21:57

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanego wieczoru. Dobranoc!

21:56

21:56

Wyrównany mecz, w którym dominował chaos. Wydaje się, że wynik jest zasłużony. W rewanżu faworytem jest Legia i miejmy nadzieję, że nie zawiedzie.

97'

Koniec meczu w Herning! Legia Warszawa remisuje na wyjeździe z FC Midtjylland 3:3!

96'

Dużo chaosu po rzucie rożnym dla Legii, potem bardzo chaotyczna kontra rywali. Żaden z zespołów nie zagroził bramce rywala.

95'

Ernest Muci z rzutu wolnego uderzył wprost w mur, ale będzie jeszcze rzut rożny.

94'

Paweł Wszołek faulowany blisko pola karnego gospodarzy.

93'

Złe dośrodkowanie z rzutu rożnego, do piłki dopadł jeszcze Maciej Rosołek, ale uderzył fatalnie.

92'

Blaz Kramer po akcji lewą stroną boiska wywalczył rzut rożny.

91'

Do podstawowego czasu gry drugiej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej sześć minut.

89'

Blaz Kramer upadł w polu karnym rywali, ale arbiter nie sięgnął po gwizdek.

88'

Junior Brumado ukarany żółtą kartką po ostrym faulu.

87'

Maciej Rosołek fantastycznie zagrał prostopadle do Blaza Kramera, który mocnym uderzeniem pokonał rywala!

86'

86'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Blaz Kramer i Legia po raz trzeci wyrównuje!

84'

Ostatnia zmiana w szeregach gospodarzy. Charles zmienił Armina Gigovića.

82'

Nikolas Dyhr ukarany żółtą kartką.

81'

Patryk Kun dośrodkował na głowę Blaza Kramera, ale ten nie oddał dobrego strzału.

79'

Gospodarze wydają się mieć mecz pod kontrolą. Nie są pewni w obronie, ale Legia nie potrafi przeprowadzić składnej akcji.

77'

Zmiana w Legii. Maciej Rosołek zmienił Josue.

75'

Gospodarze utrzymują się przy piłce w środku pola.

73'

Natomiast Marrony zastąpił Arala Simsira.

73'

Junior Drumado pojawił się w miejsce Franculino Dju

73'

Trzy zmiany w szeregach gospodarzy. Adam Gabriel zmienił Henrika Dalsgaarda

72'

Długa akcja gospodarzy, Oliver Sorensen oddał mocny strzał, piłkę prawie na rękach miał Kacper Tobiasz, ale szybszy był Franculino Dju, który umieścił piłkę w bramce!

72'

72'

GOL DLA GOSPODARZY!!! Franculino Dju zdobywa swoją drugą bramkę.

70'

Natomiast Blaz Kramer pojawił się w miejsce Tomasa Pekharta.

70'

Dwie zmiany w Legii Warszawa. Ernest Muci zmienił Marca Guala

69'

Znakomite prostopadłe podanie do Marca Guala, ten zagrał do Tomasa Pekharta, który wpakował piłkę do bramki! Jednak arbiter dopatrzył się spalonego!

68'

legia

67'

Kolejna wrzutka w pole karne Legii, ale teraz bez zagrożenia.

65'

Josue fenomenalnie dośrodkował na głowę Bartosza Slisza, który precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce!

64'

64'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Bartosz Slisz doprowadza do wyrównania!!!

63'

Patryk Kun faulowany blisko pola karnego gospodarzy.

62'

Patryk Kun dośrodkował w pole karne gospodarzy, ale tam Paweł Wszołek sfaulował rywala.

61'

Josue dośrodkował z prawej strony, ale dostosował się poziomem do swoich kolegów.

60'

Marc Gual ukarany żółtą kartką również za niesportowe zachowanie.

58'

Patryk Kun popędził lewą stroną, ale źle dośrodkował w pole karne rywali.

56'

Dużo gry w środku pola, ale wciąż dominuje chaos, co sprzyja gospodarzom.

54'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne gości, ale tym razem bez zagrożenia.

53'

Armin Gigović ukarany żółtą kartką po ostrym faulu.

52'

52'

Niebezpieczna wrzutka w pole karne Legii, źle interweniował Kacper Tobiasz, ale rywale nie zdołali zdobyć bramki!

50'

W odpowiedzi Aral Simsir oddał strzał z dystansu, ale piłka odbita od gracza Legii wyszła na rzut rożny.

50'

Josue oddał strzał z dystansu, ale spokojnie interweniował bramkarz.

49'

Świetna zagranie w pole karne Legii, ale tam skutecznie interweniował Kacper Tobiasz!

47'

Patryk Kun dośrodkował z lewej strony, ale wprost na głowę rywala.

46'

Pierwsze zagranie w drugiej połowie w pole karne Legii, ale bez większego zagrożenia.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

21:03

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę w Herning. Za chwilę wznowimy rywalizację.

20:51

20:50

Na relację z drugiej części meczu zapraszamy za kilkanaście minut.

20:50

Bardzo chaotyczny mecz w Danii. W tej grze lepiej odnajdują się gospodarze i na razie chyba zasłużenie prowadzą. Legia jednak ma duże szanse, by w drugiej połowie zmienić losy meczu, bo wydaje się, że wystarczy uspokoić grę.

45'

Koniec pierwszej połowy mecz w Herning. Do przerwy FC Midtjylland prowadzi z Legią Warszawa 2:1.

45'

Bartosz Slisz ukarany żółtą kartką za ostry faul w środku pola.

45'

Marc Gual zdecydował się na strzał z linii pola karnego, ale spokojnie interweniował bramkarz rywali.

45'

Do podstawowego czasu gry pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej trzy minuty.

44'

Ogromny chaos w poczynaniach obu zespół. Nie wygląda to zbyt estetycznie.

43'

Josue ukarany żółtą kartką za niesportowe zachowanie.

42'

Chaotyczna akcja gospodarzy, ale dostali się w pole karne Legii, jednak bez oddania strzału, a była to stuprocentowa okazja!

41'

Złe dośrodkowanie Josue nie zagroziło bramce gospodarzy.

41'

Yuri Ribeiro faulowany blisko pola karnego rywali. Będzie okazja na dobre dośrodkowanie.

40'

Dobre dośrodkowanie w pole karne gospodarzy, ale żaden z graczy Legii nie zdołał oddać strzału.

39'

Paweł Wszołek po akcji prawą stroną boiska wywalczył rzut rożny.

38'

Znowu groźne dośrodkowanie w pole karne Legii, ale tym razem gospodarze nie zdołali oddać strzału.

36'

Patryk Kun dostał piłkę w polu karnym gospodarzy, ale zawahał się i zagrał za mocno do Tomasa Pekharta.

35'

Po wrzucie z autu nikt nie przeciął piłki, dopadł do niej Franculino Dju z sytuacyjnym uderzeniem zdobył bramkę dla gospodarzy!

34'

34'

GOL DLA FC MIDTJYLLAND! Franculino Dju pokonuje Kacpra Tobiasza!

33'

Mocno zakotłowało się w polu karnym Legii Warszawa, ale jeden z graczy gospodarzy w znakomitej sytuacji uderzył w rywala!

33'

Wymuszona zmiana w szeregach gospodarzy. Nikolas Dyhr zmienił kontuzjowanego Paulinho.

32'

gual

31'

Gracz FC Midtjylland mocno ucierpiał po faulu Pawła Wszołka.

30'

29'

Paweł Wszołek ukarany żółtą kartką za niesportowy faul.

28'

Oliver Sorensen popędził prawą stroną boiska, ale podał wprost do rywala.

27'

Tomas Pekhart dośrodkował na głowę Patryka Kuna, ten uderzył fatalnie, ale do piłki dopadł jeszcze Paweł Wszołek, który zagrał do Marca Guala, a ten wpakował piłkę do bramki!

26'

26'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Marc Gual doprowadza do wyrównania!!!

25'

Bartosz Slisz pokusił się o strzał z pierwszej piłki, ale zrobił to fatalnie.

24'

Josue zagrał na prawo do Pawła Wszołka, ale wywalczył tylko aut.

23'

Bartosz Slisz popędził prawą stroną boiska, ale osamotniony, łatwo stracił piłkę.

21'

Kolejna wrzutka w pole karne Legii, ale tym razem obrońcy gości skutecznie.

20'

19'

Josue znakomicie zagrał w pole karne rywali do Pawła Wszołka, ale ten odegrał niecelnie.

17'

Znakomite dośrodkowanie z rzutu rożnego na głowę Juninho, który precyzyjnym uderzeniem umieścił piłkę w bramce Kacpra Tobiasza!

16'

GOL DLA FC MIDTJYLLAND! Juninho otwiera wynik spotkania!

15'

Prostopadłe podanie do Marca Guala, ale zbyt mocne zagranie trafiło do bramkarza gospodarzy.

14'

Legia straciła piłkę na własnej połowie, ale chwilę później Josue wywalczył faul.

12'

Patryk Kun dośrodkował z lewej strony, bramkarz gospodarzy wbił piłkę wprost do Juergena Elitima, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

11'

Patryk Kun popędził lewą stroną boiska, ale wywalczył tylko aut.

10'

Legia Warszawa rozgrywa piłkę w środku pola.

9'

Wrzutka Josue trafiła wprost w ręce bramkarza gospodarzy.

9'

Legioniści wywalczyli faul blisko pola karnego rywali.

8'

Legia mozolnie prowadziła akcję, ale Paweł Wszołek wywalczył faul w środku pola.

6'

Znowu koronkowa akcja gospodarzy, Oliver Sorensen dostał piłkę w polu karym Legii, ale uderzył bardzo niecelnie!

5'

Josue zagrał prostopadle do Pawła Wszołka, ale ten nie dopadł do piłki.

4'

W odpowiedzi Aral Simsir wpadł w pole karne Legii, ale nie zdołał oddać strzału.

3'

Marc Gual ruszył na bramkę gospodarzy, Hiszpan wpadł w pole karne, ale w ostatniej chwili stracił piłkę!

2'

Tomas Pekhart sfaulował rywala w środku pola.

1'

legia

1'

Pierwsza ofensywna akcja gospodarzy, ale Legia przejęła piłkę.

20:00

Rozpoczynamy pojedynek w Danii!

19:56

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie stadionu w Herning! Za chwilę rozpoczniemy batalię o fazę grupową Ligi Konferencji Europy.

19:39

Piłkarze Legii Warszawa są już na rozgrzewce!

19:39

Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Mykoła Bałakin z Ukrainy.

19:38

Natomiast oto zestawienie Legii Warszawa:

19:37

Tak prezentuje się skład FC Midtjylland na dzisiejsze spotkanie:

19:35

Na krajowym podwórku Legia Warszawa jest liderem tabeli i ma tyle samo punktów co Zagłębie Lubin. Jednak warszawska drużyna ma jeden mecz rozegrany mniej. W europejskich pucharach Legia traci bardzo dużo bramek, natomiast w lidze straciła zaledwie jednego gola w czterech meczach. Dzisiaj ważne będzie poprawić skuteczność w defensywie, bo Duńczycy nie dopuszczają rywali tak łatwo do własnego pola karnego.

19:32

Natomiast jak dobrze pamiętamy Legia Warszawa w tym sezonie europejskich pucharów jest specjalistą od emocjonujących widowisko. Najpierw wygrała z kazachskim Ordobasy Szemkent w dwumeczu 5:4, a ostatnio po szalonym meczu wyeliminowała austriacką Austrię Wiedeń w dwumeczu aż 6:5. Decydujące bramki padały w doliczonym czasie gry rewanżowego spotkania.

19:28

W krajowych rozgrywkach FC Midtjylland zajmuje czwartą pozycję w lidze i ma na swoim koncie trzy zwycięstwa i dwie porażki. W ostatni weekend duńska drużyna przegrała u siebie z Brondby Kopenhaga 0:1.

19:26

Drużyna FC Midtjylland jak do tej pory nie miała trudnych rywali w poprzednich rundach kwalifikacji. Duńczycy najpierw pokonali w dwumeczu luksemburski Progres Niedercorn 3:2, a później w pojedynku z cypryjską Omonią Nikozja wygrała aż 5:2, ale pierwsze spotkanie na Cyprze przegrała. Dzisiaj naprzeciw staje najtrudniejszy rywal, który wydaje się być w nienajgorszej formie.

19:21

Legia Warszawa czeka zdecydowanie najtrudniejsze zadanie w tej edycji kwalifikacji europejskich pucharów. Drużyna z Warszawy zagra z duńskim potentatem, który jednak w tym sezonie nie radzi sobie perfekcyjnie. Dwumecz powinien być wyrównany, ale miejmy nadzieję, że ze wskazaniem na polską ekipę.