Łukasz Kuźma nie doliczył nawet minuty i gwiżdże po raz ostatni.

.

89'

Strzał Wahana Biczachczjana zablokowany.

87'

Młodzieżowiec Maciej Wojciechowski zmienia Rafała Kurzawę, strzelca pierwszego gola dla "Portowców".

22:17

Dla Ormianina strzał z dystansu to jak rzut karny Wahan Biczachczjan

85'

Ormianin pokazał, że "potrafi z dystansu".

Dostał piłkę ok. 20 metrów od bramki Stali i zdecydował się na techniczne uderzenie. Piłka wpada do siatki, mimo że Jakub Raciniewski wyciągnął się jak struna i musnął futbolówkę!

85'

GOL DLA POGONI! STRZELCEM WAHAN BICZACHCZJAN!!!

84'

... a za Szymona Kądziołkę melduje się Benedykt Piotrowski.

84'

Illia Postupalsky zmienia Karola Łysiaka...

83'

Karol Łysiak podaje na 23. metr do Sebastiana Thilla, który uderza wyraźnie obok bramki.

83'

Kacper Łukasiak fauluje tuż przed linią boczną pola karnego. Kartki dla pomocnika Pogoni jednak nie ma.

82'

Dośrodkowanie Karola Łysiaka nie dociera do adresata w polu karnym.

80'

Kacper Łukasiak zmienia Efthymisa Koulourisa, strzelca drugiej bramki dla Pogoni.

78'

Ciekawie zapowiadałaby się kontra Stali. Cesar Pena nie włożył w podanie do Andrei Prokicia odpowiedniej siły i precyzji.

77'

Aktywny Rafał Kurzawa podaje odrobinę za słabo w pole karne. Poradzili sobie rzeszowianie.

76'

Spiker poinformował, że na meczu Stal - Pogoń jest 5 176 widzów.

75'

Patryk Paryzek zastępuje Kamila Grosickiego.

74'

Artur Gaża zmienia Pawła Oleksego.

22:04

Wrzutka Kamila Grosickiego + główka Efthymis Koulourisa = gol Efthymis Koulouris

71'

Dokładne dośrodkowanie z lewej strony w "szesnastkę". Efthymis Koulouris uwolnił się spod opieki Jakuba Synosia i mocnym uderzeniem głową przy lewym słupku wpisuje się na listę strzelców!

71'

GOL DLA POGONI! STRZELCEM EFTHYMIS KOULOURIS!!!

70'

Najpierw podanie Rafała Kurzawy w pole karne było za lekkie, a kontrę zepsuł Andreja Prokić. Posłał piłkę pod nogi Leonardo Koutrisa.

68'

POPRZECZKA RATUJE POGOŃ!!!

Krystian Wachowiak dostaje piłkę na prawej stronie "szesnastki". Przełożył do lewej nogi, po czym zagrał w okolice dalszego narożnika pola bramkowego, gdzie niepewnie interweniuje Linus Wahlqvist, który obija poprzeczkę!

66'

JAKUB RACINIEWSKI RATUJE STAL!!!

Kapitalna interwencja tuż przed linią bramkową! Odbija piłkę nad poprzeczką po uderzeniu zza pola karnego! Wydawało się, że zmyli go rykoszet, ale zdołał odpowiednio wygiąć rękę i sparować strzał!

65'

Nikt przed bramką Pogoni nie sięgnął piłki po wrzutce Sebastiana Thilla. Jeszcze strzał Patryka Warczaka pewnie broni Krzysztof Kamiński.

64'

Kamil Grosicki podaje na 6. metr do Efthymisa Koulourisa. Ten uderza nad poprzeczką!

61'

TO BYŁA NAJLEPSZA OKAZJA GOSPODARZY!!!

Składna akcja Stali w polu karnym z wycofaniem na 13. metr do Szymona Kądziołki. Jego strzał blokuje Leonardo Koutris!

59'

Cesar Pena zmienia Tomasza Bałę.

58'

Andreja Prokić uderza wysoko nad bramką.

57'

Składna akcja gości lewą stroną. W końcowej fazie Rafał Kurzawa podaje do Wahana Biczachczjana, którego strzał z pola karnego na raty broni Jakub Raciniewski!

21:46

Na ryzyku i skutecznie Jakub Synoś i Kamil Grosicki

53'

JAKUB SYNOŚ!!!

FANTASTYCZNA interwencja młodzieżowca! Wślizgiem wybija piłkę spod nóg Kamila Grosickiego... WE WŁASNYM POLU KARNYM. Został nagrodzony gromkimi brawami za tę interwencję!

50'

Kolejne mocne dośrodkowanie z prawej strony przed bramką Jakuba Raciniewskiego. Zawodnicy Marka Zuba szczęśliwie wyszli z opresji.

49'

Miażdżąca przewaga "Portowców" od początku drugiej połowy. Rzeszowianie nie są w stanie przedostać z piłką za linię środkową.

47'

Wrze przed bramką gospodarzy. Ci nerwowo wybijają po centrach z bocznych sektorów, w tym z rzutu rożnego.

46'

NIE MA GOLA DLA POGONI!!!

Pierwszy strzał z pola karnego odbija Jakub Raciniewski, a dobitkę z 8 metrów wybija Z LINII BRAMKOWEJ Michał Synoś!

46'

Drugą połowę zaczynają piłkarze Pogoni!

46'

... i Wahan Biczachczjan zastępuje Fredrika Ulvestada.

46'

Dwie zmiany w Pogoni: Adrian Przyborek za Olafa Korczakowskiego...

46'

Andreja Prokić wychodzi na drugą połowę za Kacpra Plichtę.

21:24

Wracamy do Rzeszowa, gdzie kończy się przerwa w meczu Stal - Pogoń Szczecin w ramach Pucharu Polski. Po pierwszej połowie prowadzi finalista poprzedniej edycji tych rozgrywek.

Co nas czeka po zmianie stron?

45'

+1' Koniec pierwszej połowy. Stal Rzeszów przegrywa z Pogonią Szczecin po pięknej bramce Rafała Kurzawy.

45'

+1' Zupełnie nieudany strzał Fredrika Ulvestada wolejem. Sporo brakowało mu do celu.

45'

Jedna minuta doliczona do pierwszej połowy.

43'

Marcin Kaczor wybija piłkę z pola karnego.

39'

Po chwili za mocne podanie po ziemi Rafała Kurzawy do Alexandra Gorgona. Ten nie opanował piłki przed linią 16. metra.

38'

Krystian Wachowiak dopada do bezpańskiej piłki na ok. 18. metrze. Uderza PRAWĄ nogą wyraźnie obok bramki.

37'

Zamienili się pozycjami Efthymis Koulouris z Fredrikiem Ulvestadem. Grek podaje w pole karne zdecydowanie za mocno.

35'

Jakub Raciniewski odbija przed siebie strzał Kamila Grosickiego z ostrego kąta!

34'

Zrobiło się groźnie pod bramką Krzysztofa Kamińskiego. Zabrakło dokładnego zagrania w "szesnastce", skąd na strzał z dystansu zdecydował się Sebastian Thill. Posłał piłkę nad poprzeczką

32'

Fredrik Ulvestad upomniany żółtą kartką za faul.

21:04

[GOL POGONI] RAFAŁ KURZAWA 24' (0:1)

29'

Marcin Kaczkor uderza głową, po dośrodkowaniu Sebastiana Thilla z rzutu wolnego, bardzo niecelnie.

26'

Piłkarze Marka Zuba chcą szybko odrobić stratę. Atak prawą flanką przerywa jednak Benedikt Zech wybiciem za linię boczną.

24'

Olaf Korczakowski i Kamil Grosicki pograli na lewej stronie i Rafał Kurzawa dostaje piłkę na 18. metrze. Wydawało się, że to była idealna pozycja dla prawonożnego zawodnika, ale zdecydował się na uderzenie swoją lewą nogą i wyszło perfekcyjnie! Zaskoczył Jakuba Raciniewskiego, który musnął piłkę tak, że po odbiciu się od poprzeczki przekracza linię bramkową!

24'

GOL DLA POGONI! STRZELCEM RAFAŁ KURZAWA!!!

24'

Szybkie zagranie w okolice pola karnego do Krystiana Wachowiaka. Ten pomagał sobie ręką w przyjęciu piłki, co nie uszło uwadze asystentowi.

22'

Podanie do Tomasza Bały było spisane na stratę. Benedikt Zech zgrywa piłkę głową do bramkarza.

21'

Po chwili strzał Greka w ostatniej chwili blokuje zawodnik Stali. Rzut rożny.

20'

Dalekie zagranie na wolne pole do rozpędzonego Efthymisa Koulourisa. 17-letni Michał Synoś nie spanikował - spokojnie zgrał piłkę głową do boku.

19'

Po krótkim rozegraniu strzał zza linii 16. metra blokują szczecinianie.

19'

Sebastian Thill decyduje się na strzał z dalszej odległości! Zyskał rzut rożny.

18'

KAMIL GROSICKI!!!

TurboGrosik dopada do piłki zagranej przez Rafała Kurzawy. Uderza prostym podbiciem tuż obok bramki, nieznacznie obok bliższego (lewego) słupka!

16'

Po chwili Kamil Grosicki miękko zagrywa przed bramkę. Jakub Raciniewski pewnie łapie piłkę.

15'

Kamil Grosicki dobrze "zabrał się" z piłką w pole karne. Wystawia piłkę na 13. metr do Olafa Korczakowskiego, ale szybsi byli obrońcy Stali.

13'

Źle rozegrany stały fragment gry zapoczątkował kontrę. W środku pola Szymona Kądziołkę na murawę powalił Alexander Gorgon. Kartki nie ma.

12'

Michał Synoś fauluje ok. 30 metrów od własnej bramki. Przy piłce Kamil Grosicki i Rafał Kurzawa.

10'

"GRECKA" AKCJA POWINNA DAĆ PROWADZENIE!!!

Leonardo Koutris przedarł się w "szesnastkę' gospodarzy. Wykłada piłkę rodakowi, który został uprzedzony przez Pawła Oleksego. Zablokował Efthymisa Koulourisa, a pierwszy z wymienionych uderza nad poprzeczką!

20:40

Aluminium ratuje Stal Poprzeczka po strzale Kamila Grosickiego

8'

POPRZECZKA RATUJE STAL PRZED UTRATĄ GOLA!!!

Prosta strata w środku pola i Efthymis Koulouris wykłada piłkę na środku pola karnego Kamilowi Grosickiemu! Ten z bliska obija obramowanie bramki!!!

6'

Olaf Korczakowski pogubił się w dryblingu na prawej stronie. Przyblokował go Karol Łysiak, który pozwolił piłce przeturlać się za linię końcową.

4'

Nie wyszło prawą, to Pogoń zaatakowała lewą stroną. Wrzutka Leonardo Koutrisa została w porę zablokowana.

4'

Dochodzące dośrodkowanie Rafała Kurzawy z prawego narożnika nie sprawiło zagrożenia pod bramką Jakuba Raciniewskiego.

3'

"Portowcy" pograli teraz prawą stroną. Olaf Korczakowski wymienia podania z Linusem Wahlqvistem, którego zagranie przed bramkę zostało wybite na rzut rożny.

2'

Składna akcja gospodarzy środkiem ze zgraniem Tomasza Bały. Szymon Kądziołka podaje przed siebie zza linii końcowej.

1'

Na gwizdek Łukasza Kuźmy spotkanie ze środka zaczynają gospodarze!

20:28

Kapitanami są Sebastian Thill i Kamil Grosicki Losowanie stron

20:27

Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

20:25

W Rzeszowie

19:47

Rezerwowi w Pogoni: Cojocaru, Lisowski, Lis, Gamboa, Łukasiak, Przyborek, Wojciechowski, Biczachczjan, Paryzek.

19:46

Ciekawostka z Pogoni: W roli I trenera występował będzie dziś Paweł Ozga, który zastąpi zawieszonego za czerwoną kartkę Roberta Kolendowicza.

19:45

Pogoń wychodzi składem zbliżonym do optymalnego. Grają od początku Grosicki, Koulouris czy bohater meczu z Legią (1:0), czyli Gorgon.

19:44

pogon

19:43

Pora na ostatni wtorkowy mecz I rundy Pucharu Polski. Piąta w tabeli 1 ligi Stal Rzeszów podejmuje czwartą w Ekstraklasie Pogoń Szczecin. Goście w tych rozgrywkach mają pecha do dalekich wyjazdów...