Wojciech Skrzypek (Soła Oświęcim): Do przerwy przegrywaliśmy z Chełmianką "tylko" 0:1 [WIDEO]

1 września 2018, 22:36 | Jerzy Zaborski

Soła Oświęcim zremisowała z Chełmianką Chełm 1:1 na własnym boisku. Mecz miał dwa oblicza. - Po pierwszej połowie powiedziałem chłopcom, że choć rywal miał sporo okazji bramkowych, to przegrywamy "tylko" 0:1 i można w tym meczu coś zdobyć. Cieszę się, że dotarłem do swoich zawodników, a po przerwie zaczęli szukać gola - powiedział Wojciech Skrzypek, trener Soły Oświęcim.

[b]Artur Bożyk[/b] (z lewej, trener Chełmianki) i [b]Wojciech Skrzypek,[/b] opiekun oświęcimian

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/735e8f41-0258-4d92-db0e-2dd219f81ff6,05ea739a-e55a-d6c0-0ab8-b1335bc53caf,embed.html[/wideo_iframe]

Autor: Jerzy Zaborski