karne4 : 2
20:18

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na śledzenie relacji z drugiego półfinału baraży Arka Gdynia - Odra Opole!

20:18

Motor Lublin będzie gospodarzem finału, jeśli zagra w nim Odra Opole. Natomiast jeśli drugi półfinał wygra Arka Gdynia, to ona ugości piłkarzy i kibiców z Lublina.

20:17

Więcej zimnej krwi zachowali piłkarza Motoru. Z przebiegu gry byli lepsi i zasłużenie zagrają w decydującym meczu o awans do PKO Ekstraklasy.

20:15

MOTOR LUBLIN W FINALE BARAŻY O AWANS DO PKO EKSTRAKLASY!!!

20:15

Kacper Rosa broni uderzenie Daniela Dziwniela!!!

20:14

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Sebastian Rudol trafia! Jeśli teraz Górnik spudłuje to Motor zagra w finale.

20:13

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!!! Damian Gąska także trafia!

20:13

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Marcel Gąsior trafia i Motor jest bliżej finału baraży!!!

20:12

Adam Deja pudłuje z rzutu karnego!!!

20:11

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Samuel Mraz pewnie! Niemal w samo okienko!

20:11

GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Souleymane Cisse także pewnie i mamy 1:1!

20:10

GOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Bartosz Wolski skutecznie otwiera serię "jedenastek"!

20:08

Rozpoczynamy serię rzutów karnych!

20:06

121'

Koniec dogrywki. Będziemy mieli rzuty karne!

121'

Dośrodkowanie bez zagrożenia.

120'

Motor wywalczył rzut wolny blisko pola karnego rywala.

119'

Lukas Klemenz także z napomnieniem.

119'

Marcel Gąsior ukarany żółtą kartką.

118'

Świetna interwencja Kacpra Rosy po strzale jednego z zawodników Górnika!

117'

Wrzutka ze stojącej piłki wylądowała wprost w rękach Kacpra Rosy.

116'

Wynik wciąż bez zmian. Górnik Łęczna wywalczył rzut wolny na połowie gospodarzy.

113'

Mbaye N'Diaye znalazł się w polu karnym Górnika, ale uderzył niecelnie.

110'

Damian Warchoł zmienił Marko Roginicia.

107'

Marko Roginić ukarany żółtą kartką.

106'

Zaczynamy drugą połowę dogrywki.

106'

Zmiana w Motorze Lublin. Jakub Lis zastąpił Michała Króla.

105'

Koniec pierwszej połowy dogrywki w Lublinie.

102'

Motor znacznie przeważa w dogrywce, ale wciąż mamy bezbramkowy remis.

100'

Kolejne dwie ofensywne akcje Motoru Lublin, ale dwukrotnie zawiodła skuteczność gospodarzy!

98'

Zagranie do Marcela Gąsiora, ten huknął potężnie, ale bardzo niecelnie.

96'

Karol Podliński oddał niecelny strzał na bramkę Motoru.

95'

Kolejna wrzutka w pole karne Górnika, jednak tym razem uderzenie Kamila Kruka spokojnie wyłapał bramkarz łęcznian.

93'

Filip Luberecki ukarany żółtą kartką.

92'

Świetna wrzutka na głowę Samuela Mraza, który oddał dobry strzał, ale jeszcze lepszą interwencją popisał się Maciej Gostomski!

91'

Zaczynamy dogrywkę!

91'

Natomiast Marcel Gąsior pojawił się w miejsce Mathieu Scaleta.

91'

Przed dogrywką dwie zmiany w Motorze Lublin. Paweł Stolarski zastąpił Filipa Wójcika

19:26

90'

Podstawowy czas gry nie wyłonił zwycięzcy. Będziemy mieli dogrywkę!

90'

Zagranie w pole karne Motoru - bez zagrożenia.

90'

Do podstawowego czasu gry doliczone co najmniej 4 minuty.

88'

Końcówka spotkania, zapowiada się na dogrywkę.

86'

Adam Deja potrzebuje pomocy medycznej po starciu z rywalem.

84'

Zmiana w Górniku Łęczna. Souleymane Cisse zastąpił Damiana Zbozienia.

82'

Motor utrzymuje się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

80'

Nieudany wrzut z autu w pole karne Motoru, a kontratak zakończył się faulem gracza gospodarzy.

78'

Roszada w Motorze Lublin. Mbaye N'Diaye zmienił Kamila Wojtkowskiego.

76'

Piotr Ceglarz zagrał w "szesnastkę" do Mathieu Scalet. Ten oddał szybki - ale niecelny strzał.

74'

Samuel Mraz znowu ze strzałem. Po zablokowanym uderzeniu piłka wyszła na rzut rożny.

72'

W odpowiedzi nieudana akcja oskrzydlająca łęcznian.

70'

To powinna być bramka dla Motoru Lublin! Samuel Mraz dostał piłkę w polu karnym Górnika, ale z bliskiej odległości trafił tylko w słupek!!!

69'

Daniel Dziwniel ukarany żółtą kartką.

68'

Roszada w składzie Motoru. Sebastian Rudol zastąpił Arkadiusza Najemskiego.

67'

66'

Dzisiaj na Arena Lublin pojawiło się dokładnie 15 110 widzów!

65'

Kibice Motoru Lublin.

64'

Nieudane dośrodkowanie z narożnika boiska.

63'

Kamil Wojtkowski dośrodkował ze skrzydła. Obrońcy Górnika wybili piłkę na rzut rożny.

62'

Natomiast Daniel Dziwniel pojawił się w miejsce Ilkaya Durmusa.

62'

Dwie zmiany w Górniku Łęczna. Damian Gąska zastąpił Pawła Żyrę

61'

Prostopadłe podanie do Michała Króla, ale uprzedził go Maciej Gostomski.

60'

Od kilku minut Motor zdecydowanie przeważa w środku pola.

58'

Mathieu Scalet ze strzałem z dystansu, ale skutecznie interweniował Maciej Gostomski.

56'

Filip Wójcik popisał się strzałem z dystansu. Piłka spadła tuż za poprzeczką bramki Górnika.

54'

Kontratak Motoru zakończył się fatalnym zagraniem Bartosza Wolskiego.

52'

Górnik utrzymuje się przy piłce na początku drugiej połowy.

50'

Kolejna wrzutka w pole karne Górnika, Lukas Klemez zgrał ją w pole bramkowe, ale zagrożenia z tego nie było.

48'

Damian Zbozień wrzucił z autu w pole karne Motoru, ale żaden z jego partnerów nie zdołał oddać strzału.

46'

Ilkay Durmus ukarany żółtą kartką.

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu!

46'

W przerwie zmiana w Górniku Łęczna. Karol Podliński zastąpił Mateusza Młyńskiego.

18:34

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę. Za chwilę wznowimy rywalizację.

18:22

18:21

W pierwszej połowie niewielką przewagę miał Motor, ale nie potrafił tego wykorzystać. Zobaczymy, co przyniesie druga połowa meczu, na którą zapraszamy za kilkanaście minut.

18:20

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy jednak bezbramkowy remis!

45'

Maciej Gostomski broni uderzenie Piotra Ceglarza z rzutu karnego!!!

45'

Rzut karny dla Motoru po faulu na Filipie Wójciku!

43'

Końcówka pierwszej połowy. Atakuje Motor, ale bez efektu.

41'

Następna wrzutka w pole karne łęcznian - bez zagrożenia.

39'

Fragment gry w środku pola. Przy piłce utrzymuje się Górnik.

37'

Michał Król zagrał ze skrzydła w "szesnastkę" Górnika, ale podania nie przeciął żaden z partnerów.

35'

Ilkay Durmur ruszył skrzydłem, wpadł w pole ale zagrał wprost w ręce Kacpra Rosy.

34'

Kibice Górnika Łęczna na Arenie Lublin.

33'

Ponownie do wrzutki ze skrzydła wyskoczył Samuel Mraz i znowu oddał niecelny strzał głową.

31'

Zakotłowało się w polu karnym Motoru. Mathieu Scalet i Adam Deja potrzebują chwili dla siebie po zderzeniu.

29'

Maciej Gostomski z dużym spokojem oddał piłkę partnerowi pod naciskiem przeciwnika.

27'

Górnik stara się odpowiedzieć, ale Motor dobrze oddala ciężar gry od własnego pola karnego.

25'

Piotr Ceglarz "zatańczył" w polu karnym Górnika, zwiódł rywala i oddał strzał, który świetnie wybronił Maciej Gostomski!

24'

Koronkowa akcja Górnika, wrzutka na głowę Marko Roginicia, ale ten spudłował!

22'

Kamil Wojtkowski zagrał ręką w środku pola. Sędzia użył gwizdka.

20'

Spokojniejszy fragment meczu. Gra toczy się w środku pola.

18'

Kibice obu drużyn na półfinale baraży o awans do PKO Ekstraklasy.

17'

Ponownie Michał Król w polu karnym Górnika, minął rywala i uderzył niecelnie, ale tym razem był już bliżej.

16'

Kolejna szansa Motoru, jednak Michał Król oddał bardzo niecelny strzał.

14'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego trafiło na głowę Samuela Mraza, ale ten uderzył niecelnie.

13'

Piotr Ceglarz zacentrował z lewej strony, ale futbolówkę wypiąstkował Maciej Gostomski.

11'

Wrzutka z rzutu rożnego - bez zagrożenia.

10'

Wrzutka w pole karne Górnika skończyła się na rzucie rożnym.

9'

Jeden z graczy Motoru potrzebuje chwili, by dojść do siebie po starciu z rywalem.

8'

Ofensywna akcja łęcznian skończyła się na rzucie rożnym.

7'

Górnik wywalczył faul na połowie przeciwników.

5'

Bartosz Wolski wrzucił ze skrzydła, kąśliwa piłka, ale żaden z graczy Motoru nie zdołał oddać strzału.

4'

Motor utrzymuje się przy piłce w środku pola.

3'

Szybka akcja Motoru. Piłkę w polu karnym gości dostał Samuel Mraz, ale uderzył niecelnie.

2'

Pierwszy strzał na bramkę Motoru, ale pewnie interweniował Kacper Rosa.

17:33

Zaczynamy pierwszy półfinał baraży o awans do PKO Ekstraklasy!

17:28

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie Areny Lublin. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację!

17:26

Świetna atmosfera przed rozpoczęciem spotkania. Jest ogień!

17:22

Arbitrem głównym spotkania będzie Jarosław Przybył z Kluczborka. Natomiast w wozie VAR zasiądą Paweł Pskit oraz Piotr Urban.

17:19

Zwycięzca tego spotkania będzie gospodarzem finału jeśli drugim finalistą zostanie Odra Opole. Natomiast jeśli w drugim półfinale wygra Arka Gdynia, to ona będzie gospodarzem finału.

17:16

Natomiast oto zestawienie Górnika Łęczna:

17:13

Tak prezentuje się skład Motoru Lubin:

17:10

W zakończonej fazie zasadniczej obecnych rozgrywek zaplecza ekstraklasy, Motor i Górnik ponownie zmierzyli się ze sobą, zakończając rywalizację remisem i zwycięstwem Górnika, co pozwoliło obu zespołom awansować do fazy barażowej.

17:05

Z kolei Górnik Łęczna, mający za sobą pozytywne doświadczenia barażowe z przed trzech lat, także jest nastawiony optymistycznie. Drużyna, która wtedy do baraży przystępowała z szóstego miejsca po dwóch wyjazdowych zwycięstwach, tym razem zmierzy się z lokalnym rywalem, co dodaje spotkaniu dodatkowego smaku.

17:00

Motor Lublin, który po raz trzeci z rzędu występuje w barażach, ma za sobą różne doświadczenia - od porażki z Ruchem Chorzów dwa lata temu, po ubiegłoroczny sukces i awans z szóstego miejsca.