KONIEC MECZU! Stal się przełamała w debiucie trenera Niedźwiedzia!

92'

Kartka dla Assayaga.

92'

Brawa dla Mądrzyka! Bramkarz Stali wypożyczony z Rakowa ratuje drużynę. Uderzał N'Diaye.

91'

Trwa już doliczony czas. Sędzia dorzucił cztery minuty.

91'

Przerwa w grze. Getinger był opatrywany przez sztab medyczny.

89'

stal

89'

Ręka w polu karnym Stali? VAR rozpatruje tę sytuację... Ale nie. Nie ma karnego. Gramy dalej!

87'

I jeszcze Dadoka zmienia Jaunzems.

86'

Assayag za Domańskiego.

86'

POTRÓJNA zmiana w Stali. Wolsztyński za Szkurina.

86'

Leży na boisku jeden z zawodników Motoru. Chwila przerwy.

85'

Stal oddała inicjatywę Motorowi. Mądrzyk ma co robić.

83'

Rudol odgrywa piętką w szesnastce Stali. N'Diaye uderza jednak obok lewego słupka.

83'

Szansa dla Motoru! Główkuje Caliskaner. Matras ratuje zespół wybiciem za linię końcową.

80'

Zszedł Wójcik wszedł brat trenera Stolarskiego, Paweł.

79'

Sędzia Kochanek tłumaczy coś Mrazowi. Mógł dać kartkę, ale wolał porozmawiać, wytłumaczyć.

77'

N'Diaye!!! Szukał niekonwencjonalnego gola z powietrza! Obok.

75'

I jeszcze Knap zmienia Hinokio.

75'

Gerbowski za Krykuna w Stali.

75'

Palacz za Lubereckiego.

72'

Niezrozumienie po stronie Motoru. Luberecki spuścił głowę po zagraniu Caliskanera w aut.

70'

Nie jest to mecz Szkurina. Białorusin kopie wysoko nad bramką. Jest zły na siebie.

68'

Stal znów miała okazję na gola, ale źle zachowali się Szkurin z Dadokiem.

65'

SŁUPEK! No ależ pecha ma teraz Stal po koronkowej akcji. Minimalnie myli się Szkurin.

64'

Mraaaaz! Nie sięgnął piłki po dośrodkowaniu Caliskanera. Zmiennik mógł od razu błysnąć.

62'

I jeszcze Caliskaner za Simona. Tymczasem zablokowana próba Domańskiego.

62'

Najemski za Bartosa.

62'

POTRÓJNA zmiana w Motorze. Gąsiora za Sampera.

62'

Pierwsza kartka w meczu. Ukarany N'Diaye.

61'

Bodajże Samper zatrzymał szarżę Krykuna.

60'

Miękka wrzutka Domańskiego, a po niej dobre wyjście Brkicia.

57'

Takiego gola strzelił Krykun:

56'

To pierwszy gol Krykuna od roku. Wcześniej popisał się dubletem dla Piasta w meczu z Widzewem.

53'

stal

53'

Niezłe jaja. Getinger na spalonym, ale gwizdka nie ma, więc kładzie Brkicia i strzela gola. Sędzia w końcu podnosi rękę. Ofsajd!

52'

Uwaga, bo Stal idzie za ciosem...

51'

No i w końcu worek z bramkami nam się rozwiązał. Jak było? Dadok wrzucił ze skrzydła, Krykun zwieńczył głową w polu karnym.

50'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Stal na prowadzeniu. Bardzo ładna akcja!

47'

Naciskany we własnym polu karnym Rudol wybija na aut.

46'

Dadok dośrodkował z prawej flanki. Piłkę wybija jeden z obrońców Motoru.

46'

Gramy bez roszad w składach. Od środka wznowiła Stal. Czekamy na bramki w meczu!

46'

Piłkarze wrócili na murawę. Zaraz dowiemy się czy doszło do zmian.

45'

Strzały: 11 do 6. Gole oczekiwane: 0,58 do 0,81.

45'

Koniec pierwszej połowy. Były okazje, ale na telebimie nadal bezbramkowy remis. Wracamy za kwadrans!

45'

LUBERECKI Kiwa dwóch rywali jednym zwodem w polu karnym. A potem... uderza nad poprzeczką. Jakaż szansa!

42'

Krykun! Celny strzał. Ale też zbyt czytelny. Broni Brkić.

41'

Dużo dzisiaj strzałów. Tym razem próbuje z dystansu Hinokio. Zdecydowanie za słabo.

40'

Wstrzelenie Wolskiego. Piłka obija słupek i wychodzi za linię końcową. Interweniował Getinger.

38'

Strzał Dadoka po kornerze - nad bramką.

37'

Jakaż akcja! Wlazło nabiega na długi słupek, w końcu oddaje strzał, ale próbę szczupakiem odbija Brkić!

36'

Krykun obija rywala. Tylko i aż róg z tej akcji.

33'

To Getinger uratował Stal prawdopodobnie przed stratą bramki.

32'

N'Diaye! Kapitalnie zabrano mu piłkę, która odskoczyła w polu karnym.

30'

Kolejny raz bardzo groźnie Motor! N'Diaye wystawia piłkę Simonowi. Strzał jednak w środek, do rąk Mądrzyka.

28'

motor

27'

CO TO BYŁBY ZA FENOMENALNY GOL! N'Diaye obija poprzeczkę. Szukał okienka.

24'

Przecież to powinien być gol! Szkurin fatalnie uderza z dobrej pozycji. Kopnął za lekko, do rąk Brkicia.

21'

Mocna wrzutka z lewej flanki Stali. Główkuje Dadok, ale nie ma nawet kornera.

18'

Simon! Ni to strzał, ni podanie. Było groźnie! Piłka po próbie zawodnika Motoru minęła lewy słupek.

15'

N'Diaye szuka sobie miejsca na skrzydle. Senger musiał go sfaulować, żeby przerwać szarżę.

12'

motor

10'

Złe rozwiązanie Motoru. Wolski trafił w pierwszego rywala na drodze. Za nisko podniósł piłkę.

10'

Dadok sfaulował Króla przy linii końcowej. Szansa na centrę z wolnego.

8'

Pierwsza dobra akcja Motoru. Jeden z obrońców Stali zdejmuje piłkę z nogi.

8'

Uwaga! Najlepsza akcja Stali z dotychczasowych. Krykun uderza, ale mówiąc językiem szatni zarył chyba w kreta. Brkić bez problemu łapie piłkę.

7'

Getinger - nie sięgnął piłki głową. Senger - nieczysto trafił. Nici z dośrodkowania.

6'

Na trybunach nie ma kompletu widzów.

4'

Motor próbował odpowiedzieć, ale został wygoniony na własną połowę.

2'

Zamieszanie po pierwszym rzucie rożnym Stali. Dwa razy wrzucał Getinger. Strzał Guillaumiera głową nieudany.

1'

Wybrzmiał pierwszy gwizdek. Od środka zaczął Motor.

12:14

stal

12:12

Trwa przywitanie kapitanów.

12:11

Piłkarze wychodzą z tunelu. Motor na żółto-biało, Stal na biało-niebiesko.

11:39

W Mielcu dzisiaj ciepło i słonecznie. Temperatura ma sięgać nawet 24 stopni Celsjusza. Warunki są więc idealne.

11:23

stal

11:22

Motor oprócz Górnika ma na rozkładzie Lechię. W trzech meczach dzielił się punktami.

11:21

Stal w tym sezonie pokonała tylko Piasta i zremisowała z Widzewem.

11:20

motor

11:15

Za to Motor uchodzi za rewelację sezonu. Ostatnio potrafił ograć Górnika. Ma dziewięć punktów i to najlepszy dorobek spośród beniaminków.

11:15

To na pewno duże wyzwanie: Stal zamyka tabelę. Ma tylko cztery punkty,

11:14

Tylko godzina dzieli nad od rozpoczęcia pierwszego niedzielnego meczu. W Stali debiutuje trener Janusz Niedźwiedź. Czekał na to trzy tygodnie, bo tydzień temu odwołano spotkanie ze Śląskiem.