menu

Mateusz Spychała, obrońca Korony Kielce przed meczem z Lechem Poznań: -Zrobimy wszystko, żeby już nie tracić punktów

14 czerwca 2020, 10:02 | dor

-Wiemy, w jakiej sytuacji jesteśmy i w każdym meczu potrzebujemy punktów. Zdajemy sobie sprawę, że tego, co za nami, cofnąć nie możemy i skupiamy się tylko na przyszłości. Zrobimy wszystko, żeby tych punktów w kolejnych spotkaniach już nie tracić - powiedział przed meczem z Lechem Poznań zawodnik Korony, Mateusz Spychała.

- Potencjał Lecha w ofensywie jest duży, ale my też mamy swoje atuty - mówi obrońca Korony Mateusz Spychała.
fot. Fot. Dawid Łukasik

fot.
1 / 2

Mecz Korony z Lechem odbędzie się w niedzielę na Suzuki Arenie. Rozpocznie się o godzinie 18. Będzie to ostatni pojedynek rundy zasadniczej PKO Ekstraklasy.

W meczu z Zagłębiem Lubin pierwszy raz od dłuższego czasu Mateusz Spychała usiadł na ławce rezerwowych. Jak odebrał decyzję trenera? - Kiedy na odprawie przedmeczowej dowiedziałem się, że usiądę na ławce, byłem gotowy na każdą decyzję trenera. Nie załamałem się tym faktem, tylko przygotowywałem się, by wejść w drugiej połowie i pomóc drużynie. To taki okres, gdzie ten natłok spotkań jest duży i liczę się z tym, że mogę nie zagrać w każdym meczu. Podczas tych minut na boisku daje z siebie wszystko i tak już będzie do końca sezonu - mówił Mateusz. - Mam wiele bardzo pozytywnych wspomnień z gry w Lechu i cały czas mam tam wielu przyjaciół, ale pozostawię to poza boiskiem - dodał obrońca Korony, cytowany przez oficjalną klubową stronę.

[promo]2383[/promo]
[promo]2385[/promo]
[promo]2387[/promo]
[promo]2389[/promo]


Polecamy