Paris Saint-GermainParis Saint-Germain
0 : 1
Borussia DortmundBorussia Dortmund
22:57

Niespodzianka stała się faktem! Borussia Dortmund pokonuje w dwumeczu PSG i zagra kolejny raz w finale Ligi Mistrzów na... Wembley. Przeciwnika pozna jutro. Będzie nim albo Real Madryt, albo Bayern Monachium. Awans którejś ze stron jest sprawą otwartą, bowiem w pierwszym meczu był remis (2:2).

Już teraz zaprasza na relację NA ŻYWO z tego meczu w GOL24.pl.

To tyle z mojej strony, za wspólnie spędzony czas dziękuje Tomasz Gorski. Dobranoc!

90'

+4' ... i KONIEC MECZU! BORUSSIA DORTMUND W FINALE LIGI MISTRZÓW!!!

90'

+3' Goście wybijają na uwolnienie z pola karnego. Pozostały sekundy...

90'

+1' Kylian Mbappe pada w polu karnym gości po walce z Nicol Schlotterbeckiem! Sędzia zdecydowanym ruchem pokazuje, że nie ma mowy o rzucie karnym!Nico Schlotterbeck i Kylian Mbappe

90'

Daniele Orsato dolicza 4 minuty do drugiej połowy.

22:47

Ktoś zaczarował bramkę BVB! Poprzeczka po strzale Vitinhi

88'

I DRUGA POPRZECZKA!!!

Bliski wyrównania był Vitinha! Pomylił się nieznacznie!!!

86'

Oblężenie bramki BVB trwa! Do dwóch słupków z pomocą przyszła.. poprzeczka po strzale Kyliana Mbappe!

85'

Felix Nmecha zmienia Juliana Brandta.

22:45

Nerwy puściły Achrafowi Hakimiemu! Achraf Hakimi

83'

Achraf Hakimi upomniany żółtą kartką. Popchnął rywala przy linii bocznej, chcąc szybko przejąć piłkę i wznowić grę z autu. Goście są przekonani, że za takie niesportowe zachowanie powinna być czerwona kartka.

82'

Kapitan PSG był bliski wyrównania!!!

Mocne dośrodkowanie Lee Kang-ina w pole karne, gdzie Marquinhos skoczył wyżej od Matsa Hummelsa. Uderza głową pół metra obok dalszego (lewego) słupka!

81'

Lee Kang-in faulowany na prawej strony. Marquinhos biegnie w pole karne BVB.

80'

Bez zagrożenia pod bramka Gregora Kobela.

79'

Kylian Mbappe przedarł się w pole karne! Uderza płasko w stronę bliższego (prawego) słupka i po rykoszecie piłka mija bramkę o centymetry! "Tylko" rzut rożny.

22:38

bezdyskusyjny. Mats Hummels na spalonym

77'

Odchodzące dośrodkowanie w pole karne, skąd Niclas Fullkrug zgrywa piłkę do Matsa Hummelsa, a ten z bliska kieruje ją do siatki! Sęk w tym, że był na spalonym!

76'

Rzut rożny dla Borussii z prawej strony. Goście niespiesznie przenoszą się w okolice pola karnego gospodarzy.

76'

Lee Kang-in zmienia Warrena Zaire-Emery'ego.

75'

Ousmane Dembele upomniany żółtą kartką. Skosił Marco Reusa jak trawę na wiosnę.

22:33

[GOL] 50' MATS HUMMELS (0:1)

74'

Prosta strata Nico Schlotterbecka zapoczątkowała kontrę PSG. Środkiem pognał Bradley Barcola, który pogubił się na 25. metrze. Do odbitej piłki dopada Kylian Mbappe, który uderza wysoko nad bramką

72'

Kylian Mbappe podaje płasko w pole karne do... nikogo. W tym sektorze byli tylko zawodnicy w żółtych strojach.

68'

Niklas Sule zmienia Jadona Sancho, który po zmianie stron był niewidoczny.

68'

Marco Asensio trafia w mur.

22:27

Mats Hummels sporo ryzykował! Mats Hummels i Ousmane Dembele

67'

Mats Hummels może mówić o szczęściu! Dostaje "tylko" żółtą kartką za faul na Ousmane'ie Dembele na linii 16. metra! Gdyby się pomylił, to PSG albo miałoby rzut karny, ale obejrzałby czerwoną kartkę!

64'

Marcel Sabitzer upomniany żółtą kartką za faul na Bradleyu Barcoli.

63'

... a Marco Asensio zastępuje Fabiana Ruiza.

63'

Bradley Barcola zmienia Goncalo Ramosa...

61'

Centymetry... Słupek po strzale Nuno Mendesa

61'

SŁUPEK RATUJE GOŚCI!!!

Na atomowe uderzenie z dystansu zdecydował się Nuno Mendes. Piłka obija prawy słupek; wyciągnięty jak struna Gregor Kobel byłby bezradny, gdyby piłka leciała bliżej środka!

59'

Vitinha podaje na środek pola karnego do Goncalo Ramosa, który uderza bez przyjęcia TUŻ NAD POPRZECZKĄ! Gregor Kobel i spółka może głęboko odetchnąć!

56'

Marco Reus zmienia Karima Adeyemiego.

55'

Kolejny rzut rożny dla BVB. Sędzia Daniele Orsato dopatrzył się faulu Nico Schlotterbecka.

53'

Podrażnieni gospodarze chcą szybko doprowadzić do remisu. Podanie Ousmane Dembele było jednak niedokładne.

22:13

Mats Hummels

50'

Dokładne dośrodkowanie Juliana Brandta z lewego narożnika w pole bramkowe, gdzie najwyżej wyskoczył Mats Hummels. Ten mierzonym uderzeniem głową przy prawym słupku wpisuje się na listę strzelców!

50'

GOL DLA BVB! STRZELCEM MATS HUMMELS!!!

49'

Atak Borussii lewą stroną przynosi rzut rożny. Julian Brandt ustawia piłkę w narożniku.

22:09

Najlepsza okazja PSG zmarnowana! Warren Zaire-Emery marnuje "setkę"!

47'

NIE MA GOLA DLA PSG!!!

Warren Zaire-Emery z dwóch metrów trafia w słupek!

47'

Achraf Hakimi dostaje piłkę na prawej stronie pola karnego i zagrywa mocno na dalszy słupek. Julian Ryerson wybija za linię końcową.

46'

BVB zaczyna drugą połowę!

21:55

Wracamy na Parc des Princes, gdzie kończy się przerwa w rewanżowym spotkaniu półfinałowym Ligi Mistrzów między PSG a Borussią Dortmund. Po pierwszej połowie mamy bezbramkowy remis.

Co nas czeka po zmianie stron?

45'

+1' Koniec pierwszej połowy. PSG bezbramkowo remisuje z Borussią Dortmund. Taki wynik promuje drużynę z Zagłębia Ruhry do gry w finale Ligi Mistrzów.

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

45'

Fabin Ruiz dostaje piłkę na 25. metrze. Uderza bez przyjęcia i po rykoszecie od Matsa Hummelsa gospodarze mają rzut rożny.

42'

Vitinha zdecydował się na strzał z dystansu. Piłka nabrała dziwnej rotacji, co mogło zaskoczyć Gregora Kobela. Piłka przeszła przez rękawice, ale zatrzymała się na klatce piersiowej bramkarza BVB!

40'

Kylian Mbappe zbiega z piłką do linii końcowej. Wrzuca zbyt blisko bramki, gdzie był Gregor Kobel.

21:40

Gianluigi Donnarumma górą w pojedynku z Karimem Adeyemim! Karim Adeyemi i Gianluigi Donnarumma

36'

TO POWINIEN BYĆ GOL DLA BVB!!!

Z kontrą wyszli we dwóch - Karim Adeyemi i Niclas Fullkrug - na trzech rywali. Adeyemi dobrze "zabrał się" z piłką w pole karne, ale jego strzał z trudem odbija Gianluigi Donnarumma!!!

35'

PSG wrzuca wyższy bieg. Fabian Ruiz podaje płasko na 7. metr do Kyliana Mbappe, który nie trafia czysto w piłkę! A przed sobą miał tylko Gregora Kobela!

33'

Ousmane Dembele znowu w roli głównej. Tym razem podaje w pole karne do Goncalo Ramosa, ale dobrze ustawiony był Nico Schlottenbeck.

32'

Francuz zepsuł składną akcję PSG bardzo nieudanym strzałem Ousmane Dembele

32'

Kylian Mbappe "łamie" akcję z lewej strony do pola karnego. Podaje do Vitinhi, ten rozciągnął do Ousmane'a Dembele, który z ok. prawego narożnika pola bramkowego huknął wysoko nad bramką.

30'

Karim Adeyemi podaje efektownie piętką do Jadona Sancho. Anglik nie spodziewał się takiego obrotu spraw.

27'

Vitinha znalazł trochę miejsca ok. 20 metrów od bramki gości. Za bardzo odchylił się w momencie strzału przez co piłka poszybowała wysoko nad bramką.

24'

Nie wyszło prawą, to piłkarze Luisa Enrique zaatakowali lewą stroną. Kylian Mbappe na początku poradził sobie z narożniku z Julianem Ryersonem, ale "wyjechał" z piłką za linię końcową.

23'

Paryżanie w ataku pozycyjnym w środku pola. Nie są w stanie przedrzeć się bliżej pola karnego BVB.

20'

W "odpowiedzi" Ousmane Dembele przeciągnął dośrodkowanie z prawej strony.

19'

Daleki wrzut z autu w pole karne do Niclasa Fullkruga, który zgrywa do wbiegającego Juliana Ryersona! Ten uderza bez przyjęcia w boczną siatkę tuż przy bliższym słupku!

15'

Fabian Ruiz w ostatniej chwili poradził sobie na skrzydle z Julianem Ryersonem. Podaje do Kyliana Mbappe, który efektownym zwodem uwolnił się spod krycia Matsa Hummelsa. Sęk w tym, że boisko okazało się odrobinę za wąskie.

21:16

Będzie powtórka z rozrywki i po kilkunastu latach finał Borussia Dortmund - Bayern Monachium?

13'

Źle rozegrany stały fragment gry zapoczątkował kontrę PSG. Nieudanym uderzeniem z ok. 20 metrów zepsuł ją Goncalo Ramos.

10'

Karim Adeyemi dopada do piłki zgranej przez Niclasa Fullkruga. Rykoszet wyraźnie "podbił" zawodnik PSG. Rzut rożny.

10'

Marquinhos powstrzymał Marcela Sabitzera i dla uspokojenia podaje do bramkarza. Ten nerwowo wybija za linię boczną

9'

Marquinhos przecina prostopadłe podanie do Karima Adeyemiego i od razu podaniem po linii uruchomił Ousmane'a Dembele. Ten został powstrzymany przed linią 16. metra.

8'

Goncalo Ramos agresywnie walczył z Emre Canem o piłkę w środku pola. Zdaniem Daniele Orsato zbyt agresywnie. Kartki jednak nie ma.

7'

Po rzucie rożnym okazję miał Kylian Mbappe. Uderzył zbyt lekko, by pokonać Gregora Kobela.

6'

Ousmane Dembele urwał się prawą stroną, zostawiając w blokach Karima Adeyemiego i Ian Maatsena. W ostatniej chwili drugi z wymienionych blokuje centrę Francuza. Rzut rożny.

4'

Achraf Hakimi odrobinę przeciągnął dośrodkowanie z prawej strony. Gregor Kobel spokojnie łapie piłkę przed własną bramką .

3'

Dobre dochodzące dośrodkowanie na 13. metr. Strzał głową z tej odległości nie mógł sprawić problemu GIanluigiemu Donnarummie.

2'

Prawą stroną próbowała przedrzeć się Borussia. Nuno Mendes "przecina' podanie do Jadona Sancho. Po chwili rzut wolny dla drużyny prowadzonej przez Edina Terzicia.

1'

Na gwizdek Daniele Orsato spotkanie ze środka zaczęli gospodarze!

20:59

Kapitanami są Marquinhos i Emre Can. Kapitanowie

20:58

Przy dźwiękach "Go West" zespołu Pet Shop Boys obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania!

20:55

Jeszcze kilka minut... Parc de Princes

20:37

Arbitrem spotkania będzie Włoch Daniele Orsato.

20:33

Natomiast oto zestawienie Borussii Dortmund:

20:28

Tak prezentuje się skład PSG na dzisiejsze spotkanie:

20:25

Na krajowym podwórku ekipa francuska odpoczywała w ten weekend i mogła w pełni skupić się na przygotowaniach do rewanżu. Natomiast BVB rozbiło na własnym stadionie Augsburg 5:1.

20:20

Przed tygodniem na Signal Iduna Park lepsza była nieoczekiwanie Borussia Dortmund, która wygrała 1:0 po trafieniu Niclasa Fullkruga. Jednak wciąż faworytem, by awansować do finału rozgrywek jest PSG.

20:15

Witamy serdecznie! W rewanżowym meczu półfinałowym Ligi Mistrzów PSG podejmie na Parc de Princes w stolicy Francji ekipą Borussii Dortmund. Zapraszamy na relację LIVE z tego niezwykle ciekawie zapowiadającego się spotkania.