53'

Dośrodkowanie w pole karne, Nawotczyński mija się z piłką, a ta trafia pod nogi Rasiaka, który z najbliższej odległości uderza niczym przedszkolak i futbolówka ląduje w rękach Kaczmarka!

52'

Bardzo słabe dośrodkowanie w wykonaniu Suarta i piłka ląduje za linią końcową z dala od bramki Sandomierskiego.

51'

Van der Biezen fauluje rywala w ofensywie. Goście wznawiają spod własnej bramki.

49'

Szansa dla Jagi, ale w ostatniej chwili piłkę za linię końcową wybija Hosek!

48'

Dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii i Nawotczyński fauluje Rasiaka.

48'

Mateusz Żytko skutecznie się zastawia i wywalcza rzut rożny dla Cracovii.

47'

Za mocne podanie Dzalamidze i Cracovia wznawia z autu.

46'

Lekka mżawka nad Krakowem.

46'

Zaczynamy drugą połowę! Obie drużyny w niezmienionych składach.

16:46

Za niedługo początek drugiej połowy.

16:44

Zachęcamy do śledzenia relacji na żywo ze spotkań Waszych zespołów w naszej aplikacji na Androida i iPhona! Wszystko to co najlepsze w Ekstraklasa.net teraz możecie mieć na swojej komórce! Wypróbuj już teraz i ściągnij na iPhone'a lub Androida.

16:42

W pierwszej połowie zdecydowanie w akcjach ofensywnych przeważała Cracovia. Śmiałe poczynania gospodarzy przełożyły się n kilka strat, które zostały zamienione na groźne kontry w wykonaniu Jagiellonii. Żadna z drużyn nie potrafiła wykorzystać swoich okazji i do przerwy mamy 0:0 licząc, że druga odsłona przyniesie jakieś gole.

45'

Zamieszanie w polu karnym i sytuacje wyjaśnia Van der Biezen, chwilę później niecelny strzał zawodnika Jagi i koniec pierwszej połowy.

45'

Żółty kartonik dla Suarta po faulu na Dzalamidze. Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy.

44'

Żytko ukarany żółta kartką za agresywny wślizg w nogi rywala.

43'

Matulevicius świetnie atakuje Gusica, blokuje piłkę, ale ta spada ponownie pod nogi obrońcy Jagi.

42'

Van der Biezen stara się zagrać na skrzydło, ale wybija piłkę w aut.

40'

Dośrodkowanie w pole karne, ale wszystko wyjaśnia Nawotczyński, a chwilę później Suart.

39'

Strzał Dzalamidze i piłka przechodzi obok dalszego słupka.

38'

Świetne zagranie Bartczaka do Struny, ten odgrywa w stronę bramki do Matuleviciusa, ale napastnik Cracovii zamiast wziąć piłkę próbuje ją przepuścić do Van der Biezena i cała akcja zostaje zmarnowana.

37'

Matulevicius zostaje faulowany wychodząc na czystą pozycję, ale wcześniej Litwin znajdował się na pozycji spalonej.

36'

Van der Biezen uderza z ostrego kąta prosto w ręce golkipera Jagi.

35'

Boljević zmienia kontuzjowanego Radomskiego.

34'

Szałachowski rusza skrzydłem, wychodzi na czystą pozycję, ale arbiter odgwizduje wspalonego!

33'

Dośrodkowanie w pole karne i po główce Szałachowskiego faulowany zostaje Sandomierski.

31'

Na trybunach pojawili się ochroniarze. Jak na razie kibice próbowali sforsować odzielający ich od siebie płot. Goście schowali flagę "Jaga wita gospodarzy". Ochrona na razie spycha kiboli Cracovii. Jaga forsuje ogrodzenie

30'

Podanie w pole karne do Matuleviciusa, ale w porę z bramki wychodzi Sandomierski.

29'

Błąd Sandomierskiego, bramkarz Jagi wychodzi z bramki i wybija piłkę pod nogi Van der Biezena, ale Holender nie trafia z dystansu do pustej bramki!

28'

Szybkie rozegranie rzutu wolnego przez Bartczaka, ale Dzalamidze skutecznie blokuje Szałachowskiego.

27'

Centra w pole karne, Van der Biezen główkuje i piłka spada pod nogi Szałachowskiego, który nieczysto trafia w piłkę!

25'

Struna nie porozumiał się z Szałachowskim i piłka ląduje za linią boczną.

24'

Kontratak Jagielloni zostaje zakończony niecelnym dośrodkowaniem Norambueny, piłka przechodzi obok słupka.

24'

Wrzucenie piłki na 5. metra, ale Matuleviciusa ubiega Nowotka.

21'

W pierwszych dwudziestu minutach gospodarze prawie cały czas przebywali na połowie Jagi, teraz goście powoli dochodzą do głosu.

20'

Po dośrodkowaniu z kornera Kaczmarek wznawia z piątego metra.

18'

Van der Biezen fauluje w ofensywie, a była szansa na stworzenie zagrożenia.

17'

Suart uderza w mur z rzutu wolnego.

15'

Szałachowski zagrywa na trzeci metr, Struna upada po kontakcie z Nowotką, ale arbiter nakazuje kontynuować grę.

13'

Świetne zagranie Van der Biezena na skrzydło do Szałachowskiego, skrzydłowy centruje w pole karne, ale tam skutecznie przerywa Gusić.

12'

Matulevicius póki co opuszcza murawę, ucierpiał w pojedynku główkowym.

10'

Kupisz fauluje Hoska w polu karnym Cracovii.

11'

Kupisz ściera się w polu karnym z Hoskiem i arbiter odgwizduje przewinienie zawodnika z Białegostoku.

8'

Szansa dla Cracovii, ale Matulevicius podając trafia w obrońcę.

7'

Nowotka fauluje Hoska podczas wyprowadzania piłki.

6'

Bartczak traci piłkę po podaniu od Struny. Akcja Jagi zostaje zakończona nieudanym strzałem Tymińskiego.

4'

Po kolejnym wrzuceniu piłki w pole karne z rzutu rożnego, główkuje Hosek.

3'

Dośrodkowanie w pole karne z rzutu rożnego i piłkę łapie Kaczmarek.

3'

Cracovia wysokim pressingiem już na połowie rywala. Przed chwilą ładnie wślizgiem piłkę odebrał Nawotczyński.

2'

Cracovia nietypowo w niebieskich wyjazdowych koszulkach i czarnych spodenkach.

1'

Pierwszy gwizdek na "El Passo"!

15:42

Do rozpoczęcia meczu pozostało kilka minut.

15:35

Zawodnicy obu drużyn zeszli już do szatni, aby przebrać się w trykoty meczowe.

15:20

15:11

Obie drużyny pojawiły się już na murawie, a kibice powoli gromadzą się na trybunach.

15:11

Do bramki Jagielloni powraca Grzegorz Sandomierski, który został wypożyczony z Genk. Po jego odejściu w bramce białostoczan w rundzie jesiennej pojawiali się aż trzej bramkarze. Na ławce rezerwowych znajdzie się Tomasz Frankowski zastąpiony przez Grzegorza Rasiaka.

15:10

Tak jak zapowiadano przed meczem Dariusz Pasieka zdecydował się na ustawienie z dwoma napasnitkami. Wykartkowanego Ntibazonkizę dzisiaj zastąpi Sebastian Szałachowski.

15:08

Cracovia: Kaczmarek, Suart, Hosek, Nawotczyński, Żytko, Radomski, Bartczak, Struna, Szałachowski, Matulevicius, Van der Biezen. Ławka zmienników: Drzewiecki, Szeliga, Kosanović, Nykiel, Visnakovs, Boljević, Budziński.

15:06

Dzisiejsi goście: Sandomierski, Gusić, Nowotka, Bandrowski, Makuszewski, Kupisz, Dzalamidze, Norambuena, Tymiński, Porębski, Rasiak. Rezerwowi: Ptak, Burkhardt, Pejović, Frankowski, Arzumanyan, Seratlić, Gigauri.