menu

Dwie transferowe informacje wokół Pogoni. Jedna zła dla kibiców

29 stycznia 2018, 15:07 | Jakub Lisowski

Cornel Rapa jeszcze tej zimy może odejść z Pogoni Szczecin. Rumun ma mieć ciekawą ofertę. We wtorek w Szczecinie ma się za to pojawić nowy napastnik.

Cornel Rapa z Pogoni Szczecin.
Cornel Rapa z Pogoni Szczecin.
fot. Pogoń Szczecin Twitter

O propozycji dla Rapy niewiele wiadomo, choć plotka głosi, że oferta jest na tyle ciekawa, że zawodnik w zasadzie czeka już tylko na zgodę klubu, a Pogoń może zainkasować taką gotówkę, że nie będzie w stanie oferty odrzucić. Szczegółów nie znamy, dyrektor sportowy klubu nie odbiera telefonu.

Gdyby Pogoń zdecydowała się na ten transfer, to pierwszym prawym obrońcą zostanie David Niepsuj, a jego zmiennikiem może być Sebastian Rudol bądź Adam Frączczak.

Ciekawe źródło sygnalizuje też potencjalne wzmocnienie Pogoni. We wtorek na testy medyczne ma przyjechać Morten Nicolas Rasmussen. Duńczyk ma 32 lata, związany jest z FC Aarhus. Jesienią był podstawowym napastnikiem. W 17 występach strzelił 4 bramki. Zagrał też 13 razy w reprezentacji Danii i strzelił 4 gole. Wcześniej grał też m.in. w Celticu Glasgow, FSV Mainz 05, Sivassporze i FC Midtjylland. Aarhus zajmuje obecnie 11. miejsce w tabeli.

Wcześniej z Pogonią najczęściej wiązany był Grzegorz Kuświk z Lechii Gdańsk, ale klub konsekwentnie nie potwierdzał doniesień.


Polecamy