Szósty remis Stali Rzeszów w rundzie wiosennej

8 maja 2013, 19:34 | Marcin Trzyna

Piłkarzom Stali Rzeszów prawie udało się zrewanżować Unii Tarnów za porażkę swoich żużlowców w pojedynku z ubiegłej niedzieli. Prawie, ponieważ piłkarze z Tarnowa pokazali charakter i uratowali punkt strzelając gola w ostatniej minucie doliczonego czasu gry.

Unia Tarnów zremisowała na własnym boisku ze Stalą Rzeszów 1:1

Pierwsza połowa meczu w Tarnowie przebiegała dość spokojnie. Stal miała jedną, klarowną sytuację, jednak Michał Lisańczuk spudłował z kilku metrów.

Więcej ciekawych wydarzeń przyniosła druga odsłona tego pojedynku. Bezbramkowy remis utrzymywał się jednak do 74. minuty. Wtedy Tomasz Margol zdobył bramkę z rzutu wolnego i Stal wyszła na prowadzenie.

Dziesięć minut później mogło być 1:1, jednak Paweł Węgrzyn fatalnie spudłował z rzutu karnego posyłając piłkę wysoko nad bramką. Zawodnicy z Tarnowa próbowali w ostatnich minutach zdobyć wyrównującą bramkę. Ta sztuka udała im się w piątej minucie doliczonego czasu gry. Na listę strzelców wpisał się Kamil Wilk, który wszedł na boisko kilka chwil wcześniej.

Unia Tarnów - Stal Rzeszów 1:1 (0:0)
0:1 Tomasz Margol 74'
1:1 Kamil Wilk 90+5'

UNIA: Tomasz Libera - Dominik Bednarczyk, Kamil Pawlak, Łukasz Jamróg, Paweł Węgrzyn, Robert Witek, Marcin Furmański, Sławomir Matras, Dawid Sojda, Adrian Ślęzak (83. Kamil Wilk), Fabian Fałowski (75. Szymon Adamski)

STAL: Tomasz Wietecha - Mateusz Pawłowicz, Piotr Duda, Arkadiusz Baran, Arkadiusz Drożdżal, Daniel Koczon (86. Konrad Maca), Paweł Alancewicz (46. Tomasz Margol), Damian Jędryas, Michał Lisańczuk (63. Andreja Prokić), Tomasz Persona, Ernest Szela (90. Kamil Jakubowski

Czytaj piłkarskie newsy w każdej chwili w aplikacji Ekstraklasa.net na iPhone'a lub Androida