Wtorek, 24 października 2023, godz. 21:00
23:00

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczora. Dobranoc!

22:59

22:59

Manchester United notuje pierwsze zwycięstwo w tej edycji Ligi Mistrzów i wskakuje na trzecie miejsce w grupie wyprzedzając FC Kopenhagę. Rywalizacja w tej grupie o awans zapowiada się pasjonująco.

22:59

Druga połowa na Old Trafford, a zwłaszcza końcówka była znacznie bardziej interesująca. Manchester był znacznie lepszy od rywala i zasłużenie wygrał to spotkanie, ale w końcówce Kopenhaga miała okazję na bezcenny remis.

97'

Koniec meczu! Manchester United wygrywa z FC Kopenhagą 1:0!

97'

Andre Onana broni rzut karny Jordana Larssona!!!

96'

Scott McTominay ukarany żółtą kartką za faul we własnym polu karnym!

95'

Coś nieprawdopodobnego!!! Rzut karny dla Kopenhagi!!!

94'

Nawet Kamil Grabara powędrował w pole karne gospodarzy.

94'

Znowu zakotłowało się w polu karnym Manchesteru, ale tylko rzut rożny dla Kopenhagi.

93'

Dobre dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale jeden z graczy Kopenhagi znalazł się na spalonym.

91'

Ostatnia zmiana w Kopenhadze. Oskar Hojlund zmienił Eliasa Achouriego.

90'

Do podstawowego czasu gry drugiej połowy arbiter doliczył co najmniej cztery minuty.

88'

Kopenhaga stara się jeszcze powalczyć chociażby o remis, ale brakuje jej argumentów.

86'

Roszada także w Manchesterze. Anthony Martial zastąpił Rasmusa Hojlunda.

85'

Zmiana w Kopenhadze. Jordan Larsson zmienił Diogo Goncalvesa.

84'

Dobre zagranie w pole karne gospodarzy, ale tam Raphael Varane uratował swój zespół przed zagrożeniem.

82'

Bruno Fernandes dostał piłkę pod bramką gości, ale jego strzał został zablokowany.

80'

Bruno Fernandes ukarany żółtą kartką po spóźnionym wślizgu.

79'

Błyskawiczny kontratak Manchesteru, ale strzał Rasmus Hojlund fantastycznie wybronił Kamil Grabara, a dobitka Scotta McTominaya była niecelna!

77'

Natomiast Christian Sorensen pojawił się w miejsce Eliasa Jelerta.

77'

Dwie zmiany w Kopenhadze. Orri Oskarsson zmienił Viktora Claessona

76'

Następna próba Marcusa Rashforda, ale bardzo nieudana.

75'

Kolejna szansa dla gospodarzy, ale Marcus Rashford oddał strzał wprost w rywala.

74'

73'

Złe dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale jeszcze ponowienie akcji i po drugiej wrzutce Harry Maguire precyzyjnym strzałem głową zdobył bramkę!

72'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Niesamowity Harry Maguire daje prowadzenie Manchesterowi!!!

69'

Kolejna odważna akcja gości, ale tym razem skutecznie spisała się obrona Manchesteru.

67'

Złe wykonanie rzutu rożnego, z kontratakiem ruszył Alejandro Garnacho, ale przegrał pojedynek sam na sam z Kamilem Grabarą!

66'

Elias Jelert przebojowo wpadł w pole karne Manchesteru, ale wywalczył tylko rzut rożny.

64'

Warto odnotować, że Przemysław Frankowski zaliczył asystę przy bramce dla RC Lens w meczu z PSV Eindhoven. W tej chwili wynik meczu to 1:1.

63'

Natomiast Alejandro Garnacho zastąpił Antonyego.

63'

Dwie zmiany w Manchesterze United. Victor Lindelof zmienił Sergio Reguilona

62'

Szybka akcja gospodarzy, ale Christian Eriksen łatwo stracił piłkę.

60'

Manchester przejął kontrolę nad meczem. Rozgrywa piłkę w środku pola, ale wynik wciąż remisowy.

57'

Marcus Rashford ruszył na bramkę Kopenhagi, ale zbyt daleko wypuścił sobie piłkę i już do niej nie dobiegł.

56'

Nieudana interwencja Kamila Grabary poza własnym polem karnym, ale arbiter dopatrzył się spalonego! Jednak wygląda to na dużą kontrowersję.

55'

54'

Fenomenalna interwencja Kamila Grabary po mocnym uderzeniu Christiana Eriksena!

52'

Zakotłowało się w polu karnym Kopenhagi, ale Rasmus Hojlund nie zdołał utrzymać się przy piłce w polu bramkowym gości!

51'

Kolejne uderzenie na bramkę Manchesteru, jednak tym razem niecelne!

50'

Świetny kontratak Kopenhagi, do strzału doszedł Lukas Lerager, ale jego uderzenie fantastycznie wybronił Andre Onana!

48'

Sergio Reguilon dostał piłkę przed polem karnym rywali, ale jego strzał został zblokowany i spokojnie interweniował Kamil Grabara.

46'

Zaczynamy drugą połowę meczu!

46'

W przerwie Christian Eriksen zmienił Sofyana Amrabata.

22:03

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę Old Trafford. Za chwilę wznowimy rywalizację.

21:50

21:49

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy. Na razie mecz bez historii.

44'

Dośrodkowanie z narożnika boiska bez zagrożenia.

43'

Diogo Goncalves oddał zaskakujący strzał z dystansu, ale piłka odbita od rywala, wyszła na rzut rożny.

41'

Gospodarze oddali pole gry rywalom, ale wciąż bez większego zagrożenia pod żadną z bramek.

38'

Elias Achouri oddał strzał z dystansu, ale piłka powędrowała obok bramki gospodarzy.

37'

W tym meczu na razie Kamil Grabara gra częściej nogami niż rękoma.

36'

W odpowiedzi wrzutka w pole karne Manchesteru, ale zupełnie nieudana.

35'

Dobre dośrodkowanie w pole karne Kopenhagi, ale tam Scott McTominay uderzył głową bardzo niecelnie.

32'

"Czerwone Diabły" zaczynają grać długą piłką, ale to na razie także nie przynosi efektu.

30'

Ostatnie minuty to niezbyt emocjonujące widowisko. Gra toczy się głównie w środku pola.

27'

Kopenhaga stawia twarde warunki i wypycha "Czerwone Diabły" z własnej połowy.

25'

Manchester już całkowicie przejął kontrolę nad meczem. Gospodarze od kilku minut rozgrywają piłkę w środku pola i na połowie przeciwnika.

23'

Świetny, koronkowy i szybki kontratak Manchesteru United, ale w decydującym momencie Scott McTominay uderzył niecelnie!

21'

Marcus Rashford oddał strzał z dystansu, ale pewnie interweniował Kamil Grabara.

19'

Nieudana wrzutka z narożnika boiska w pole karne Duńczyków.

18'

Gospodarze biorą się do roboty. Dobre dośrodkowanie w pole karne Kopenhagi i jest pierwszy rzut rożny dla "Czerwonych Diabłów".

16'

Wrzutka z narożnika boiska bez zagrożenia.

15'

Teraz po akcji prawą stroną boiska Kopenhaga wywalczyła rzut rożny.

14'

Próba akcji skrzydłem gości, ale jeden z graczy nie zdołał dojść do piłki przed końcową linią.

12'

Marcus Rashford ruszył lewą stroną boiska, ale tym razem został łatwo zatrzymany.

10'

W odpowiedzi po akcji gospodarzy Marcus Rashford wywalczył aut na wysokości pola karnego rywali.

8'

Kolejna akcja gości, ale tym razem dobrze zachowali się obrońcy Manchesteru odbierając piłkę.

6'

To powinna być bramka dla Kopenhagi, ale po świetnej, kombinacyjnej akcji Diogo Goncalves trafił tylko w słupek!

4'

Naciskany Kamil Grabara poradził sobie i w porę wybił piłkę spod własnej bramki.

4'

Próba rozegrania piłki przez gospodarzy, ale łatwa strata w środku pola.

3'

Pierwsze dośrodkowanie z rzutu rożnego w pole karne gospodarzy, ale skutecznie obrońcy "Czerwonych Diabłów".

2'

Manchester spokojnie rozgrywa piłkę w środku pola, na razie bez fajerwerków na Old Trafford.

21:03

Zaczynamy pojedynek Manchesteru United z FC Kopenhagą!

20:58

20:56

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie Old Trafford. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację!

20:49

Mecz zostanie poprzedzony minutą ciszy dla zmarłego Sir Bobby Charltona.

20:42

Natomiast oto zestawienie FC Kopenhagi. W pierwszym składzie jest oczywiście Kamil Grabara:

20:40

Tak prezentuje się skład Manchesteru United na dzisiejsze spotkanie:

20:35

Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Marco Guida z Włoch.

20:30

W tym sezonie defensywna FC Kopenhagi nie jest monolitem. Kamil Grabara zanotował tylko sześć czystych kont, w tym między innymi w Sosnowcu, kiedy to przeciwnikiem był Raków Częstochowa. Po raz ostatni w meczu ligowym Kamil Grabara czyste konto zaliczył miesiąc temu.

20:25

W rozgrywkach duńskiej Superligi FC Kopenhaga jest liderem tabeli z przewagą jednego punktu nad drugą drużyną. W poprzedniej kolejce mistrzowie Danii wygrali z Vejle BK 2:1.

20:20

Natomiast FC Kopenhaga zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli swojej grupy Ligi Mistrzów po tym jak w 1. kolejce zremisowała na wyjeździe z Galatasaray SK 2:2. W tamtym spotkaniu Duńczycy niespodziewanie prowadzili już 2:0, ale w końcówce meczu Turcy zdołali zdobyć dwie bramki i doprowadzić do remisu. W poprzedniej kolejce FC Kopenhaga także jako pierwsza zdobyła bramkę przeciwko Bayernowi Monachium, ale ostatecznie przegrała ten mecz 1:2. Dzisiaj dla Manchesteru United duński zespół będzie bardzo ciężkim przeciwnikiem.

20:15

W rozgrywkach ligowych Manchester United zajmuje dopiero ósmą pozycję ze stratą już ośmiu punktów do liderującego Tottenhamu Hotspur. W ubiegły weekend "Czerwone Diabły" wygrały na wyjeździe z Sheffield United 2:1. Najlepszymi strzelcami zespołu są Rasmus Hojlund i Casemiro, którzy mają po cztery bramki, a większość z tych bramek strzelili w Lidze Mistrzów.

20:10

Manchester przegrał na wyjeździe z Bayernem Monachium 3:4 i u siebie z Galatasaray SK 2:3. W meczu z mistrzem Turcji rywale nie wykorzystali także rzutu karnego, a więc zwycięstwo mogło być jeszcze bardziej okazałe. Dzisiaj zwycięstwo nad FC Kopenhagą jest obowiązkiem.

20:05

Manchester United jest w bardzo ciężkiej sytuacji w tej edycji Ligi Mistrzów. "Czerwone Diabły" po dwóch meczach mają zero punktów na swoim koncie i strata czterech oczek do drugiego miejsca. Anglicy zagrali dwa efektowne mecze, ale za każdym razem musieli uznać wyższość rywali.

20:02

20:00

Witamy serdecznie! Dzisiaj na Old Trafford w 3. kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów Manchester United zmierzy się z FC Kopenhagą. Na relację na żywo z tej rywalizacji zaprasza Państwa Bartosz Głąb.