Próbował strzelać Górnik, ale bramka Motoru niezagrożona.

Uderzenie Scaleta. Motor bardzo blisko gola na 2:0.

Żółta kartka dla Lukasa Ambrosa.

84'

Zmiana w Motorze. Wełniak za Mraza.

83'

N'Diaye mógł strzelić gola na 2:0, ale Szromnik fantastycznie broni. Był rzut rożny.

81'

Takiego gola Motor strzelił Górnikowi:

80'

Motor próbuje urywać kolejne sekundy. Kaan Caliskaner próbuje. Szromnik wybija. Motor atakuje.

79'

Zmiana w Górniku. Tobolik za Hellebranda.

75'

Kolejne nieudane akcje Górnika. Akcje ekipie Jana Urbana absolutnie się nie kleją.

73'

Schodzi Sergi Samper. Wchodzi Mathieu Scalet.

70'

Świetna akcja Motoru. Caliskaner podawał do Króla, ale ten źle dograł w pole karne.

70'

Strzał Podolskiego, ale bez powodzenia.

70'

Schodzi Palacz. Wchodzi Luberecki.

69'

Zmiana w Motorze Lublin. Schodzi Simon, wchodzi Calliskaner.

68'

Zmiany w Górniku. Schodzi Luka Zahović. Wchodzi Bakis.

64'

Piekielnie uderzenie z woleja Patrik Hellebranda. Broni Ivan Brkić.

65'

Zamiany w Górniku. Schodzi Wojtuszek. Wchodzi Ambros

62'

Rzut rożny dla Górnika po akcji Janży.

57'

Akcję Motoru zatrzymuje Michał Szromnik.

49'

To pierwszy gol Senegalczyka 24-letniego Christophera Simona w tym sezonie PKO Ekstraklasy.

49'

GOOOOL. Motor prowadzi 1:0. Strzelcem gola Christopher Simon.

45'

Rozpoczyna się druga połowa. Piłkę jako pierwsi teraz kopnęli piłkarze Górnika.

45'

Koniec pierwszej połowy. Motor Lublin - Górnik Zabrze 0:0.

45'

Dwie minuty doliczone po pierwszej połowy.

44'

Żółta kartka N'Diaye z Motoru za faul.

43'

motor

41'

Akcja Motoru. Próbował Mraz, ale jest jeszcze rzut rożny. Przewrotką próbował N'Diaye. Senegalczyk zderzył się z bramkarzem Górnika.

38'

Akcja Motoru Lublin. Dominik Szala nie dał się oszukać na próbę Michała Króla. Próbowali piłkarze z Lublina, ale Szromnik nie dał się oszukać.

33'

Podolski nie opanował piłki po wielopodaniowej akcji Górnika.

31'

Mocny pressing piłkarzy Motoru. Górnik stara się dryblingami oraz podaniami wejść na połowę przeciwnika.

29'

Wielka szansa dla Górnika, ale Podolski nie wykorzystał sytuacji.

27'

Filip Wójcik leży na murawie.

27'

gornik

24'

Akcję Taofeeka Ismaheela zatrzymał Sebastian Rudol.

21'

Żółta kartka dla Norberta Wojtuszka

18'

Kontra Górnika, jednak interwencja Brkicia, a potem akcja piłkarzy Motoru. N'Diaye próbował w przedziwny sposób, skierować piłkę do siatki, ale cały czas 0:0

15'

Świetnie przedarł się Taofeek Ismaheel, ale ostatecznie, akcja się nie udała

13'

Górnik utrzymuje się przy piłce. Podolski próbował uderzać, ale strzał został zablokowany

11'

Strata piłkarzy z Lublina. Górnik zaczyna grę atakiem pozycyjnym

10'

Pierwszy strzał Górnika, autorstwa Lukasa Podolskiego

8'

Ale to była okazja dla Motoru. Piłkarze Górnika wybiją sprzed linii bramkowej

7'

Bartosz Wolski uderza ponad bramką z rzutu wolnego!

4'

Początek meczu to przewaga Motoru. Pierwszy strzał oddał Mbaye N'Diaye. Był jednak niecelny

18:00

Mecz Motor Lublin - Górnik Zabrze rozpoczęty. Piłkę jako pierwsi kopnęli piłkarze Motoru

17:57

Motor

17:49

Górnik Zabrze zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli. W ostatnim meczu, przegrał z Lechią Gdańsk 2:3. Ostatnie dwa mecze podopiecznych Jana Urbana, zakończyły się porażką

17:48

Trener Urban przekonuje, że nieobecność Janickiego wynika z kontuzji.

17:47

Ławka rezerwowych Górnika: Majchrowicz, Bakis, Tobolik, Olkowski, Lukoszek, Ambros, Sanchez, Buksa, Furukawa.

17:47

Ławka rezerwowych Motoru: Rosa, Romanowski, Kubica, Wełniak, Caliskaner, Luberecki, Stolarski, Scalet, Gąsior.

17:41

Motor Lublin jest trzynasty w tabeli PKO Ekstraklasy. Beniaminek przegrał w poprzednim meczu z Legią Warszawa 2:5.

17:40

motor

17:22

Wracamy po przerwie reprezentacyjnej. W pierwszym meczu 8. kolejki PKO Ekstraklasy czeka nas mecz beniaminka Motoru Lublin z Górnikiem Zabrze. To starcie trzynastej z dziesiątą drużyną trwającego sezonu.