• Martin Remacle - 2 (Jakub Łukowski - bez oceny)
  • Danny Trejo - 2 (Mariusz Fornalczyk - 2)
  • Adrian Dalmau - 2 (Jewgienij Szykawka - 2)
94'

Koniec meczu! Jagiellonia rozbija Koronę 3:0 i wraca na fotel lidera PKO Ekstraklasy!

93'

Kristoffer Hansen dostał piłkę w polu karnym gości, minął rywala i precyzyjnym strzałem zdobył bramkę na 3:0!

92'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Kristoffer Hansen podwyższa na 3:0!!!

91'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej 4 minuty.

89'

Jeszcze Jarosław Kubicki zastąpił Dominika Marczuka.

89'

Ostatnia roszada także w Jagiellonii. Jetmir Haliti zastąpił Jesusa Imaza.

88'

Ostatnia zmiana w Koronie. Jakub Łukowski zmienił Martina Remacle

86'

Końcówka spotkania, wydaje się, że Jagiellonii już nic nie zabierze zwycięstwa w dzisiejszym meczu.

84'

Yoav Hofmeister oddał mocny strzał z dystansu i Zlatan Alomerović świeetnie interweniował!

81'

Druga zmiana w Jagiellonii. Kaan Caliskaner zastąpił Afimico Pululu.

80'

Zmiana w Koronie Kielce. Petteri Forsell zastąpił Fredrika Krogstada.

77'

Afimico Pululu stracił piłkę pod polem karnym Korony.

74'

Jagiellonia stara się utrzymywać przy piłce daleko od własnej bramki.

71'

Jesus Imaz został obdarowany znakomitym podaniem i ruszył sam na sam z bramkarzem, ale w decydującym momencie uderzył minimalnie niecelnie!

68'

Dłuższa akcja Jagiellonii, ale bez zagrożenia.

65'

Zmiana w Jagiellonii. Kristoffer Hansen zastąpił Jose Naranjo.

64'

Gra toczy się w środku pola, ale częściej przy piłce utrzymuje się Korona.

61'

Natomiast Mariusz Fornalczyk pojawił się w miejsce Dannyego Trejo.

61'

Jewgienij Szykawka zastąpił Adriana Dalmau

61'

Trzy roszady w Koronie Kielce. Jacek Podgórski zmienił Dawida Błanika

60'

Afimico Pululu ucierpiał po jednym ze starć.

56'

Korona wciąż atakuje. Na drugą połowę Jagiellonia nie wyszła z szatni.

53'

Zakotłowało się w polu karnym Jagiellonii! Dwukrotnie fantastycznie interweniował Zlatan Alomerović ratując swoją drużynę przed stratą bramki!

52'

Adrian Dieguez ukarany żółtą kartką. Nie zagra w następnym meczu z Piastem Gliwice.

49'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego bez zagrożenia.

48'

Dominik Marczuk ruszył prawą stroną boiska i wywalczył rzut rożny.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

18:33

Piłkarze wracają na murawę. Za chwilę wznowimy rywalizację.

18:27

18:22

W tej chwili Jagiellonia wraca na fotel lidera tabeli. Korona ma swoje szanse, ale nie potrafi ich wykorzystać. Na relację z drugiej połowy zapraszamy za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy Jagiellonia prowadzi z Koroną 2:0.

45'

Afimico Pululu ruszył na bramkę Korony, ale nie zdołał utrzymać się przy piłce.

45'

Do pierwszej połowy meczu arbiter doliczył co najmniej 4 minuty.

43'

Końcówka spotkania, Korona atakuje, ale brakuje jej szczęścia.

41'

Zagranie w pole karne Jagiellonii, ale Dawid Błanik był na pozycji spalonej.

40'

Fatalne wykonanie rzutu wolnego, bez zagrożenia.

39'

Korona wywalczyła rzut wolny blisko pola karnego przeciwników.

37'

Jagiellonia teraz jest jeszcze spokojniejsza w swoich poczynaniach.

34'

34'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Afimico Pululu podwyższa na 2:0!!!

33'

Rzut karny dla Jagiellonii Białystok po zagraniu ręką Miłosza Trojaka!

30'

W ostatnich minutach gra toczy się główne w środku pola.

27'

To Korona wciąż atakuje, oddanie piłki może się zemścić na Jagiellonii.

25'

Jagiellonia wciąż prowadzi, ale dostała poważne ostrzeżenie od przeciwników.

23'

Korona zdobyła bramkę po dośrodkowaniu Dawida Błanika, ale arbiter Tomasz Musiał po analizie VAR dopatrzył się spalonego!

20'

Korona wywalczyła rzut wolny na połowie rywali.

18'

Złocisto-Krwiści utrzymują się przy piłce, ale nie mają pomysłu na zaskoczenie rywala.

16'

Jagiellonia zmieniła taktykę. Nie atakuje, oddała piłkę Koronie.

14'

Korona przy piłce, ale nie potrafi zagrozić bramce gospodarzy.

12'

Spokojniejszy fragment meczu. Jagiellonia po stara się uspokoić grę przy prowadzeniu.

10'

Wracamy do gry!

10'

9'

Efektowna oprawa kibiców Jagiellonii. Czeka nas chwila przerwy.

8'

Dominik Marczuk popędził prawą stroną, perfekcyjnie zacentrował w pole karne Korony, a tam był Afimico Pululu i z bliskiej odległości dał prowadzenie gospodarzom!!!

7'

7'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Afimico Pululu daje prowadzenie Jagiellonii!!!

6'

Pierwsza akcja Korony, ale bez zagrożenia.

5'

Jagiellonia wciąż naciska, ale teraz lepiej radzi sobie defensywa Korony.

4'

Afimico Pululu stanął przed szansą na zdobycie bramki, ale trafił wprost w bramkarza!!!

3'

Nene zagrał w pole karne do Jose Naranjo, uderzył niemal perfekcyjnie, bo piłka trafiła w słupek!

2'

Nene zagrał prostopadle, ale przytomnie na przedpolu interweniował Xavier Dziekoński.

17:32

Zaczynamy mecz w Białymstoku!

17:27

Piłkarze obu drużyn pojawiają się na murawie. Za chwilę rozpoczniemy rywalizację.

17:24

Dzisiaj spotkanie na Stadionie Miejskim w Białymstoku będzie oglądać komplet publiczności!

17:21

Arbitrem głównym spotkania będzie Tomasz Musiał z Krakowa. Natomiast w wozie VAR pracować będą Paweł Malec oraz Radosław Siejka.

17:18

Natomiast oto zestawienie Korony Kielce:

17:14

Tak prezentuje się skład Jagiellonii Białystok:

17:10

Zespoły już dwukrotnie mierzyły się w tym sezonie. W lidze padł remis 2:2, natomiast w Pucharze Polski Jagiellonia wygrała dopiero po dogrywce. Dzisiaj podział punktów z pewnością nie będzie satysfakcjonować żadnej z drużyn.

17:05

Jagiellonia po piątkowych zwycięstwie Śląska spadła na pozycję wicelidera. Przed swoim meczem traci punkt do 1. miejsca w lidze. Natomiast Złocisto-Krwiści wciąż zajmują pierwszą z pozycji zagrożonych spadkiem. Korona ma również punkt straty do następnego zespołu w tabeli.

17:03

Stadion Miejski w Białymstoku gotowy do przyjęcia kibiców oraz obu drużyn!

17:00

Witamy serdecznie! W drugim sobotnim meczu 32. kolejki PKO Ekstraklasy Jagiellonia Białystok zmierzy się z Koroną Kielce. Zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania.