• Rafał Wolski - 4 (Luizao - bez oceny)
  • Vagner Dias - 5 (Joao Peglow - bez oceny)
  • Lisandro Semedo - 4 (Guilherme Zimovski - bez oceny)
90'

+3' Gwizdek sędziego i... przeraźliwe gwizdy kibiców stołecznej drużyny. Legia Warszawa przegrywa u siebie z Radomiakiem Radom aż 0:3. Bramki strzelili Lisandro Semedo, Vagner Dias oraz Luka Vusković.

90'

+2' Słaby strzał Damiana Jakubika nie sprawił problemu Dominikowi Hładunowi.

90'

Jarosław Przybył dolicza 2 minuty do drugiej połowy.

88'

Pustoszeją trybuny. Legia miała walczyć o podium, a jest 0:3 z Radomiakiem...

19:25

[GOL] 66' LISANDRO SEMEDO (0:1)

[GOL] 73' VAGNER DIAS (0:2); 79' LUKA VUSKOVIĆ (0:3)

84'

Jeszcze Jan Ziółkowski wchodzi za Artura Jędrzejczyka.

86'

Wojciech Urbański przekłada piłkę w polu karnym Radomiaka, ale jego strzał został zablokowany. Rzut rożny.

84'

... a za Marca Guala melduje się Wojciech Urbański.

84'

Podwójna zmiana w Legii: Filip Rejczyk wchodzi za Josue...

84'

... a za Michała Kaputa melduje się Leandro.

84'

Guilherme Zimovski zmienia Lisandro Semedo.

84'

Luizao zmienia Rafała Wolskiego...

82'

Joao Peglow upomniany żółtą kartką.

81'

Rajd Marca Guala powstrzymany czysto w polu karnym.

79'

Nie tylko po wrzucie autu Chorwat trafia do siatki Luka Vusković

79'

Ucichły na moment trybuny jak po pogrzebie organisty.

Luka Vuskovic minął dwóch rywali jak slalomowe tyczki, po czym uderza z ok. 30 metrów! Piłka wpada do siatki tuż przy lewym słupku mino interwencji wyciągniętego jak struna Dominika Hładuna!

79'

GOL DLA RADOMIAKA! LUKA VUSKOVICIA!!!

78'

26 326 widzów na Łazienkowskiej 3.

77'

Joao Peglow zmienia Vagnera Diasa.

75'

"Żółtko" na koncie Lisandro Semedo .

75'

Radovan Pankov upomniany żółtą kartką za faul.

19:13

Zabójcza kontra Vagner Dias

73'

Zabójcza kontra gości. Bruno Jordao urwał się prawą stroną i podaje płasko na dalszy słupek do Vagnera Diasa. Ten uderza "tam, skąd przyszła" w prawy górny róg bramki!

73'

RADOMIAK PODWYŻSZA PROWADZENIE! VAGNER DIAS!!!

72'

Paweł Wszołek dostaje piłkę od Josue. Pierwszy strzał został zablokowany, przy drugim - kapitana Legii - podbite uderzenie przelatuje tuż nad poprzeczką!

69'

Kartek w meczu mnogo, ale jest i kolejna - upomniany "żółtkiem" został Michał Kaput.

67'

LEGIA GRAĆ! K*RWA MAĆ!

- ryknęli jak jeden mąż kibice gospodarzy.

66'

Uderzył w idealnym momencie Lisandro Semedo

66'

Lisandro Semedo pograł z Vagnerem Diasem, po czym wpadł z piłką w pole karne. Urwał się dwóm rywalom, po czym uderza płasko w stronę dalszego rogu poza zasięgiem Dominika Hładuna!

66'

GO LDLA RADOMIAKA! STRZELCEM LISANDRO SEMEDO!!!

64'

Bruno Jordao walczy o drugą żółtą kartkę. Wszedł nakładką w Artura Jędrzejczyka. Jeszcze jedno takie zagranie i... siły w meczu będą wyrównane.

62'

Ryoya Morishita szukał miejsca do oddania strzału. Nie znalazł...

58'

Legia Warszawa - Radomiak Radom 0:0

• 7 Strzały 10
  • 1 Strzały celne 2
56'

Jeszcze okazję miała Legia. Piłka mija bramkę Filipa Majchrowicza po główce Marca Guala.

55'

Stały fragment gry nie przynosi zagrożenia.

54'

Strzał Michała Kaputa zza linii 16. metra mija bramkę. Po drodze był rykoszet.

54'

Jurgen Celhaka zmienia Steve'a Kapuadiego.

52'

Trochę niżej i byłby kandydat do "bramki kolejki" Censtrostrzał Dawida Abramowicza

52'

Z kontrą wyszli goście i mogło to zakończyć się bramką im. "Typowej Ekstraklasy"! Dawid Abramowicz urwał się lewą stroną i chciał dośrodkować w pole karne, ale wyszedł z tego... centrostrzał! Piłka poszybowała tuż nad poprzeczką!

51'

Przerwa w grze. Jan Grzesik ucierpiał w starciu z rywalem. Kolega pomógł mu zrobić "mostek" i piłkarz Radomiaka może grać dalej.

50'

Vagner Dias pokazał, że może próbować sił w futbolu amerykańskim (albo rugby). Ze stojącej piłki posłał ją w stronę wyższych rzędów trybuny z bramką gospodarzy.

49'

Marc Gual popchnął rozpędzonego Damiana Jakubika. Nie dość, że Hiszpan obejrzał żółtą kartkę, to jeszcze Radomiak ma rzut wolny z ok. 25 metrów.

48'

Goście w ataku pozycyjnym. Spokojnie i rozważnie rozgrywają piłkę między 30. a 45. metrem na połowie Legii.

46'

Legia zaczyna drugą odsłonę!

18:35

Wracamy na Łazienkowską 3, gdzie kończy się przerwa w meczu Legia Warszawa - Radomiak Radom. Po pierwszej połowie mamy bezbramkowy remis.

Co nas czeka po zmianie stron?

45'

+5' Koniec pierwszej połowy. Grająca od 6. minuty w osłabieniu Legia Warszawa bezbramkowo remisuje z Radomiakiem Radom.

45'

+4' I Yuri Ribeiro również z żółtą kartką.

45'

+4' Juergen Elitim upomniany żółtą kartką. Za "komentarze" pod adresem sędziego.

45'

+3' Bruno Jordao włożył w poranie na prawą stronę zdecydowanie za dużo siły.

45'

+2' Radovan Pankov. Zamarkował strzał z 20 metrów; "poprawił" i wrzuca przed bramkę idealnie dla... Filipa Majchrowicza.

45'

Jarosław Przybył dolicza 5 minut do pierwszej połowy.

45'

Josue uruchomił na lewej stronie Pawła Wszołka. Piłki nie "przeciął" Damian Jakubik, ale pomocnik Legii nie poradził sobie w "szesnastce" z Raphaelem Rossim.

44'

Dośrodkowanie Radovana Pankova było na wysokim poziomie. A dokładnie - na ZBYT wysokim poziomie. Marc Gual nie tylko nie jest "szybkościowcem", lecz także "wieżowcem". Nawet Tomas Pekhart czy Blaz Kramer mieliby problem, by sięgnąć piłkę głową...

43'

Posłał ją na 6. metr, gdzie pewnie łapie ją Dominik Hładun.

43'

A teraz Dawid Abramowicz ma okazję do dalekiego wrzutu z autu.

42'

Artur Jędrzejczyk nie kalkulował. Wybija piłkę w trybuny, przerywając rajd Jana Grzesika.

40'

Najpierw za mocne podanie na wolne pole do Jana Grzesika (skutecznie blokował go Yuri Ribeiro), a po chwili przerzut Raphaela Rossiego był poza zasięgiem Rafała Wolskiego.

38'

Josue zapoczątkował kontrę Legii podaniem na lewą stronę do Yuriego Ribeiro. Ten chciał od razu uruchomić mocnym zagraniem Marca Guala, ale ten nie jest typem "szybkościowca". Akcja Legii spaliła na panewce.

36'

Rafał Wolski lekko nagiął przepisy, powstrzymując w środku pola Juergena Elitima. Kartki nie ma.

35'

Rzut rożny nie przynosi zagrożenia pod bramką Legii.

35'

Wyciągnięty jak struna Dominik Hładun zbija piłkę na rzut rożnym po mierzonym uderzeniu Lisandro Semedo!

34'

Składny atak pozycyjny gospodarzy blisko linii 16. mera. Juergen Elitim podaje do Yuriego Ribeiro, który znalazł w polu karnym Marca Guala. Jego strzał w ostrego kąta zatrzymuje się na bocznej siatce.

32'

Mazurek Dąbrowskiego zaintonowali kibice.

31'

Michał kaput ruszył z piłką środkiem. Prostopadłym podaniem chciał uruchomić Lisandro Semedo, ale w ostatniej chwili piłkę spod nóg pomocnika wybija wracający Marc Gual.

30'

I rzut wolny. Bramkarz Radomiaka spokojnie łapie piłkę po przeciągniętej wrzutce z bocznego sektora.

29'

Josue ustawia piłkę w prawym narożniku. Wrzuca na bliższy słupek, skąd pewnie piąstkuje Filip Majchrowicz.

18:00

Przy grze w osłabieniu może być trudno o gola..

28'

• 5 Strzały 5
  • 1 Strzały celne 0
28'

Damian Jakubik upomniany żółtą kartką za faul.

26'

Yuri Ribeiro zmienia Patryka Kuna.

25'

Patryk Kun nie jest w stanie grać. W momencie sprintu za Lisandro Semedo coś go zakłuło. Będzie konieczna zmiana!

25'

Z kontrą wyszli teraz piłkarze Kędziorka! Urwał się Lisandro Semedo, po czym podaje płasko w pole karne do Rafała Wolskiego. Ten nieczysto uderza obok bramki.

24'

Marc Gual przedarł się w "szesnastkę" przepuszczając piłkę między nogami rywala. Podanie przed bramkę nie trafia do adresata.

23'

Josue z rzutu wolnego trafia w mur.

22'

Nieudana próba Jana Grzesika zza linii 16. metra.

17:55

[CZERWONA KARTKA] 4' BARTOSZ KAPUSTKA

20'

Sztab medyczny Legii zajmuje się Juergenem Elitimem.

19'

Bruno Jordao upomniany żółtą kartką za "stempel" na nodze Juergena Elitima.

17'

Rzut rożny nie przynosi zagrożenia pod bramką gospodarzy.

17'

Rafał Wolski miał sporo miejsca na 20. metrze. Płaski strzał po rykoszecie wychodzi za linię końcową.

16'

Ryoya Morishita ruszył po linii w pole karne, licząc na prostopadłe podanie od Josue. Ten zamarkował zagranie i piłka trafia do Radovana Pankova. Ten podaje za mocno do Japończyka.

14'

Bruno Jordao zmienia kontuzjowanego Christosa Donisa.

13'

Christos Donis nie jest w stanie grać dalej. Ponownie są przy nim medycy, ale będzie konieczna zmiana.

12'

Vagner Dias decyduje się na strzał z dalszej odległości. Sporo brakowało mu do celu.

11'

Przerwa w grze. Dwóch zawodników z obu drużyn leżą na murawie.

8'

Piłkarze Radomiaka radzą sobie d dośrodkowaniem Josue.

8'

Bartosz Kapustka! Bartosz Kapustka!

- skandują kibice Legii Warszawa.

6'

CZERWONA KARTKA DLA BARTOSZA KAPUSTKI!!!

Sędzia od razu po wróceniu na boisko pokazał charakterystyczny prostokąt i sięgnął do kieszonki! Od 6. minuty Legia będzie grać w "dziesiątkę"!

5'

Sędzia Jarosław Przybył ogląda tę sytuację na monitorze VAR. TO MOŻE BYĆ CZERWONA KARTKA!!! VAR

4'

Ostre starcie Bartosza Kapustki w środku pola z Christosem Donisem. Grekiem zajmują się medycy, najprawdopodobniej doszło do skręcenia stawu skokowego.Christos Donis

3'

josue zdecydował się na strzał! Filip Majchrowicz zbija piłkę do boku!

3'

Ryoya Morishita ruszył prawą stroną, ale Dawid Abramowicz czystym wślizgiem wyłuskał piłkę spod nóg.

2'

Vagner Dias próbował przedrzeć się lewą stroną. Nie dał sobie rady z Radovanem Pankovem.

1'

Pierwsze podanie Bartosza Kapustki w pole karne nie dociera do adresata. Przy poprawce poradzili sobie goście, oddalając niebezpieczeństwo.

1'

Jarosław Przybył gwiżdże i spotkanie rozpoczęte!

17:30

Kapitanami są Josue i Raphael Rossi. Josue i Rossi

17:27

Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania.

17:23

W rundzie jesiennej Legia wygrała w Radomiu po bramce Josue z rzutu karnego.

Jak będzie dzisiaj?

17:18

Skład Radomiaka Radom

17:15

Nad trenerem Radomiaka Radom zbierają się czarne chmury. Maciej Kędziorek miał wprowadzić nową jakość do zespołu, ale na razie efektów nie widać. Zamiast tego są kompromitujące porażki z Zagłębiem Lubin, Koroną Kielce czy ŁKS-em Łódź. 43-latek utrzyma posadę, ale "Zieloni" muszą grać zdecydowanie lepiej, jeśli nie chcą walczyć o utrzymanie.

17:12

Skład Legii Warszawa

17:10

Jeszcze kilka tygodni temu kibice Legii Warszawa byli całkowicie przybici i nie wierzyli nawet w TOP 3. Fatalna forma ligowych rywali sprawiła, że "Wojskowi" mogą powalczyć nawet o...mistrzostwo Polski. Warunek jest jeden - nie wolno zaliczyć wpadki w końcówce sezonu. Przed drużyną trenera Feio mecz z Radomiakiem, Lechem, Wartą oraz Zagłębiem. Czy będziemy świadkami sensacji w Ekstraklasie? Obecnie Legia jest na 5. miejscu i traci pięć punktów do Jagiellonii, która jest liderem.

17:07

... a na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski. Dzień dobry, kłaniam się nisko!

17:05

Ostatnim niedzielnym akcentem 31. kolejki PKO Ekstraklasy jest starcie Legii Warszawa z Radomiakiem Radom. Chociaż obie drużyny mają ze sobą "zgodę", to jednak jak tlenu potrzebują zwycięstwa. Legia - w przypadku zgarnięcia kompletu punktów - wskoczą na najniższy stopień podium.

Z kolei Radomiak, który przegrał 3 ostatnie mecze, chce oddalić się od strefy spadkowej, nad którą ma obecnie zaledwie 3 "oczka" przewagi.

Mecz Legia - Radomiak poprowadzi Jarosław Przybył...