Machado: Powinniśmy byli przynajmniej zremisować

20 września 2014, 00:07 | krk

Lechia Gdańsk w derbach Pomorza uległa szczecińskiej Pogoni 0:1. - Przy grze z takim zaangażowaniem powinniśmy byli zremisować, a może nawet wygrać - przyznał po spotkaniu Joaquim Machado, szkoleniowiec gdańskiej drużyny.

Joaquim Machado: Ciężko mówić po takim meczu, gdy po pierwszej połowie mieliśmy 3-4 sytuacje do strzelenia gola, a mimo to przegraliśmy. Jeżeli nie wykorzystuje się 100 procentowych sytuacji, to w końcu traci się bramkę i przegrywa mecz. Mieliśmy grę pod kontrolą do momentu straty gola. Dwie dobre sytuacje stworzyliśmy sobie także w drugiej połowie meczu, ale strzały piłkarzy Lechii często blokowali zawodnicy Pogoni. Przy grze z takim zaangażowaniem powinniśmy byli zremisować, a może nawet wygrać dzisiejsze spotkanie.

źródło: Lechia Gdańsk