Niedziela, 21 kwietnia 2024, godz. 12:30
Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
14:28

Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i życzymy udanej niedzieli!

14:27

Za tydzień Cracovia pojedzie do Poznania na mecz z Lechem, natomiast Puszcza w roli gospodarza podejmie w Krakowie drużynę Korony Kielce.

• Cornel Rapa - 2, (Filip Rózga - 3)
  • Patryk Sokołowski - 3, (Mikkel Maigaard - 3)
  • Jani Atanasov - 3, (Mateusz Bochnak - bez oceny)
  • David Kristjan Olafsson - 3, (Paweł Jaroszyński - 3)
  • Patryk Makuch - 3
  • Benjamin Kallman - 3
  • Michal Rakoczy - 3

Puszcza Niepołomice

• Oliwier Zych - 3
  • Ioan Calin-Revenco - 3, (Jakub Bartosz - 3)
  • Artur Craciun - 3
  • Roman Jakuba - 3
  • Michał Koj - 3
  • Jin-hyun Lee - 3, (Artur Siemaszko - 3)
  • Konrad Stępień - 3
  • Wojciech Hajda - 3, (Thiago - bez oceny)
  • Michał Walski - 4
  • Hubert Tomalski - 3, (Bartłomiej Poczobut - bez oceny)
  • Kamil Zapolnik - 3, (Tomasz Wojcinowicz - bez oceny)
14:25

Niesamowicie ciekawa będzie końcówka sezonu w kontekście walki o utrzymanie w PKO Ekstraklasie. Puszcza, Cracovia, Korona i Warta są najbliżej strefy spadkowej.

94'

Koniec meczu! Puszcza wygrała z Cracovią i zespoły zrównują się punktami!

93'

Cracovia wywalczyła rzut rożny.

91'

Do podstawowego czasu gry arbiter doliczył co najmniej 4 minuty.

87'

Natomiast Bartłomiej Poczobut zastąpił Huberta Tomalskiego.

87'

Thiago zmienił Wojciecha Hajdę

84'

W końcówce spotkania dominuje chaos. Żaden z zespołów nie potrafi rozegrać składnej akcji.

82'

Ostatnia zmiana Cracovii. Mateusz Bochnak zastąpił Janiego Atanasova.

79'

Zmiana w Puszczy. Tomasz Wojcinowicz zastąpił Kamila Zapolnika.

76'

Kamil Zapolnik sygnalizuje, że potrzebuje zmiany.

74'

Z napomnieniem także Kamil Zapolnik.

72'

Artur Craciun ukarany żółtą kartką.

68'

Zakotłowało się w polu karnym Puszczy i Oliwier Zych fantastycznie interweniował po uderzeniu Janiego Atanasova.

66'

Natomiast Paweł Jaroszyński pojawił się w miejsce Davida Kristjana Olafssona.

66'

Dwie roszady także w Cracovii. Mikkel Maigaard zmienił Patryka Sokołowskiego

64'

Pasy utrzymują się przy piłce, ale niewiele z tego wynika.

62'

Natomiast Jakub Bartosz zastąpił Ioana-Calina Revenco

62'

Dwie zmiany w Puszczy Niepołomice. Boisko opuścił Jin-hyun Lee, a w jego miejsce pojawił się Artur Siemaszko

60'

Patryk Sokołowski oddał strzał z dystansu, ale spudłował.

58'

Jani Atanasov uderzył niecelnie z rzutu wolnego.

57'

Rzut wolny dla Cracovii tuż przed polem karnym Puszczy!

55'

Cracovia wygląda lepiej w drugiej połowie, ale wciąż brakuje konkretów.

52'

Kolejna żółta kartka w drugiej połowie. Ukarany Jani Atanasov.

50'

Filip Rózga ruszył skrzydłem, wpadł w pole karne Puszczy, ale dośrodkował bardzo nieudanie.

48'

Wojciech Hajda także z napomnieniem.

47'

Ioan Calin-Revenco ukarany żółtą kartką.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę meczu!

46'

Natomiast Kamil Glik zmienił Virgila Ghitę.

46'

Dwie zmiany w Cracovii. Filip Rózga zastąpił Cornela Rapę

13:31

Piłkarze obu zespołów wracają na murawę stadionu przy Kałuży. Za chwilę wznowimy spotkanie.

13:18

Puszcza wygląda lepiej i zasłużenie prowadzi. Ciekawie zapowiada się druga odsłona spotkania, na którą zapraszamy za kilkanaście minut.

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy prowadzenie Puszczy 1:0.

45'

Do pierwszej połowy doliczona co najmniej 1 minuta.

43'

Dośrodkowanie z narożnika boiska bez zagrożenia.

42'

Pasy wywalczyły rzut rożny.

41'

W końcówce pierwszej połowy zaatakowała Cracovia.

39'

Kombinacyjne rozegranie rzutu wolnego, ale nieudane.

38'

Virgil Ghita ukarany żółtą kartką za faul pod własnym polem karnym.

36'

Davíð Kristján Ólafsson wrzucił z bocznej strefy do Benjamina Kallmana, jednak ten uderzył niecelnie.

33'

Michał Koj popełnił błąd w defensywie, ale Cracovia nie potrafiła z niego skorzystać.

29'

Wrzutka z autu bez zagrożenia.

28'

Znakomite prostopadłe podanie do Wojciecha Hajdy. Dośrodkował w pole karne rywala, a tam jeden z obrońców wybił piłkę na aut.

25'

Koronkowa akcja Cracovii, ale niepołomiczanie wyszli z opresji obronną ręką.

22'

W ostatnich minutach przewagę ma Puszcza. To ona wydaje się kontrolować grę przy Kałuży.

20'

Kamil Zapolnik dopadł do piłki w "szesnastce" Cracovii, zagrał do Wojciecha Hajdy, a ten sytuacyjnym strzałem wpakował futbolówkę do siatki!

19'

19'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Wojciech Hajda otwiera wynik spotkania!!!

18'

Błyskawiczny kontratak Puszczy, ale Pasy wyszły obronną ręką.

16'

Dłuższa akcja Cracovii, ale jej zawodnicy nie potrafili znaleźć miejsca, by posłać piłkę w pole karne Puszczy.

13'

12'

Dośrodkowanie ze stojącej piłki bez zagrożenia.

11'

Pierwszy ofensywny wypad Cracovii. Mamy rzut rożny dla Pasów.

10'

Kamil Zapolnik dopadł do piłki w polu karnym Pasów. Oddał strzał głową, ale bardzo niecelny.

9'

Kolejna dobra wrzutka z autu w "szesnastkę" Cracovii, ale tym razem Pasy poradziły sobie ze wrzutem.

8'

Pierwsze minuty należą do Puszczy. To ona naciska przeciwnika.

6'

Zakotłowało się po wrzucie z autu. Roman Jakuba doszedł do piłki i oddał strzał, który trafił w słupek bramki Pasów!

5'

Puszcza Niepołomice wywalczyła rzut z autu blisko pola karnego Cracovii!

4'

Pierwszy faul w tym meczu. Spóźniona interwencja Michała Walskiego.

2'

Na razie spokojny początek spotkania. Gra toczy się w środku pola.

12:30

Rozpoczynamy starcie przy Kałuży!

12:26

Piłkarze obu zespołów pojawiają się na murawie. Za chwilę rozpoczniemy spotkanie.

12:20

Arbitrem spotkania będzie Karol Arys ze Szczecina. Natomiast w wozie VAR zasiądą Jarosław Przybył oraz Tomasz Listkiewicz.

12:16

Natomiast tak prezentuje się zestawienie Puszczy Niepołomice:

12:13

Tak prezentuje się skład Cracovii na dzisiejsze spotkanie:

12:10

Jesienne starcie tych drużyn zakończyło się remisem 1:1. Wynik jeszcze w pierwszej połowie otworzył Artur Siemaszko, a pod koniec meczu wyrównał Karol Knap.

12:05

Pierwszym z zespołów znajdujących się w strefie spadkowej jest właśnie Puszcza Niepołomice, która w poprzedniej kolejce ograła walczący o mistrzostwo kraju Lech Poznań 2:1. Stałe fragmenty beniaminka są zabójcze, a zespół bardzo dobrze czuje się na stadionie w Krakowie.

12:00

W Krakowie chyba poskutkowała zmiana trenera. Pasy przed tygodniem niespodziewanie pokonały liderującą Jagiellonię Białystok 3:1. To było dopiero drugie zwycięstwo Cracovii w tym roku kalendarzowym. Jednak dobra dyspozycja zespołów w dolnej części tabeli sprawiła, że drużyna ze stolicy Małopolski wciąż ma tylko 3 punkty przewagi nad strefą spadkową.

11:55

Oba zespoły rozgrywają spotkania na tym samym obiekcie, ale to Cracovia jest wieloletnim gospodarzem obiektu przy Kałuży. Puszcza wypożycza go jedynie ze względów licencyjnych. Na własnym boisku w Niepołomicach nie mogłaby grać w rozgrywkach PKO Ekstraklasy. Dzisiaj również w roli gospodarza zagrają Pasy.