KONIEC MECZU!!! Jagiellonia w półfinale Pucharu Polski.

STADION OSZALAŁ! Pululu na raty z bliska po rożnym pokonuje Dziekońskiego!!!

122'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! PULULU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

120'

Sędzia Musiał dorzucił ekstra trzy minuty. Sporo czasu na zadanie decydującego ciosu!

120'

Czyżycki dostał kartkę za utrudnianie gry.

118'

Remacle spróbował z wolnego. Kopnął mocno i niecelnie. Zaraz karne?

118'

- Korona, Korona! - skandują przyjezdni.

117'

Imaz niecelnie po kornerze. Na trybunach: Jaga, Jaga, Jaga gol!

116'

Malarczyk faktycznie został trafiony, ale miał rękę przy ciele. Nie będzie jedenastki tylko rożny.

116'

Uwaga! Łaski mocno uderza, sygnalizuje zagranie ręką, a sędzia... czeka na VAR.

112'

Kartka dla Pululu.

111'

Pierwsza kartka w meczu. Ukarany Imaz.

108'

Było tak: Najpierw Imaz spróbował prawą nogą, ale Dziekoński obronił... lewą nogą. Potem Imaz z lewej trafił w prawy słupek.

108'

Co za szansa na 2:1 dla Jagiellonii! Imaz uderza raz i drugi z bliska - przegrywa z Dziekońskim.

107'

Wczoraj była pierwsza dogrywka, dziś będą pierwsze karne? Całkiem możliwe.

107'

Błanik! Dobra próba, ale niecelna. Piłka minęła lewy słupek.

106'

Gramy dalej. Trwa druga połowa dogrywki.

105'

korona

105'

Sędzia zakończył pierwszą połowę dogrywki.

105'

Nene spróbował bezpośrednio z wolnego - prosto w mur.

104'

Remacle z dystansu. Piłka długo zmierzała, aż w końcu wylądowała w rękach bramkarza.

101'

Niespodziewane problemy Abramowicza przy prawym słupku! Z tego mogła paść bramka dla Korony.

101'

Zator nieczysto uderzył po wolnym. Korona ma czego żałować.

100'

Rozpadało się w Białymstoku.

97'

Uwaga! Zamieszanie w szesnastce Jagiellonii po wrzutce z wolnego. Jeden z obrońców szybko wybił piłkę.

94'

Na razie bez okazji. Jagiellonia stara się przeważać. Niesie ją głośny doping.

91'

Rozpoczęła się pierwsza część dogrywki. Od środka Korona.

90'

Mocna bomba z dystansu! Nie ma gola dla Jagi. Jęk zawodu na trybunach. Czas zatem na dogrywkę.

90'

Romanczuk skakał do główki po wrzutce Wdowika z wolnego. Tylko róg.

90'

Sędzia doliczył cztery minuty.

91'

Trwa doliczony czas gry. Przed chwilą niecelnie główkował wprowadzony Kupisz.

88'

Tak Jagiellonia strzeliła gola Koronie:

88'

Ależ okazja dla Korony, by odzyskać prowadzenie. Szykawka przeszkodził trochę i sobie, i kolegom.

87'

Zmienił nam się kompletnie obraz meczu. Teraz to Korona "walczy o życie". Obędzie się bez dogrywki? Chyba nie...

83'

Ostatnia zmiana w Koronie. Błanik za zmęczonego Fornalczyka.

82'

Jagiellonia zmierza po drugiego gola. Tym razem Malarczyk dobrze oddala zagrożenie.

81'

jaga

90'

Jeszcze Kupisz za Marczuka.

80'

Po zagraniu w pole karne Zator przegrał pojedynek z Pululu, który z bliska pokonał Dziekońskiego.

80'

GOOOOOOOOOOOOOOOL! Pululu na 1:1. Są emocje!

78'

Pululu próbuje dokręcać, uderza niecelnie, po czym słyszymy gwizdek obwieszczający spalonego.

77'

Rozpędza się Pululu. Wpada w pole karne, przewraca, ale nie ma mowy o faul. Próbował wymusić jedenastkę.

75'

Korona bliska zamknięcia meczu! Świetne wyjście Fornalczyka. Piłka podskakiwała, ale oddał strzał - minimalnie niecelny.

72'

Korona dobrze się wybroniła po groźnym dośrodkowaniu. Duży sukces widzi w powietrzu.

70'

Takiego gola Korona strzeliła Jagiellonii:

67'

Tymczasem w Koronie Czyżycki w miejsce Trejo.

66'

Łaski w miejsce Hansena.

66'

... ale nie ma gola. Reprezentant Polski trafił w szczelny mur.

66'

Okazja dla Jagiellonii z rzutu wolnego. Czyżby Wdowik z lewej nogi? Tak...

64'

Jagiellonia nie umie opanować kryzysu. Przypomina trochę wczorajszy Raków na tle zorganizowanego Piasta.

61'

Godinho na spalonym. Korona rozgrywa bardzo dobrą połowę.

59'

Świetna akcja Korony i jest upragnione prowadzenie! Zmiennik Nono podał idealnie w pole karne, a Remacle zwieńczył akcję pewnym strzałem. Trener Kuzera skryty pod chustą...

58'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Korona prowadzi 1:0!

57'

Pululu za Kubickiego.

57'

Wszedł też Nene za Nguiambę.

56'

Wdowik za Lewickiego.

55'

Czas na wzmocnienie składu Jagiellonii. Wchodzą dwaj czołowi gracze.

53'

Bardzo dobry początek Korony. Tymczasem faul Trejo na Dieguezie.

53'

korona

52'

Jak blisko gola dla Korony! Uderzał Szykawka głową, ale zatrzymał go Abramowicz. Potem dobitka Trejo i też nie ma gola!

51'

Remacle ponownie uderza. Tym razem po podbiciu z powietrza. Słaba, na dodatek niecelna próba.

50'

Lewicki chciał dośrodkować, ale zupełnie nie wyszło. Piłka do rąk Dziekońskiego.

47'

Remacle oddał celny strzał. Uporał się z nim Abramowicz.

46'

Gramy dalej w Białymstoku. Wznowiła Jagiellonia.

46'

A Szykawka zmienił Dalmau. Od razu potrójna roszada w Koronie.

46'

Nono za Podgórskiego.

46'

Malarczyk za Trojaka.

45'

Koniec pierwszej odsłony. Jagiellonia miała więcej sytuacji, ale wynik pozostaje bez zmian. Wracamy za kwadrans!

45'

Gra została wznowiona. Sędzia doliczył dwie minuty, ale minęły już prawie cztery. Trojak wraca na boisko!

45'

Na szczęście Trojak wstał o własnych siłach. Bandaż jest naprawdę gruby...

45'

Obaj poszkodowani mają na głowach opatrunki.

45'

korona

45'

Cały czas udzielana jest pomoc Trojakowi.

44'

Fatalne zderzenie Dziekońskiego z Trojakiem... Leje się krew. Ucierpiał stoper Korony.

43'

To Lewicki był ostatnim, który próbował pokonać Dziekońskiego w tej akcji.

42'

JAK TO MOŻLIWE, ŻE NIE MA GOLA DLA JAGIELLONII?! Trzy strzały w jednej akcji. Marczuk uderzył w rywala, Kubicki obił słupek, a na koniec fantastyczną paradą popisał się Dziekoński.

39'

Trojak upadł na murawę na środku boiska. Potrzebuje pomocy medycznej.

37'

Abramowicz zbyt odważnie wyszedł na piętnasty metr. Jagiellonia na jego szczęście się wybroniła.

32'

Stan murawy w Białymstoku:

32'

Zamieszanie w polu karnym. Korona wybroniła się przed kolejnym atakiem Jagiellonii. Było bardzo tłoczno.

28'

Robi się ciekawie w obie strony. Tym razem Fornalczyk uderzył tuż obok lewego słupka. On strzelał celnie przed próbą Kubickiego.

27'

kubicki

26'

Znakomita okazja dla Jagiellonii, ale nie ma gola! Kubicki na długim słupku uderza z powietrza, w niecodziennej pozie. Tuż obok.

25'

Celny, mocny strzał ze strony Korony! Abramowicz odbija piłkę do boku.

23'

Najlepsza okazja dla Jagiellonii - przynajmniej potencjalnie. Kubicki jednak nie opanował piłki na trzynastym metrze.

22'

Najgorzej murawa wygląda w okolicach linii bocznej, za którą są trenerzy i rezerwowi piłkarze.

22'

Lewicki czysto wybił piłkę spod nóg Podgórskiego. Ta akcja Korony na prawej flance dobrze się zapowiadała. Ugrano tylko aut.

20'

Jagiellonia jest zdecydowanie częściej przy piłce, ale nic z tego nie wynika. Romanczuk przed chwilą faulował w środku pola.

17'

Próba zagrania do Imaza. Udana interwencja Dziekońskiego na przedpolu.

14'

Mecz z ław Parlamentu Europejskiego w Brukseli śledzi Tomasz Frankowski:

13'

Nie wiadomo czy Romanczuk strzelał, czy podawał. W każdym razie piłka mija wyraźnie prawy słupek.

11'

Dziekoński występuje w masce chroniącej jego twarz.

9'

Próba dośrodkowania do Marczuka. Akcję przerywa wybicie Trojaka. Jagiellonia ma rzut rożny.

7'

Jagiellonia cierpliwie wymienia kolejne podania. Na razie dość spokojny początek meczu.

4'

Korona aktywna od pierwszych minut. Zaczęła inaczej niż z Legią.

2'

Pierwsza okazja dla Korony. Zablokowany został Trejo. Murawa niestety pozostawia wiele do życzenia.

1'

Wybrzmiał pierwszy gwizdek w meczu. Zaczęła Korona!

17:29

Na trybunach kilka tysięcy kibiców. Trwa przywitanie obu drużyn.

17:27

Piłkarze wychodzą z tunelu. Jagiellonia w podstawowym komplecie strojów. Korona na biało-czarno.

17:20

jaga

16:20

Ławka rezerwowych Jagiellonii: Alomerović, Stojinović, Nene, Pululu, Kupisz, Wojdakowski, Olszewski, Wdowik, Łaski.

16:19

Ławka rezerwowych Korony: Forenc, Malarczyk, Briceag, Szykawka, Nono, Błanik, Konstantyn, Bąk, Czyżycki.

16:18

Poza kadrą meczową Jagiellonii znaleźli się tacy piłkarze jak Haliti, Nastić, Caliskaner czy Naranjo. W Koronie brakuje Kwietnia, Petrowa, Takaca czy Łukowskiego.

16:13

Jagiellonia miała najtrudniejszego rywala na samym początku, gdy ograła Śląsk Wrocław. Potem grała z Resovią i Wartą Poznań.

16:11

Największym osiągnięciem Korony w tej edycji Pucharu Polski jest wyrzucenie za burtę Legii Warszawa, z którą w weekend w lidze zremisowała 3:3.

16:09

W Białymstoku dzisiaj pochmurnie i chwilami deszczowo. Temperatura jednak powyżej dziesięciu kresek. Jeżeli do czegoś można mieć zarzuty to na pewno stanu murawy.

16:08

Czas wyłonić trzeciego, czyli przedostatniego półfinalistę tegorocznego Pucharu Polski. Na razie same niespodzianki! Piast ograł Raków, Pogoń w dogrywce Lecha, więc jeśli seria zostanie zachowana to Korona musi wyeliminować Jagiellonię. Możliwe?